Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19) Dany007 válasza Bodz (#18) üzenetére


Dany007
veterán

Ez könnyen lehet, most hogy mondod én is találtam kék változatot.
Nembaj, jobb a sima fekete nekem.

@Findzs:

Sok lehetőségem nincsen. Voltam itt a környéki Euronics-ban. Kemény 3 típus volt kirakva. Aztán a fehérvári MM-ban már jóval több. Viszont ott is kb csak a fele volt kipróbálható. Nagyjából amiket leírtam. Plusz volt még egy csomó 3-6 ezer forintos meg 25+-os meg vezeték nélküli.
A JVC RX700-se volt kapható. Viszont ott volt a kistestvére, az RX300- de az meg csak dobozban és nem lehetett kipróbálni.

Szóval nem tudom mi más lehetőségem lett volna. Max körbetelefonálni direkt ezzel foglalkozó boltokat és érdeklődni melyikben van raktáron kipróbálható. Aztán elutazni meghallgatni stb... Igazából ebben a ~ 15 ezres kategóriában ennyit nem ér a dolog.
Plusz ugye én nem vagyok audiófil. : ) Nem is értek hozzá. Ez lesz az első fejhallgatóm amit célirányosan nem csak úgy leveszek egyet a polcról mert jól néz ki - alapon vásárolok. Bízok a többiek tanácsaiban. Ahogy azt a görbét elnéztem a hangszín hangerő hasonlóan alakul, mint amelyik nekem tetszett első hallásra. Persze biztos nem ugyanaz mint az 50k-s Denon, ez nyilvánvaló.
Viszont itt jön a képbe, hogy nem vagyok audiofil. Én nem veszem észre az apróbb eltéréseket... Nekem csak a jelentősebb különbségek tűnnek fel. :) És ha az XB500 mélytúlsúlyos akkor valószínű az már fel fog tűnni a jelenlegi noname fejeshez képest amiben alig van mély.
Igazából az AGK 512 MKII-nél feltűnt, hogy nincs mély. A Denon D310-nél pedig feltűnt, hogy egész jó a mély és szépek a hangok, de azért messze nincs ott, ahol a D1100- volt. Plusz, hogy a bőrpárnás fejeseknél jobb volt a mély. Ennyi. Aztán ezen kívül az összes többi kb egyformának tűnt nekem. :) Úgyhogy nyugodtan rábízom magam az itteni hozzáértőkre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.