Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .:InnoMan:.


.:InnoMan:.
senior tag

Akarok venni kerékpárt azon belül is BMX-et!Eddig nincs is probléma de milyet?Ez itt a kérdés! :) Elsőnek is szeretnék pár dolgot kérdezni a BMX-el kapcsolatban!
Remélem van a PH!-zok között olyan ember aki ért ezekhez a bicajokhoz!Elősnek is milyen BMX-et ajánltok:Én egy Mirra változatot néztem ki magamnak erre azt mondták hogy ez a változat az utcai BMX!De még milyen fajta BMX-ek vannak?
A mi környékünkön nincsenek semmiféle BMX-es pályák(ugratokkal... stb.) ezért ha lehet nem akarok freestyle-os BMX-et venni!Ja és melyik a legjobb ,legmegbizhatobb márka a BMX-ek között!Én azt hallotam hogy a ''Haro'' a legjobb!Ehez mondjatok vmit mert én ahogy előbb mondtam nem vagyok otthon ezekben a BMX-es témákban mondhatnám ''újonc'' vagyok! :D A Haro honlapján ezek közül a BMX-ek közül lehet válagotni:

MIRRA
FREESTYLE
BACKTRAIL
TRACK/TRAIL
BMX RACING

Elsőnek is vki megmondhatná melyik milyen fajta? :F

Én ezt néztem ki magamnak: (De ha ti tudtok jobbat ajánlani ennél akkor írjátok ide PLZ :)

Haro MIRRA Pro

Tulajdonságok:
Teljes Mirra Pro cromo váz 6mm vastag cromo papucsokkal
Új LSD cazettás agy
39 fogas alu Street ring
Új Spider Lite kilépők
CNC-zett Big Block barfej
Új magnézium Small Block pedálok


Ja és ennek a bringának az árát és beirhatnátok mint ahogy hallotam min. 50k szval nem olcsó mulatság! :O
Még amit néztem BMX-et Hauser F-16 Azt mondták ez is jóóó! :)

Na remélem minden leírtam!Légyszives válaszooljatok a kérdéseimre!

Üdv
InnoMan



[Szerkesztve]

[Szerkesztve]

(#2) Viktor77 válasza .:InnoMan:. (#1) üzenetére


Viktor77
titán

50k?

Az kicsit kevés lesz. Ha meg tényleg ennyi, akkor messze nem eu a legjobb.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3) .:InnoMan:. válasza Viktor77 (#2) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Min. 50k!De tőletek kérdem a pontso árat! :O

Haro a BMX-ek között a legjobb márka! :)




[Szerkesztve]

(#4) .:InnoMan:.


.:InnoMan:.
senior tag

Segitsen vki BMX Fan! :)))

(#5) Viktor77 válasza .:InnoMan:. (#3) üzenetére


Viktor77
titán

Számolj csak utána!

50K azaz kb. 250 dollár. Te sem gondolod komolyan, hogy a nagy amerikai sztárok egy 250 dolláros bringával nyomják.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) .:InnoMan:. válasza Viktor77 (#5) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

De mennyi a pontos ára nem tudod? :F

Gondolom hogy nem 50k-s BMX-el nyomják de én nem vagyok ''amerikai sztár'' max. az leszek! :DDD

(#7) .:InnoMan:.


.:InnoMan:.
senior tag

Up :O :O

(#8) Nowhereman válasza .:InnoMan:. (#1) üzenetére


Nowhereman
őstag

Nézd, alapból van a verseny változat. Ez méregdrága, 50k-ért esetleg egy féket veszel rá! Ezekből is van két kajta: a cross és a trial/analógmód a mocihoz/
Az utcai az amelyik kvázi mindent lehet, de csak korlátokkal. Ez a legolcsobb, és kezdőknek ezt ajánlom. Ha majd jól megy a tevehát és a miami-hopper, akkor már lehet továbblépni. 50k-ért talán egy olcsót/vagy használtat/ kaphatsz.
A Freestyler az amelyiken a szokásosérintési pontok meg vannak nagyobbítva, és persze a rámpához is vannak spec tartozékok.
Márkák tipust nem merek ajánlani, mert én lassan egy évtizede csak elvétve pattanok ilyesmire, és pumpát is vagy 2 éve vettem.

Utánam a kondenzcsik!

(#9) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Először is döntsd el, mi érdekel: dirtjump, street, flatland. Aztán végiggondolod anyagi lehetőségeidet. Utána fogd magad, és elmész az OG Bike Shopba (ha még üzemel).

OG Bike Shop: 1051 Bp., Október 6. u. 3. (az udvarban) Tel: 06-1 267 6994 Nyitva: H-P: 12-18h

Itt előadod hogy mit szeretnél és minderre mennyi pénzed van, és ajánlanak Neked valamit. Vagy nem. Nem vagyok már képben régóta (BMX-ben sosenemis voltam:D)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#10) _Volkovy_ válasza .:InnoMan:. (#1) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Erre annyit tudok mondani hogy 50k-ért bőven nem a legjobbat kapod,egy ceglédi boltban simán láttam 90-100k-s bmx-eket is.
A Haro MIRRA Pro-nak meg annyi köze van Dave Mirra-hoz,amennyit kifizettek a névhasználatért :D

(#11) .:InnoMan:.


.:InnoMan:.
senior tag

Kinéztem magamnak egy Velvart BMX-et! :)
Erről szeretnék véleményeket esetleg tapasztalatokat kérni azzal kapcsolatba hogy érdemes-e ezt a BMX-et megvenni?! :)

Velvart Spider
street-dirt, hi-ten+CRMO váz, fekete, kék

Kép:
Bővebben: link

Ára: 60k

Előre is THX a válaszokat! :)

Üdv
InnoMan

[Szerkesztve]

(#12) .:InnoMan:. válasza .:InnoMan:. (#11) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Esetleg ha vki tudja a Velvart hivatalos honalapját az megírhatná!Vagy vmi +infót erről a bicajról tudan mondani azt megköszönném! :)

(#13) .:InnoMan:. válasza .:InnoMan:. (#11) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Előre is THX! :))


[Szerkesztve]

(#14) .:InnoMan:. válasza .:InnoMan:. (#11) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Senkinek nincs véleménye erről a bicóról? :F

(#15) .:InnoMan:.


.:InnoMan:.
senior tag

Vki segítsen! :O

(#16) Bencom válasza .:InnoMan:. (#1) üzenetére


Bencom
senior tag

Figyu!
Nekem van egy eladó ''Bmt''-m eredeti czehszlovák gyártmány, duplavillás, szar fékekkel, de egyébként jó állaptban eladó!

Metálszürke...F@szánkós!

Nna!...Választ várok!

Mod:Látom jól itt hagytak...

[Szerkesztve]

nincs MSN-em már ez is baj:(((

(#17) .:InnoMan:. válasza Bencom (#16) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Kössz de nem kell! :(

(#18) .:InnoMan:. válasza .:InnoMan:. (#11) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Egyéb véleméy erről a bicóról? :F

(#19) baliii


baliii
senior tag

nem laccik rossznak, rotor, street peg-ek, street gumik...
de mire is kell konkretan? street dirt vert vagy flatland?
csak mert egesz jo alap dirtbicot mar 35-ert is lehet kapni ( Mongoose motivator )
amugy alapbiconak en mongoose-t ajanlanek

(#20) .:InnoMan:. válasza baliii (#19) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Street-re kell (akarom majd használni) :)
Újonc vagyok még ebbe a BMX-es dologban,szval nem nagyon értek hozzá ezért is kértem,kérem a ti segitségeteket!
Öcsém is akar bicót ő az általad emlitett bringát nézte ki a Mongoose Motivatort!
Remélem jól választ!

Egyéb vélemény a bicóról? :F



[Szerkesztve]

(#21) sai válasza .:InnoMan:. (#1) üzenetére


sai
aktív tag

nekem van 1eladó Heavy Tools bmx em.. Flatland váz (de nagyon erös szóval bir mindent)
egyébként meg mielött veszel bmx et dönsd el hogy mit is akarsz csinálni vele.. és utána kezdj el nézelödni.. olyan + hogy legjobb nem nagyon van.mind1ik márka jó és azon belül is vannak jó bmx ek.50K ért + biztos h nem kapsz uj Harót!! :) nekem küldték az idei Velvart katalogust és az uj bmx ek 200-300e ft okért vannak.. :P van olcsobban is de ezek a legjobbak.
egyébként nem olcsó sport.. tapasztalatból mondom!! :)

(#22) baliii válasza .:InnoMan:. (#20) üzenetére


baliii
senior tag

nezzel mongoose bmx-et, kezdeshez azok a legjobbak, van minden stilusban kb 50-ert mar tok jot kapsz
motivator jo kis bico, nekem is az van, de nem art beszerezni hozza egy rotort es egy tobbreszes hajtokart. amugy figyelmeztesd tesodat, hogy ez egy dirt bicigli, peget eleg nehez ra szerelni ( lehet uj tengejjel, meg van olyan amit csavar helyett tehetsz fel )

(#23) baliii válasza .:InnoMan:. (#20) üzenetére


baliii
senior tag

amugy lehet hogy olcsobban kijonnel, ha osszeraknal 1et

(#24) .:InnoMan:.


.:InnoMan:.
senior tag

Mi a véleményetek a Mongoose BMX-ről? :F
Mondjatok olyan online boltot ahol a Mongoos-kat árulják? :F
Mi a hivatalos magyar honlapja a Mongoose-nak? :F

Előre is THX a válaszokat!

(#25) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

a bmx-ben mi a jó?vázolná valaki?az hogy rá se tudok ülni,mert a térdem a kormányban?

(#26) Ekváádor válasza _Volkovy_ (#25) üzenetére


Ekváádor
őstag

Azon inkább állni kell, nem ülni! ;)

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#27) .:InnoMan:. válasza _Volkovy_ (#25) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Majd ezt helyettem vki más elmagyarázza! :)
Én még''kezdő'' vagyok az ilyen témában!

(#28) _Volkovy_ válasza Ekváádor (#26) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ugrálni PolarX+MonsterT kell,nem ilyen gyerekjátékok ;]

(#29) Ekváádor válasza _Volkovy_ (#28) üzenetére


Ekváádor
őstag

Akkor állva ráfeküdni!:DDD

Vámonos al viaje para buscar los sonidos mágicos De Ecuador!

(#30) sai válasza _Volkovy_ (#25) üzenetére


sai
aktív tag

bmx ugyan ugy egy életforma mint a többi biciglis sport.. és egyébként az én 182cm eremmel is tudok rajta ülve menni.de egyébként lényegében tényleg álva szoktak rajta menni.

(#31) amargo válasza _Volkovy_ (#25) üzenetére


amargo
addikt

miért szeretik össze törni magukat az emberek(vagy nem)..
miért keresik szüntelenül a korlátjaikat..
miért van az, hogy nagyobb adrenalin löket bicóra ülni mint egy jó csajra feküdni..?
hmm, ha ezekre a kérdésekre nem tudsz felelni, akkor tapasztalataim szerint felesleges is belekezdeni a magyarázkodásba.
ha pedig tudsz rá mondani valamit, akkor meg nem lenne ez a kérdésed :)
ez most jó off volt.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#32) DoubleD


DoubleD
aktív tag

Van egy bót a Dózsa György úton, valahol a Thököly út és az Ajtósi Dűrer sor között. Nemrég (~1 hónap), talán még elérsz nyitási akciót. Ha igen, lucky, mert eszelős bringákat lehet ott tekerni.

Isten halott. - Nietzsche ---------------------------- Nietzsche halott. - Isten (Graffiti)

(#33) Nowhereman válasza sai (#30) üzenetére


Nowhereman
őstag

Állva, hol a kormányon, hol a vázon...:D

Utánam a kondenzcsik!

(#34) _Volkovy_ válasza amargo (#31) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Kivételesen tudom miről beszélsz.
De nekem a téren figurázó bmx-es hülyegyerekekről nem a korlátok szüntelen keresése jut eszembe.
Amúgy ha nem vágnám hogy miről beszélsz,akkor miért vettem volna 140k-ért bicajt?Nekem nem a bicajjal van a bajom,hanem a bmx-ekkel.Az nálam a gyerekjáték kategóriában indul.
Magyarázkodni meg nem szoktam,de olyan nagy szavakat se használok mint te.Méghogy a korlátok keresése :D

(#35) Agyasima


Agyasima
senior tag

bár saccom szerint én vagyok ebben a topicban a legöregebb, de van itt még valaki eki emléxik az FBP-re?

Gyermekkorom - asszem jugó - BMX-e! :DDD

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#36) amargo válasza _Volkovy_ (#34) üzenetére


amargo
addikt

ezek szerint nagyszavakat használok.
akkor felesleges is tovább használnom a szavakat.

de kicsit még is.. akkor te csak letolod a biciglidet kirakod magad mellé és mutogatod, hogy ''nézzétek 140K bringám van!!''.
de azért légyszives magyarázd el, hogy te mégis miért sportolsz? nem akartalak megbántani az elöző mondatommal.. de hát ezekszerint te nem sportolni szeretsz, hanem mutogatni magad.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#37) _Volkovy_ válasza amargo (#36) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Akkor is röhejnek tarto hogy neked a teljesítmény teljes kihajtása egyenlő a bmx-el figurázással.Nálam ez az Everest megmászását jelenti például..De te tudod..
Ahhoz meg semmi közöd hogy miért vettem 140-ből bike-ot :D
Egyszerre lett ennyi pénzem,és azt mondtam hogy na akkor már valami király cuccost veszek,úgyis itt a nyár,minek a sarokban tespedni..Bicózni amúgy is szeretek,így lett ez.
Fáj neked?

(#38) amargo válasza _Volkovy_ (#37) üzenetére


amargo
addikt

nekem nem fáj.
én nagyon elfogult vagyok ilyen témában(nem bmx-ezek.. vagy is nem csak ezt űzöm/tem).
de azt azért hozzáteszem, hogy én korlátokról írtam, nem teljesítményről.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#39) .:InnoMan:.


.:InnoMan:.
senior tag

Mi a véleményetek erről a bicóról? :F

Mongoose Rogue 2004

Bővebben: link

Az ára is türhető:70k

(#40) sai válasza .:InnoMan:. (#39) üzenetére


sai
aktív tag

kezdésnek nem rossz.. átszámitva 70K vagy +nézted itthon boltba?! mert nem mind1!!!!

(#41) .:InnoMan:. válasza .:InnoMan:. (#39) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Egyéb vélemény? :F

(#42) .:InnoMan:. válasza .:InnoMan:. (#39) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Már 100% hogy ezt a bicót veszem meg!
Holnap megyek érte! :)

Majd lehet vele ''frísztájlozin''! :))

[Szerkesztve]

(#43) baliii válasza amargo (#38) üzenetére


baliii
senior tag

en 2 eve karacsonyra kaptam 1 USD Thron 2 team modell agressziv korit, azota nem birom abbahagyni a gorizest... nagyon jo dolog elkezdeni, majd egyre magasabbra fejlodni, uj trukkoket megtanulni, ejszaka a halaszbastyaban a derekig ero tort padkat lekuldeni, egyszeruen kihivast jelent, amit jo erzes vegrehajtani... nem ertem mi ez a nagy extémsport ellenesseg, mi a bajod a hosokon bicozo sracokkal? tudod, hogy mennyi ido es energia a legtobb extremsport elsajatitasa? kulonosen a flatlandé...
csak nemreg kezdtem bmx-ezni, eleg jonak tunik, de azert a gori jobb, de megfer a 2 egymas mellett kitunoen...

(#44) baliii válasza .:InnoMan:. (#42) üzenetére


baliii
senior tag

vedd is meg, jo kis bringa! de ez 1 street bmx, tehat ezt ne felejts el

(#45) _Volkovy_ válasza .:InnoMan:. (#42) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Sok szerencsét hozzá,de én maradok a Giant-nél.;)

(#46) .:InnoMan:. válasza baliii (#44) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Jó azért nem fogok vele menni dombon-vizen ''levegőben'' :D

(#47) baliii válasza .:InnoMan:. (#42) üzenetére


baliii
senior tag

ja, az ulest engedd lejebb annal, mint ami a kepen van, kulonben eleg kellemetlen elmenyben lehet reszed egy nem pedalra erkezesnel:) (nekem mazlim volt, mert lejjebb volt az ules, csak azert nem volt tökös:)) )

[Szerkesztve]

(#48) .:InnoMan:. válasza _Volkovy_ (#45) üzenetére


.:InnoMan:.
senior tag

Az is jóóó! :)
Sok sikert neked is! :)

(#49) baliii válasza .:InnoMan:. (#46) üzenetére


baliii
senior tag

persze azert lehet vele dirt-öm is nyomni, kibirja az biztos!
ha dirt: nemtom hol lax, de ha üröm kozeleben akkor latogass ki neha a dirtpalyara:)

(#50) _Volkovy_ válasza .:InnoMan:. (#48) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Ohh thx :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.