Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  BKV topik

Hozzászólások

(#137) Horbal


Horbal
őstag

A BKV pfö :((( a legnagyobb szuksz a világon, útálom, gyűlölöm, főleg azt, hogy nap mint nap okoznak 40 olyan percet (x2) amit az ellenségemnek se kívánnék.

Sorolom:
Reggel (ma reggel)-irány a meló (Békásról), Hévvel Árpád hídig. Télen még csak OK de ebben a kánikulában, aki rendszeresen utazik vele az tudja. Ilyen járművet én még nem baxtam, nemtom, hogy hogyan tudták anno így megcsinálni de tök mindegy, hogy hány ablak van nyitva ebbe a kibaxott konzervdobozba egyszerűen nem fúj be a menetszél, se semmilyen szél, min a 30 fok bent, plusz csúcsidőben rövid (3 kocsi) szerelvény jön, had sűrösödjön a nép, jó kis izzadt dörgölődés azt se tudtam hova meneküljek. Ja megcsinálták a pályát, van szép kerítés meg minden hurrá, azóta állandóan tele van pályamunkással, hogy miért ha egyszer meg van csinálva azt nemtom, mindenestre úgy mászik ez a mozgó szauna, mint egy parkinzon kóros csiga, ekkor már a k@&{va anyját mindenkinek állapotban vagyok... :(((

Na végre lemászok ebből a pokolból, jön a következő álomjárat, persze villamos nr1. Csudajó egy cucc, mert jó ritkán jár és akkor is baszott lassan, ja és kb 1000 ember nyomorog egy kocsiban. Ja és a kedvencem a szerelvény kocsiszinbe megy (''megy'') vaker, meg az igyekezzenek a le és felszálással, igyekezzél te a jó K anyádba... :(((

Hurréj metró, lemegyek az alagútba kivisz a huzat... stb stb
Ott van vazze a dagadt köcsög primó ellenőr, na bazzeg, majd rájössz...mindig van nálam 1-2 jegy kb 7-8 éve nyomom így. A havi ráfordítás: 3 tól max 10 jegyig terjed nagyjából ennyit ér meg nekem a tisztelt BKV. 2x elkaptak azt nem vót lekezelve, a gyökér addig vergődött, hogy kifizettem 2 jegy árát (mondom persze igazolvány nincs, bérlet nincs, 1500 helyszini nincs) :)

New Volvo Bus...én nemtom ott a BKV-nál mindenki hülye. Megnézik, hogy kék, meg szépen dudál, van kereke és akkor már rulez. Hát megmondom kurvára nem rulez...
Ha leülök az ülésnek csúfolt kínzóeszközre mellém már nem ül senki az tuti, pedig csak 83k vagyok, és mindössze180 magas...légkondi van, megy is oszt fújja a jó meleget:(((
Ablak, feletsd el...
Ha hátul a motorhoz ülsz na ez a tuti ülésfűtés
Fogják oszt odarakják ezt a csodát a Szentendrei útra, két hónapja ha megy de már hullik le róla minden

Na nem írok többet mert csak felbaxom magam...

Ui.: akiben van spiritusz az ne fizzessen ezért a xarért...az erő legyen veletek

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  BKV topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.