Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

Az lemaradt, hogy szivesen fizetnék is az oktatásért, Azért elég elvetemült árak vannak budapesten..külön asztal bérletidig + az oktatás dija alkalmanént 3-4k/h körül van. :(

(#152) Scream007


Scream007
őstag

abszolut hobbiból szoktam, régebben jobban ment mostanság már inkább csak átalgosan, mivel egyre ritkábban játszok, gondoltam egyesületre régebben de azt mondták már késő 10 év alatt el kell ett volna kezdeni.
Helyezés??hmmm nem is tom asszem valami suliversenyen voltam a 8 között 1x de olyna rég volt nem is emlékszem rá.

[Szerkesztve]

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#153) -=Lord Tom=- válasza Scream007 (#152) üzenetére


-=Lord Tom=-
senior tag

Én most akarok egyesületben kezdeni 16,5 évesen... De nem akarok versenyző lenni, csak jobb :)

(#154) Bernardo20


Bernardo20
senior tag

Nincs valami szakirodalom amibe benne vannak a technikák? ismerősökkel összejönnénk és együtt tanulnánk meg a technikákat mivel edzőre nincs pénz.:( igy persze sokkal tovább tart de igy is lehet fejlődni..:)

(#155) N!tRo


N!tRo
tag

kicsit off, de ide írok hátha tudja valaki

a ''nagy'' tenisz, nem az asztali milyen izomcsoportokat mozgat meg?

köszi

My Frist Android Logic Game -[ Frame It! ]- keresd az Android Market-en!

(#156) -=Lord Tom=- válasza Bernardo20 (#154) üzenetére


-=Lord Tom=-
senior tag

Én erről tudok:[link]

(#157) Bernardo20 válasza -=Lord Tom=- (#156) üzenetére


Bernardo20
senior tag

köszi ez is nagyon jó!(majd szótárazok egy keveset:D))

(#158) -=Lord Tom=- válasza Bernardo20 (#157) üzenetére


-=Lord Tom=-
senior tag

Szívesen, nekem kicsit segített, főleg azzal hogy megtanultam egész testtel rámozdulni az ütésre... és sztem hasznos..

(#159) -=Lord Tom=- válasza N!tRo (#155) üzenetére


-=Lord Tom=-
senior tag

Én csak eddigi ismereteim alapján: Karizmokat(alkar, felkar), hátizmokat, és lábizmokat...

(#160) -=Lord Tom=-


-=Lord Tom=-
senior tag

Holnapután a középsulimban pinyongverseny, már várom...

(#161) Makaveli


Makaveli
senior tag

Egy segítséget kérek! Ha tisztítószert veszek akkor ha lefújom a borítást mivel tisztogassam el rajta szivaccsal vagy mivel?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#162) raver válasza Makaveli (#161) üzenetére


raver
aktív tag

Ezt nem tudom. Én mindíg sima szappanos vízzel szoktam tisztítani. Folyó víz alatt.

(#163) Makaveli válasza raver (#162) üzenetére


Makaveli
senior tag

És ép még a borításod? Mert mindent hallottam csak azt nem hogy szappanos vízzel tisztítják?

Khm Off: Nálatok szappanos víz folyik a csapból? ''Én mindíg sima szappanos vízzel szoktam tisztítani. Folyó víz alatt''

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#164) raver válasza Makaveli (#163) üzenetére


raver
aktív tag

A borítás széle már nem mondható makulátlannak, de az nem a szappantól van ;] .

Nem azt írtam hogy folyó szappanos víz alatt. Hanem fogy sima folyó víz alatt. A szappanos vizet előtte ''keverem''. Ezzel egyszer átmosom és rögtön utánna folyó vízzel leöblítem.

(#165) Makaveli válasza raver (#164) üzenetére


Makaveli
senior tag

Értem és milyen ütőd van?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#166) raver válasza Makaveli (#165) üzenetére


raver
aktív tag

Butterfly Gryce a borítás. a Fát ne kérdezd, mert azt egy öreg motorostól kaptam.

(#167) Makaveli válasza raver (#166) üzenetére


Makaveli
senior tag

Enyémen Joola 4-all a borítás tenyeres-fonák is. A fát már én se tudom

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#168) raver válasza Makaveli (#167) üzenetére


raver
aktív tag

Gondolom te még aktívan pinyózol. Én már jópár éve abbahagytam. Aztán kis ideíg még voltem egy szabadidős egyesületben, de ott inkább csak szórakozásból ütögettünk.

(#169) Makaveli válasza raver (#168) üzenetére


Makaveli
senior tag

Szeptemberben kezdem a BVSC-ben amúgy meg apámmal szoktam járni a BSE csarnokába szezon előtt ütögetni.

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#170) Makaveli válasza raver (#168) üzenetére


Makaveli
senior tag

Köszi a tisztítós tanácsot, bevált a szappanos víz! ;) :P

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#171) lorcsi


lorcsi
veterán

elég szar idő volt idén :(
alig tudtunk kimenni játszani :(

(#172) raver válasza lorcsi (#171) üzenetére


raver
aktív tag

Kimenni????? :F

Makaveli: nincs mit ;)

(#173) Makaveli válasza lorcsi (#171) üzenetére


Makaveli
senior tag

Kimenni??? Hova? Remélem nem beton asztalra... Vagy valami másik bénaságra. ;]

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#174) lorcsi válasza Makaveli (#173) üzenetére


lorcsi
veterán

mi volt ezen olyan érthetetlen :F
a kertben van az asztalunk, összecsukhatós spárba metróba is iylenek vannak.
amatőrök vagyunk tökéletes erre :)

(#175) Makaveli válasza lorcsi (#174) üzenetére


Makaveli
senior tag

Azt hittem, hogy betonasztalra

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#176) Jeti1


Jeti1
tag

Szerintetek melyik a legminőségibb és legtartosabb asztalitenisz labda, ami kapható narancssárga színben is?
Én erre gondoltam: JOOLA SELECT ***
Esetleg valaki ajánl mást?

Ne várjunk a nevetéssel, amíg boldogok leszünk. Különben félő: meghalunk anélkül, hogy nevettünk volna. /La Bruyére/

(#178) nike_


nike_
addikt

Sziasztok.

Én most szeretnék elkezdeni ping-pongozni, milyen tanácsokat tudtok adni? (Milyen ütőt, labdát vegyek stb.)

előre is köszönöm

(#179) nike_


nike_
addikt

Végülis vettünk egy Joola Twist ütőt, nekem nagyon tetszik :C

Már járok edzésre is pár hete.

(#180) nike_


nike_
addikt

Valakinek van tapasztalata a Butterfly Schlager Precision OFF- fával?

(#181) máyköl


máyköl
veterán

Komcsi nézni a tv-be ahogy a kínaiak nyomják. Olyanokat visszaütnek... Egyébként énis szokta a téren hobbiból ping-pongozni. :)

(#182) runner 125


runner 125
nagyúr

Sziasztok!

Leányzónak szeretnék vásárolni olyan max 5k-ig komplett ütőt..
Milyet ajánlanátok? Ezt a Stiga-t néztem,illetve vateran néztem Donic-ot,bár ezen ütők típusával sem én,sem az eladó nincs tisztában..
..természetesen ha mást ajánlotok megköszönöm! :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#183) nike_ válasza runner 125 (#182) üzenetére


nike_
addikt

Üdv!

Én komplett ütőből 5k-ig mindenképp egy tanuló, vagy max. egy All-os Joola ütőt ajánlanék.

[link]

Ha az ajándékozott már tudja az alapokat, akkor mindenképp a Team Germany Master-t ajánlanám neki, nekem ilyen van az egyesületben és teljesen jó! :K

Ha pedig csak még most tanulgat, akkor pedig egy Cobra-t ajánlanék neki, ez is 2.000 Ft.

Minden egyéb kérdés is jöhet! ;)

(#184) runner 125 válasza nike_ (#183) üzenetére


runner 125
nagyúr

Hali!

Köszönöm. :K

Már egy ideje játszunk délutánonként,rákapott :) :)
Úgy vélem a kezdő ütő "kevés" lenne,akarom mondani inkább akkor megveszem neki a picivel jobbat :)

Ah látom postán kellene megrendelnem tőlük,a 3,5 k-s ütőkhöz mit szólsz?
Az baj ha "túl jó" egy ütő? :U

Köszönöm ezt is.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#185) nike_ válasza runner 125 (#184) üzenetére


nike_
addikt

Hát, én szeptemberben kezdtem egy Joola Twist-tel, viszont az annyira rossz, blah ne is beszéljünk róla. A túl jó ütő annyiból lehet rossz, hogy nem fogja tudni kihasználni, vagy pedig neki az túl sok lenne, tehát ő csak simán ütné és mondjuk egy kicsi pöri kerülne az ütésbe, mert megrántotta a kezét, és akkor én ezt nem így akartam stb. érted ;) Tehát ha veszel neki egy jobbat, akkor kell 1-2 hónap mire teljesen megszokja, és tudja rendesen kezelni, írányítani a labdát. De utána viszont már nem fogja akarni lecserélni, annyira meg fogja szeretni :)

Viszont a Team Germany Master-rel van tapasztalatom, mint mondtam, ilyennel játszok edzésen, tehát ha bármi kérdésed van, tedd fel nekem nyugodtan. :K

Milyen asztalotok van?

[ Szerkesztve ]

(#186) runner 125 válasza nike_ (#185) üzenetére


runner 125
nagyúr

Aham,hát ah néztem kezdő ütőnek írják..

"Rosskopf Smash" -Ehhez mit szólsz? :U

Egyébként ah nézem ezen ütők olcsóbbak mint a Stiga termékei..-vagy rossz helyen néztem azokat?! :)
Arról a márkáról vélemény?
:R
Üdv.M
ui.: Ki kell mennem garázsba megnézni,fejből nem tudom. Ilyen lenyitható :DDD :B

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#187) runner 125 válasza runner 125 (#186) üzenetére


runner 125
nagyúr

Meglestem; "Shape Sport" -ez van az alsó fém részére írva. Egyébként beltéri,fa bútorlapos..élfóliázott,vmi occsóféle' ...-1éves kb

Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#188) nike_ válasza runner 125 (#186) üzenetére


nike_
addikt

Hm, ez is jó lehet, de lehet hogy már sok... Nem tudom. Én mondjuk csak konkáv nyeleset vennék (ez is az félreértés ne essék!), bár kicsi a kezem, szerintem ez a legkényelmesebb. Smash = lecsapás, tehát ez valami támadó féle ütő lehet... De ennyi pénzért támadó ütő, ez nekem kicsit fura :U

Olcsóbbak, mint a Stiga, mivel talán kicsit rosszabb minőségűek :) De mondom, a TGM az jó ütő a kategóriájában... De ezek az ütők szerintem azért még nem olyan gyorsak, szóval jó lehet! A Stiga termékei pedig csillagozás szerint vannak, pl. a Carbotech az 2*-os, a verseny ütők pedig 4-5*-osak. Stiga ütőkből a legnagyobb választék, úgy tudom a Decathlonban van.

Az asztal szerintem jó lesz, annyi szokott a baj lenni ezekkel az olcsó asztalokkal, hogy gyenge fából vannak, és hogy csúszik rajtuk a labda, nem pedig pattan :) Tehát azért ne nagyon erőlködj rá, mert hallottam olyanról is, hogy egy BVSC-s csávó ránehezedett az asztalra és eltört :DDD... Pedig az Joola asztal volt.

(#189) runner 125 válasza nike_ (#188) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ahaa
Esetleg olyan shop-ot nem ismersz ahol még elfogadható (legolcsóbb) árban kapok Stiga ütőt? :)
Igen-igen,az feltűnt nekem is h ők csillagozzák őket.
Vigyázunk rá. :)
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#190) nike_ válasza runner 125 (#189) üzenetére


nike_
addikt

A Decathlonban úgy látom minden olcsóbb kicsit (kb. 20%-al), mint más webáruházakban. Cserébe sajnos kisebb a választék.

Esetleg még ez a Joola jó lehet: [link] Ehhez kulcstartót adnak :))

Stigából pedig talán ez: [link] Ehhez pedig csuklószorítót :))

Szerintem ezek a legjobb ütők ilyen árban.

[ Szerkesztve ]

(#191) runner 125 válasza nike_ (#190) üzenetére


runner 125
nagyúr

Aham.

Noh azt hiszem akkor ráleltem :)
Stiga Rapid- ez lesz. :K
Köszönöm a segítséged még egyszer! :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#192) nike_ válasza runner 125 (#191) üzenetére


nike_
addikt

Igazán nincs mit. :)

(#193) runner 125 válasza nike_ (#192) üzenetére


runner 125
nagyúr

..őőő még vmi; A Decathlon-ról h tudok rendelni online?! :F A győri bolt nem is lenne rossz,de ott sajna nincs ez a típus. Így kénytelen vagyok a budaörsi áruházból megrendelni..
De h :F
Köszi
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#194) runner 125 válasza runner 125 (#193) üzenetére


runner 125
nagyúr

Egyébként ezekre lenne szükségem;

-Stiga Premium huzat
-Stiga Rapid ütő
-Stiga Cougar ütő (úgy döntöttem én is megérdemlek egyet :) )

Ezeket péntekig mindenképpen be kellene szereznem.. :U
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#195) nike_ válasza runner 125 (#193) üzenetére


nike_
addikt

Én se látom sehol... Uhh, bocs hogy belevittelek, nem hittem hogy ez csak egy tájékoztató oldal.. :F De égés..

Pff, akkor nem tudom.. Talán kérdezd meg a PH!uvar topikban, ott biztos van Győr-Bp ember, aki el tudja neked vinni... Mást nem tudok, amiért ne kéne fizetni..

(#196) runner 125 válasza nike_ (#195) üzenetére


runner 125
nagyúr

Köszönöm,nem értem miért nem tudták megcsinálni online shoppá.. :F
Megkérdezem abban a topikban,de nekem az is nagyszerű lenne,sőt úgy volna a legjobb h Ő feladja nekem postára...
Mind1,köszönöm. :K
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#197) runner 125 válasza nike_ (#195) üzenetére


runner 125
nagyúr

Fuu,de ah néztem nagyon durva árak vannak ebben a boltban.. :Y
Más helyeken pl a -Stiga Cougar ütő- 15-16k.. Itt meg 7
Köszi a tippet,jah és megoldódott a szállítás is. :R :R
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#198) nike_ válasza runner 125 (#197) üzenetére


nike_
addikt

Nincs mit. :R

(#199) Honda Power


Honda Power
tag

Szerintem kéne vennem valami jó kis Butterfly fát + meg egy védekező softot meg egy 4 allos softot. Soft minden lehet, csak Stiga ne. Butterfly, Joola, Yasaka, Tibhar... stb. Fát olyan 12 körül néztem meg 2 5-6k-s soft kéne. Sztem az egyik Butterfly Sriver El, vagy L lesz. Védekező nem tudom mi legyen? Mit ajánlotok a fenti márkákból 5-6k-ért?

[ Szerkesztve ]

Honda 4 Life. The Power Of Dreams...

(#200) nike_ válasza Honda Power (#199) üzenetére


nike_
addikt

Mint már mondtad, a 4 all-os az Sriver EL (Bár ez szerintem inkább támadó... de mindegy)

Másik szoftnak talán vmi rövid szemcsés kéne, ha csak védekezni akarsz vele.

Fából ajánlom a Donic Waldner Senso Ultra Carbon-t, egyik ismerősömnek ilyen van, már játszottam vele. Viszont ez inkább támadó (gyors) fa - OFF-os.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.