Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Na most mit csináljak? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Tomi13


Tomi13
aktív tag

Sziasztok

A helyzet a következő: felraktam ma újra az xp-t,mert vettem tegnap egy 9600 pro-t.FElkerült a directx9b,catalyst 3.7,meg az alaplap új agp drivere.
Akarok játszani erre 60Hz-ben indul el minden.Ez még nem lenne baj mert már felmerült itt problémaként ezért előkerestem a régi topicot.
A megoldásként r3d tweak progit tettem fel (bár ne tettem volna) és beállítottam hogy 1024x768-ba 100hz-en menjen a monitor.
Elindítom a gta3-at minden okés,gondoltam szép az élet.Ki akartam próbálni a neeed for speedet is és amikor váltottam volna 800x600-ról 1024x768-ra újraindult a gép.Azóta nincs 1024x768 felbontásom!!!!
Hallottatok már ilyenről?Egyszerűen semmilyen program nem érzékeli,legyen az játék vagy pl. r3d tweaker.kész,eltünt.
Van vmi ötletetek hogyan hozhatom vissza?

(#2) Keitaro válasza Tomi13 (#1) üzenetére


Keitaro
addikt

Huhh... hát nem tartozol a legszerencsésebb kasztba. Én a refresh rate lockert pakoltam volna fel. Nem akarom azt mondani, hogy rendszer reinstall, mert az durva lenne, de mi van ha unistalállod a cuccot? Az ati ikonon bal kattal kattintva sincs 1024?

(#3) Alvin_ti4200 válasza Tomi13 (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Igen, én is inkább a refreshLock-ot pakolnám fel. Szerintem szedd le netről, aztán pakold újra az XP-t vagy próbáld meg a powerStrippel hozzáadni egyéni felbontásként a rendszerhez az 1024x768-at.

(#4) Tomi13 válasza Keitaro (#2) üzenetére


Tomi13
aktív tag

Nem volt látható ott sem,de hálistennek egy ati driver uninstall segített,épp most fejeztem be.Ezt a refresh rate locker-t honnan tudnám letölteni?
Ha megkérlek leírnád pár mondatban hogy mit hol állítsak be benne,mert nem szeretném megszívni,mint előbb.
Nekem csak az a lényg hogy a játékokat ha elindítom akkor 1024x768-ba 100Hz-en menjenek.
Előre is köszi:Tomi

(#5) Keitaro válasza Tomi13 (#4) üzenetére


Keitaro
addikt

Eltéveszteni nem lehet, azt hiszem a progi fent van a [L]http://www.hwhunpage.com[/L]-on. Sajnos nálam ez az oldal sem jön be, úgyhogy nem tudom megnézni...

(#6) PeliScan válasza Keitaro (#5) üzenetére


PeliScan
addikt

Nekem sem müxik az oldal... :F

(amúgy leírná vki röviden, h mi ez az egész 60Hz dolog? XP alatt játékokban nem megy a 60Hz fölötti frissítés, vagy mi? És ha igen, akkor miért nem adtak ki service packot..? nem látom tisztán a dolgokat.)

(#7) Cane válasza PeliScan (#6) üzenetére


Cane
őstag

Az újabb catalyst driverekkel (3.5-től tuti) működik minden 60 Hz felett.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#8) Cane válasza Cane (#7) üzenetére


Cane
őstag

Akarom mondani Omega driverekkel 3.5 felett...

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#9) PeliScan válasza Cane (#8) üzenetére


PeliScan
addikt

Nu akkor én ezért nem láttam, h 60Hz-vel menne bármi is... de akkor miért nem az újabb Omegát rakják fel, mindeféle más progi helyett?

(#10) Cane válasza PeliScan (#9) üzenetére


Cane
őstag

Hát szerintem a következők miatt, mert sokan így gondolják: ;]

-Mi ez a sz@r...?! Nem is hallottam róla.
-Ez ezen nincs is WHQL?! Akkor ez biztos tönkre teheti a gépem!
-Úgysem akarok tuningolni...

Stb.

ATI-hoz talán az Omega driverek a legjobbak.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#11) anachron


anachron
csendes tag

[L]http://www.hwhunpage.hu[/L] LOL :D

(#12) PeliScan válasza anachron (#11) üzenetére


PeliScan
addikt

Ez télleg lol, csodálkoztam is h miért dotkom, gondoltam Keitaro jót linketlt be, csak neki sem megy, meg sem prószáltam a ponthut. :)

(#13) keopsz válasza anachron (#11) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

amikor 3 éve elindult a plusabitknowledge :) )

a prohardver már más tészta. ezt már más szelek és másfajta konkurencia dagasztja.. :) (itt is volt tuti fúziós 5let eccer, és mindenki örülhet, h nem csesztük el.. :) mi is örülünk..)

(újabban vmi anantek nevű izé próbálkozik, de nem adjuk magunkat. :DD)

cantante di sampietrini

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Na most mit csináljak? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.