Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) POWERIVÁN


POWERIVÁN
tag

T-mát indítok mert ilyen nincs......... sokan nem tudnak róla és sokan igen..... Egy nagyon jól moddolható készülékről van szó. Megesz mindent. Nagyon sokat javítottam szoftveresen és hardveressen. Akinek óhaja sóhaja van (rom,soft,hard) az ebbe a fórumba irjon nekem és lehetőségeim alapján minden kérdésre válaszolok! :R

[ Szerkesztve ]

I am a WindowsPhone Freak !

(#2) POWERIVÁN válasza POWERIVÁN (#1) üzenetére


POWERIVÁN
tag

Kezdjük egy nagyon egyszerűvel és megszokottal :

Sokan használnak myguide 3000,3200,3100 -as készüléket. Ezeket egy csokorba fogom ugyhogy ha ezek bármelyikéről lenne szó ezt vegyük egy kalap alá............... és adjuk nekik mondjuk.............. a 3 -as széria nevet. :))

[ Szerkesztve ]

I am a WindowsPhone Freak !

(#3) POWERIVÁN válasza POWERIVÁN (#2) üzenetére


POWERIVÁN
tag

Senki sem ír? Senkinek nincs myguide-ja? :C Nem hiszem ......

I am a WindowsPhone Freak !

(#4) POWERIVÁN válasza POWERIVÁN (#3) üzenetére


POWERIVÁN
tag

Nahh mind 1 ha valiken segítségre lenne szüksége........... akkor ne csak akkor irjon h myguide-ja van hanem álltalában ha van kérdése......... Inkább csak PNA,PDA-t nem szivessen,de segítek abban is :Y

I am a WindowsPhone Freak !

(#5) POWERIVÁN válasza POWERIVÁN (#4) üzenetére


POWERIVÁN
tag

Várok
:R

I am a WindowsPhone Freak !

(#6) zsooteee válasza POWERIVÁN (#5) üzenetére


zsooteee
csendes tag

Szia!
Had legyek én az első:)
Szóval van egy myguide 4228-asom és a navi program, amit kaptam hozzá szörnyű... :)
Mennyire nehéz ezen segíteni? Igo 8 lenne a kiszemelt, pontosan 8.3.2 Ha lenne egy két javaslatod hogy is lehetne ezt a legjobban megoldanom...
köszönöm előre is!

(#7) fontix


fontix
csendes tag

Sziasztok,
Baj van. MyGuide 3000 PNA.
Nem tudom feltenni az igo 8-at.
Mit tegyek? Nemsokára utazok és nem tudom frissíteni se hivatalosan se másként.
Kösz a segítséget.

(#8) POWERIVÁN válasza fontix (#7) üzenetére


POWERIVÁN
tag

Szia. A pontos dolog amit meg kéne tudnod róla hogy a windows ami fut rajta az angol, vagy német.
Okok amiért kérdezem:

Ha német akkor sajnos csak a saját szoftverével fog csak futni. A készüléket annyira "túlbiztosították" hogy a szakmai tapasztalatom sem elég ahhoz hogy azt merjem mondani hogy egy akármilyen 8.x.x.xx Igo el fog rajta futni kifagyások és rossz navigálás nélkül. Sajnos nagyon sok a rossz tapasztalatom a német készülékekkel. 25 darabból 25 kifagyott, megállt menet közben stb ... a technikai okait tudom de ezt most nem fejtem ki.
Az angol verzióst viszont gyönyörű szépen meg tudom csinálni és garantálom hogy akadály mentessen kiszolgál addig ameddig az akksi szét nem csavarodik darabokra :))

[ Szerkesztve ]

I am a WindowsPhone Freak !

(#9) POWERIVÁN válasza zsooteee (#6) üzenetére


POWERIVÁN
tag

Szia. A registryben is keményen turkálni kell hogy bármi mást elfogadjon a myguide 4228-as készülék. Ha ott galibát csinálsz akkor dobhatod el a készüléket. ÉS EZ NEM VICC !!! Ha nem akarsz vele vesződni és sok időt (heteket) elvesztegetni olvasással és megoldhatóságokkal akkor véleményem szerint bizd szakemberre a dolgot. Sajnos nagyon sok az olyan készülék itt nálam ami "bocs de rossz rom-ot flash-eltem rá" vagy a "mért nem kapcsol be a készülékem" típus. Ezek már hardveresen megoldható dolgok. Értem itt a flash cserét stb stb... hidd el egy myguide kemény dió és jobb nem "belepiszkálni". További infók privátban ha érdekel a dolog. :C :R

[ Szerkesztve ]

I am a WindowsPhone Freak !

(#10) POWERIVÁN válasza POWERIVÁN (#9) üzenetére


POWERIVÁN
tag

Fórumtéma folyik tovább............... kérdezzen mindenki bátran.

I am a WindowsPhone Freak !

(#11) POWERIVÁN válasza POWERIVÁN (#10) üzenetére


POWERIVÁN
tag

Remélem a válaszok kielégítőek voltak. :R

I am a WindowsPhone Freak !

(#12) POWERIVÁN válasza POWERIVÁN (#11) üzenetére


POWERIVÁN
tag

Nohhh gyerekek érdeklődést várok. Hardveressen is javítom a készülékeket ugyhogy ha bárminemü ilyen probléma adódik nyugodtan lehet keresni. Mert az esetek 99% ban megmondom mi a baya a cuccnak.

I am a WindowsPhone Freak !

(#13) csaresz002


csaresz002
aktív tag

hali

van egy MyGuide X11-15302es széria számú gps-em.
windows ce core 5.0 van rajta ill egy 2007es térkép software.

lehet-e az ilyen gpseket frissíteni windows-ilag ill térkép vagy nav.software tekintetében?

××XXx××‎"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!"××XX××

(#14) csaresz002 válasza csaresz002 (#13) üzenetére


csaresz002
aktív tag

pontosabban MyGuide 3100 Go
:))

××XXx××‎"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!"××XX××

(#15) Kovacsjani válasza POWERIVÁN (#12) üzenetére


Kovacsjani
csendes tag

Szia. MyGuide 3000-en igo8-at indítva (8.3.x) fordítva jelenik meg a kép. El lehet ezt 180 fokkal fordítani valahogy? köszi.

(#16) m.jeno válasza Kovacsjani (#15) üzenetére


m.jeno
senior tag

A sys.txt-be ír be, ha nincs bent semmi, vagy van más, akkor javítsd le a következőt:

[rawdisplay]
class = "rlandscape"

ha ez van bennt, akkor :

class="landscape"

Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettem meg. (Boccaccio) Hajszolom a tudást, de ő a gyorsabb.

(#17) Kovacsjani válasza m.jeno (#16) üzenetére


Kovacsjani
csendes tag

Köszi. A class = "landscape"-el fordult meg, az "rlandskape"-re nem reagált. Most jó.

(#18) tjb007


tjb007
nagyúr

Én most cseréltem le a 3100 -asomat mert problémák voltak vele, bekacsoláskor néha csak fehér képernyő fogadott, villódzott de miután "bemelegedett" megszűntek a problémák szóval ezeket leszámítva tökéletesen működik.
Akinek esetleg kéne alkatrésznek, dísznek stb. az szóljon.

(#23) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Tájékoztatom az egybegyűlteket, hogy iGO hackelés nem engedélyezett, elsőre törlök, másodszorra törlöm a júzert is.Megértéseteket köszönöm.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#24) hoohanyo


hoohanyo
csendes tag

POWERIVÁN

Szia nekem Myguide 3000GO tipus van,bekapcs után csak a gombok világítanak.
Valszeg megsérült a Flash,tudsz esetleg valami szoftos gyógyírt rá?
Előre is köszi

(#25) biofarkas


biofarkas
csendes tag

szia powerivan

van egy 3100-es nálam, bekapcsolás után azt írja ki, hogy a The myguide launcher can't open tahoma.ttf file. ez jelenik meg egy kis ablakban és ezt az ablakot nem lehet eltüntetni. ha összekötöm a pc-vel, az AS elindul, csatlakoznak, a tallozással látom az összes mappáját, tudok másolni, beilleszteni, de ennyi.
reset gombra nem változik semmi
van valami ötleted?
köszi bio

(#26) nexus6 válasza POWERIVÁN (#12) üzenetére


nexus6
aktív tag

Ment pü

Ezért szeretem a fórumokat, ezerszer jobban értenek az agytrösztök a dolgokhoz, mint egy helpdesk vagy az információ :)

(#27) Deeday


Deeday
senior tag

Sziasztok van egy myguide 3100GO-m szeretnék az SD kártyára valami működő jó IGO-t feltenni de mindig az írja ki miután eljutok a térképig hogy Out of Memory Requested: 174016 Cashe 676922 Error leokézom és visszalép az indító menübe! Tudnátok ebben segíteni nekem hogy milyen IGO-t tegyek fel ami működik rajta stabilan ? Előre is köszönöm a segítségeteket!

LG G4

(#28) itike


itike
csendes tag

Üdvözletem.
Következő problémával fordulnék hozzátok, minap myguide 3300 on cseréltem el gyári programot (támogatás hiánya miatt) Egy IGO Amigora, mivel hiába másoltam sd re hiába írtam át a megfelelő txtbe az elérési utat nem működött, ekkor olvastam hogy a meglévő navigációs rendszer helyére másoljam be és az amigo.exe-t nevezzem át myguide.exe-re ezzel a módszerrel el is indult, probléma hogy nincs gps jel (természetesen nem a szobába próbáltam ki) valaki tud rá gyógymódot?
Segítségeteket előre is köszönöm.

E.T. haza :-)

(#29) Bog válasza itike (#28) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

ez illegális, választ itt erre ne várj

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#30) tothjo válasza POWERIVÁN (#12) üzenetére


tothjo
csendes tag

MyGuide 3100-on kellene frissíteni a térképet. Tud erre valaki LEGÁLIS megoldást? Én eddig nem találtam!
TJoe

(#31) ateszm


ateszm
senior tag

Szép napot!

Lenne egy My Guide Silverguide 4000 kölcsön gps. Sajnos 2006-os nem naprakész térkép van rajta. Mivel kölcsönkaptam,megígértem a gazdájának,hogy frissítem. Ebben kérnék egy kis segítséget,hogy hol kezdjem. mi megy fel rá. (IGO8)?

köszönettel: ateszm

(#32) Z.Farid válasza POWERIVÁN (#1) üzenetére


Z.Farid
csendes tag

Szia!
örülök hogy megtaláltam ezt a forumot kis segitséget szeretnék kérni tőled!
Kaptam németországból egy myguide 3000 es gps-t, usb connection nincs rajta és bekapcsolásnál ezt a hibát irja: ("FortunaODMKeyDoor1119" Failed to open file: ctype.dat exiting application.) utána rákkatintok az OK gombra és ugy képernyőn a szépmyguie háttér de semmi más ikonok se asztal nem jön elő. Aztan sokat szorakoztam vele és egy uj mappát tudtam csinálni és ugy betudtam lépni a rendszereszkőzök alá de az istenésrt se tudom beállítani sehogyse hogy a régiebi igo nem kell nekem 8 as, csak ami elmegy apukámnak szeretném odaadni hogy tudja használni. Szóval bármi ötleted van azt nagyon szivesen venném. Előre is köszönöm szépen.

Tisztelettel: Zinnyatullin Farid

Üdvözlettel: Zinnyatullin Farid

(#33) tideet


tideet
csendes tag

Szia!
Kölcsön kaptam egy Myguide-ot, de sajna nem tudom a típusszámát. Azt hiszem, hogy 3000-es vagy 3100-as. Tudnál segíteni abban, hogy lehet-e USA, esetleg csak Florida térképet venni hozzá? Előre is köszi a választ!

(#34) zvzoli


zvzoli
csendes tag

Sziasztok!
Az én általam használt gépmyguide 3500 mobile, igo 8.0....progival. Ehez nem találtam frissitést ezért megpróbáltam 8.3....és 8.4....igo-ra frissiteni de nem sikerült olyan progit találni amelyik feltelepül és megjelenik az inditó ikon az asztalon.Segitsetek! Ja a kábel nincs meg hozzá!Köszönöm! :W

(#35) Sanyika87


Sanyika87
csendes tag

Sziasztok!Elsősorban azok segítségét várom,akik tényleg segíteni akarnak,és nem csak csesztetni a másikat,ha nem tud valamit :F !Szóval:Adott egy Myguide 3000go készülék,van hozzá egy 2-gb-os memkarim,program nincs rajta!Adatkábelem nincs!Az lenne a kérdésem,hogy a készüléken milyen navi program fut el,vagy mit ajánlotok hozzá,ti mit használtok????A másik,hogy elég simán a memókarira felmásolni a programot,vagy van még esetleg más teendő is??Előre is köszönöm a válaszokat,már ha lesznek!!Remélem van valakinek olvassa majd valaki,akinek ilyen kütyüje van,és tud segíteni majd!!
Még egyszer köszi a válaszokat! :) :)

(#36) ftc899


ftc899
csendes tag

Tisztelt fórumozók! Szükségem lenne egy belső antennára,ha valaki tud ilyet jelezze!

(#37) ftc899 válasza ftc899 (#36) üzenetére


ftc899
csendes tag

Küldj egy emailt és küldök szoftvert ami elfér egy 2 gb kártyán.

(#38) zsuzsy0078 válasza ftc899 (#37) üzenetére


zsuzsy0078
csendes tag

8.3-as vagy ójabb Igo-t sikerült valakinek működésre bírnia MyGuide 3000-esen 4.2-es CE-vel? köszi előre is.

(#39) pandurka


pandurka
csendes tag

Üdvözlöm a témában érintetteket,akadt egy kis gondom Myguide 3100go val egyik nap eltettem a gépet, majd sok idő elteltével elővételnél csak annyit írt ki,hogy Exception occured to crass.txt. ezekután letöltöttem egy romot hozzá,ráraktam egy sd kártyára,majd lecseréltem a pna n lévőt erre,mivel a pc vel tudott kommunikálni ezért ezt meg lehetett csinálni,reset,majd szépen bejött a kezelő felület, myguide navigáció,Explorer,beállítások.tehát idáig minden szépen futott.innentől van gondom,mégpedig az alábbi.akár az eredeti myguide gigamap,akár az igo8 at rakom be,és indítom a navigáciot,egy kis homokóra után az alábbi felirat fogad egy kis ablakban.
HardwareIDerror. érdeklődöm tudja e valaki hogy mit csináltam rosszul,vagy mi hiányzik

(#40) os_thunder


os_thunder
csendes tag

Hello! Nekem egy Myguide 3100 GO (angol verzió) készülékem van. (Windows CE 5) Jelenleg teljesen a bolti állapotban. Szeretnék rá valamilyen más navigációs szoftvert, a lényeg, hogy működjön és lehetőleg tudjak friss térképeket is használni. Ehhez szeretnék segítséget kérni.Milyen programot bír el, mi érdemes használni és főleg hogyan tudom megcsinálni. Előre is köszönöm a segítséget.

(#41) POWERIVÁN válasza os_thunder (#40) üzenetére


POWERIVÁN
tag

Sziasztok mindenkinek!!

A myguidera valo IGO telepítés nem legális tehát WAREZ.... itt ne kérdezzetek tőlem ilyeneket....

HA kell privátban szívessen válaszolok minden kérdésre, ide csak a hardveres és szoftveres(ROM) problémákról írjatok !!!

MEGÉRTÉSEKET KÖSZÖNÖM !!! :R

I am a WindowsPhone Freak !

(#42) pandurka


pandurka
csendes tag

Köszönjük a figyelmeztetést,bár az eredeti Myguide gigamap szoftver ami a gépemhez van gyárilag szintén igo alapú,és ha eredeti a kártya legyen az bármilyen amit támogat az eszköz,jogilag szerintem semmi akadálya,hogy felkerüljön rá,főleg így hogy az eszköz gyártója lemondott a további szoftver kiadásáról a készülékre,sőt még a támogatásáról is.Nos a kérdésemben melyet feltettem,azt nem értettem,hogy miért írja ki a gps ha rákattintok a navigációra,mely természetesen myguide ikonos,hogy hardveriderror a berakott kártya nem másolt vagy tört teljesen eredeti Gigamap myguide melyet anno a géphez adtak,és szépen ment is vele,addig amig egy hosszú szünet után bekapcsoláskor az előző hozzászólásomban leírtakat írta ki,ekkor megkerestem a készülékhez tartozó gyári ram adatokat a neten /nem rom,mert ahhoz senki nem fér hozzá/letöltöttem,majd egy sd kártyáról megkezdtem lecserélni a gépben lévőket a gyárira,szépen sikerült is egy kivétellel ez az igolaunch file,mert mikor cserélni akartam azt írta ki hogy nem lehetséges,mert használja a rendszer jelen pillanatban.Ezek után reset,majd szépen elindult a betöltés,de a navi indítására hardveriderror jelentkezik.van e erre valamilyen gyógymód

(#43) POWERIVÁN válasza pandurka (#42) üzenetére


POWERIVÁN
tag

Persze természetessen van.... rom-om van hozzá sőt wince-jtagpontos telepítőm is van ......... meg kellene néznem a készüléket hogy lássam a szememmel :C

I am a WindowsPhone Freak !

(#44) MiB


MiB
tag

Hi

Tudja vki hogy a myguide 3200 go támogatja e a sdhc memória kártyákat, mert erről sehol sem találtam leírást?

(#45) POWERIVÁN válasza MiB (#44) üzenetére


POWERIVÁN
tag

Szia igen én tudom NEM TÁMOGATJA !!!!

I am a WindowsPhone Freak !

(#46) MiB válasza POWERIVÁN (#45) üzenetére


MiB
tag

Ez tuti?

(#47) POWERIVÁN válasza MiB (#46) üzenetére


POWERIVÁN
tag

biztos...

I am a WindowsPhone Freak !

(#48) MiB válasza POWERIVÁN (#47) üzenetére


MiB
tag

Akkor hogy lehet frissíteni az gps-t rajta mikor az igo8 2,5 gb és nem megy bele sdhc? És csak 2 gb-os sd kártyát lehet belerakni.

(#49) POWERIVÁN válasza MiB (#48) üzenetére


POWERIVÁN
tag

így van! trükközni kell! :Y

I am a WindowsPhone Freak !

(#50) MiB válasza POWERIVÁN (#49) üzenetére


MiB
tag

Hogy trükközöl?:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.