Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Myblog rev2.0

Hozzászólások

(#1) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

ismét elkezdem...

Az előző Blogomat zárattam kb 5-6héttel ezelött akkor kezdődőtt velem egy teljes átalakulás, külsöleg és belsőleg IS.
elmentem fodrászhoz hogy kockafejemet kicsit megesztergálja, voltam 2hetet Hévizen ahol eégszen kitisztultam hála a WELNESS kulturáknak:D, uj célokat tüztem ki, kezdek leszokni a PH!-rol...
Röviden ez volt 5-6hét alatt de ezek épp elég húzó erőkvoltak és most kezdem igazán azt érezni hogy a megzuhanásom után kezdek egyenesbe jönni. Borzasztoan néztem ki pár héttel ezelött és borzaszto voltam jellememben is, csak a PH!-n találtam magamra itt elvoltam senki nem kötött belém senki nem alázott meg stb. Aztán megnyitottam az Addiktságról szoló topicomat amiben sok szerintem ( leszokni nemkivánó erősen függö arc) könynelmüen azt mondta hogy: egyszerü ne kapcsold be a gépet... Nem volt ilyen egyszerü elhihetitek. De alakul már. Meg aztáán ujra elkezdtek érdekelni a biciglik és készülök is egy full LX gép épitésére ugy 100e Ft alaptökével.
Zenei stilusom is gyökeresen megváltozott: a vegyes zenei izlésböl átváltottam 100os Trance oldlara és nagyon élvezem.
Középiskolába felvettek ergo ez a problémám megszünt már csak a 3as átlagra hajtok semmi nem fontos a suliba csak a haverok. ez azért jo és már a kémia tanárt is magasbol le....
Megnéztem az elmult évek szinte összes fontosabb horror filmjét és ez is valahogy felnyitotta a szemem és rájöttem hogy nem szabad begubozodnom. Nem tudhatom mit hoz a holnap...
Viszont a női nem mint olyan megszünt létezni 100%ig! és hogy miért?
1. Ha HP (hülye pi...a)-t fogok ki akkor az a baj mert semmi kedvem egy idiótát babusgatni
2. Ha nagyon komoly csajt találok akkor az a baj mert nem lehet vele bulizni meg ilyesmi
3. Akár mennyire is lekötném magam egy komoly kapcsolattal (tényleg szivesen ha tudnám hogy nem csak játékrol van szó) ez szinte kizáró ok hogy vagy tul fiatal csaj lene a jelölt vagy senki... ( az én korosztályom legendásan oda van az idősebb fiukért:C)
Rájöttem hogy ugy kell élni az életet mint ahogy Westbam nyomja: ritmusosan, zuzósan, vidáman, nem szabad bebambulni...
Igyhát az elkövetkezendőkben én is igyteszem eddig talán DJ Tiesto-Forever Today cimű száma jellemzett engem nagyon. Most valahogy kezdek felpörögni most épp a nevemben található 2k5ös MAyday himnusza az a szint amin kb vagyok. Lehet hopgy tulzás de akkor is.
A nyelvtanna továbra is hadilábon állok:D. Hát ennyi. mostantul majd irogatok dolgokat és majd benyomok 2 képet ... amolyan ilyen volt ilyen lett vata filingeset:)

[Szerkesztve]

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#2) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Bővebben: link
án kb 5hete:D
Bővebben: link
hugoam and én multhéten készült a kép

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

a mérleg:
6 hónap
6 lány
6 Fradista...
vagyis 6honap alatt 6lány ismerősőm (közeli...) jött össze 6 fradistával... lehet ennál roszabb?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#4) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Minket összeköt a mult.... Valamit ugy mondanék...

Ma életem eggyik legfontosabb lánya miatt kaptam 3db 1est is... Hihetetlen...

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#5) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Na hi all:)
most jöttem meg a Laborbol...
5kor keltem aztán vérvétel, májfunkció vizsgálatz, meg minden

mindezt 1-2:D;] pattanás miatt... mivel Roacucutan-t irtak fel igy kötelező volt ez az első nagy kontorl és ezentol 2-3hetente vérvétel... cak el ne foggyak:D

a börgyogyász but nagyon jó fej:R

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#6) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Vá szedem ezt a szart mostmár az orrom vére is elered napjába töbször de állitolag nem lehet roszabb...
Kicsit elvagyok keseredve mert valszeg nem kapok bicklit mert édsanyám félt... Azt mondta inkább vesz egy K750i-t egy adag ruhát meg gépbe cuccot vagy akármit csak ne keljen biciklire költenie mert nem...
Jo tudom a bickli, a számitogép, stb mind-mind csak luxus cikkek és nem létfontosságu élelmiszerek vagy hasonlo de engem ez most annyira elszomorit...
Ma volt az első fagyásom amikoris a GPU felforott és egyszerüen elkezdett poligonokat kihagyni... itt-ott aztán bedobtam 1-2 ventiot és azóta jo de kicsit beszartam mikor elkezdett a képrenyő csunyán pixeles stb lenni:(

Olvastam fiftiszent blogját is és lassacskán sirásra fakatdam... 13éves és ott figyel már neki a Kona Srap én 15 vagyok és álodni se álmodhatok egy feleolyan értékes Polar-xröl:(
Hol az igasság?


Gyereknap alkalmábol dolgozhattam 1-2-sok órát a kertben de kész lett a krti to és a fű is rendbe van.. majd donok panelosok fusztrálására 1-2 képet,,,

CSaj ügyileg meg rájöttem a 17éves csajoca után hogy nem kell nekem efajta ''szorakozás'' mert rengeteg időt elvesz és emtudok Ph!-zni..

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Myblog rev2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.