Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) néha


néha
aktív tag


[link]
Ez egy Amerikában indult sikersorozat amit magam is nézek!!
Jó forumozást!!!

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#2) néha


néha
aktív tag

Naggyából a története:->

Elérkezett Earl Hickey hátralévő életének első napja! Miután főhősünk 100 ezer dollárt nyer egy kaparós sorsjeggyel, egyből elgázolja egy autó. Earl a kórházban megvilágosodik: Carson Daly talkshowját nézve meghallja a karma szót (és bár jelentésével nincs tisztában), rájön, hogy előbb jó dolgokat kell tennie, hogy hasonló jók történhessenek vele. Ír hát egy több száz bűnből álló listát, és elhatározza, hogy ezeket mind jóvá teszi.

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#3) néha


néha
aktív tag

IRJATOK nyugodtan!!!! :D

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#4) Makaveli válasza néha (#3) üzenetére


Makaveli
senior tag

:DDD Bocs ezt nem hagyhattam ki! :D

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#5) Tom5 válasza néha (#1) üzenetére


Tom5
addikt

Nagyon jó sorozat! Az első két évadot már végignéztem,azok nagyon jók,viszont a harmadik évad elég gyenge,eddig...egy nagyon kedves csaj ismerősöm hívta fel a sorozatra a figyelmem,könnyed szórakozás unalmas órák elütésére! Ja és Randy forevör :DDD Catalina nagyon jó csaj benne...és az az akcentusa! Írótsexy :U

[ Szerkesztve ]

(#6) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Még az év elején végignéztem az összes részt, király! :D
Hihetetlen jó sorozat, nem is értem miért nem tolják még nálunk :U

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7) néha válasza BITBOYS (#6) üzenetére


néha
aktív tag

Ja kár hogy nálunk nem tolják!!! Pedig aztán ha van jó sorozat akko ez az!!! :DDD
Randy az egy kész pohén :D

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#8) tothm


tothm
őstag

Nekem is nagyon tetszik a sorozat. :K

(#9) tothm


tothm
őstag

Nem a legsikeresebb topic. :F

(#10) Vladi válasza tothm (#9) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Kevesen néznek Örlt :( Pedig eszméletlen jó sorozat, bár egy kicsit most leült.
A durva az, hogy amit tvben nem adnak az nem is népszerű. Pedig az örtl már vagy 100 országban vetítették.

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#11) DewiL válasza Vladi (#10) üzenetére


DewiL
senior tag

Én is nézem szerintem nagyon jó "Hey Earl, Hey Crabman" :D
de van még pár sorozat amit itthon nem adnak és emiatt sokan nem ismerik

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#12) BITBOYS válasza Vladi (#10) üzenetére


BITBOYS
addikt

Amcsiban a Lost-ot is verte nézettségben.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13) bandus


bandus
veterán

az első évadot már beszereztem, csak a vizsgaidőszak miatt nem volt eddig időm megnézni, de hamarosan belekezdek :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#14) DewiL válasza bandus (#13) üzenetére


DewiL
senior tag

szerintem szerezd be előre a többit is mivel gyorsan végig szaladsz majd rajta

"I am the beginning... the end. The one who is many. I am the Borg."

(#15) RexpecT válasza Vladi (#10) üzenetére


RexpecT
addikt

[link] Lesz magyarul is.

(#16) BITBOYS válasza RexpecT (#15) üzenetére


BITBOYS
addikt

Fuu, legyen igazad :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#17) Vladi válasza bandus (#13) üzenetére


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Belekezdesz... ühüm... majd szólj, ha ki bírod kapcsolni a lejátszót. :DD

Örl magyarul? Nem is tom. Az a baj, hogy megszoktam angolul, és ilyenkor gyarkan kiábrándító a szinkron. :( Plusz a sorozatjunkien azt írják, hogy lehet hogy jön. Meg egy adón ami esetleg fogható is valahol... háát nem is tom.

Mindenesetre hülyék a magyar tv adók, ez nem is vitás. Még, hogy valószínű bukás az örl... :((

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#18) néha válasza Vladi (#17) üzenetére


néha
aktív tag

Jaja valahogy fura lenne! magyar hangal mert az angol hangjuk eszmélet pohén olyan személyes! És az is igaz hogy előre meg kell szerezni a részeket mert ezt pillanatok allatt megnézed mert egyszerűen nem tod abbahagyni!!!!!

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#19) bandus válasza Vladi (#17) üzenetére


bandus
veterán

nekemis kiábrándító szokott lenni, ha valamit angol után szinkronosan is meghallok (pb, 300, transformers, lord of war).
amúgy már a végére értem, várom a 3. évad folytatását :))

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#20) néha válasza bandus (#19) üzenetére


néha
aktív tag

Ja én is nézegetem! elég jól tartok! de amúgy ez akkora egy poén má abba se tom hagynia nevetést mikor nézem!! :)

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#21) PazsitZ


PazsitZ
addikt

- http://pazsitz.hu -

(#22) néha válasza PazsitZ (#21) üzenetére


néha
aktív tag

SZÉP kis kép! tiszta pohén ez a család xD! :p

"Győzni sohasem könnyű, de megpróbálni azért érdemes." by: Kimi raikkonen

(#23) brownus


brownus
veterán

hát ez gec_ jó sorozat:d az első évad közepénél járunk. és már ebből is van 3 évad... még jó, hogy csak 20 perces részek vannak;) behozható...

a többi évad is ilyen jó?

(#24) bandus válasza brownus (#23) üzenetére


bandus
veterán

bezony, ne hagyd abba :K :D

a kedvenc részem asszem a 2. évadból a 20-21-edik.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#25) brownus válasza bandus (#24) üzenetére


brownus
veterán

mi most fejeztük be a 14 részt a monkeys in space-t, amiben a haverjának akar egy boldog napot szerezni, akit bevisznek a sittre és kell neki pár dolog hozzá, plusz a nagyi:d kicsit fárasztó rész volt de jó értelemben:)

(#26) máyköl


máyköl
veterán

Olyan jó ez a sorozat, de vmiért mégsem megy a topic.

(#27) BITBOYS válasza máyköl (#26) üzenetére


BITBOYS
addikt

Sebaj, akkor is a legcsúcsszuperebb sorozat a számomra.

szerk: Most olvastam, hogy októbertől a Comedy Centralon már magyarul is nézhető lesz.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#28) korinna_ch válasza BITBOYS (#27) üzenetére


korinna_ch
csendes tag

Szinkronizálják? Főbűn... :(

[ Szerkesztve ]

(#29) BITBOYS válasza korinna_ch (#28) üzenetére


BITBOYS
addikt

Akkor nem szabad úgy megnézni.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#30) brownus


brownus
veterán

mit alakított randy az első részben??:D tejóég:)

tegnap ledaráltuk a 4. évad első 3 részét. a színvonal nem csökkent, sőt...

(#31) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Sikerült megnéznem szinkronnal 1-2 részt, közel sem adja vissza azt a hangulatot mint eredeti nyelven.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#32) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Én eddig szinkronosban néztem,de áttérek ajszem az eredetire. BTW nagyon nagy a sorozat :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#33) brownus válasza Nyugdíjas (#32) üzenetére


brownus
veterán

térj, a comedy c-on láttam szinkronosan, earl hangja még elmegy de randy-é nem. na meg a házisárkányé sem:D meg crabmané sem, ehh senkié se....

(#34) BITBOYS válasza brownus (#33) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jaja, így inkább idióták mint eszelősek :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#35) Nyugdíjas válasza brownus (#33) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Jelentem alásson áttértem :D
Visszamenőleg is ;]

Earl hangja szerintem a legnagyobb eredetiben :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#36) brownus válasza Nyugdíjas (#35) üzenetére


brownus
veterán

s04e01 láttad már? randy csúcs volt!:D

(#37) máyköl


máyköl
veterán

Ezt a sorozatot hol, mikor játszák?

(#38) Nyugdíjas válasza brownus (#36) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

S3 közepén járok.
De nagyon király :D Creative Writing c. rész volt a kedvencem (asszem S03E05)

máyköl: Azthiszem itthon a Comedy Central-on megy. Én még csak az "útépítős oldalról" szereztem be eddig mindig :D

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#39) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Juhujj,de kemény ez a 4.évad :D
Randy tényleg durva volt az első epizódban:K

És valóban, egyre jobb a szinvonal, remélem igy is marad :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#40) Vladi


Vladi
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem annyira nem jön be a 4. évad, kicsit már erőltetettek benne a dolgok. :(

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#41) máyköl


máyköl
veterán

Én a comedy central-on szoktam nézni minden nap a My name is Earl-t. Nagyon szeretem, jó kis sorozat. :U

(#42) csyo


csyo
senior tag

Ez jó sorozat?

Mintha erre mondták volna, hogy nézzem meg, mert jó.

Miről is szól ez? :R

Legyen szép a napod!

(#43) BMWFan válasza csyo (#42) üzenetére


BMWFan
aktív tag

Nagyon jó sorozat,tényleg érdemes nézni! :K

Története: Earl egy kisstílű senki, állástalan, egy lakókocsiparkban él öccsével, feleségével és két gyerekével. Aztán egyszer csak nyer 100.000$-t, rá fél percre rögtön elüti egy autó. A kórházban rájön, hogy változtatnia kell az életén: jó ember lesz! Elkezdi helyrehozni korábbi bűneit, hogy jó dolgok történjenek vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.