Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Mx400 hűtés csere? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) micro


micro
addikt

Jaj, elírtam a címet, mert mx440, de nem ez a lényeg, hanem..

Behalt a venti a kártyán, azaz forog, de olyan a hangja, mint egy Zetornak.
Hol lehet hűtőt venni rá?
Lehet passzívat tenni?
A felfogatás 2 kis műanyag patenttal történik ezen a kareszon.

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#2) micro


micro
addikt

UP

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

(#3) Allien


Allien
veterán

Talán, egy nagyker címe, ott érdeklődj a Vantec CCB-A4C VGA hűtő iránt!
Nagyker:
[L]http://www.wentiltech.hu/termekek.php?gyarto=Vantec&rendez=tipus[/L]
Termék:
[L]http://vantecusa.com/product-cooling.html#[/L] itt a system cooler-nél katt CCB-A4C
Azért kérdezz rá, hogy tényleg ez való-e rá! :DDD

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#4) hipernick


hipernick
tag

Üdv!

Volt nekem is egy ilyen kártyám MX440 Inno3D aminek a ventillátora hip-hop gondolt egyet és egy tapodtat sem akart mozdulni.
Első próbálkozásra megpróbáltam leszedni hűtőbordástúl az egész ventit (gondolta kicserélem egybe), de nem sikerült, talán amiatt mert a nagy melegtől a ragasztó nagyon megszilárdult?? nemtudom.
Következő próbálkozásom: Mint kiderült a ventillátort 3 icipici csavar rögzítette a hűtőbordához, amiknek az eltávolítása után végre hozzáfértem a ventillátor belsejéhez (egy kicsit nehézkesen de leszedtem a ''ventillátorlapátokat''- a ventillátor felső részét).
A ventillátor felső része tartalmaz egy kis tengelyt rajta talán egy kis csapágy(de inkább valami persely szerűség) ami eléggé szorult, valszeg ezért sem moccant a ventillátor.
Ezt a kis persely szerűséget a tengellyel együtt fogtam és egy kis kontaktspray-vel befújtam , egy kicsit hagytam hatni a szert majd egy kicsit megmozgattam, megint befujtam megint megmozgattam és addigra már tökéletesen forgott talán még jobban mint újkorában :DD.
Visszacsavaroztam a ventillátort és most pöpecül forog.

Szóval ha nem feltétlenül akarsz pénzt kiadni egy új ventire akkor ajánlom ezt a kis barkácsolást :))

(#5) micro válasza hipernick (#4) üzenetére


micro
addikt

Ez már megtörtént a topic indítása előtt, de azért kösz az ötletet.

Klaviatúra, képernyő, EGÉR!, meg az a doboz, tudod a gép LELKE..

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Mx400 hűtés csere? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.