Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) strogov


strogov
senior tag

"Az egész óra egyáltalán nem vastagabb, nagyobb, otrombább mint bármely konkurense, ennek ellenére belefért a headset"

Huawei Watch buds - 47 mm × 47.5 mm × 14.99 mm
Galaxy Watch 5 - 43.3 x 44.4 x 9.8 mm

Tehát a cikkíró szerint a kb. 1,5x-es vastagság nem nagyobb. Önmagában a headset is vastagabb (21.8x10.3x10.3) mint a GW5. A 15mm az majdnem 2 iphone14 vastagsága (7.8mm) egymáson.

(#2) Zoli133 válasza strogov (#1) üzenetére


Zoli133
őstag

Én a gyári adatokra nem sokat adnék, lásd: [link]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#3) Alaaf Pi válasza strogov (#1) üzenetére


Alaaf Pi
aktív tag

Garmin Forerunner music 12,9mm -> 14mm valójában. [link]

(#4) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Na ez olyasmi kütyűlétszám csökkentő, ami még jó belépő is annak akinek egyik sem volt.
Csak a fedélke ne lazuljon.

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5) Somatom


Somatom
veterán

Én még megvárom, hogy gyakorlatilag is lehessen vele NFC fizetni.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#6) judas13


judas13
addikt

Mekkora! Mondjuk valamelyik B brand Ulefone vagy melyik is dobott szintén füleseket a mobiljába nemrég - az ötlet ott is itt is díjjat érdemel szememben.

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#7) kakuk.tamas válasza strogov (#1) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Nemrég pont ebből volt a “balhé”, hogy a gyártók nem a valós vastagságot adják meg a specifikációkban. Az óratest vs teljes vastagság közel sem ugyanaz.
A Samsung órája bőven van olyan vastag, mint ez.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) BiP


BiP
nagyúr

Hatalmas ötlet. Bár szerintem a gyakorlatban ez szimpla pazarlás.
De ami valóban az 1000dolláros kérdés: Ha ez így, azonos méretben belefért, akkor a többi gyártó mégis mivel tölti ki a helyet?
Elképzelem, hogy mindaz a hely, amit erre költöttek (dupla fedlap, a füles egyéb borításai, csatlakozók, stb) mind-mind nyers akksi lenne, akkor nem kéne ilyen 1-2 napokkal szenvedni a komolyabb óráknál.
Vagy persze az is lehet, hogy az érdekes koncepció oltárán annyi belső érzékelőt, tudást, stb. feláldoztak, hogy maga az óra elég basic.
Mindenesetre az óra létezése komoly kérdéseket felvet az okosóra piacon.

(#9) helixP válasza ledgeri (#4) üzenetére


helixP
nagyúr

Aztán ha elromlik/elveszted az egyik fülest, az egész koncepció kuka, és marad egy átlagosnál vastagabb órád.
Meg tényleg: (a gyártó által feltüntetett) 4 óra lejátszási idő? Karcsú...

[ Szerkesztve ]

(#10) Ricardo


Ricardo
félisten

Ha már ennyi hely van benne, akkor lehetne bennüknagyobb akku. Vicc, hogy az okosórák többsége nem bír egy két napnál többet.

(#11) ledgeri válasza helixP (#9) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mert ugye az lehetetlen megoldás, hogy kaphatóak a fülesek külön is... különösen, hogy nincs is megadva melyik oldalon kell melyiknek lennie...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#12) helixP válasza ledgeri (#11) üzenetére


helixP
nagyúr

Igen.

(#13) kakuk.tamas válasza helixP (#12) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

AirPods-ból is lehet venni külön balos és jobbos fülest is, ha elveszítenéd. Ahogy töltőtokot is.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#14) dethroner válasza Zoli133 (#2) üzenetére


dethroner
veterán

Hát ez attól is függ, mivel mérik [link] :))

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#15) Luck Dragon

Azért ez elég “ buci” teremtés lett . :D
Ezen felül még mindig nem érzem azt , hogy nekem kellene ilyen vagy bármilyen okos óra .
Maradok a klasszikusnál. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) pusszycat válasza Luck Dragon (#15) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én szoktam villogni egy Amazfit T-rex-el nyáron egy hozzá színben harmonizáló áramvonalas sportcipőben, gondolhatod bugyi nem marad szárazon. ;)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#17) Somatom válasza pusszycat (#16) üzenetére


Somatom
veterán

Mindíg is csodáltam, milyen kevéssel beérik a nők. ;]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18) Ricardo válasza pusszycat (#16) üzenetére


Ricardo
félisten

Bepisilnek a röhögéstől? :DDD

(#19) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Savanyu a szőlő? :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) Somatom válasza pusszycat (#19) üzenetére


Somatom
veterán

Egye fene, egy próbát megér. Ez az Amazfit van feketében? Az harmonizálna színben a Magnum taktikai bakancsommal. Bár, szkeptikus vagyok a társítás bugyinedvesítő hatását illetően. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#21) pusszycat válasza Somatom (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem feketében van, de már van belőle pro meg T-rex 2 is. A Gps-t jól követi. De az semmi, akár 2 hónapot is megy egy töltéssel, használat függő.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#22) Somatom válasza pusszycat (#21) üzenetére


Somatom
veterán

A jobb csuklóm már foglalt, de a balra még jöhet, bár kicsit furán mutatna mindkét csuklómon egy-egy óra. Nem érdekel sem a GPS, sem a műsoridő. Kizárólag a bugyinedvesítő feature. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#23) pusszycat válasza Somatom (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Az egyik hobbim a sport cipők gyűjtögetése van is 10+ fontos, h vadi új legyen és az elégedet mosoly a képeden meg a kisugárzás és ha ránézel a csajra akkor olvassa le rólad a " szia cica tudom mit akarsz " gondolatot. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#24) Ricardo válasza pusszycat (#23) üzenetére


Ricardo
félisten

Ilyenkor érzem hogy öreg vagyok. :)

(#25) Somatom válasza pusszycat (#23) üzenetére


Somatom
veterán

Ahhoz nem kell óra, meg cipő, anélkül is tudom, hogy mit akar a cicus. Némelyik nő mind egyforma. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#26) Luck Dragon válasza Somatom (#25) üzenetére

Azért nem lehet őket kiismerni őket igaz ? :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#27) Somatom válasza Luck Dragon (#26) üzenetére


Somatom
veterán

Attól még egyformák. Azért nem tudjuk őket kiismerni, mert nem evilági eredetűek. Legalább két dolog bizonyítja a földönkívüliek létezését: a női lélek és a kenyér. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#28) Luck Dragon válasza Somatom (#27) üzenetére

Félek megkérdezni , de most már mindegy , miért pont a kenyér ?
Az elsőre meg nem tudok mit mondani :DDD

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#29) Somatom válasza Luck Dragon (#28) üzenetére


Somatom
veterán

Gondold végig, hogyan készül! Kell hozzá egy olyan növény, ami nem hivalkodóan színes, nem illatos, nem ehető, szóval egyébként semmi értelme termeszteni. Pláne nagy mennyiségben. Annak a kalászából származó magokat meg kell őrölni. Ez hogyan történhetett véletlenül? Jó, valahogyan megőrlődött. Lett belőlet egy fehér por. Ez már bíztatóbb eredmény, de sajnos, felszippantva nem üt. Szóval totál csalódás, a fáradtságos őrlésnek sincs értelme. És ez még csak a kezdet. További összetevők és műveletek után még mindíg csak egy massza lesz, ami szintén ehetetlen, hasznavehetetlen. Kizárt, hogy az emberiség története során ennyi véletlen történt volna és ennyi, külön-külön totál hasznavehetetlen eredménnyel járó kísérletsorozat megtörtént volna. A kenyér receptjét a földönkívüliektől kaptuk.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#30) helixP válasza Somatom (#29) üzenetére


helixP
nagyúr

Na és a tehén tej? Ki gondolta, hogy jól meg kéne rángatni a tehén lógóját, aztán ami meg kijön belöle, azt meg is kóstolja...?! :DDD

(#31) Somatom válasza helixP (#30) üzenetére


Somatom
veterán

Azért arra nem nagy kunszt rájönni. Csak meg kell figyelni egy bocit. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#32) pusszycat válasza Somatom (#31) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vajon mire gondolhat egy csaj fejés közben? :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#33) Ricardo válasza pusszycat (#32) üzenetére


Ricardo
félisten

Hogy jó a cipőd :DDD

(#34) ledgeri válasza helixP (#12) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Részletesebb leírást kérhetnék, hogy szerinted miért az?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#35) helixP válasza ledgeri (#34) üzenetére


helixP
nagyúr

Persze.
Ugyan felhozták az Earpods-ot, ami okés, tök jó, hogy van rá lehetőség, csak az egy stand alone termék egy prémium gyártótól.
Semelyik olyan készüléknél nem volt ugyanerre opció, ahol "csomagban" beépítve jött a füles (Nokia-nak volt ilyen elvetélt próbálkozása, meg jó pár kínai gyártónak.).

(#36) Somatom válasza pusszycat (#32) üzenetére


Somatom
veterán

Ezt hogy érted? Amikor ő fej, vagy amikor őt fejik? :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#37) pusszycat válasza Somatom (#36) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Arra gondoltam, mikor a kis kezeivel a nagy tőgyöt órákon keresztül cibálgatja min járhat a fejecskéje. Talán egy napra lennék nő, mint a testcserés filmekben, női gondolatmenettel, milyen fura lenne. De csak 1 napra. Szerintem egész nap tapogatnám magam... :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#38) helixP válasza pusszycat (#37) üzenetére


helixP
nagyúr

Megérne egy tanulmányt, hogy hogyan leveredtünk ennyire messze a topic témájától :D

(#39) Somatom válasza helixP (#38) üzenetére


Somatom
veterán

Ecccerű. Az kifújt, ez viszont örök. :)
Amúgy meg pusszycat a hibás, mert nedves bugyit kezdett emlegetni. Az puncit jelent és ha egy témába punci kerül, az ugyebár automatikusan felülírja az eredetit. :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#40) ledgeri válasza helixP (#35) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Szóval emiatt lehetetlen, és nem csak nem reális, vagy átlagos. Értem, köszi!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.