Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#77) bepken


bepken
veterán

sziasztok,

munkahelyet szeretnék váltani. mai napon voltam állásinterjún, még nem kaptam meg az állást, de esélyesnek érzem magam. egyedül a "mikor tudna kezdeni?" kérdéssel fogtak meg, amire én nyilván "a lehető leghamarabb" mondattal válaszoltam. ekkor közölték, hogy 25én kéne kezdenem....auuu....
azt tudom, hogy a jelenlegi munkahelyemen 30 napos felmondási idővel mondhatok fel. utánaolvastam már azóta (ezelőtt még sosem mondtam fel) illetve itt is írjátok, hogy ezt a munkáltató részben vagy teljesen elengedheti.

tehát a kérdésem az volna, hogy tudok e tenni valamit akkor, ha a jelenlegi munkáltató nem engedi el júli 25-tel? nyilván arra fogok hivatkozni, hogy fix helyem volna és ne akadályozzon, stb...
csak ugye két szék közé sem akarok esni, hogy itt jelzem a felmondási szándékom (nyilván onnantól nem táncolhatok vissza) és az új helyen meg nem várnak meg. - nem kizárt egyébként, hogy ott is meg tudnák oldani, hogy később kezdjek, de a legrosszabbra szeretnék felkészülni.

ja még annyi, hogy korábban mondtak fel Kollégák és ők 30 napot ledolgozták. viszont tudtommal egyiküknek sem kellett azonnal kezdeni másik munkahelyen.

válaszokat előre is köszi! :)

[ Szerkesztve ]

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.