Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Msi ti4200 infot! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) tomcsi


tomcsi
senior tag

Tehát kéne egy kis info az Msi Ti4200-as kártyájáról...vehetnék emberi áron....Please infokat ide...

(#2) tomcsi


tomcsi
senior tag

Ha erre járna egy moderátor akkor áttehetné a Videókártya topikba...:U

Köszönöm.

(#3) tomcsi


tomcsi
senior tag

Up...:)

(#4) Szeke válasza tomcsi (#1) üzenetére


Szeke
senior tag

Miért nem próbálod ki, veszed szemügyre mielőtt megveszed? :F
Nem lehet rossz vétel ha elég olcsón adják....

A biztonsági öv lehet, hogy korlátoz a mozgásban, de még mindig nem annyira, mint a tolószék.

(#5) Alvin_ti4200 válasza tomcsi (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Ha még tudsz várni jövő hét elejéig, akkor megvan még az enyém:B

(#6) MaUser válasza tomcsi (#3) üzenetére


MaUser
addikt

Egy 4200-td tulajdonosa vagyok. Nem tudom mi érdekelne. Szép piros a nyákja, a ramok nem húzhatóak normálisan. Egyébként: [L]http://vganfo.uw.hu/mauser4200.html[/L]

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#7) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Nekem az van, és frankó:)
Szóval nem húzom, mert eddig nem is kellett. Zalmannal megy hibátlanul. VIVO-s, ebben sem kellett csalódnom. A körítés pedig pazar.. (cd, kábelek)

Az igényesebb fajtából való.

egyéb állatfajták

(#8) tomcsi


tomcsi
senior tag

Szeretném tudni, hogy jó vétel-e? Megvan mindene és 8hónapos. 22k az ára....:U
128Mb/8x

Jam: nem nagyon tudok már várni valami kártya kell már..

(#9) tomcsi válasza MaUser (#6) üzenetére


tomcsi
senior tag

Milyen a tv-kimenet? Megbizható kis kártyesz?

(#10) MaUser válasza tomcsi (#9) üzenetére


MaUser
addikt

Még nem próbáltam, de ez úgyis az encoder chiptől függ. Ezen egy philips 7104-es van, de tv-n számítógépet használni bármilyen jó is a kimenet szvsz nem igen lehet, filmhez, meg elég egy ''rosszabb'' is. Megbízhatóságáról nem igen tudok mit mondani, mert fél éves ha megvan. De nem jellemző hogy addig használ az ember egy 3d kártyát amíg az magától tönkremegy. Ami engem főleg zavar az a ramok húzhatatlansága. Egyébként nincs vele gond és a körítés is megfelelő, viszont a gyári cooler-e szvsz hangos.

''A file-cserélés öli meg a filmipart? Inkább a filmipar öli meg a file-cserélést. 2 hónapja nincsen semmi értelmes film, amit érdemes lenne letölteni...''

(#11) Viktor77


Viktor77
titán

Nekem volt ilyen, igaz még első szériás. De jó kártya is volt az! Simán, extra hűtés nélkül vitte a 300/600(fölötte nem próbáltam), és egy P4 1.6@2.4-el 14000pontot csinált 3dmarkban.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#12) tomcsi


tomcsi
senior tag

Ez a kártya viszi a 290/580-at..ez jónak mondható?

(#13) Alvin_ti4200 válasza tomcsi (#12) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

átlagos, az enyém is megy ennyin, de semmi értelme használni, mert max a 3DMark ugrik meg tőle

(#14) tomcsi válasza Alvin_ti4200 (#13) üzenetére


tomcsi
senior tag

Nem igazán szoktam húzni a kártyáimat. Az eladó srác mondta ezt a kis nyalánkságot...:D

(#15) Warlock_42


Warlock_42
senior tag


Kb. két hete vettem egy ilyen szépséget. Tokkal (dobozzal) vonóval (eredeti gamek, bontatlan kábelek) garanciával 20k-ért. Különbség annyi, hogy 4x AGP. Ja, a 20k nagyon baráti áron, csak nekem.

tapasztalatok:

stabil: mint az állat
hibák, fagyások: semmi ilyesmi
3DMark 2001SE: 9525pont (1,8 AthlonXP, 256 ram, szétgányolt 98, no újdriver)
húzás: nem élek ilyesmivel
elégedettség: nagyon

Ennyi.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#16) Alvin_ti4200 válasza Warlock_42 (#15) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Részemről ugyanez az Inno3D-vel, csak nekem másfél éves (és akkor is vettem). A pontszám pedig csak 2k-val több, igaz 2400+ van alatta.

(#17) SliM


SliM
csendes tag

Jó vételnek mindenképp jó vételnek tartom részemről is. Nekem ugyan 4600-VTD van, de a 4200 sem sokkal gyengébb és az MSI-t is nagyon támogatom, hisz az enyém is az és kőkeményen meg vagyok elégedve vele :) Igaz, a hűtése ennek sem volt a leghalkabb, de ez már csak ötletesség és technika kérdése ...

(#18) tomcsi


tomcsi
senior tag

Na megvettem a kártyát. Probaként egy 2gigás Celeron + 2*256 rammal dobott 9100 pontot...kiváncsi vagyok ha meghuzom a procit 2,6-ra akkor lesz-e érdembeli változás...;]

(#19) Bally válasza tomcsi (#18) üzenetére


Bally
senior tag

Lehet, hogy késő, de azért leírom ;]

http://www.illatosut.hu/ - 14 nap az élet? | http://www.pwned.nl/ - cheater?

(#20) alázógyík válasza Bally (#19) üzenetére


alázógyík
őstag

Hi!

Nékem is ilyen kareszom volt,tényleg nagyon jó!Ez az egyetlen ár/érték überkirálykártya az nvidias részlegnél!
A játékoknál tényleg soha semmi gond nem volt vele,viszont így utólag a tv out-ja az ATI-hoz képest kicsit gagyi!

Útvonal

Fórumok  »  Hűtés, házak, tápok, modding  »  Msi ti4200 infot! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.