Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#161) Milka 78 válasza toyone (#160) üzenetére


Milka 78
nagyúr

4ghz-nél is volt újraindulás :((( Nyomok egy restartot.fogja magát leáll.Beindul és ismét leáll.Majd elindul és gond nélkül megy.Viszont ha alapra állítok mindent akkor leállás nélkül restartol úgy ahogy annak mennie kéne.Most telepítek egy új rendszert,utána bios frissítés,de ha utána is baj van akkor nem tudom mi lehet a baj.Ahogy feszt emelek és szorzót állítok kezdődik a mizéria.A tápomra nem gyanakodnék,mert ugye a 955-ös rendszeremet csont nélkül indította ami jóval többet kajált.A másik meg az,hogy csak indulásnál vergődik,de ha beindul nem restartol magától.Lehet hogy a lap haldoklik?Az azért szép csata lenen,mert ugye alapon megy minden,viszont ha bármihez hozzá nyúlok máris gáz van.Eleve olyan mintha több probléma lenen egyszerre.Ez a dupla újraindulás,lehet táp és memória is,vagy akár lap.Hogy nem szabályoz a proci az megint valami más.Az efi-s hiba meg csak egyszer jött elő,de szerintem az összefügg az újraindulós hibával és szerintem attól zavarodott meg szerencsétlen.Kicsit azért letörtem mint a bili füle. :(((

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.