Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ocsi19


ocsi19
senior tag

Üdv. mindenkinek!

Nem találtam ezzel a lappal kapcsolatos topikot, gondoltam bátorkodom nyitni egyet.

Gyártó oldala: MSI P31 NEO

Infó:

Processzor támogatás: Core2Duo/Intel Pentium Extreme/Intel Pentium D
FSB: 1333/1066/800 MHz
Memória támogatás: DDR2 800/667/533 MHz (max.: 4GB)
Északi híd: Intel P31
Déli híd: Intel ICH7
Bővítőhelyek: 1db PCI-Express *16 / 1db PCI-Express *1 / 3db PCI
Adattárolás: 4db SATAII 3GB/s port / 1db UDMA 66/100/133 port
USB 2.0: 4db port és 2db kivezetés
Firewire: nincs
LAN: gigabites hálózati vezérlő
Audió: ALC888 (8 ch)
Int. videó: nincs
Formátum: ATX (30,5 x 21,5 cm)

Tesztek:

Teszt I.

(#2) ocsi19


ocsi19
senior tag

Nekem az első kérdésem az lenne, hogy ki mit ért el tuning terén ezzel a lappal kapcsolatban, mert a teszt eléggé "bizonytalan" e téren?

:R

(#3) ocsi19


ocsi19
senior tag

Én éppen ma jutottam hozzá egy ilyen jófajta laphoz - legalábbis első benyomás szerint - ki is próbáltam a telepítést, tuningot, hangot és azt kell mondjam, hogy nagyon jó kis lapnak tűnik:

Telepítés tökéletesen működött, sőt még a winxp-t sem kellett újratelepítenem, driverek szó nélkül felmentek...

Hang egyenlőre hibátlan, könnyű a kezelőfelülete...

Tuning... :)

2180 2000@3000MHz első próbálkozásra, kingmax! ram 1000MHz-en megy jelenleg single channelben...20perc counter-strike source után sincs semmi probléma :)

Mindent összevetve egyenlőre tökéletesen meg vagyok elégedve a lappal, ha bármilyen tapasztalatom lesz még írni fogok :)

üdv. (bár lehet csak én látogatom ezt a topicot és nemsokára bezárják :DDD)

(#4) ocsi19


ocsi19
senior tag

este kicsit tovább próbáltam (kb 2óra gamelés) és úgy is stabil volt :C

(#5) kooc


kooc
tag

Szia!
Most én is egy ilyen lappal próbálkozom, de ha kicsit is tuningolok csak F1 billentyüvel enged tovább az elején.
Ha visszaveszem alapra szépen indul....tuningolva is megy csak kér az eljén egy F1-et.
Neked nincs ilyen gondod?
Üdv: Kooc

(#6) sirzollee


sirzollee
tag

Hi!
Új konfigomba bekerült ez a lap is.Stabil+minden,csak 1 a gáz-az Everest(v4.5) 80 fokot( :Y ) ír ki.........Rátapintottam a hidon lévő lamellákra,de norm hője volt.Akkor meg mi a szrtól írja ki????Amúgy egy Aeroengine senior házam van megspékelve rendesen ventivel+a procin is ott zubog a CM HyperTX2es.Minden kábel rendesen van kötve.Tanács-tipp???

(#7) Rover623 válasza sirzollee (#6) üzenetére


Rover623
félisten

Tanács-tipp???
Ne foglalkozz vele.
Amúgy: [link]

primus inter pares

(#8) sirzollee válasza Rover623 (#7) üzenetére


sirzollee
tag

thx :DDD

(#9) speed3456


speed3456
aktív tag

Valaki elmagyarázná hogy lehet BIOS-t frissíteni ezen a lapon meg a tuning hogy megy ezen a deszkán?

mert a procim bírja a 3200 Mhz-t de csak 2.8Ghz re tudom húzni mert a ramok nem engedik mert ilyenkor a ramok 1066 on akarnak menni de annyit nem bírnak. max 850Mhz et.

valami jó beállítást tudna valaki írni?

előre is kösz. :R

[ Szerkesztve ]

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.