Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Joey_the_man


Joey_the_man
tag

Melyik lapra érdemes beruházni szerintetek a kettő közül? Az MSI 32e br. Abit 35e br. körül mozog.. Egy p4 2.4C kapna benne helyet meg 2x 256 winmos pc 3200 . Megéri az i875-ös abiba ruházni vag yinkább a ''kistesó'' MSI lapja?? Mennyit sámít a 2 chipkészlet közöti külömbség?

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#2) Joey_the_man válasza Joey_the_man (#1) üzenetére


Joey_the_man
tag

A winmos márka = TwinMOS -al csak rakoncátlankodik a ''t'' billentyűm :)

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#3) Dufresne


Dufresne
addikt

Szerintem érdemesebb az abitot venni, főleg ha húzni akarod, meg adnak hozzá 1-2 extrát pl rouned ide kábelt:) Bár az integrált VGAA-t leszedném róla:DD és átraknám MSI-ből a LAN-t

(#4) kalcika


kalcika
tag

Én az MSI-t választanám. Ez egy jól sikerült lapjuk. És tuningolható!!!

Challenge my brute: http://mo-kei.mybrute.com/

(#5) kalcika válasza Dufresne (#3) üzenetére


kalcika
tag

Az ABIT IC-7-esen nincs integrált VGA.... :t

Challenge my brute: http://mo-kei.mybrute.com/

(#6) Joey_the_man


Joey_the_man
tag

Most az MSi felé hajlok egy picit, de még nem döntöttem csak azt akarom hozzátenni hogy LS változatról lenne szó, nem FISR2-ről...

Amit ma megtehetsz, jobb később, mint soha.

(#7) AngelH válasza Joey_the_man (#6) üzenetére


AngelH
aktív tag

Csak akkor vegyel MSI-t ha most, vagy a kozeljovoben nem akarsz SATA-s vinyot hasznalni vele, mert a nagy reszukkel eleg nehezen boldogul. Cimbim is vett egyett, aztan jol rafaragott, mert masnap vett egy SATA-s vinyot, es az istenert sem akarta latni. Irt az MSI-nek is, meg nezegette a forumokat, mondtak neki, hogy ez letezo problema, dolgoznak rajta... azota is :)

(#8) AngelH válasza AngelH (#7) üzenetére


AngelH
aktív tag

Ja, es ha nem akarsz gigabit lan-t, akkor en az Albatron PX865PE PRO-s alaplapjat ajanlom, nekem is ilyen van, es nagyon tuti! 3 ev gari, PAT aktivalhato benne, Abithoz kepest atomstabil (a procimon +200MHz-et tudtam huzni meg, es stabil maradt), ja es passziv hutesu a NorthBridge, ugyhogy meg csendes is!

(#9) AngelH válasza AngelH (#8) üzenetére


AngelH
aktív tag

Kifelejtettem a legjobbat... az arat: 25+fa :))

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.