Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Msi kt6 delta agp+ram clk (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Prérifarkas


Prérifarkas
csendes tag

E

mostanában készülök venni egy MSI KT6-DELTA FISR deszkát...Bármilyen leirást néztem, nem derült ki hogy az AGP/PCI frekvencia hogy viselkedik FSB túlhúzásra...

Akinek esetleg van ilyenje, és netán má húzta is benne a procit, segitsen ki lécci.

Osztás van (1/5,1/6,... ilyesmik), vagy fix 66/33mhz?

thx

FeZo

Unfortunately I'm not your service desk! Nice try, however...

(#2) BOOSTER


BOOSTER
aktív tag

Helló MSI KT6 Delta lapom van. Úgy tudom hogy az AGP ill. PCI men fix órajeles ez esetleg problem lehet. Amúgy elég jó tuning lehetőségek vannak ezen az alaplapon. Valamint sebesség szempontjából király. Én eléggé meglpődten eleinte hogy milyen jól teker a gépem ezzel az alaplappal.

[Szerkesztve]

Mindenki hülye aki nem normális?

(#3) Draki válasza Prérifarkas (#1) üzenetére


Draki
aktív tag

Ha komolyabban akarod tuningolni a procidat, akkor nfórszkettes lapot vegyél inkább. Az nforce2 lapoknál ugyanis fix az agp/pci frekije, szal tóóól hatod fölfele az fsb-t yóól :D. Kár hogy VIA bácsi nem tudja ( akarja :F ) megoldani ezt... :(

Viszont ha nem akarod a maximumot kifacsarni a procidból (megelégszel egy szolidabb tuningal) akkor nyugodtan vedd az általad említett MSI lapot. Azzal is szépen ki tudod hajtani a majdani procidat, max benemarad pár MHz. Ha nem vagy benchmark őrült akkor úgyse veszed észre... :)

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Msi kt6 delta agp+ram clk (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.