Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Msi kt3 ultra (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) gozso


gozso
senior tag

ebbe az alaplapba szerettem volna beletenni egy 2500 bartont.
biost frissítettem. a bios szerint: Support AMD Barton XP3000+ (FSB333) CPU (For KT3 Ultra2 Only)

mégis se kép, se hang. segítsetek

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#2) AND1 válasza gozso (#1) üzenetére


AND1
őstag

Nekem is ilyan lapom van.

Azt írja bios. hogy MSI KT3 Ultra2 only...szal ha Ultra 2 akkor jó bele, ha meg sima Ultra akkor nem.


De nem vágom miért nem megy benne :(

Egy régi PH-s.

(#3) gozso


gozso
senior tag

ez ultra 2
a proci asus a7n8x-ben meg megy
ki érti ezt???

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#4) AND1 válasza gozso (#3) üzenetére


AND1
őstag

értem...de ezt az elején nem írtad :)

Egy régi PH-s.

(#5) Atesz75 válasza gozso (#1) üzenetére


Atesz75
csendes tag

Hello!
Lehet hogy 17-e ota mar megoldodott a gondod!
Nekem is uez az alaplapom volt, es latva az msi bios -frisitesi lehetoseget ,vettem is bele egy 2500+bartont!
De bios firssites utan csak nagyon kindlodva ment, ezutan volt benne ram-csere, egyesevel tesztelgetes(de elotte a konfig tokeletesen futott), majd procit vissza(kiderult szar) ,ki is csereltek.
Ezutan az uj, es tutira mukodo 2500+-t beletettem az alaplapba, es a hibak ugyanugy kijottek 166*2-n mhz-n, de ha levettem 150*2 mhz-re ,akkor a cucc nagyon stabil volt, es rendesen hibamentesen ment!
Ja kolcsonkertem egy 266-s fsb procit, hogy hatha az alaplap rossz, de azzl is rendesen ment a gep.
Igy kenytelen voltam alaplapot cserelni.Mert ugy tunk, hogy a kt3 u2 kezeli a 333-s bartont, de a gyakorlatban egyszeruen nem megy rendesen!
Az eredeti is kis proci meg ramcsere helyett a vegen alaplap, ram, tap csere lett!

Ennyi!
Udv:
A

(#6) zoli58 válasza gozso (#1) üzenetére


zoli58
tag

Az előző gépem (most a gyerekeimé) egy ilyen volt. Mielőtt egy új P4-es mellett döntöttem volna, gondolkodtam a felújításán, (2003 nyara) , és átolvastam az AMD-nél meg az MSI-nél is mindent. Arra jutottam, hogy a 2700-as nem Barton AMD a legtöbb, ami tehető bele (ami valszeg jobb mint a 2500-as Barton)
tehát nem OK neki a 166 MHz FSB és a szorzóját sem lehet feljebb állítani a 2700-nál.
Persze lehet, hogy ez az új BIOS változtatott valamit... próbáld meg 2700-as nem Barton-nal

(#7) BobChemistry


BobChemistry
őstag

Hali
Nekem msi kt3 ultra 2 lapom van, es egy 1600+ palomino ment benne feszemeles nelkul 166fsbn stabilan prime95-el. AGOIA stepping A5 sorozat
ez szamit valamit?
en is frissitettem biost, es 2500+bartont tennek bele
lehet hogy nem fog menni?

Bármilyen közel vagy valakihez, végtelen a távolság köztetek.

(#8) LukE


LukE
veterán

nagyon ugy nez ki, hogy a kt3u2 nem a legjobb MSI lap. Legalabbis eleg sokan szenvedtek vele...

Bob, mikor akarsz cserelni? Mert van 1 bartonom, es egy kt3u (''1'', nem ketto) lapom, ha holnap lessz 1 kis idom, es nem felejtem el, kiprobalom.

Mondjuk az teny, hogy szorzo lokkos procival valami miatt 151 fsb felett nekem nem is bootolt az a lap. Most 1 lokk mentes Tbred van benne, azzal akar 180 folotti fsb-n is elvan:)

''Firefoxot hasznaljanak csak a gyavak. Az Explorer az igazi ferfiak bongeszoje! Veszely, kaland, nyitottsag!'' ιQι

Útvonal

Fórumok  »  Alaplapok, chipsetek, memóriák  »  Msi kt3 ultra (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.