Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Blaze71


Blaze71
őstag

Mano79 és Gaskin!

Egyértelműen különlegesség ez a lap, mivel AM2 proci és DualChannel DDR2 memória mellett AGP-s videókártya csatlakozása van. Sajnos a szűk vásárlóréteg miatt nem sikerült valami fényesre a minőség, nálam 3 órát élt. Nos, nem annyira a lap adta meg magát, hanem maga az AGP slot. Két AGP-s videókártyám volt és ki szerettem volna próbálni mindkettővel. Egyikkel összeraktam, feltelepítettem, leteszteltem. Aztán kicseréltem a kártyát és többé nem indult el, csak alaplapi kártyával. Sajnos szétesett a slot. Mivel már kifutó termék volt, nem tudták kicserélni. Sajnálom pedig. Egyébként amíg működött, addig stabil volt, jó tuningpotenciállal rendelkezett, de BIOS-ból eléggé fura lépcsőkben lehetett emelni az EC-t. Volt 200 MHz, aztán a 232 MHz jött. Tovább nem néztem, mert az MSI DualCoreCenter progija nagyon szépen használható vele. Nálam a 4000+ proci 2600 MHz-en stabil volt feszemelés nélkül. Jellemzően ennél a lapnál is kell adni némi feszt a memóriáknak, de a 2,0 V egyik modulnak sem árt. ;] Sajnálom, hogy nem tudtam élvezni ennek a lapnak az előnyeit, így megváltam az AGP-s kártyáktól.

HunZolee!

Azért csodák nincsenek a számítástechnikában. :)

[ Szerkesztve ]

DualBios, DualCore, DualChannel, mindenem Dual, csak az Everestem Trial. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.