Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TitiRii


TitiRii
senior tag

hy all. iet még nem nagyon tapasztaltammax hallotam rola. adva van egy msi k7t turbo lap 256 sd és 1000 duron. 1 modemet kellet volna bele raknom még pedig egy acorp 56.6 ost. conexant csipest(rs56/sp-pci). eddig még ok a dolog de ahogy benen volt és bekapcsoltam vga nak akarta azonosítani.. még ez is bele fért volna de elkezdet kökeményen fagyni a modemet sikerült beálitani felrakni müködött is de minden indításnál az msqvr.dll hibát okozot az ismeretelne ismeretlen ben és akármit inditottam megfagyot ctrl+alt+del bezárni az msqrv32.dll ami nem válaszolt;) és ment tovább. tárcsázóbol müködött. netre fel lehetett vele csatizni explorer is megynilt de ha bármien más cimet akartam be irni bumm kékhalál!
aztem xar a midem. átraktam én gépembe nekem semi fagyás semmi kékhalál azonnal beismerte felrakta + csak reboot se kellet(pedig mind a 2 oprendszer me)akkor xar a lap. másik modem azzal az msi lap se fagyot. xal csak ez a 2 dolog nem fért össze de külön külön jol müködtek.
na igen ám az uj modem chipsetye:
conexant rs56/sp-pci gyártó acorp :))
ránézésre is épp hogy külömböznek...

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#2) TommyGun


TommyGun
őstag

Nekem volt ilyen lapom de lecseréltem K7T266 Pro2 RU-ra a DDR miatt...de nekem is volt ilyen lapom 900-as Duronnal 768 Rammal....szal nekem dög ugyanilyen modemem van és nekem nyugszik a mostani és az előtő lapomban is....előfordulhat hogy rossz a lap...bár MSI az eggyik legmegbízhatóbb márka azért nála is kadhat hiba....mindenesetre már raktam össze párat de a rohadt ASUSSAL sokkal több gebasz volt már mint bármelyik mással....az MSI csúcsminőség én nagyon megvoltam elégedve mindkét lapommal eddig és most is megvagyok..atomstabil és nagyon szuper...:))

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#3) TitiRii válasza TommyGun (#2) üzenetére


TitiRii
senior tag

hy na most a lapnak semmi baja sincs:) a modemnek se.
mind 2 kitünően müködik külön. 1 üt fagyás a vége mindennek.
most egy másik modem van benne aminek történetesen ugyyan az a chipje! :)
ezzel lás csodát működik
azt mondanám a modem xar. de eddig 4 lapban probáltam ki amikben tökéletesen működött!
na most erre mit mogyak? :)

Akinek kell valami, vagy akar valamit munka időben keressen az itt megadott telefonszámon! Köszönöm.

(#4) TommyGun


TommyGun
őstag

Vannak ilyen csodák PL hogy ASUS lapba ASUS v7700 miért nem megy 4x AGP-vel ??? mikor egy xar mx400 ugyanazokkal a beállításokkal meg ment ?? és szoptunk a szervizbe vele két napot...sőt mikor visszavittük a hivatalos ASUSba akkor ők is széttárták a kezüket ?? :) pedig a vga és a lap külön külön jók voltak a lapba minden ment 4x AGPvel...a vga meg minden lapba szintén de eggyütt valahogy nem...pedig zsír újjak voltak...és ilyenek mostanában egyre többet előfordul az ASUSnál....helyette szerelünk MSI-t de még egyetlenegy darabot nem hoztak vissza hogy valami nem menne....ilyen van...bizti rajtad van a voodoo rontás vagy elásták a gatyád a kertbe.. :DD

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#5) localhost válasza TitiRii (#3) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Toxic: erre egy Murphy-törvény tökéletes magyarázatot ad, miszerint:
Minden számítógép kompatibilis, de vannak, amelyek kompatibilisebbek!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.