Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Heló PH!-sokkk! Megszeretném tudni hogy valójában milyen ez a MSI lap.
Annyit tudok biztosra hogy 333-mas FSB-t támogat. Azt hallottam róla hogy jobb a Abit NF7-S-nél, igaz ez? Mit tudtok róla??:F Jó lap??:F

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#2) hobizoli válasza Bálintosz (#1) üzenetére


hobizoli
nagyúr

-Nem.
-Jo.

:C


hobizoli


több drón kell ;P

(#3) Mosqu!to válasza Bálintosz (#1) üzenetére


Mosqu!to
addikt

én erre 1 dolgot tudok mondani:
ILYET SEMMIFÉLE KÉPPEN SEM VEGYÉL!!!
az ok: haveromnak van számtech boltja. ott ilyen lapból 3mat rendeltek, és mind a 3 hibás volt!!! az msi újonan 1re szarabb :( amúgy tesztek szerint ez a legjobb nforce2-es lap... dehát.. ha neked ez nem baj, amit az elöbb írtam, akkor vegyed...

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#4) Bálintosz válasza hobizoli (#2) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Pedig tesztekben jobban szerepel ha nem is sokkal... Nekem szimpi lap. Csak nemtudom hogy édemes-e, mivel még nem volt MSI lapom. A csomagolására nem mondható hogy szegényes, még Bluetooth is található benne!

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#5) Bálintosz válasza Mosqu!to (#3) üzenetére


Bálintosz
senior tag

De az lehet pekh-is...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#6) hobizoli válasza Bálintosz (#5) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Akkor majd varjuk toled az elmenybeszamolot...mindenestre, nem veletlenul van ennyi embernek Abit meg Epox nForce2-je...

:C


hobizoli

több drón kell ;P

(#7) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

De ha az MSI tényleg ennyire szar akkor még ezek a versenyzők: Abit NF7-S, Leadtek K7NCR18D-PRO, Epox 8RDA3+, Soltek SL-75FRN2-RL. Ezek közül melyik a legjobb, mind nForce2-es lap ha jól tudom...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#8) Mosqu!to válasza Bálintosz (#5) üzenetére


Mosqu!to
addikt

hehe, pech 3 ugyanolyan lapnál? ;]

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#9) hobizoli válasza Bálintosz (#7) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Az A7N8X is nForce2-s...megis NF7-S v2.0 es az Epox 8RDA+ a ket legjobb. A ketto kozul barmelyikkel jol jarsz.



hobizoli

több drón kell ;P

(#10) Mosqu!to válasza Bálintosz (#7) üzenetére


Mosqu!to
addikt

van S-ata -d? mert ha nincs és az epox mellett döntessz, akkor vegyél 8rda+ -t és ne 8rda3+ -t ugyanis a 3 drágább, de van rajta s-ata, de nincs rajta soundstorm(jobb hang minőség) de ha van baromi jó hangod, akkor viszont te döntessz...
ha abit-ot veszel akkor csak az nf7-s 2.0 ugyanis amelyik nem 2.0 az aszem vmivel gyengébb tuningra meg mittomén, de ebben nem vagyok teljesen biztos :F
a többiről nem tudok véleményt nyilvánítani, de van 1 erős érzésem hogy te tom bácsi tesztjét olvastad, nemde?

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#11) hobizoli válasza Mosqu!to (#10) üzenetére


hobizoli
nagyúr

A NF7-S v2.0-n is mar az nForce2 Ultra400-s NorthBridge van.

hobizoli

több drón kell ;P

(#12) Bálintosz válasza Mosqu!to (#10) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Hát azt tervezem hogy veszek egy SB Audigy Player-t, de ez még nem bizti.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#13) Bálintosz válasza Mosqu!to (#10) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Nem a Tomsardware tesztjét néztem, de ha ott is van teszt alaplapokkal akkor megnézem.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#14) Bálintosz válasza hobizoli (#9) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Nem értem hogy a Gigabyte mér aggya olyan drágán a lapjait(pl. 7NNXP), amikor nincs is a legjobbak között...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#15) hobizoli válasza Bálintosz (#14) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Mert van rajta egy vagon extra genyo ize is, de lehet soha ki sem hasznalnad a felet se...


hobizoli

több drón kell ;P

(#16) Bálintosz válasza hobizoli (#15) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Tudom, elsőnek 7NNXP-t akartam, de rájöttem hogy azt a sok izé-bizét nem tudnám kihasználni...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#17) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Az MSI K7N2G, Abit NF7-S, Leadtek K7NCR18D-PRO, Epox 8RDA3+, Epox 8RDA+, Soltek SL-75FRN2-RL és Asus A7N8X lapok közül melyik a legjobb? Vagy van aki ezeken kívül is tud ajánlani?

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#18) Bálintosz


Bálintosz
senior tag

Vagy majd veszem az MSI-t és elmondom mit tapasztaltam. Vagy tényleg ''szörnyű'' a lap?

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#19) Mosqu!to válasza Bálintosz (#18) üzenetére


Mosqu!to
addikt

hát... elvileg gariba visszaveszik.. csak elég kellemetlen arra várni :(

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#20) Bálintosz válasza Mosqu!to (#19) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Hát igen...:(

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#21) Vizes8as válasza Bálintosz (#18) üzenetére


Vizes8as
csendes tag

Hello

MSI k7n2 L el nyomulok és semmi gondom nincsen vele. Én csak ajánlani tudom.

www.vizihoki.hu

(#22) Mosqu!to válasza Vizes8as (#21) üzenetére


Mosqu!to
addikt

de ez nem az a lapka! amiről ő beszél, az viszont 1 szar széria, mondom, már 3mat vittek vissza belőle haveromék!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#23) Vizes8as válasza Mosqu!to (#22) üzenetére


Vizes8as
csendes tag

oké

igazad van

www.vizihoki.hu

(#24) Bálintosz válasza Vizes8as (#21) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Az milyen? nForce2-es? Jól tuningolható? Mesélj róla légyszi. Egyébként a K7N2G nem szériahibás, mivel a G@mest@r-is tesztelte, pl. az ő példányukkal nem volt baj...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#25) Vizes8as válasza Bálintosz (#24) üzenetére


Vizes8as
csendes tag

természetesen minden húzható ami kell. RAM é a többi.
Egy 1800 XP+ van benne ami alapon 1533 Hz et megy -> 2000 Hz ig húztam minden volt babrálás nélkül csupán szorzó emeléssel, többet nem mertem neki adni de még stabilan ment minden.

www.vizihoki.hu

(#26) Bálintosz válasza Vizes8as (#25) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Én a AMD 1700+-om a 256 MB SD RAM-ommal meg az ECS K7S5A-m mal 1600 Mhz köré tudom húzni max. Ez pedig elég kevéske. Lehet hogy majd megpróbálom azt az MSI K7N2G-t 512/768 MB DDR PC 2700 Samsung RAM-mal...

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#27) _Volkovy_ válasza Vizes8as (#25) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

2000 Hz-es proci..Bahh..

(#28) Vizes8as válasza _Volkovy_ (#27) üzenetére


Vizes8as
csendes tag

Hát ja vagány vagyiok mi. Kandó rulez

www.vizihoki.hu

(#29) odogejkan


odogejkan
csendes tag

Szerintem az is szamit, hogy abit nf7-s laprol millio tapasztalat van keznel:
kb. akarmit megtalasz itt a forumban, ha barmi bajod lenne vele.(szerintem)
De persze ez csak en vagyok :DD, meg lehet, hogy az osszes tobbirol is...

[I]van e kulonbseg a 2.6os es a 2.4es kozott orajel szempontjabol?[/I]

(#30) Bálintosz válasza odogejkan (#29) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Végülis igaz.

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#31) Mosqu!to válasza Vizes8as (#25) üzenetére


Mosqu!to
addikt

1533 Hz 2000 Hz :DDD az tudod mennyi? 2000hz=1mhz :DDD:DDD GW!

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#32) Mosqu!to válasza Mosqu!to (#31) üzenetére


Mosqu!to
addikt

bocs 2000hz=2mhz, csak 1000-et akartam írni

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#33) Mosqu!to válasza Vizes8as (#28) üzenetére


Mosqu!to
addikt

off
''Hát ja vagány vagyiok mi. Kandó rulez''
ez nagyon gány beszólás, mondhatni égő
on

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#34) Peat;)


Peat;)
veterán

A gigabyte-nak is van olcsóbb jobb lapja.A ga-7n400pro lapján van sata,fierewere ultra400 chip+mvp-t és mindez 34000 áfával!EZ szvsz jobban megéri mint az msi.Ha belépő szintű lap kell ott a 7n400-l1 25ezer áfával(nincs benne az mcp-t és az extrák)

(#35) Bálintosz válasza Peat;) (#34) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Giugabyte ga-7n400PRO??:F KIRÁLY!!!!!!!!!!!!:DD Gyors lap? Lehet hogy végülis ez a lap lessz..

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#36) hobizoli válasza Peat;) (#34) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ez Abitbol br28k ill 22kHUF...


hobizoli

több drón kell ;P

(#37) aurum válasza Mosqu!to (#32) üzenetére


aurum
senior tag

de meg igy is hulyeseg :))

1000hz az 1khz
1000khz az 1Mhz
1000Mhz az 1Ghz

I fuck the corner of your mouth, my dear Alexander!!

(#38) Peat;) válasza Bálintosz (#35) üzenetére


Peat;)
veterán

A jövő héten tervezem a megvételét,még nagyon kevés helyen kapni.(a hansa.hu-n van de az árlista 8.-ai,de valószínű hogy az aliens-ben is lesz,vagy már van)

(#39) Peat;) válasza hobizoli (#36) üzenetére


Peat;)
veterán

Arról szerintem nem kéne vitatkozni melyik gyártó a megbízhatóbb..Persze a két lap ugynolyan jó,de még a giga-ról panaszt SOHA nem hallottam,míg Abitról nem is keveset,talán most van feljövőben minőségileg.

(#40) Bálintosz válasza Peat;) (#38) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Majd írd már le a tapasztalatodat róla légszi. Szerintem én is ezt fogom végül megvenni. (inkább mint az MSI-t;])

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#41) hobizoli válasza aurum (#37) üzenetére


hobizoli
nagyúr

A Hertz meg Hz, es nem hz...


hobizoli

több drón kell ;P

(#42) hobizoli válasza Peat;) (#39) üzenetére


hobizoli
nagyúr

GB-t sokkal kevesebben vesznek, mint Abit-t...kevesebb lama juzer, kevesebb hibalehetoseg - ez a nagy szamok torvenye.



hobizoli

több drón kell ;P

(#43) Peat;) válasza Bálintosz (#40) üzenetére


Peat;)
veterán

Msi-ről sok panaszt hallottam meg asus-ról is,inkább giga-t vagy abitot vegyél mindenképp.Tapasztalat jövő héten(ha van lap akár már hétfőn)

(#44) Bálintosz válasza Peat;) (#43) üzenetére


Bálintosz
senior tag

Kösz szépen.:)

Xelo vagyok.... GanXta aXta maAAXta...

(#45) Mosqu!to válasza aurum (#37) üzenetére


Mosqu!to
addikt

elvileg a kilo=100 nem? :F na mind1 nem kötök beléd, de a lényeg h rájöttem a hülyeségre.:)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#46) Peat;) válasza hobizoli (#42) üzenetére


Peat;)
veterán

Ismerőseim között 1-1 gyereknek volt\van gigabyte és abit lapja.Az Abiton már tönkrement valami kondenzátor vagy micsoda.Semmi bajom az abittal most jóval jobb mint az asus,msi csak nekem megtetszett a gigabyte.Biztos minden gyártónál vannak problémák,most az abit,epox,gigabyte amiket nyugodt szívvel megmernék venni.

(#47) hobizoli válasza Mosqu!to (#45) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Nem...



hobizoli

több drón kell ;P

(#48) hobizoli válasza Peat;) (#46) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Ez a kondenzator problema, kb n+1x lett eddig csak kitartgyalva, meg felhozva, de: Ez egy bizonyos ido intervallumban gyartott Abit-okat erinti csak, amikoris egy adott beszallitotol erkeztek a deszkan felhaszanlt elko-k. Az ez elott es utan gyartottakon nem jelenkezik, erdekes nem?
Ezt elore nem lehetett volna kiszurni se, mert nem azonnal 1-2 heten belul jelentkeztek az ilyen hibak, hanem csak sok honappal kesobb. Az alaplapokat gyarto cegek sem masfel-ket evig tesztelgetnek egy uj deszkat mielott kiadnak, kulonben nekik mar joval elobb a kesz chipseteket kene megkapniuk a gyartoktol.

Az en BH6-m egy ismerosomnel meg mindig muxik, pedig karacsonykor mar 5(!) eves lesz.



hobizoli

több drón kell ;P

(#49) Peat;) válasza hobizoli (#48) üzenetére


Peat;)
veterán

Én tényleg nem szídom az abitot na má.Mondottam is hogy ugyanolyan jó,kinek mi a szimpatikusabb.Ha valakinek egy giga ment tönkre a birtokában vagy egy abit abból már többet nem vesz.Pl. én egy inno G4ti4200 -őt vettem ami baromir a melegszik még Thermalthake hűtővel is,máskor abitot fogok venni.A számtech-ben sajna baromi nagy szerencse sem árt a naív vásárlónak:)

(#50) Mosqu!to válasza hobizoli (#48) üzenetére


Mosqu!to
addikt

''Az en BH6-m egy ismerosomnel meg mindig muxik, pedig karacsonykor mar 5(!) eves lesz.''
na nekem meg még működnrk a 486-os lapkáim, az 1ik nemtom milyen márkájú, meg van még 1 acorp, és már vannak vagy 10 évesek! sőtt van még 40mb ram is, meg 66mhz dx2 és 100mhz dx4 proci is és az is köszöni szépen még él!, sőtt még van 1mb-os trident vga-m is és még az is müxik! na erre varjál gombot :))

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.