Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gabriel


Gabriel
csendes tag

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy nemrég vettem egy MSI FIS2R KT600-s deszkát, és olyan gond van vele, hogy hidegíndításnál nem indul el a rendszer. Pontosabban elindul, be is kapcsolja a monitort, de mielőtt bármi is megjelenhetne a kijelzőn kis is kapcsolja azt, de a rendszer ugyanakkor műkszik! Majd újra bekapcsolva minden elindul mintha mi sem történt volna! Tehát a probléma csak hidegindításnál jelentkezik!!! Segítsetek légyszives!!!!!!!

(#2) Skica válasza Gabriel (#1) üzenetére


Skica
őstag

A probléma nekem is fenn áll,MSI 845G alaplap POWER ON boot képernyő, HDD ellenörzés és kész ,annyi.A reset gomb megnyomása után minden ok (csak ''hideg'' indításnál).??????

.: No Comment Grp:.

(#3) TexT-BoY válasza Skica (#2) üzenetére


TexT-BoY
addikt

nem kevés a tápod? a 4es tápcsatit feldugtad?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#4) fügike


fügike
senior tag

Szterintem is kevés vagy problémás lesz a táp. Nekem is volt ilyen egy 300-as Mecrury-val, csak 3-4-edjére vaolt hajlandó elindulni! kicseréltem, azóta a Chieftekkel minden OK!

Boci-boci tarka!:D

(#5) TexT-BoY válasza fügike (#4) üzenetére


TexT-BoY
addikt

jaja a fostáptol nem megy a P4 sőt az AMD-sem:DDD

nekem is van mercury tápom de csak 1 P3at visz:DDD

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#6) Gabriel válasza fügike (#4) üzenetére


Gabriel
csendes tag

Nem hiszem, hogy kevés lenne a táp, mert egy 400W-s feszít benne!!!

(#7) Gabriel válasza TexT-BoY (#5) üzenetére


Gabriel
csendes tag

Biztos, hogy nem a táppal van a gond, mert előtte egy NForce2-l ment rendben!!!

(#8) Skica válasza TexT-BoY (#3) üzenetére


Skica
őstag

Codegen 300Watt Silent,DTK 400Watt, semmi.

.: No Comment Grp:.

(#9) hunluigi


hunluigi
senior tag

Véletlenül nem egy régebbi vinyó van a deszkán? A probléma akár az is lehet hogy a HDD tesztnél még a vinyó nincs kész az öntesztel és ez kavar be. Meleg resetnél természetesen nem jelentkezik a hiba mert akkor pörgetett vinyóval indúl. K7N2 Deltánál volt ugyanez a problémám de amióta a SATA vinyó mocorog megszünt a probléma... :))

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.