Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  MSI 6800 12 pipe/16?? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Hali!

Az lenne a kérdésem,hogy be lehte-e kapcsolni a 16 pip-et? Soft-mod, vagy valami??

Mennyit ér ez a karesz?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Megpróbáltam a rivatunerrel,de nem lehet bekapcsolni a +4et! Igy a 3dMark03-ban (9722 pont) 400/800-on! Mennyivel jobbak a nagyobb (pro,xt,gt) kareszok?

Talán erre reagál valaki :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) sharker


sharker
aktív tag

Milyen géppel ment?

(#5) BITBOYS


BITBOYS
addikt

P4 1.8@2.7 512 Dual ddr 400Mhz,Asus P4P800SE Gold EDITION!

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#6) sharker válasza BITBOYS (#5) üzenetére


sharker
aktív tag

Az jó!:D

(#7) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Neked mennyit pörög? megy a +4 pip?

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) -=V3rthil=-


-=V3rthil=-
őstag

Rivatunerrel nekem se sikerült bekapcsolni a +4 pipe-ot, remélem, későbbi verziókban már menni fog. Egyébként olvastam egy tesztet (most meg nem mondom, hogy hol volt), amiben az MSI 6800 alapból 16 aktív pipe-pal rendelkezett!!:) Az eredményed jó!:) Nekem az alap 350/700-on megy 8723-at.

hey-ho-let's-go

(#9) BITBOYS


BITBOYS
addikt

És mennyi a max gpu/mem? tesztelésen van itt a kártya és gondolkodom rajta,hogy megvegyem! 59+fa!

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#10) sharker válasza BITBOYS (#7) üzenetére


sharker
aktív tag

Alapon 8500pont de nem tuningoltam csak hangilag!:D
Nekem 19db!:DD

(#11) -=V3rthil=- válasza BITBOYS (#9) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

59+fa-ért nagyon jó vétel szerintem, ha van rá keret, vedd meg!

hey-ho-let's-go

(#12) rudi válasza BITBOYS (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem ennyit megér, de néz meg fLeSs miket mért mért ki a GF 6600GT-re [L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=431[/L]. Abból ugyan még nem kapható AGP-s de olyan 40-60.000 között lesz. Jó egy-két évig még biztosan elég lesz ez a sima 6800 is, én a helyedben asszem megvenném ennyiért.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) sharker válasza BITBOYS (#9) üzenetére


sharker
aktív tag

Az tényleg megéri!
Hol kerül ennyibe?

(#14) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Lord Computer! Van X800 XT ASUS,az 110.000e fásan!De nekem az k...drága!

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#15) Avicularia válasza BITBOYS (#14) üzenetére


Avicularia
veterán

jó lesz az XT helyett PRO-nak is

(#16) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Lehet!De akkor is sok pénz :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#17) anulu


anulu
félisten

szeintetek 2100MHz-re felpörgetett AMD mellé megéri 6800-at venni (simát), vagy ez már 5900XT-vel is proci limitált?

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#18) sharker válasza anulu (#17) üzenetére


sharker
aktív tag

Inkább procit frissíts!
3200+ már koser lenne!
De 2100Mhz kevés!!!:(

(#19) -=V3rthil=- válasza anulu (#17) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Nekem 2280Mhz-en megy a TB-B, de szvsz procilimitált a rendszerem. Szal döntsd el, javulás azért lenne, de a proci megfogja...

hey-ho-let's-go

(#20) _Volkovy_ válasza sharker (#18) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Looolll

2100Mhz és a 3200+ 2200MHz-e között egetrengető különbség van :D

(#21) anulu válasza -=V3rthil=- (#19) üzenetére


anulu
félisten

úgy gondoltam, hogy ha megjelennek az S939 Sempronok, akkor alaplap, majd ha az S939 AMD64-ek emberi árban lesznek, akkor azt cserélném. inkább utána legyen vidkártya csere?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#22) anulu válasza _Volkovy_ (#20) üzenetére


anulu
félisten

illetve +256KB L2 cache.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23) coccolino válasza sharker (#18) üzenetére


coccolino
aktív tag

miert, a 3200+ mennyin megy?

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#24) _Volkovy_ válasza anulu (#22) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Az aztán nagy plusz..pár %.
Nem attól fog jobban menni a 6800-as.

(#25) sharker válasza _Volkovy_ (#20) üzenetére


sharker
aktív tag

Bazz!:D
De hülye vagyok kevertem a típusával!
Azt hitem 1700+-ból 2100+!!!!!!ÁHHHHHHHH!
Na ez tényleg LOL:D!

(#26) anulu válasza _Volkovy_ (#24) üzenetére


anulu
félisten

szal akkor inkább AMD64 legyen. már csak azt kell megvárnom, hogy a 3500+ ne 100K-ba kerüljön (''büntetéssel'')

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#27) coccolino válasza anulu (#22) üzenetére


coccolino
aktív tag

szerintem vegyel egy mobil bartont 25-ert
24e ft, es 2400mhz-ig leghutessel fesz emeles nelkul siman megy, mert ezekbol egyik sem lockos, es alapbol is kevesebbb hot termel
ennyiert meg egy 2,8-as intelt sem kapsz, es azt megalazza, de mint az allat
az ala mar erdemes szerintem egy 6800, de szerintem, vard meg mit hoz a 6600/x700 szeria
de ez csak egy velemeny

[L]http://forum.presence-pc.com/presencepc/Overclocking/sujet-612-1.htm[/L]

azert erdemes megnezni hogy eleg durva adatokat produkal, leghutessel

pl:
AXMH2500FQQ4C
IQYFA 0343 MPMW
Swiftech Air
2712 MHz boots at 2.0 volts
2616 MHz at 2.0 volts

AXMH2400FQQ4C
IQYHA 0346
2650Mhz at 1.975v
air cooling


[Szerkesztve]

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#28) anulu válasza coccolino (#27) üzenetére


anulu
félisten

és hol lehet ilyen csoda procit kapni, illetve ez 333MHz-es FSB-jű? vmiért nem megy a 7NNXP-mben a szorzóállítás, ha a DPS modul benne van. anélkül viszont a tápom nem bírja :(

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#29) coccolino válasza anulu (#28) üzenetére


coccolino
aktív tag

van egy gyerek aki hoz ausztriabol, mar sokan rendeltek tole
wolwerine a neve

azt mar nem tudom mitol lehet, nem ismerem az alaplapot

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#30) anulu válasza coccolino (#29) üzenetére


anulu
félisten

jó, asszem akkor megkeresem, úgyis jövök neki 2CD-vel :)

amúgy 2V-ot én is lazán adok neki :D 2600MHz pedig nagyon durva már! :D

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#31) coccolino válasza anulu (#30) üzenetére


coccolino
aktív tag

azert keszpenznek ne vedd, hogy megy majd annyin

de lockmentes akarmelyik mobil barton
[L]http://www.neoseeker.com/Articles/Hardware/Features/XP-M/[/L]
erdemes megnezni ezt is

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#32) coccolino


coccolino
aktív tag

[L]http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=376&p=2[/L]

pont ugyan abban a lapban probaltak mint a tied

de ez csak velemeny, beszelj elotte vele, tajekozodj arrol, hogy belemegy-e a lapodba, minden korulmeny rendelkezesre all egy ilyen procihoz, semmilyen felelosseget nem vallalok, ha karod kovetkezik

[Szerkesztve]

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#33) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Ha kell valakinek 59e+fáért,viheti! Végeredmény=no 16 pip,400/800 stabilan,9730 pont 3dmarika03-ban!Vagy egy 5900XT Gigabyte 40e-ért!

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#34) anulu válasza coccolino (#32) üzenetére


anulu
félisten

olvastam már régebben is, de köszi! +~400MHz ''lehet'', hogy jólesne :D

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#35) -=V3rthil=- válasza BITBOYS (#33) üzenetére


-=V3rthil=-
őstag

Ennyiért nem marad rajtad a 6800, az biztos!:))

hey-ho-let's-go

(#36) sharker válasza BITBOYS (#33) üzenetére


sharker
aktív tag

Amugy rivatunerrel hogy lehet bekapcsolni a +4 pipeot???

(#37) BITBOYS


BITBOYS
addikt

costumise/nvstrap drivernél!

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#38) Snail42 válasza BITBOYS (#33) üzenetére


Snail42
tag

BITBOYS: Küldtem mailt.

(#39) BITBOYS


BITBOYS
addikt

most nézem...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#40) sharker válasza BITBOYS (#37) üzenetére


sharker
aktív tag

Nem értem hol lehet???
Forceware deteced customzie itt???
És azon belül hol???

(#41) sharker válasza sharker (#40) üzenetére


sharker
aktív tag

Valaki???

(#42) BITBOYS


BITBOYS
addikt

ne a driver settingnél nézd!fölötte! low level system settings/nvstrap

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#43) Kicker


Kicker
senior tag

5900xt mellé milyen procit javasoltok? Epox8RDA(nforce2)-m van AthlonXP1700+@1833Mhz, 512 dual DDR@333.
Megnézem mekkora proci a max ebbe a lapba, vagy az is cserés?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#44) Kicker


Kicker
senior tag

Egy Athlon XP3000+ra gondoltam, esetleg 400Mhz DDR ramok beszerzése is...

Ilyen konfiggal érezhetően jobban sűvítene a Geforce?

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#45) Alvin_ti4200 válasza Kicker (#44) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

nem

(#46) Legolas válasza anulu (#17) üzenetére


Legolas
senior tag

Attól még, hogy a rendszered proci limitált, egy erősebb videókártyával jobban teljesít, szóval amit leírtál, annak nem sok értelme van. Annyiból érdekes a dolog, hogy egy jobb procival több kraftot találsz még a 6800-ban, mint az 5900 XT-ben!

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#47) Kicker


Kicker
senior tag

Legolas, nálad mennyit produkált a 3dMark03? Defaulton? nálam 5300-at kereken, 435/780Mhz-n

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#48) ByB válasza BITBOYS (#14) üzenetére


ByB
addikt

Asus X800 Pro non-vivo van 110.000-ért áfásan! Ez azért nem XT! Be is halnék, ha ennyiért dobnának egy XT-t...

(#49) Alvin_ti4200 válasza ByB (#48) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Csak be ne halj.

VGA Abit Radeon X800 XT 256MB VIVO 95 988 Ft 119 985 Ft

[L]http://www.digitalmind.hu[/L]

(#50) Kicker


Kicker
senior tag

Hmm...

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  MSI 6800 12 pipe/16?? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.