Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

A Mr. Robot amerikai televíziós sorozat, producere Sam Esmail, főszereplője Rami Malek. A 10 részes első évadot 2015. június 24. és 2015. szeptember 2. között vetítette az USA Network kábelcsatorna. A sorozat középpontjában egy mentális problémákkal küszködő hacker, Elliot Alderson áll.

A premiert 2015. június 24-ére tervezték, de a sorozatot vetítő csatorna már közel egy hónappal korábban, 2015. május 27-én elérhetővé tette a pilot epizódot online és VOD szolgáltatáson keresztül.[2] A pozitív fogadtatás hatására a második évadot már azelőtt berendelte a tévécsatorna, hogy az első részt televízióban sugározták volna.[3] A televíziós premierre az eredetileg tervezett időpontban, 2015. június 24-én került sor.

forrás: Wikipedia

(#2) BITBOYS válasza Eliot Anders (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Második évad eddig szerintem gyengébb mint az első, utóbbi sokkal jobban tetszett.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) Eliot Anders válasza BITBOYS (#2) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Nekem is jobban tetszett az első. Ez a függőség számomra annyira nem jön be, jobban tetszett a hacker vonal.

(#4) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

A hatodik résznek szívesebben néztem volna egy harmincperces tömör változatát. :Y

(#5) harylmu válasza Eliot Anders (#4) üzenetére


harylmu
őstag

De idegesített az elején lévő rész. Legszívesebben átpörgettem volna, de féltem hogy lemaradok valamiről.

(#6) Eliot Anders válasza harylmu (#5) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Pontosan így jártam én is. :((

(#7) matyialiga1


matyialiga1
csendes tag

(#8) Eliot Anders válasza matyialiga1 (#7) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Sok új dolgot nem tettek bele.

(#9) customer114


customer114
senior tag

Várom, hogy beinduljon végre a sorozat, de már a 8. rész is elment... :U

(#10) Eliot Anders válasza customer114 (#9) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Pontosan. :W Amennyire beharangozták, hogy beindul, számomra annyira lelassult inkább a történet.

[ Szerkesztve ]

(#11) #59070464


#59070464
törölt tag

Nem ertem ezt a sok season 2-es panaszt. Akarmikor felbukkan az FBI-os csaj Android 5.0-val a szajaban, folyamatosan kernel panic-ra futok.

(#12) customer114 válasza #59070464 (#11) üzenetére


customer114
senior tag

:C :C

Amcsi film amcsiknak. Bár.. én is mindig kajálás mellett nézem az adott heti részt. :U

(#13) #30734848


#30734848
törölt tag

A második évad nálam egyértelmű csalódás, az évad első részei konkrétan átalvósak lettek. Hiányzik a sorozatból az a fajta IT-vonal, és pörgés, ami vitte az első évadot a hátán. Kíváncsi leszek az évad végére, de esélyes a kasza.

(#14) customer114


customer114
senior tag

Mit mond a nő a 9. rész végén? Felirat nélkül nem teljesen értem. :D

Megvan. Besz4rok...

[ Szerkesztve ]

(#15) Eliot Anders válasza customer114 (#14) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Most hogy végig néztem a kilencedik részt is, úgy döntöttem, hogy elölről kezdem a második évadot, mert nekem valami kimaradt. :DDD

(#16) customer114 válasza Eliot Anders (#15) üzenetére


customer114
senior tag

Szólj, ha találtál valamit és lehet én is újra nézem. :C

(#17) Eliot Anders válasza customer114 (#16) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

A Dark Army szál magas már nekem. :B

(#18) customer114 válasza Eliot Anders (#17) üzenetére


customer114
senior tag

Ebből Lost lesz... ;]

(#19) Ventur@


Ventur@
senior tag

Üdv!

Ma fedeztem fel, hogy van Mr. Robot topik :D .

Nos, elejétől követem a sorozatot és az első évad ütős volt. Ez a második már fura, de így a 9. rész után már érthető a 2. évad első 6 részének "töketlensége" :) . A megvalósítás így utólag fasza (börtön), de nem kellett volna - szerintem - ennyire elhúzni. Lassan itt az évad vége és végre beindult a történet.

Várjuk a 10.-hez a feliratot :) .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#20) Eliot Anders válasza Ventur@ (#19) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Üdv a "klubban"! :)

Viszont lesz harmadik évad. ;)

(#21) matyialiga1


matyialiga1
csendes tag

(#22) Ventur@


Ventur@
senior tag

S02E10

Húúú...hát ez úgy...miért nem volt eddig ilyen volt a sorozat :D ?! Kezdi velem feledtetni a legutóbbi 2-3 rész az első hatot...szerencsére :DDD .

Jó volt és nekem kifejezetten tetszett. 2x néztem rá a lejátszóra, de csak azért hogy több legyen még belőle, mint amit mutat. Sajnos nem volt :O .

6. rész után gondoltam, hogy elteszem a sorozatot és majd befejezem évadvégén, de megy rendesen az akció, így alig bírom kivárni az egy hetet. Most már nagyon érdekel Tyrell-el valójában mi van, Dark Army-t ki irányítja, mi a céljuk, mi lett Darlene-el és a "pasijával"...stb stb stb.

Jó volt, na :) .

[ Szerkesztve ]

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#23) maximilian4


maximilian4
addikt

Nagyon dicsérte egyik ismerősöm a sorozatot, gondolkozom hogy el kezdem nézni. Ráadásul a főszereplő elvileg olyan problémákkal küszködik mint én (szoc. fóbia, szorongás), legalábbis a wikipedia szerint. Nem könnyű így élni az egyszer biztos, némelyik napom maga a pokol. Kíváncsi vagyok rá.

Maxi

(#24) customer114


customer114
senior tag

Hogy lehet egy izgalmas résznyi anyagból 12 részes borzasztó évadot csinálni? :U

(#25) htc07 válasza customer114 (#24) üzenetére


htc07
addikt

biztos, hogy ugyanazt a sorozatot nézed mint mi? :DDD

egyébként az utolsó epizód végén van egy plusz jelenet a stáblista után.

[ Szerkesztve ]

(#26) customer114 válasza htc07 (#25) üzenetére


customer114
senior tag

Még nem találkoztam PH-n olyan hsz.-al, ami dicsérte volna a 2. évadot. :U Sorozatok topicban is csak semleges vagy negatív véleményeket olvasni róla.

(#27) Ventur@


Ventur@
senior tag

Valaki villanyozzon már fel, hogy akkor most mi van?

Én eskü nem értem ezt a befejezést és nehezen kapcsolom össze a dolgokat az első évaddal. Tudom, hogy bekérték a 3. évadot, de így befejezni egy évadot....eléggé nagy pofátlanság. Vagy lehet én feszülöm túl, de miután megnéztem, csak lestem ki a fejemből és semmit sem értek :D .

Eliott hackjét értem az E-corp ellen, hiszen köze volt a apja halálához. Tyrell beszállását is értem, mert nem lett CTO és - talán - ez a bosszúja, hogy széthackelik Eliott-al az egész E-corp-ot és ezzel összedőljön az egész gazdasági rendszer. Vagy valami ilyesmi. De csomó mindent továbbra sem értek. Dark Army, White Rose, Angela szerepe mi az egészben stb. Rengeteg kérdésem lenne, de magam sem tudom megfogalmazni mi lenne az :D .

Egyébként továbbra is tartom, hogy az évad első 6 részét nem kellett volna így elnyújtani, mert voltaképpen kaptunk 3, max. 4 részt, ami tényleg érdekes volt. Várom a 3. évadot, mert kiváncsi vagyok mi lesz a folytatás, de azért ez a 2. évadot nehezen tudom megemészteni, meg kicsit megbocsájtani.

Szóval, ha van valakinek valami jó teóriája, hogy mégis mi a bánat volt ez a 2.évad - úgy összeségében - az ne tartsa magában :D .

Steam: m3h4n1k | Battlelog: m3dm4n | Uplay: m3h4n1k

(#28) customer114 válasza Ventur@ (#27) üzenetére


customer114
senior tag

"Hogy lehet egy izgalmas résznyi anyagból 12 részes borzasztó évadot csinálni?"

Itt arra céloztam, hogy ezt az "irattár elpusztítást" csinálhatták volna az évad elején, mondjuk a börtönös semmi helyére. Az is teljesen oké lett volna, ha egy részben megvan, hogy börtönben ül, nem pedig fél évad. Lényeg, hogy nagyon sok volt a cselekmény szempontjából a felesleges szál - ezekről azt hisszük az elején, hogy majd közük lesz a cselekményekhez. Aztán lezárják az utolsó 2 részben úgy, hogy semmi köze nincs a fő cselekményhez.

Nálam az első évad 10/10, ez 7/10.

[ Szerkesztve ]

(#29) htc07 válasza customer114 (#26) üzenetére


htc07
addikt

nem flamand felirattal kéne nézni mandarin szinkronnal, invertált színekkel, fejjel lefelé és visszafelé. ;] én élveztem, bár tényleg nehezen indult be az elején a mellékszál miatt.

[ Szerkesztve ]

(#30) Eliot Anders válasza Ventur@ (#27) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Erre én is kíváncsi lennék, hogy ki hogy foglalja össze ezeket a szálakat?

(#31) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Ledaráltam egyben a két évadot és minden világos. :DDD

Várom már. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.