Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fujno


fujno
csendes tag

Sziasztok! Nem tudnátok megmondani mivel lehet mpeg4et vágni? AZ adobe Premiere Pro gyomra nem veszi be, a Virtual Dub MOD-dal probáltam átkonvertálni, de neki se teccik a forrás. Az is lehet, hogy azért mert ez a Pana MX500amnak valami más kodolásu mpeg4-e. Ha igy van mit tudtok javasolni? Szégyen az mpeg4, de sajna kazi lejárt és fontos volt a cucc...nem is a minöség ami nagyon fontos, hanem hogy meg tudjam vágni... elöre is müszi!:)

(#2) fujno


fujno
csendes tag

ha segiteni nem is tudtok, de van más forum-javaslat, ahol videozás témakörben is járatos arcok vannak, akkor link-javaslatokat is várok. Thanx

(#3) oceanearth válasza fujno (#2) üzenetére


oceanearth
őstag

azért nem segítünk mert 23000 másik ilyen topik van és nem annyira vágjuk ezt a témát, használd a keresőt.

(#4) LordX válasza fujno (#1) üzenetére


LordX
veterán

Gondolom MPEG4 SP/ASP-ről van szó.

Milyen kódekkel játszasz le a gépen? Ha van MPEG4 ASP VfW kódek a gépen (DivX és XviD pl ilyen..), meg KELL ennie a VDMod-nak a fájlt.

(#5) fujno


fujno
csendes tag

Köszönöm az észrevételt. DIVX van fönn, eddig az ACE is, de azt leirtottam, mert a szalagrol történö kepcsörölésnél megörült töle a gépem. Állitolag az XP nem szereti. A Premiert is gallyravágta. Fenn van még a Pana belsö codec-je is, ezért nem értem én se miért nem eszi meg a VD MOD. Amit még furcsállok, hogy a gépen kiprobáltam több lejátszot is (még a winamp-ot is:)) ) és elég érdekesen viselkednek. Egy mpeg4-nél nem lepödök meg azon, hogy szaggat a kép, ami furi az az, hogy a hang teljesen odavan. Mintha belassitaná a hag lejátszását. Dörmög is meg rettentöen zajos is. A kamerán persze folyamatos a kép és kristály tiszta a hang.

(#6) fujno válasza oceanearth (#3) üzenetére


fujno
csendes tag

Bocs oceanearth, de ha egy videos forumba beirok, hogy mpeg4-gyel vacakolok, ugy körberöhögnek, hogy csuda..:) Amugy is nagyon szeretem ezt a forumot, eddig is nagyon kedvesek és segitökészek voltak, igy inkább itt probálkoznék, ha nem baj. Bizom benne, hogy azért a sok közt akad valaki, aki egy picit konyit hozzá. Mégegyszer köszönöm a megértésedet!

(#7) Break válasza fujno (#6) üzenetére


Break
aktív tag

a megoldás : a Premie Prohoz van plugin (program) a MainConcept.MPEG.Pro.Plug-In.for.Adobe.Premiere.Pro.HD.v1.0.6

Ezzel eszi már az MPG4-es avit (elméletileg) ....egy próbát megér.

''Tedd, vagy ne tedd, de soha ne próbáld......'' by Yoda (Birodalom visszavág)

(#8) Gregor_atya


Gregor_atya
csendes tag

Üdv !!!

Nagy kérdésem lene. Tudtok olyan oldalt ahonnan megfelelő mennyiségű anyagot tudnék összeszedni egy kiselőadáshoz MPEG JPG MP3 tömörítésből.
ELőre is köszönöm.

ÜDV!!

(#9) Sanya válasza Gregor_atya (#8) üzenetére


Sanya
nagyúr

persze:
[kép]
link: Bővebben: link

bocs :D

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10) Gregor_atya


Gregor_atya
csendes tag

:DD
Hmmm.
Próbáltam, de sajna annyi időm nincs, hogy az összeset végigbogarásszam amit kidob. Holnapra be kell adnom, mert ha nem akkor megvágnak és nem mehetek államvizsgára az meg gáz lenne...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.