Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mpeg4 encoder (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) biker


biker
nagyúr

na szóval ilyet keresek...

NEM divx, és xvid, mpeg 4 legyen

ugyanitt kérdésem, a microsoft mpeg4 layer V1 (2 vagy 3) miben különbözik?

újabban látok fileneve.divx és fileneve.mp4(mpeg4) fileokat is, ezek meg mik?

a miétre a válasz:
telefonra kellene feltölteni, ami tud mpeg4-et lejátszani, de az általam tömörített microsoft mpeg layer 4 V2 -ben levő fileneve.avi filet nem fogadta el :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#2) moonman válasza biker (#1) üzenetére


moonman
titán

[L]http://www.free-codecs.com/download/FFDShow.htm[/L] hmm?

(#3) khalox válasza biker (#1) üzenetére


khalox
őstag

Azért nem fogadta el, mert az egy AVI, amiben mpeg tömörítést használnak.
Amúgy a DIVX kiterjesztés értelmetlen. Néhány encoder ilyen kiterjesztést ad a divx-el kódolt AVI-nak. De ezt nem szeretik az asztali lejátszók (ezért nem is kell használni, mert ugyanazt a fájlt avi kiterjesztéssel lejátsza...)

[Szerkesztve]

(#4) biker válasza moonman (#2) üzenetére


biker
nagyúr

még jó hogy ezek decoder-ek :)
nekem encoder kell :(

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#5) moonman válasza biker (#4) üzenetére


moonman
titán

jah, hát az több, mint valószínű, hogy pénzé....

(#6) Dilikutya


Dilikutya
félisten

a divx is egyfajta mpeg4, nem? olyan jó hogy van annyiféle, nemtom miértnem jó az ms mpeg-4, nekem van olyan filmem, tökéletes, Windows alapból le tudja játszani, egészen addig, amig nem teszek fel divx-et, mert utána külön megint rakhatok föl külön valami mpeg-4et...
szal fogalmam sincs, hogy az miben más... elvileg az MS MPEG-4 volt előbb, abból lett a többi, bár a kompatibilitás nem erősségük... MPEG-1 rulezz...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) Dilikutya válasza biker (#1) üzenetére


Dilikutya
félisten

a divx-et sztem csak a DivX saját lejátszója ismeri föl, a kiterjesztést sehol se használják sztem.
mp4-et én is láttam már, sőt kódoltam is audiót ilyen formátumba, majd gyorsan el is tüntettem, mert nem tudta semmi sem lejátszani

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) Fauszt válasza biker (#4) üzenetére


Fauszt
senior tag

encodolni is tud, de abban nem vagyok biztos, hogy az neked megfelel.

(#9) VladimirR


VladimirR
nagyúr

[L]http://msdownload.netacademia.net/info.aspx?prid=461[/L] - ebben ven enkoder

dilikutya:
eloszor volt az msmpeg4, azt meghekkeltek, es az volt a divx3.xx (tregi virtualdubok szolnak is, hogy ez a csunya divx az msmpeg binari hekkje, sz'al ne kuldjunk bugjelentest, ha agyonfagyj magat), aztan, hogy ebbol-e, vagy sajat fejlesztesbol, meg hogy megvettek-e a licenszt (vagy mi az utja) jott a divx4, 5...
az xvid meg nem is codec, hanem oktatoanyag (vagy mi), mert igy nem kell a licenszert fizetni (uigyanis mpeg4 kodolot nem lehet ingyen fejleszteni), s igy csak a forras elerheto - ezert terjeng belole ezer fele binaris file (exe;])

remelem nem irtam tul sok hulyeseget:DDD

(#10) Dilikutya válasza VladimirR (#9) üzenetére


Dilikutya
félisten

A vicces az, hogy én nem érzem jobbnak ezt a sok vackot, mint az MSMPEG4-et, csak miattuk mindig van valami gubanc. ja kihagytad hogy van még valami 3ivx is... róla se feledkezzünk meg:) sztem semmi szükség sem volt rájuk

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mpeg4 encoder (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.