Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BxCiviC


BxCiviC
csendes tag

Sziasztok!
Van nálam egy noname 256mb-os USB-s mp3-lejátszós pendrive, az a baj vele, hogy nincs hozzá cd, és a win98 nem ismeri fel, csak az xp.
Nem szeretnék xp-t tenni a gépemre, ezért érdekelne, hogy miként lehetne megoldani win98-al a dolgot. Honnan lehetne drivert letölteni, stb...

Előre is köszönöm a segitségeteket. ;)

(#2) ollie válasza BxCiviC (#1) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát ha noname, akkor sehogy.

***

(#3) BxCiviC


BxCiviC
csendes tag

A win98-hoz, nincs olyan általános driver mint pl:egérhez, monitorhoz?

(#4) steve@prhw válasza BxCiviC (#3) üzenetére


steve@prhw
őstag

Nyomd rá XP-re, amikor telepíti, kiírja a jobb alsó sarokban (és leolvasható az eszközkezelőben is) a chip típusa (pl. OTi), ez alapján már találhatsz hozzá a neten 98-as drivert.

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#5) BxCiviC válasza steve@prhw (#4) üzenetére


BxCiviC
csendes tag

Kösz szépen, sikerült.:D

(#6) hedhed


hedhed
csendes tag

Sziasztok!

Kb 1 hónapja vettem egy Samsung YP-K3J lejátszót. Kb 2 hétig minden rendessen is működött amíg az eredeti fülesből elszállt a basszus. Kipróbáltam mindent hogy melyik mehetett tönkre a lejátszó vagy a füles, a füles ment tönkre. Ez eddig úgy ahogy ok...2 napja vettem egy másik fülest (Panasonic RP-HV15E-K) t, ami kemény 1 napot bírt...(szintén elszállt a basszus) itthon van egy sennheiser pc-130 om is, evvel tökéletes. Mi lehet a gond? Pont 2 selejtet fogtam ki, vagy ezek az olcsóbb 2-5 ezer ftos fülesek ennyit bírnak? Esetleg a lejátszó adhat le vmi nagyobb jelet..nem tudom..már nem merek másik fülest venni. HELP!

Kevés vagy, mint dobostortában az ütemérzék! :)

(#7) Whyme


Whyme
csendes tag

Hy!
Nekem az lenne a problémám hogy van két pár hónapos Samsung mp3-as lejátszóm, egy YP-U3J, és egy YP-K3J. Az a problémám velük hogy bár a gépem jó ideig felismerte őket, aztán vmiért egyik napról a másikra nem ismerte fel őket.
Az usb-portok jók a gépen, áramot kapnak mind a 2 működik rendesen és töltődik Usb-ről éppen csak nem ismeri fel őket a gép így nem tudok rájuk új számokat tenni.
Volt már vkinek ilyen problémája?Mi a megoldás?

(#8) hedhed


hedhed
csendes tag

Ennyit a samsungról...mp3ban full hulladék...de azért még mindig jól jönne a help :)

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint dobostortában az ütemérzék! :)

(#9) gban válasza Whyme (#7) üzenetére


gban
Közösségépítő

Az hogy az USB-n "kijön" az áram még nem azt jelenti hogy jó is.
Tekintve hogy egyszerre halt meg a kettő szerinted, én az USB-re gyanakodnék.

Postázást nem vállalok.

(#10) Whyme válasza hedhed (#6) üzenetére


Whyme
csendes tag

Hy!
Ismerősömnek spec azért ment tökre fülese mert tök hangosan hallgatta hosszú időn keresztül, és nem is bánt óvatosan a vezetékkel. A Sennheiser alapból jó márkájú füles, azon nem csodálkozom hogy bírta. Én annak idején Philips fülest vettem és nem is lett baja, csak eltüntettem valamerre. Lehet selejtet kifogni de nem hiszem hogy 2-t egymás után, nekem ez a véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#11) Whyme válasza gban (#9) üzenetére


Whyme
csendes tag

Hy!
egy hét múlva lesz új házam, akkor ki fog derülni.
De érdekesség hogy ugyanarról az usb-ről a rajpadom gond nélkül működik.

(#12) gban válasza Whyme (#11) üzenetére


gban
Közösségépítő

Win / driver gond esetleg? Az új ház miben segít?

Postázást nem vállalok.

(#13) hedhed válasza Whyme (#11) üzenetére


hedhed
csendes tag

Hát az igaz h hangossan hallgatom, de ha már 20 e ft a lejátszó + a füles akkor érjen is már vmit...ne 2 hetet..na mind1 telom is samsung és az se jó, de legalább megtanultam h samsungot soha többet!

Kevés vagy, mint dobostortában az ütemérzék! :)

(#14) Whyme válasza gban (#12) üzenetére


Whyme
csendes tag

azzal nem kéne gondnak lenni. többször újratelepítettem a szoftvert amit adtak hozzá, de hogy tiszta legyen a kép a cd-n nem volt az mp3-hoz driver egyiknél sem. Jó mi? és a honlapjukon se találtam semmi érdemlegeset.
Ha a ház usb-je lenne a rossz az új háznál az kiderül:)

(#15) Whyme válasza hedhed (#13) üzenetére


Whyme
csendes tag

Vehettél volna drágábbat is, sztem az mp3-ban nem nagy pénz mintha ha az igazi "menő" márkák közül választanál. Legközelebb próbálj ipodot venni, azokra kevesebb a panasz.
Nekem személy szerint a samsung mobilom nagyon király éveket bírt pedig nem volt kímélve a monitoromról már nem is beszélve. Legközelebb minőségi fülest vegyél sztem ha tényleg nagyon hangosan hallgatod, mert alacsonyabb hangerőn is kinyiffannak egy év után. Így vehetsz egy drágább fülest a sok "olcsóbb" árából, aminek sokkal jobb lesz a hangzása.

[ Szerkesztve ]

(#16) hedhed válasza Whyme (#15) üzenetére


hedhed
csendes tag

Végülis olyan 70-75% on hallgatom, nem fullon. Milyen fülest érdemes venni? Ezt a fülreakaszthatóst néztem ennek nagyobb lehet a hangszórója így többet is bírhat. Vagy mondták ezt a hosszú zselést is, amit walkmanmobilokhoz is adnak, de az meg eléggé károsítja a fület...de sennheiser kell az biztos!

Kevés vagy, mint dobostortában az ütemérzék! :)

(#17) KMT válasza Whyme (#15) üzenetére


KMT
addikt

Nem drágábbat kell vennie, hanem jobbat. Ipod meg... olcsóbban kaphat jobbat.

Samsung tényleg hulladék. Ram, vinyó, telefon... ezekből soha többet samu. Az mp3 lejátszóm viszont 2 éve bírja. Sőt, a mikró is. :D

(#16) hedhed:
Mennyit szánsz rá? Sennheiser CX300: ez "agybadugós" füles [kép] , nagyon jól kizárja a környezeti hangokat, szépen szól. Asszem 8-10 k körül megkapod, itt az aprón kapsz eredetit 5-ért is. Ennél olcsóbb fülest nem érdemes venni, ég és föld a különbség egy cx300 és egy normál füles közt. Ha többet szánsz rá, akkor vannak jobb sennheiser-ek is, de más márkák is, amik ezeket is alázzák. Az erre kitalált topikban érdeklődj.

[ Szerkesztve ]

(#18) hedhed válasza KMT (#17) üzenetére


hedhed
csendes tag

EZER MEG EGY THX MR.KMT!:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R:R

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint dobostortában az ütemérzék! :)

(#19) #54715584


#54715584
törölt tag

sziasztok,

van egy sony nwd-b103-as mp3 lejatszo
vista alatt pen drivekent siman felismerte, de xp alatt nem tud hozza illesztoprogramot telepiteni
a sony oldalan csak egy autotransfer nevezetu dolog van, ami fel megas, de az meg kiirja, hogy nem tamogatja az xp-t
mi lehet a gond?

(#20) sti10p


sti10p
senior tag

Sziasztok!
Az én mp3-as lejátszóm egy 2GB-os Samsung YP-U5-ös és minden nagyon szép és jó volt vele, de az utóbbi napokban már nem ismeri föl a gépem mikor USB-n csatlakoztatom, nem jelenik meg a meghajtók között és fogalmam sincs hogy miért, alig pár hónapos és eddig semmi gond nem volt vele és működik is.
Amikor bedugom vagy kihúzom a szokásos hangot adja ki a Vista, de aztán semmi.
Valakinek valamilyen ötlet, hogy lehetne hogy fölismerje a Vista, vagy hogy mi lehet a baj?

[ Szerkesztve ]

XY

(#21) PPetya19


PPetya19
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Concord D200 MSD tipusú MP3 lejátszóm és amikor be szeretném kapcsolni akkor csak felvillan a zöld utánna pedig a piros LED benne. Ha tölteni próbálom semmi reakció. Mit lehet vele tenni ilyen esetben?? 4 GB- os Kingston MicroSD -vel próbáltam.

Üdv.: Petya

(#22) LucaToni válasza PPetya19 (#21) üzenetére


LucaToni
tag

hát vidd el műszerészhez , vagy garisztasd le :Y

Eladó fa nálam és ingyenes fakivágás!

(#23) Mustármag


Mustármag
őstag

Sziasztok

Él még a topic? Mert akkor lenne egy kérdésem!

[ Szerkesztve ]

(#24) Cholbi84


Cholbi84
csendes tag

Sziasztok!

Problémám a következő. Anno vettem egy Sony NWZ-B173F MP3 lejátszót, melyről most eltűntek a gyári fájlok, sőt, a számítógépről is, így nem ismeri fel, nem tudja telepíteni az MTP Device-t. Megoldást tudtok-e, le lehet-e tölteni a fájlokat, mert sem a szerviz, sem a központ nem tud segíteni...
Köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.