Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Melafoto


Melafoto
senior tag

Hi All,

Tud vki nekem segíteni milyen progival kell fölírni a DVD-re a Mp3-as zenéket, hogy a asztali is tudja olvasni.
Csak úgy simán probáltam, de úgy föl sem ismerte.
A progiról hallottam, de nem tudom a nevét. (a progi lényege csak annyi, hogy úgy írja meg a mp3-as zenéket mintha zenei dvd lenne)

Minden hozzászólást köszönök.

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#2) tomi_mod válasza Melafoto (#1) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Egyik haveromnak van mp3-as discmanje. Ő simán adatként megírja cd-re és kész (a leggeyszerűbb íróprogival, semmi bonyolítás).

Azt próbáltad, hogy cd-re írod a számokat és úgy megy-e; ha így megy akkor az írt dvd-vel lehet gáz...
...nem vagyok otthon ebben a témában csak tipp.

(#3) PrinczA válasza Melafoto (#1) üzenetére


PrinczA
őstag

Ha jol emlexem olvastam vmi ilyesmit: ''Nem minden asztali dvd lejatszo tud mp3-at olvasni dvd-rol.''

(#4) Melafoto válasza tomi_mod (#2) üzenetére


Melafoto
senior tag

Ha cd-re írom akkor megy az Mp3, de Én dvd-re akarom.
Ha csak simán fölírom adatként akkor a ''gagyibb2 dvd-k lejátszák, de a többi nem.
Ez a progi ezt küszöbölné ki, hogy a többi is lejátsza.
(a progiban azért vagyok olyan bizto, mert vki említette futólag, hogy van neki ilyen
csak ugye azt nem tudom ki...na ez a gáz) :O

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#5) [w] válasza Melafoto (#1) üzenetére


[w]
őstag

Bővebben: link - itt csekkeld, hogy a lejátszód tud-e DVDMP3-mat kezelni, mert ha nem, akkor annyira mindegy, hogy van-e progi vagy nincs.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#6) Melafoto válasza [w] (#5) üzenetére


Melafoto
senior tag

Ezt találtam:
Típusa: Samsung DVD M405
CDR,CDRW, DVD-R,DVD-RW, DVD+R,DVD+RW
DVD+R DL?, VCD,SVCD,MP3

És most?:F Ott van az, hogy MP3-at le tud játszani.

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#7) [w] válasza Melafoto (#6) üzenetére


[w]
őstag

és most: nem, speciel az m405 nem kezeli. viszont az e232, m301, s224 és s424 ismerik. mp3-mat általában minden standalone játsza, de csak cd-re írva.

cmdr PETER W. VOLKOV

(#8) Melafoto válasza [w] (#7) üzenetére


Melafoto
senior tag

Ez gáz:O

-Mela- -Tudatlanság a legnagyobb fegyver- Mi Mix 2s Black (EUStock) +Mi Band 3

(#9) doglotthal


doglotthal
aktív tag

Helló. éÉn is most a héten írtam egy dvd-nyi mp3-at, de nem jácca le a dvd lejátszóm, sőt fel sem ismeri azt. Ez tök gáz hogy nem mindegyik játsza le. Na mindegy, nincs valami progi??

(#10) khalox válasza doglotthal (#9) üzenetére


khalox
őstag

A 'gagyibbak', amiknek pl. van normális menüje és felismerik a fájlokat - és megfelelően kezelik... :) Lehet mászkálni az adathordozó könyvtárstruktúrájában.

Az a vicc, hogy a sima Mercury csumicsima lejátszó megeszik minden médiát és tök mind1 neki, hogy mi van ráírva - ha kezeli akkor OK, ha pedig nem, akkor közli, hogy codec error. Néhány 'márkás' darabnál meg mélyen sumákolnak, hogy mi a baja a DVD-vel (vagy a fájlokkal), eldugják a nép elől, mit csinál a lejátszó és csak miután megvetted, derül ki, hogy jaaa, hát nem kezeli se ezt, se azt, meg nem olvassa azt, csak mer' panasonic... vagy sony, vagy mittudomén.

Gyártottam olyan DVD-t bele, amin van minden: 800MB-nyi családi fotó + 4 film, meg egy rakat zene. Szépen belemászik az ember a megfelelő könyvtárba oszt play.
Ennél egyszerűbbet nem nagyon bírok elképzelni.

(#11) Digital


Digital
addikt

Én nero-val írom adatként,és az asztali játékos (pana DVD-RV62 csont nélkül viszi!

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#12) doglotthal


doglotthal
aktív tag

Én is adatként írtam, néróval, de semmi. Beteszem, felpörgeti a lemezt és közli: Invalid Title, aztán meg : No disc! Pedig azt felismeri hogy dvd-van benne, mert ég a : DVD VIDEO jelzés. Pedig nem gagyi, Thomson DTH-220-as lejátszóm van. na mindegy, egyébként én nagyrészt MP3 hallgatásra használom.

(#13) Flashy


Flashy
veterán

nekünk is a legegyszerűbb alapmodell Philips játékos simán viszi cdről is és dvdről is adat módban írt jpegeket meg mp3makat

(#14) Waterman válasza Melafoto (#1) üzenetére


Waterman
aktív tag

Nekem ez van,még nem próbáltam,de igéretesnek tűnik,magyarul is tud.
Bővebben: link

(#15) Waterman válasza doglotthal (#12) üzenetére


Waterman
aktív tag

Az én lejátszóm is(Daewoo 115)lejátsza az mp3-at is a DVD VIDEO-t is de mp3-nak és DVD-nek ismeri fel a lemezeket.Nemtudom mit lépne ha DVD-n adnék neki mp3-at,na ezért szereztem a link alatti progit mert ez szerintem DVD VIDEO-nak ''álcázza'' az mp3 fájlokat.Ha valaki kipróbálja a progit ossza meg a tapasztalatait velünk.

(#16) Waterman válasza Waterman (#15) üzenetére


Waterman
aktív tag

Kipróbáltam a progimat,a próbaverzió csak 5 címet és 5 számot enged kiírni DVD-re,ez sikerült is,Power dvd frankón lejátszotta,sajnos az asztalinak nemtetszett az ujraírható lemez,felismerte dvd-nek,de bad disc-et mondott.A progit ''megvennem'' sajnos nemsikerült,íráselött egy hibaüzenetküldés ablak jön elő és kilépés a vége.
Kínomban írtam ki simán mp3-at dvd-re sajna nem viszi a lejátszóm.Majd szétnézek hátha találok ujabb,jobb cracket hozzá.

(#17) pintyesz válasza Waterman (#16) üzenetére


pintyesz
senior tag

Sajna nem fogsz hozzá találni :U
Tessék megvenni! :)

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#18) Waterman válasza pintyesz (#17) üzenetére


Waterman
aktív tag

EUR 32.06
Mikortól kapjuk a fizetésünket Euróban?Majd tán akkor lesz rá pénzem :)
Amugy nemtűnik érte soknak a 8db ezres.

(#19) pintyesz válasza Waterman (#18) üzenetére


pintyesz
senior tag

Határeset :U

Format C:...YES or CONTINUE? :))

(#20) gege71.hu


gege71.hu
addikt

ide is beírom..
naszóval
Kérdés:
Olvasgatom itt a topikokat de nem nagyon jutok dűlőre:
Szal van egy Yamaha dvd-s550 játékosom ami támogatja az mp3 és divx/xvid(avi) file-ok dvd-ről történő lejátszását.
Kiírtam egy full dvd-nyi mp3-at a délután adatként néróval.
A lejátszóba téve unknown disc fogadott.
Most akkor mivan?
Talán az zavarja a játékost, hogy az mp3-file-okat tartalmazó folderekben nem csak mp3 file volt(sajna benn hagytam az .nfo .sfv és néhol jpg file-okat. Ez lenne a gond?
Vagy még esetleg a néro rinyált 3 file esetén, hogy túl hosszú de ''continue''-t nyomtam neki és úgy írta meg.
Nincs kedvem freesbeeket írni.
5let?

Amúgy dvd-re írt (adatként) divixeket xvideket ragyogóan lejátszik.
Még vmi az említett dvd-re írt mp3-at a pc-n természetesen meg lehet nyitni, a számokat le lehet játszani.

(#21) Waterman válasza gege71.hu (#20) üzenetére


Waterman
aktív tag

Egy hasznos oldal ''azinternet'' tengeréből Neked:
Bővebben: link

(#22) gege71.hu válasza Waterman (#21) üzenetére


gege71.hu
addikt

Ezt már megtaláltam én is, de ez nem válasz a problemára, hisz a játékossal kapcsolatban ott vannak a kommentek miszerint a dvd-r-mp3 müxik jól, még hosszú fájlnevekkel is.
Lehet a 8x írás vagy a más (nem csak mp3) file-ok jelenléte kavar be.

(#23) gege71.hu válasza gege71.hu (#20) üzenetére


gege71.hu
addikt

fel :F

(#24) Vukocska válasza gege71.hu (#20) üzenetére


Vukocska
tag

Pedig vinnie kene Bővebben: link
En igy irom ki
Nero:
Filerendszer: ISO 9960 +Joilet
File nev hossz: 8+3 (level 1) Eloszor Level 2 re volt allitva de ugy nem jatszota le lejatszom (yamada6600)
Karakterkeszlet: ISO 9960 (szabvanyos ISO CD-ROM)

enyhites:

Tobb mint 8 mappa melyeseg engedelyezese
Tobb mint 255 betu engedelyzese az elersi utban
64 karakternel hosszabb joilet nevek engedelyezese

Jah es Tobbmenetes irast csinalok es a vegen lezarom

Nekem nem csak mp3 van felirva lemezre hanem az van egy autorun is (inf, exe,ico)

(#25) gege71.hu válasza Vukocska (#24) üzenetére


gege71.hu
addikt

Köszi,
ma rápróbálok :)

(#26) Flashget válasza gege71.hu (#25) üzenetére


Flashget
félisten

gege!
én pont ma írtam ki egy lemeznyit (-ridata 8x)és még az mpr.pro.mp3-t is viszi a grundig dvix játékos nem csak a sima mp3-t. Mappákban vannak előadók szerint rendezve a lemezek és néhányban még a borítók is jpg-ben benne vannak.
Annyi a trükk, hogy egymenetben írtam ki neroval 4x sebességgel.
pio108 és 6.6.0.6 a nero verzió.

[Szerkesztve]

Realme GT Master Edition

(#27) Met


Met
nagyúr

Nincs valami progi amivel mp3ból tudok 5.1-es hangzású dvd-t csinálni?

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#28) Flashget válasza Met (#27) üzenetére


Flashget
félisten

Bővebben: link
leírást is találsz hozzá

Realme GT Master Edition

(#29) gege71.hu válasza Flashget (#26) üzenetére


gege71.hu
addikt

Köszi..
azóta már sikerült nekem is 2 dvd-nyit kiírni :)
A problémát valszeg az okozta, hogy 8x-ban írtam és a néro ugatott vmi hosszú file-név miatt amit leszartam és continue-t nyomtam neki...4x-esben ragyogóan olvassa a játékos
Már csak 25 giga mp3-at kell kiirnom :)
A ''VA''-k harmada megvan :D

[Szerkesztve]

(#30) attilam


attilam
őstag

Olyan programot nem tudtok, amivel DVD-Audio formátumba lehetne zenét kiírni? Láttam valami hasonlót a neten, de az nem volt jó mert az sima DVD-Video lemezt csinált kép nélkül.

(#31) PPeter válasza attilam (#30) üzenetére


PPeter
addikt

Sajna olyan nincs elérhető változatban. De minek? Van többcsatornás 24 bites 96 KHz-es zenei anyagod tömörítetlenül, vagy mi?

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#32) attilam válasza PPeter (#31) üzenetére


attilam
őstag

Nem sajnos nincsen:O. Igazából csak kiváncsi lettem volna rá. Néha az MP3-at is visszaírják CD-re, pedig már az sem az a minőség. Egy DVD-n kipróbáltam volna, hogy hogy viszi otthon az asztali. Mert ha jó minden, akkor talán érdemes lenne a sima audio CD-ket ilyenen archiválni, mivel a DVD sem sokkal drágább már a CD-nél, ráadásul MP3-ba se kellene tömöríteni és gondolom 1-2 CD-nyi anyag kényelmesen elférne rajta.

(#33) PPeter válasza attilam (#32) üzenetére


PPeter
addikt

DVD-Video-ra is tudsz PCM (tömörítés nélküli) hangot tenni, a DVD-Audiora se férne ebből TÖBB egy ugyanakkora lemezre.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#34) attilam válasza PPeter (#33) üzenetére


attilam
őstag

Köszönöm, akkor megpróbálom úgy.

(#35) Flashget válasza gege71.hu (#29) üzenetére


Flashget
félisten

:C

Realme GT Master Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.