Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63501) lakatosturbo válasza Cs1csó (#63500) üzenetére


lakatosturbo
aktív tag

Köszi szépen ez nem egy rossz megoldás :)

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#63502) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

Hali! Egy régebbi FF verziónál volt egy olyan kiegészítőm, hogy a jobb egér klikkre felugró kis ablakban milyen műveleti lehetőségek jelenjenek (vagy ne jelenjenek) meg (ha jól emlékszem, soronként egy-egy ikon is segítette a könnyebb áttekinthetőséget). Nem tudja valamelyikőtök, hogy melyik kiegészítő ez?

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#63503) tknof1871


tknof1871
őstag

Üdv! Milyen ajánlott bővítménnyel lehet különböző oldalakról videókat letölteni? Ingyenes, adataimmal, böngészési előzményeimmel se kell fizetni, a legjobb felbontásban tölt le, nem rak vízjelet a videóra.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#63504) farkas-j válasza tknof1871 (#63503) üzenetére


farkas-j
őstag

Én nem appot használok. Általános letöltéshez a JDownloader 2-t, a youtube-hoz a 3D Youtube Dowsnloader-t használom. Mindegyik szuper program!

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#63505) Csupingo válasza tknof1871 (#63503) üzenetére


Csupingo
veterán

Én a video downloadhelper-t használom.

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#63506) newmoonlight válasza newmoonlight (#63502) üzenetére


newmoonlight
senior tag

Közben sikerült kideríteni, hogy a "Menu Wizard" [link] volt ez a kiegészítő. Ez minden jel szerint megszűnt. Helyette tudtok ajánlani valamit?

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

(#63507) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

Nektek működik a Ctrl + C és Ctrl + V (másolás, beillesztés) FF alatt? Mert nálam semmit nem csinál.
Jobb klikk menüre működik, csak billentyűzettel nem. Más böngészővel nincs ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

(#63508) Mikiller válasza Zsoxx (#63507) üzenetére


Mikiller
aktív tag

Most kipróbáltam és nálam megy. 85.02 verzió. Mondjuk nem is értem, hogy nem megy nálad ez nem böngésző függő hanem windows feature. :F

(#63509) Fire/SOUL/CD válasza Zsoxx (#63507) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Amit a neten lehet találni, ott 2 dolgot szoktak javasolni
1. Töröltesd a böngésző cache-t és próba
2. valami kiegészítő okozhatja a hibát, futtasd kiegészítők nélkül és próba [link]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#63510) Zsoxx válasza Fire/SOUL/CD (#63509) üzenetére


Zsoxx
senior tag

A cache törlése megoldotta, köszönöm a tippet.

(#63511) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Firefoxon működik a hangalapú Google keresés? Csak a Youtube-nál jelenik meg nekem. Chrome-on megy mindkettőn, de jobban szeretem a Firefoxot.

(#63512) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sorry, hogy itt kérdezem, valószínüleg nincs hangalapú keresés a Firefox böngészőben, ezért Chrome-ot kell használni. Idős embernek lesz a gép, neki egyszerűbb mondani, mint begépelni. Chrome topikban nem válaszoltak, talán ti tudtok. Chromeban, hogy tudok Könyvjelző ikont tenni? Jobb lenne a Könyvjelző sáv helyett.
Eleve nem találom, hol tudom az ikonokat átrendezni az FF-hez hasonlóan.

Lehet iylen alap dolgot kihagytak volna a Chrome-ból?

(#63513) junior11 válasza pinnacle (#63512) üzenetére


junior11
veterán

Chrome-ban tudtommal sehogy. A legjobban testreszabhatóbb chromium alapú böngésző a Vivaldi. Az új Edge-ben is lehet kicsit variálni, mit raksz ki.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#63514) pinnacle válasza junior11 (#63513) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Megnézem majd a Vivaldit.

(#63515) pinnacle válasza junior11 (#63513) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Vivaldin van könyvjelző ikon, hangalapú keresés is, nem is értem, ez miért nem elérhető a Firefoxon, amikor a Youtube-on viszont megy. Viszont a legegyszerűbb az lenne ha a Chrome-on parancsikonként raknám ki. Viszont nem tudom ennek az oldalnak mi a címe? Beállítanám kezdőlapnak. Akkor érem el, ha a kezdőlapról vissza lépek.
Úgy néz ki ennek az oldalnak, nincs címe, ez a kezdőlap. :))

[ Szerkesztve ]

(#63516) Ryder62


Ryder62
őstag

Másnál is beakad a Youtube az új verzió alatt? (86.0)
Mikor a vissza nyílra vagy YT ikonjára kattintok 5-7 másodpercre is befagy oldal mire hajlandó betölteni.

(#63517) PeL


PeL
addikt

Valaki tudja hogy lehet a nyomorult reklámokat kiiktatni a Facebook videókban? Egy ideje folyton bedobálja őket még AdBlock Plus mellett is, amivel amúgy nem is foglalkoznék annyira, de hiába van lehalkítva a videó, a reklámok folyton full hangerővel üvöltenek fejhallgatóban ami nem annyira kellemes az idegrendszeremnek és a fülemnek sem... Rohadjanak meg a reklámok komolyan. És akkor csodálkoznak a üzemeltetők hogy az emberek ki nem állhatják a reklámokat. Már komolyan emiatt kedvem sincs videókat nézni ott...

#63516 Ryder62
Nálam ezt már korábbi verziókkal is csinálta...

[ Szerkesztve ]

(#63518) Zsoxx válasza PeL (#63517) üzenetére


Zsoxx
senior tag

PC-n?

(#63519) PeL válasza Zsoxx (#63518) üzenetére


PeL
addikt

Igen, PC-n.

(#63520) Zsoxx válasza PeL (#63519) üzenetére


Zsoxx
senior tag

AdBlocker Ultimate-tel próbáld. (Firefox kiegészítő)

(#63521) PeL válasza Zsoxx (#63520) üzenetére


PeL
addikt

Köszi, rápróbálok. ABP-nél kezdett nem tetszeni amúgy sem hogy egyre több reklámot átengedett, gondolom így kerültek bele a videókba is a reklámok egyik napról a másikra pár napja.

(#63522) Ryder62 válasza PeL (#63517) üzenetére


Ryder62
őstag

Youtube videókban nekem elkezdtek megjelenni a hírdetésekre utaló jelek. Pl: hírdetés X másodperc múlva kis ablak előjön. Ugyan a hírdetést átugorja de ilyenkor villan egyet a kép. De volt olyan hogy megszakította videót az a fajta reklám, melyben fehér háttérrel egy kis szöveg jelenik meg.

Szintén ABP használok.

(#63523) Cs1csó válasza PeL (#63517) üzenetére


Cs1csó
félisten

:O
Mindegyiket gyaluld megoldás: Ublock Originr

(azt az előbb ajánlott "ultimét" blokkolót is gyaluld megoldás: Ublock Origin)

[ Szerkesztve ]

(#63524) KunEmber válasza PeL (#63521) üzenetére


KunEmber
senior tag

A "mutasson néhány nem zavaró reklámot" opció ki van kapcsolva? Amúgy Ublock Origin, én is arra váltottam.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#63525) PeL válasza Cs1csó (#63523) üzenetére


PeL
addikt

Sajna mindegyik átengedi a reklámokat a facebook videókban, kipróbáltam az általad említett UBlock Origin-t meg az AdBlocker Ultimate-t is... :\

(#63526) Cs1csó válasza PeL (#63525) üzenetére


Cs1csó
félisten

Töröld le ami fenn van indítsd újra a böngészőt majd telepítsd az Ublock Origin-t és add hozzá az Adguard Base és Adguard Annoyances listákat. Ezt a beállítások külső szűrők.

Plusz esetleg tilts le minden egyéb kiegészítőt indítsd újra a böngészőt és ez után teszteld, lehet, hogy egy másik kieg zavar be.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.