Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#60951) farkas-j válasza qdak (#60940) üzenetére


farkas-j
őstag

Elnézést, hogy eddig nem reagáltam, de hétvégére elutaztunk és nem voltam internet közelében. Nagyon szépen köszönöm a segítségedet, úgy néz ki rendben működik. Még egyszer köszönöm! :R

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#60952) movax válasza Fire/SOUL/CD (#60929) üzenetére


movax
őstag

Touché. :D

(#60953) Cs1csó válasza movax (#60952) üzenetére


Cs1csó
félisten

;)

(#60954) qdak válasza akaido (#60950) üzenetére


qdak
addikt

Nem nálam automatan inditja, ha a jobboldali CC [link] (karikázva) be van kapcsolva, ha nem kell azt kikapcsolom, ha kell visszakapcsolom, de úgy marad (ha Youtuben bekapcsoltad).

farkas-j Szivesen :K

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#60955) pinnacle


pinnacle
nagyúr

Sziasztok! Itt kapott tanács alapján a Menüt áttettem jobbról, balra. Utóbbi időben egy kicsit feljebb csúszott. Miként tudnám visszaállítani? Ha jó látom a fájl tartalma nem változott.

(#60956) csako válasza pinnacle (#60955) üzenetére


csako
veterán

próbáld meg, hogy a margin-top értékeket kisebbre veszed (vagyis ha úgy nézzük nagyobbra, mert negatív számok :) )

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#60957) pinnacle válasza csako (#60956) üzenetére


pinnacle
nagyúr

Köszi! Középső érték -1-el, jó lett.

(#60958) nr666


nr666
csendes tag

Sziasztok!
Ha e-mailben kapok egy kattintható linket, akkor a firefox mindig
csökkentett módban indul.
Hogyan lehetne megszüntetni?
Ebben kérem a segítségeteket.

(#60959) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ez mi lehet ma azt vettem észre ha a kereső sávban jobb egér gombal kattintok csak egy ennyi menü jön elő és nincs beillesztés se semmi más aminek lennie kéne.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#60960) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Ezt a tartalom eltűnést vagy nem tudom minek hívják, hogyan lehetne javítani? [kép]
Próbáltam már korábban, de most megint előjött a hiba :F
kb 1 órára magára hagytam a gépet, mire visszajöttem ez fogadott...

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#60961) #75501312 válasza Pityu. (#60959) üzenetére


#75501312
törölt tag

Ez melyik skin?

(#60962) Pityu. válasza #75501312 (#60961) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Rainbow Blur

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#60963) makoss válasza makoss (#60960) üzenetére


makoss
addikt

erre valaki? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#60964) akaido válasza makoss (#60963) üzenetére


akaido
addikt

Kipucolnám az előzményeket, és a gyorsítótárat.
Ha nem segít, a Mozilla profilt is törölném.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#60965) #75501312


#75501312
törölt tag

Erre van megoldás? 2 napja kezdte, még guglizok, de a tippek eddig nem jöttek be.

(#60966) #75501312 válasza #75501312 (#60965) üzenetére


#75501312
törölt tag

Ghostery Addonban kellene engedélyeznem a trackereket, az a megoldás.

(#60967) qdak válasza akaido (#60964) üzenetére


qdak
addikt

(Profilt ne töröld, csak ne az legyen az alapértelmezett, vagy helyezd átt, így nem bukod a dolgaid, lehet feleslegesen)

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#60968) akaido válasza qdak (#60967) üzenetére


akaido
addikt

A bookmarks a fontos(az legyen mentve) a többi mehet a levesbe. A profil meg úgyis létrejön a kövi indításnál.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#60969) makoss válasza akaido (#60964) üzenetére


makoss
addikt

Azt nem lehet, hogy minden gépkikapcsolásnál vagy bekapcsolásnál ezek ürüljenek? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#60970) akaido válasza makoss (#60969) üzenetére


akaido
addikt

Több módszer is lehet:
- Eszközök/Beállítások/Adatvédelemnél is több lehetőség van:

- Amennyiben Privát módot állítasz be itt, akkor semmilyen előzményt, sütiket,azaz semmit nem jegyez meg a Firefox.
- Gyorsítótár szintén itt töröltethető:

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#60971) akaido válasza makoss (#60969) üzenetére


akaido
addikt

Van egy jó leírás is erről:[link]
Ezek a módszerek fordított logika alapján működnek, tehát nem a gép bekapcsolásakor, hanem a böngésző bezárásánál törlődnek.

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#60972) Wasp91


Wasp91
aktív tag

Azt mitől csinálhatja a firefox, hogy tízből egyszer nem tölti be rendesen az oldalt amit megnyitok? Rá kell frissíteni és utána tölti be rendesen. Már 1 hónapja ezt csinálja. Refresh megvolt már, de hiába. Valamelyik kiegészítő lenne a ludas?

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#60973) farkas-j válasza Wasp91 (#60972) üzenetére


farkas-j
őstag

Nálam is előfordul néha, hogy nem tölti be teljesen az oldalt, oldalfrissítés után viszont rendesen betölti. Nem találom az okát :((

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#60974) farkas-j válasza qdak (#60940) üzenetére


farkas-j
őstag

Be lehet valahogy ezt az automata Youtube felirat fordítást állítani úgy, hogy más nyelveknél is működjön az angol mellett?

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#60975) Wasp91 válasza farkas-j (#60973) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Te milyen kiegészítőket használsz?

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#60976) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Szeretném újratelepíteni a gépem.
A jelenlegi FF profilomból, csak a legfontosabbakat szeretném megmenteni. (Könyvjelzők, jelszavak) Illetve a kiegészítők, de úgy frissen töltse le azokat, alapbeállításokkal.
Szeretném ha minél inkább érintetlen lenne az új profil, a sok anomália miatt.

Hogyan tudnám ezt megtenni?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#60977) Sweet Lou 6 válasza Predator2 (#60976) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Firefox sync pont ezeket tudja.

sweetlou6.wordpress.com

(#60978) farkas-j válasza Wasp91 (#60975) üzenetére


farkas-j
őstag

Absolute Enable Right Click & Copy
Dualsub
Easy Youtube Video Downloader Express
Enhancer for YouTube™
Flagfox 6.1.23
Imagus
Letöltés Menedzser (S3)
Link Alert
Mate Translate
Nano Adblocker
Nano Defender
Privacy Badger
Rotate and Zoom Image
Screengrab!
ShowIP
Simple Translate
YouTube Video Downloader/YouTube HD
Zoom Image To Fit
1-Click YouTube Video Downloader

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#60979) Wasp91 válasza farkas-j (#60978) üzenetére


Wasp91
aktív tag

Teljesen más kiegészítőket használsz mint én. Szerintem kizárható, hogy azok okoznák.

Enyésszen minden rút kötöttség korlátozás, szabály életterem ne szűkítse ócska, poros morál

(#60980) kymco


kymco
veterán

Sziasztok, tudja valaki, hogy hol lehet kikapcsolni a portable változatnál a frissítésre felszólító üzenetet?
A segítséget előre is köszönöm! :)

www.refujvaros.hu

(#60981) Rimuru válasza kymco (#60980) üzenetére


Rimuru
veterán

[link]

Vigyázat, csalok!

(#60982) Cs1csó válasza kymco (#60980) üzenetére


Cs1csó
félisten

Melyik verzióját használod a FF-nek?

(#60983) kymco válasza Cs1csó (#60982) üzenetére


kymco
veterán

Ha jól emlékszem (céges) 60.9 esr

www.refujvaros.hu

(#60984) kymco válasza Rimuru (#60981) üzenetére


kymco
veterán

Köszi, hamarosan kipróbálom :)

www.refujvaros.hu

(#60985) ledgeri válasza Predator2 (#60976) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Alapból
Egyébként meg a legbiztosabb, ha kimented a profilmappádat, és mehet a törlés. Új helyen meg majd visszamentegeted ami kell, vagy használod mindkettőt.
Ha mégis a minimumot szeretnéd mozgatni, akkor mindent ami link/oldal könyjelzőzz, és azt exportáld html-be. A jelszavaknak meg külön a fájlja!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#60986) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Ha van sync adatbázisom, és van egy friss telepítésem, de már beállítgatott dolgokkal, akkor sync-kor melyik lesz az alap, ami módosítja a másikat?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#60987) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Meg kifelejtettem: Aki szeretné ff-on belül limitálni a cookie-jai élethosszát megteheti (kerek napra kerekítve):
[link] [link]

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#60988) ledgeri válasza ledgeri (#60986) üzenetére


ledgeri
nagyúr

OK... megint elfelejtettem, hogy az a régi sync volt, ha volt egyáltalán.... csak persze arra hivatkozó beállítások is szerepelnek a ff oldalán a troubleshooting oldalon... :(((
A mostani sync tényleg csak egy internet alapú CTRL+C>CTRL+V vágólap. :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#60989) csferke válasza ledgeri (#60987) üzenetére


csferke
senior tag

Erre van kiegészítő is
[link] Cookie AutoDelete

(#60990) qdak válasza farkas-j (#60974) üzenetére


qdak
addikt

-Language:
Preferred Language Selection: en:hu, en.asr:hu
Preferred Language Selection(2. sor): en:hu, en.asr:hu
Machine Translate Language: hu [kép]

Itt az en, en.asr helyett bármit beírhatsz, ezzel bővíted pl: en:hu, en.asr:hu, de:hu,
Beállításoknál megtalálod a nyelvek rövidítéseit, most nem otthon vagyok.

Nálam is előfordul néha, hogy nem tölti be teljesen az oldalt, oldalfrissítés után viszont rendesen betölti. Nem találom az okát

Detto...

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#60991) farkas-j válasza qdak (#60990) üzenetére


farkas-j
őstag

Köszönöm a válaszodat! Elég csak pl. a de:hu -t beírni a felsorolásba, vagy a de.asr:hu -t is be kell írni? Az en:hu -n kívül az en.asr:hu egyébként mire kell, mi célt szolgál?

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#60992) ledgeri válasza csferke (#60989) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Azt nem értettem meg sosem... :R

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#60993) Kékes525


Kékes525
félisten

Egy érdekes addon: [DynamicHistory]

"Dynamically removes browsing history based on keywords and/or domains. Never use 'Private Browsing' again!"

Ezt írja magáról, de ennél sokkal több a beállítások alapján: [kép] A kulcs szavakat csak példaként írtam bele! :D

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#60994) Kékes525 válasza Kékes525 (#60993) üzenetére


Kékes525
félisten

Még egy érdekes addon: [Temporary Containers]

"Open tabs, websites, and links in automatically managed disposable containers. Containers isolate data websites store (cookies, storage, and more) from each other, enhancing your privacy and security while you browse."

"Want to make the most out of Temporary Containers? Enable Automatic Mode!
The Automatic Mode will overwrite your standard ways of opening new tabs - even when opened from an external program. Instead of opening tabs in No Container, it will open them in a freshly created Temporary Container. No more cookie, cache and storage collecting in one place, everything happens in its own isolated Temporary Container. If you enable Automatic Mode, you should also configure Mouse Clicks to open new Temporary Containers. Recommended preferences:

Isolation > Global > Mouse Clicks: Middle Mouse: Always"

Az automatikus módja a legjobb. Minden tabot ideglenes konténerbe nyitja meg. Így azok tökéletesen elvannak szeparálva egymástól, nem nyúlhatnak át egyik tabról a másikba, továbbá a tökéletes privát böngészés is biztosított.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#60995) junior11 válasza Kékes525 (#60994) üzenetére


junior11
veterán

Ezt alapból nem tudja még most sem, mint a Chrome? Csak bővítménnyel?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#60996) Sweet Lou 6 válasza junior11 (#60995) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Chrome egyáltalán nem tudja a konténeres lap kezelést. Amire gondolhatsz az az isolated process, ami a a folyamatokat szeparálja el egymástól, de a konténerekhez nincsen köze.

sweetlou6.wordpress.com

(#60997) junior11 válasza Sweet Lou 6 (#60996) üzenetére


junior11
veterán

Igen, arra értettem. Ezt tudja a FF? Mi a különbség a kettő között?

[ Szerkesztve ]

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#60998) Sweet Lou 6 válasza junior11 (#60997) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Igen, Fission néven lehet be kapcsolni firefox alatt. Ez biztonsági feature, míg a konténeres tab kezelés tulajdonképpen elszigeteli a sütiket/adatokat egymástól, tehát pl. mintha minden egyes füled egy privát üzemmód lenne.

sweetlou6.wordpress.com

(#60999) junior11 válasza Sweet Lou 6 (#60998) üzenetére


junior11
veterán

Értem, köszi. Viszont ha jól értem, alapból az izoláció nincs bekapcsolva a FF-ban? Ezt az about:config-ban kell bekapcsolni, hogyan?

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#61000) qdak válasza farkas-j (#60991) üzenetére


qdak
addikt

en:hu-angol / en.asr:hu-angol (automatikusan létrehozott)
Általában a második verzió szokott lenni, de van hogy csak angol van, ezért használom mind 2-t az a biztos :)
Nem tudom mi alapján generálja a Youtube néha semmilyen sincs :F ugye azt meg nem lehet fordítani.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.