Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59220) Devil Smile válasza Kékes525 (#59209) üzenetére


Devil Smile
őstag

Bocs, valoban kicsit erthetetlen volt..
Szoval amikor inditottam a FF-ot akkor feljott egy ablak atfutottam rajta de mar meg nem mondom mi volt benne 100%ra.. valami olyasmi h munkamenet folytatasa ezzel a profillal.. es volt valamilyen hosszabb nevu (mint mikor automatan general egy program felhasznaloi nevet) es alatta default profile.. nagy hirtelen ranyomtam az elsore mert ugy remlett hogy anno regisztraltam fiokot, mondom akkor az leszek "en".. hat nem.. :W eltunt minden nyitott oldal amit tegnap neztem es csak olyan oldalak jottek elo amiket 2,5-3evvel ezelott neztem (azert emlekszem ra, mert pont akkor koltoztunk meg kerestunk autot es azok az oldalak jottek be.. bank, hasznaltauto, gyerek butorok stb ) gondoltam elallitodott a datum aztan attol jonnek be hulyesegek, de nem... kisebb stroke utan mondom "sebaj" elozmenyekbol visszanyitok mindent aztan ennyi de ott is csak a 2,5.3evvel ezelotti dolgok voltak.. eltuntek a konyvjelzok, meg a rogzitett lapok is.. ujrainditottam a gepet is hatha csak vmi uri hobort de az sem segitett.. :((( :O

remelem most mar kicsit tisztabb lett..
:R :R

Op rendszer w10 pro (legalis)

[ Szerkesztve ]

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.