Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#55722) kovaccss válasza csako (#55721) üzenetére


kovaccss
tag

Én is láttam a vimeo videós hozzászólásokat, hogy az a kód csak 57-tel működik, 58-cal már nem.
Nem szeretnék ezen az úton elindulni, mert akkor kb. minden újabb verziós firefoxhoz módosítani kell a CSS kódot, hogy még mindig működjön. Ebből semmi jó sem sülhet ki. Egyre hosszabb lesz a kód.

Tavaly dec-ben a gmail notifierrel volt gond, amikor 47-ről 56-os firefoxra frissítettem, mert az akkor legújabb 0.8.7-es notifier nem működött jól az 56-ossal. Vissza kellett állnom a 0.7.4-esre. Érdekes, hogy most az 57-eshez 0.9.1-es notifier lett, ez a legújabb, és ezzel nincs probléma. Ismét az van, hogy rákényszerítenek engem a legújabb, vagy majdnem a legújabb böngésző használatára, mert a kiegészítők csak ezzel működnek jól. Már néhány verzióval korábbi firefoxszal se akar pár kiegészítő rendesen működni, vagy éppen a weboldalak (ebay), lásd a tegnap itt kezdett történetemet. Az ublock originnek nem tetszett az 56-os firefox, az 57-tel már nincs baja. Tavaly dec-ig simán tudtam 47.0.2-es firefoxot használni, amikor már volt 57-es is. Úgy látszik vége van annak az időszaknak, hogy 10 verzióval régebbi is jó.

A tree style-ban 21 helyett már 40 tabnév látszik egyszerre a bal oldalon, mert "no decoration"-t állítottam be.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.