Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49301) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Hol lehet beállítani, hogy a Firefox ne akarja állandóan megjegyezni a jelszavakat? ( 50.1.0 )

Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#49302) Normi™ válasza theooracy (#49300) üzenetére


Normi™
őstag

Nem igazán,én is így használom.Tedd fel Https Everywhere-t és akkor ahol tudja kikényszeríti a titkosított kapcsolatot,de elérsz sima http oldalakat is,az elég lesz.

Fancy-boy: Beállítások/Biztonság/Bejelentkezések/Bejelentkezések megjegyzése az oldalakon és ott pipa ki.

(#49303) Fancy-boy : Szívesen!Igen,lehetne pontosabban fogalmazni.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49303) Fancy-boy válasza Normi™ (#49302) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Köszönöm! :R
Elég cseles az elnevezése. :)

(#49304) theooracy válasza Normi™ (#49302) üzenetére


theooracy
aktív tag

Rendben. Köszönöm szépen a segítséget! :R

(#49305) Normi™ válasza theooracy (#49304) üzenetére


Normi™
őstag

Szívesen! :R

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49306) bnorci71


bnorci71
addikt

Sziasztok!

ma tettem újra a W7-t 64bit SSD-re
FF portable magyar
gmail, google de prohardvert se akarja megnyitni mert nincs biztonsági hitelesítése

mi a frász van?

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#49307) Normi™ válasza bnorci71 (#49306) üzenetére


Normi™
őstag

Olvass vissza pár h.sz.-t kérlek.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49308) bnorci71 válasza Normi™ (#49307) üzenetére


bnorci71
addikt

köszi
megtaláltam
idő OK
mindent végigcsináltam ami a videóban van
AVG van a gépen arra viszont nincs a videóba semmi, kikapcsoltam

és még mindig nem megy

nem hiszem el hogy enniyt kel varázsolni ahoz hogy az ember használhasson egy böngészőt :W

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#49309) DS39 válasza bnorci71 (#49308) üzenetére


DS39
nagyúr

Általában nem kell, nekem még sosem volt ilyen gondom egyik böngészőben, egyik rendszeren sem.

Kiegészítők vagy vírusirtó okozhatja.

(#49310) netpeti98 válasza bnorci71 (#49308) üzenetére


netpeti98
addikt

Adguard nincs véletlenül a gépen?

(#49311) bnorci71 válasza netpeti98 (#49310) üzenetére


bnorci71
addikt

:R :C :R

ez a W7-be van építve vagy a telepítő összeállítója pakolta bele? Jól megszivított

DS39

eddig nekem se kellett,

végre bezárhatom az IE-t

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#49312) netpeti98 válasza bnorci71 (#49311) üzenetére


netpeti98
addikt

Ez egy 3rd party reklámblokkoló, nem a Windows része.

(#49313) bnorci71 válasza netpeti98 (#49312) üzenetére


bnorci71
addikt

és honnan került fel akkor a szűz rendszerre?

az FF portable csak vissza lett másolva a C-re, de előtte természetesen működött hibátlanul igaz W7 32bit volt előtte
AdBlock van fent az igaz

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#49314) Normi™


Normi™
őstag

Tehát akkor összegezve mi okozhatja ezen jelenséget:

1.Bekapcsolt vírusirtó tanúsítvány szűrő.A tanúsítvány vagy tényleg lejárt vagy csak nem ismert a vírusirtó számára és úgy ítéli meg,hogy nem igazolható vissza,hogy az oldal valóban titkosítva kommunikál a kliens-el ezért fel sem építi a kapcsolatot a böngésző.Vírusirtó Ssl szűrésének kikapcsolásával orvosolható.
2.Mint kiderült lehet Add-on is,eddig egyetlen ismert az Adguard.
3.Helytelenül beállított rendszer idő/dátum amely ebből kifolyólag tanúsítvány érvényesség problémát okoz.

Ha valaki még tud másról vagy nem ért vele egyet örülnék ha jelezné.

bnorci71 : Valamivel pedig felment.Ez valami "next-next" esemény lehetett vagy a háttérben sunyin települt valamivel.

(#49315) mekker : Köszi,kiegészítem a hármas pontot!:R

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49315) mekker válasza Normi™ (#49314) üzenetére


mekker
őstag

Nem tudom volt-e, de a Windows óra elállítódása is okozhat lejárt tanúsítvány problémát.
Ja, 3. pont

[ Szerkesztve ]

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#49316) bnorci71 válasza Normi™ (#49314) üzenetére


bnorci71
addikt

de mivel

semmilyen program nem lett felrakva
-W7
-driverek -a Lenovo oldaláról lett letöltve
-FF másolás a C: -re

és nem ment....

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#49317) Normi™ válasza bnorci71 (#49316) üzenetére


Normi™
őstag

Szerintem Lenovo driver lesz a ludas.Valamivel fel kellett,hogy kerüljön,csak úgy nem terem ott.Ilyesmi nincs a Win telepítőben maximum valami buherált valamiben amit még viccből sem szabad telepíteni,de gondolom ezt te nagyon jól tudod.Indítsd el újra a driver telepítőt és figyelj,hogy mit rak fel.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49318) bnorci71 válasza Normi™ (#49317) üzenetére


bnorci71
addikt

nem is gondoltam, hogy magától
jár az agyam, de nem jövök rá

a Lenovo oldaláról származó driverekben nem hiszem, hogy lenne bármi így csak a Win marad a gyanúsított

már csak kíváncsiságból is újrarakom holnap a rendszert és figyelem mikor jelenik meg

már tudom mit kel keresni

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#49319) DS39 válasza bnorci71 (#49316) üzenetére


DS39
nagyúr

Hát ha virágbolti Windowst tettél fel, bármi lehet. 😁

[ Szerkesztve ]

(#49320) Syl válasza bnorci71 (#49318) üzenetére


Syl
nagyúr

> a Lenovo oldaláról származó driverekben nem hiszem

A Lenovoról már derült(ek) ki disznóság(ok) szoftveres téren :U

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#49321) bnorci71 válasza DS39 (#49319) üzenetére


bnorci71
addikt

ott a pont

kíváncsi voltam honnan és ma újratettem első indításnál ott vigyorog a programok között

format C:\

:)

köszöntem a segítséget mindenkinek
:R :C

[ Szerkesztve ]

"If in doubt, flat out!" "Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers"

(#49322) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Ma firefoxban szokásos módon be akartam lépni a facebook fiókomba mindent helyesen írtam be és ezt írta ki többször is

Viszont explorerben be tudok lépni

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#49323) Normi™ válasza Pityu. (#49322) üzenetére


Normi™
őstag

Esélyes,hogy cookie probléma lesz.Engedélyezve vannak?

(#49324) DS39 : Az is lehet,jó lenn látni az url-t.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49324) DS39 válasza Normi™ (#49323) üzenetére


DS39
nagyúr

b) nem a valódi facebookba próbálsz belépni hanem egy fake verzióba, ami adatlopásra készült.

(#49325) Pityu. válasza DS39 (#49324) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hagyományosan próbálok belépni mint eddig,ha ez a válasz nekem szól

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#49326) Normi™ válasza Pityu. (#49325) üzenetére


Normi™
őstag

Nézz rá a beállítások/adatvédelem/előzmények alatt,hogy engedélyezve vannak-e a sütik.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49327) Pityu. válasza Normi™ (#49326) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Asszem meg lett a hiba,szégyen ezt leírni,de valószínű egy betű kimaradt az email címből,mert le nyitottam a belépésnél az email részt és két cím volt benne az egyikből hiányzott egy r betű és lehet mindig arra nyomtam automatikusan :)

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#49328) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

Tudtok ajánlani valami "instant fordítót" mozzilához ?
Pl kijelölök egy szót, és egyből kidobja a google fordító szavait vagy hasonló ?

(#49329) Pityu. válasza asuspc96 (#49328) üzenetére


Pityu.
nagyúr

pl én ezt S3.Google Translator használom ha akarsz egy mondatot fordít vagy akár az egész oldalt

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#49330) Noxy válasza asuspc96 (#49328) üzenetére


Noxy
veterán

[link]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#49331) Pityu. válasza Noxy (#49330) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Jó darabig ezt én is használtam aztán valaki mondta az s3 mat és mondom kipróbálom,nekem jobban be jött mint a Google Translator meg sokkal többször is frissítenek rajta.

[ Szerkesztve ]

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#49332) asuspc96


asuspc96
senior tag

Köszönöm :R

(#49333) Noxy válasza Pityu. (#49331) üzenetére


Noxy
veterán

Köszi a tippet. :R
Én is lecseréltem az s3-ra.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#49334) nagysusu


nagysusu
csendes tag

Sziasztok!

Olyan problémám van hogy egy oldal és aloldalai, furgefutar.hu nem működnek. Ha beírom egy pillanatra mintha elindulna az átlépés, de nem, marad az eredeti oldalon. Eredeti oldal lehet akármilyen más oldal, vagy kezdőlap. Ha a google-ban rákeresek onnan sem nyílik meg, marad google oldalon.
Frissítettem a Firefoxot, letiltottam a vírusirtót (Avast), semmi változás. IE alatt működik az oldal. A rendszer WIN10. Tegnap még tökéletesen működött semmi nem lett telepítve, csak egy pár WIN10 frissítés jött.

(#49335) Vakegérke válasza nagysusu (#49334) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nálam ugyanez a jelenség. Win7 64bit.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#49336) Normi™ válasza Vakegérke (#49335) üzenetére


Normi™
őstag

Nálam ok,Linux 64bit és a Firefox is 64bites.Cookie-k,hogy vannak beállítva?Milyen kiegészítőket használtok?

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49337) nagysusu válasza Normi™ (#49336) üzenetére


nagysusu
csendes tag

Kicsit összevágtam, mert nem fért el egy képen. Cookie nincs beállítva. Ha engedem akkor sem megy.

[ Szerkesztve ]

(#49338) Normi™ válasza nagysusu (#49337) üzenetére


Normi™
őstag

Ezek bővítmények,kiegészítőkre gondoltam.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49339) nagysusu válasza Normi™ (#49338) üzenetére


nagysusu
csendes tag

Semmi nincs.

(#49340) nagysusu válasza nagysusu (#49339) üzenetére


nagysusu
csendes tag

Még ez van:

(#49341) Normi™ válasza nagysusu (#49340) üzenetére


Normi™
őstag

A felső avast-ot tiltsd le próbaképpen.Az a roboform biztos szükséges?

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49342) movax válasza nagysusu (#49337) üzenetére


movax
őstag

Azokat a widevine, primetime, open264 szarságokat nyugodtan le lehet tiltani a sunyiba. A Google Update-et és az Acrobatot is. Meg az inteles izét is.

(#49343) nagysusu válasza movax (#49342) üzenetére


nagysusu
csendes tag

Letiltottam mindent minden honnan, mégsem megy. Már 2 gépemen nem működik a másik win7. A gyerek játék pc-jén, WIN7, amin minden szemét / vírus telepítve van működik. Mobilon megy. Mind egy hálózaton van.

(#49344) Normi™ válasza nagysusu (#49343) üzenetére


Normi™
őstag

Magát a vírusirtót kapcsold ki próbaképpen,ott lesz a hiba.

(#49345) nagysusu : Sajnos akkor nem tudom,még valami kártevő lehet,más ötletem nincs.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49345) nagysusu válasza Normi™ (#49344) üzenetére


nagysusu
csendes tag

Kikapcsoltam semmi változás. Egyébként az Avast biztonságos oldalnak tekinti a google keresőben.

(#49346) Normi™ válasza nagysusu (#49345) üzenetére


Normi™
őstag

Be van kapcsolva a rendszer visszaállítás?Érdemes lenne tenni egy próbát pár nappal korábbi mentéssel.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49347) Fandango


Fandango
veterán

Az mitől lehet, hogy az eszköztár beállítását nem jegyzi meg a Firefox? Ha kilépek belőle, majd újra elindítom a programot, akkor a bookmark toolbar nem jelenik meg, illetve olyan gombok jelennek meg amik el voltak rejtve, valami meg nem a helyén van. Mindig fixen ugyanaz az eszköztárbeállítás jelenik meg, és mindig be kell állítgatnom. Nem tudom mikor kezdte ezt csinálni, mivel szinte mindig altatom a windowst, ezért ritkábban kell a Firefoxot elindítanom, de egy ideje feltűnt, hogy ez a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#49348) Normi™ válasza Fandango (#49347) üzenetére


Normi™
őstag

Nem nyit véletlenül mindig új profilt?Nézz rá a mappában kérlek,hogy nincs-e egynél több profil.Könyvjelzők megvannak?

(#49349) Fandango : Sajnos erős a gyanúm nekem is,hogy az kavart be valamit.Ha javasolhatok valamit akkor mentsd sync-be a könyvjelzőidet meg a kiegészítőidet és próbálj egy tiszta telepítést.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49349) Fandango válasza Normi™ (#49348) üzenetére


Fandango
veterán

1 profil van csak, viszont a könyvjelzők meg többszörösen vannak jelen.
Van egy gyanúm, hogy a nightly kavarhatott be, mert az is volt fent egy ideig a stabil mellett, de azt letöröltem már.

(#49350) Syl válasza Fandango (#49349) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez nálam is jelentkezett és csak úgy tudtam megoldani, hogy töröltem a profil mappát. A profile manager nem segített.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.