Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#49101) DS39 válasza lm83 (#49098) üzenetére


DS39
nagyúr

ha ugyanazt a profilt használod mindegyik verzió össze fog omlani.
mentsd ki a könyvjelzőidet, jelszavaidat, azt gyaluld a profilt is. utána jó lesz szerintem.

(#49102) lm83


lm83
őstag

Biztos a géppel van a baj?
Tegnap raktam újra a gépet.
Teljesen új minden. Most telepítettem fel
.
Nincs semmi felrakva.

(#49103) DS39 válasza lm83 (#49102) üzenetére


DS39
nagyúr

firefox profilra gondoltam, nem windows profilra.

about:support -> Profilmappa (mappa megjelenítése gomb)
itt minden friss, új, nem az ezeréves hordozott ff profil lett ide visszamásolva?

amúgy még lehet a hiba a Firefox hardveres gyorsítás is, azt érdemes kikapcsolni.

céges gépemen ha a hw-es gyorsítás be van kapcsolva, tök random eldobálja magát a böngésző.
(mondjuk azon windows 10 van, lehet azért :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#49104) Kékes525


Kékes525
félisten

Ez valahogyan kicselezhető?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49105) lm83 válasza DS39 (#49103) üzenetére


lm83
őstag

Szóval, már vagy 10 éve firefoxot használok, dehogy milyen profil van itt? Van nekem profilom?
Ezt hol nézem?

Na ez a hardveres gyorsítás dolgot kifejtenéd?
Hátha ez lesz az.
E: Nálam win7 van

[ Szerkesztve ]

(#49106) DS39 válasza lm83 (#49105) üzenetére


DS39
nagyúr

a firefox profil itt található, ahogy előbb hsz-ben írtam:
címsorba beírod: about:support -> a táblázatban lesz egy Profilmappa (mappa megjelenítése gomb)

de ha nem backupoltad vissza régit, akkor valószínűleg nem ez lesz a hiba oka.

HW-es gyorsítás, a beállításokban van:

vedd ki a pipát előle, majd zárd be a böngészőt, és indítsd el újra.

(#49107) Matthewus válasza lm83 (#49105) üzenetére


Matthewus
őstag

[link] [link]
Vagy címsorba about:crashes és belinkelsz ide pár hibajelentést, hátha abból kiderül az összeomlások oka.

(#49108) lm83 válasza DS39 (#49106) üzenetére


lm83
őstag

Na ezt kikapcsoltam, a mappában minden tegnapi dátummal van.
Egyedül könyvjelzőket szoktam backup-olni.

Akkor berakok ide amit ír utolsó hármat:
egyet
kettőt
hármat

(#49109) Matthewus válasza lm83 (#49108) üzenetére


Matthewus
őstag

Próbáld meg letiltani a Flash Playert, meg nézd meg letiltott kiegészítőkkel

(#49110) lm83 válasza Matthewus (#49109) üzenetére


lm83
őstag

Hát nincs fent még semmi bővítmény, nem raktam fel.
Flash playert szintén hanyagolom egy ideje, mióta youtube is html5-el megy.

(#49111) Normi™ válasza Kékes525 (#49104) üzenetére


Normi™
őstag

Igen,Hoxx Vpn kiegészítővel(hozzáadható a mozilla saját szerveréről),de korlátozott adatforgalom van rajta és ha eléred a limitet akkor 24óráig nem tudod használni csak a saját ip címeddel,titkosítás nélkül.Ha csak ezt az oldalt akarod használni akkor király,csatlakozol egy külföldi szerverre majd ha megnézted akkor le és mehet a saját ip-vel.Regisztrálni kell egy névvel meg ip címmel és mehet is.Nagyon egyszerű a használata is,semmit sem kell beállítani,csak,hogy melyik ország szerverére csatlakozzon,érdemes a németre,elég gyors

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49112) Kékes525 válasza Normi™ (#49111) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi a tippet, azt hiszem most nekem ennyi hozzáférés elég. :R

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49113) Normi™ válasza Normi™ (#49111) üzenetére


Normi™
őstag

*e-mail címmel kell regisztrálni nem ip címmel,rosszul írtam

Kékes525 : Szívesen!

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49114) lakatosturbo


lakatosturbo
aktív tag

Üdv!

Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehet visszaállítani egy szinkronizált gépen a favicon-okat ?
Eddig a FavIcon Reloader nevezetű kis kiegészítőt használtam remekül működött de most error-t dob minden frissíteni való linken.
Nagyon bosszantó esetleg ha valaki tudja a megoldást hálám üldözni fogja :)

Előre is köszönöm a segítő válaszokat!

Origin: viktorvill Steam: viktorvill

(#49115) Kékes525 válasza Normi™ (#49113) üzenetére


Kékes525
félisten

Habár angol vagyok, ugyanaz a hiba:

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49116) Kékes525 válasza Kékes525 (#49115) üzenetére


Kékes525
félisten

Az amerikai identitás sem jó. Pedig az IP címem megváltozik rendesen. A prohardverre is mindig újra be kell jelentkeznem.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49117) Matthewus válasza Kékes525 (#49115) üzenetére


Matthewus
őstag

Ez nem ilyen egyszerű, a Google IP alapján azonosít, és tárolja is, hogy melyik országból jelentkeztél be. Inkább az Andorid topikban tedd fel a kérdésed, mert ez nem Firefox probléma.

(#49118) Normi™ válasza Matthewus (#49117) üzenetére


Normi™
őstag

Hogy érted,hogy Ip?Itt kapsz egy új ip címet az adott országból.A szolgáltató ip-je lesz a kilépési pontod a netre.Nem írja felül az új bejelentkezés?

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49119) Kékes525 válasza Matthewus (#49117) üzenetére


Kékes525
félisten

Mi az a "Google IP"? :B

(#49118) Normi™: A sajátom megváltozott, az egyértelmű, de az úgy látszik nem elég.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49120) Matthewus válasza Normi™ (#49118) üzenetére


Matthewus
őstag

Nem írja felül.

Kékes525: Nem Google IP, hanem a Google az IP címed alapján azonosít, azt hittem egyértelmű volt.

[ Szerkesztve ]

(#49121) Normi™ válasza Kékes525 (#49119) üzenetére


Normi™
őstag

Mit keresel pontosan ha nem titok?Ránézek én is,már érdekel :)

Matthewus : És ha külföldre költözöl akkor sem használhatod?Csak magyar maradsz és kész? :F
Erre is van kitalálva a vpn,hogy megkerüld az ilyesfajta dolgokat,cenzúrákat stb...mert adott országból valónak azonosít.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49122) Matthewus válasza Normi™ (#49121) üzenetére


Matthewus
őstag

Nem írtam sehol, hogy nem lehet, de annyi nem elég, hogy bejelentkezel egy másik országból.

(#49123) Normi™ válasza Matthewus (#49122) üzenetére


Normi™
őstag

Akkor mit kell tenni?Már engem is érdekel.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49124) Kékes525 válasza Matthewus (#49120) üzenetére


Kékes525
félisten

Azért nem értettem, mert ha az IP címem megváltozott, akkor a megváltozott IP cím alapján engem más nemzetiséginek kell tekintetnie. Amúgy ügyeltem arra is, hogy ki lépjek a Google fiókomból is.

(#49123) Normi™: Nem titok a Checkme Pro Health Monitor egyik programja, de most hirtelen nem találom az eredeti helyet, ahonnét való. Az eszköz nélkül nem müködik, de mielőtt megvenném, gondoltam ránézek, az is mond talán valamit.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49125) Matthewus válasza Normi™ (#49123) üzenetére


Matthewus
őstag

Keress rá Google-ben, vagy kérdezzétek meg az Android topikban, már így is túl sok a hozzászólás, ami nem a Firefoxról szól.

(#49126) Kékes525 válasza Matthewus (#49125) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi, rákérdeztem.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49127) DS39 válasza Normi™ (#49123) üzenetére


DS39
nagyúr

Szerintem ilyenkor egy zsír új böngésző kellene, US beállításokkal, stb. Még azt is el tudom képzelni hogy van egy algoritmus ami nézi hogy nem lehetsz rövid időn belül másik országban.
De ez már tényleg nem Firefox téma.

(#49128) Rainman05


Rainman05
tag

Sziasztok felraktam a 64 firefoxot és mindenre azt írja hogy A kapcsolat nem biztonságos és nem enged syncbe se lépni. Mit tudok most tenni? köszi. :(

(#49129) Normi™ válasza Rainman05 (#49128) üzenetére


Normi™
őstag

Véletlenül nem Eset vírusirtód van?

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49130) Rainman05 válasza Normi™ (#49129) üzenetére


Rainman05
tag

Avg van de mielőtt fel raktam már csinálta. friss a rendszer.

(#49131) Normi™ válasza Rainman05 (#49130) üzenetére


Normi™
őstag

Lehet több probléma.Például egy ilyen banális is.Próbáld meg azért a vírusirtóban az ssl kapcsolatot módosítani.Ha egyik sem akkor erre vess egy pillantást.

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49132) Rainman05 válasza Normi™ (#49131) üzenetére


Rainman05
tag

Köszönöm. Végül a Windows le frissíttet és az is helyre jött valamiért :)

(#49133) Normi™ válasza DS39 (#49127) üzenetére


Normi™
őstag

Rainman05 : Érdekes,lehet,hogy valamit elavultnak talált és azért tiltott a win.

Könnyen lehet,hogy a böngésző beállított nyelvét is "nézi",google-től kitelik.Nem offolok tovább :)

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49135) Normi™ válasza #20749568 (#49134) üzenetére


Normi™
őstag

Értem,köszi,ezt is megtudtuk végre.Mondjuk nincs androidom,igaz telefonom sincs,de még jól jöhet.Anyukámén néztem rá. :)

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49136) Kékes525


Kékes525
félisten

MKKP - Putin Alert Firefox alá van valami hasonló?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49137) Normi™ válasza Kékes525 (#49136) üzenetére


Normi™
őstag

Konkrétan ugyanaz van.[link]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49138) Kékes525 válasza Normi™ (#49137) üzenetére


Kékes525
félisten

Köszi!

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49139) csixy


csixy
addikt

Az egyik gépemen win10 oprendszer ,64 bites firefoxon a facebookon a Candy crush soda saga nagyon lassan tölt be és nem indul el, a többi flash playeres játék megy vele. Ugyanez másik böngészővel megy és másik gépen firefoxxal is megy. Már kitöröltem az user\appdata\local\mozilla mappát . Így se megy. Mi lehet a megoldás?

[ Szerkesztve ]

Kert, kütyük,munka,matek,morfondír...ennyi. Szóval ács nem vagyok, de nemrégiben sikerült faragnom egy mőködőképes fogpiszkálót.

(#49140) hackeeeee válasza hackeeeee (#48970) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Update.

Úgy néz ki, hogy a flash telepítése megoldotta a problémát. Eddig is csak itt a PH-n tapasztaltam a "szétfolyó" betűket. De úgy néz ki ez megoldotta.

Véleményem szubjektív...

(#49141) Kékes525 válasza hackeeeee (#49140) üzenetére


Kékes525
félisten

Ez érdekes, hogy a flash hogyan tudja ezt befolyásolni (a szétfolyó betűket)? Valószínűbbnek tartom, hogy ez valamilyen véletlen összefüggés lehet, nem direkt kapcsolat. Persze a lényeg, hogy megoldódott a probléma.

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49142) hackeeeee válasza Kékes525 (#49141) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Fogalmam sincs.

Tegnap este még csinálta. Felraktam este kínomban a flasht, nem tapasztaltam, letöröltem, reboot, ugyan úgy előjött. Visszaraktam, azóta nem csinálja. Vagyis, flash nélkül pár sor görgetés után előjött. Most görgetek lassan-gyorsan, nem tapasztalom.

Plusz ami fura, hogy csak itt a fórumon tapasztalom/tam a jelenséget, máshol nem. Szerintem megoldódott, de majd még később kiderül.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#49143) Kékes525 válasza hackeeeee (#49142) üzenetére


Kékes525
félisten

Ha nem törlöd a flasht, de kikapcsolod a Firefoxban akkor vajon előjön e?

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#49144) hackeeeee válasza Kékes525 (#49143) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Megnézem majd. :K

Véleményem szubjektív...

(#49145) Normi™


Normi™
őstag

Sziasztok!

Valaki nem tudja véletlenül,hogy ezt a Pocket csodát,hogy lehet kilőni?A browser.pocket.enabled nem játszik,nincs is már az config-ban.64bites,bekapcsolt E10-es Linux-os Firefox-ról van szó.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49146) csako válasza Normi™ (#49145) üzenetére


csako
veterán

Az nem elég, hogy szimplán leveszed az ikont az eszköztárról?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#49147) Normi™ válasza csako (#49146) üzenetére


Normi™
őstag

Nem,mert fut a háttérben és azt szeretném elérni,hogy ne így tegyen.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49148) Matthewus válasza Normi™ (#49147) üzenetére


Matthewus
őstag

about:performance - Performance of Add-ons - Show all, ha itt nem látod akkor nem fut és nem is kellene neki, ha lehúzod az eszköztárról.

(#49149) Normi™ válasza Matthewus (#49148) üzenetére


Normi™
őstag

Le van húzva az eszköztárból és fut sajnos.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#49150) Matthewus válasza Normi™ (#49149) üzenetére


Matthewus
őstag

about:performance oldalon le is lehet tiltani

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.