Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41201) netpeti98 válasza Jenne (#41199) üzenetére


netpeti98
addikt

Ez tényleg nagyon ritka jelenség, a HW gyorsítás a legtöbb esetben grafikai hibát, max böngésző újraindulást okozhat ha valami nem tetszik neki. Nálad valószínűleg valami grafikai driveres probléma okozza.

(#41202) scope2007 válasza Jazz (#41178) üzenetére


scope2007
addikt

Erre van kiegészítő
Később linkelem :)

Ja, most látom megválaszolták
Én is ezt linkeltem volna, de a kettes verzióját

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41203) Jazz válasza Jenne (#41199) üzenetére


Jazz
veterán

Neked is csak azt tudom tanácsolni, amit a lentebbi hsz.-ben írtam. ESR 24.8.1. Sajnos ezek a 30+-os australius verziók elég borzalmasak minden szempontból.

free your mind

(#41205) Fandango válasza Jazz (#41203) üzenetére


Fandango
veterán

Miert lenne borzalmas, sokkal tobben vannak akik megelegedessel hasznaljak a legfrissebb verziot (koztuk en is) mint akinek valami baja van vele. Sok esetben nem is a Firefox a hibas, hanem a szoftver vagy hardver kornyezet ahol mukodnie kell.
Az ilyen megnyilvanulasokra szoktam mondani, attol hogy nem tudsz uszni, nem a viz a hibas.

[ Szerkesztve ]

(#41206) Jazz válasza Fandango (#41205) üzenetére


Jazz
veterán

Tehát erre szoktad mondani hogy nem a software rossz, hanem a hardware környezet a hibás.
A windows 95 is egy kiváló OS volt, amíg nem kapott maga köré hardware környezetet. ;)

free your mind

(#41207) sz.j


sz.j
nagyúr

Szevasztok!

Olyan problémám van, hogy sem a böngésző címsorában tárolt meglátogatott oldalak url-jét, sem pedig az előzményeket nem tudom törölni.

Ezt a hibát hogy tudnám megszüntetni?

Előre is köszi a válaszokat.

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#41208) Jenne válasza netpeti98 (#41201) üzenetére


Jenne
senior tag

Csak ez meg azért valószínütlen, mert hogy az eggyel előbbi FF verziónál (34.0.5) engedélyezve volt ez a hardveres gyorsítás (pipadobozban bent volt a pipa) és sosem volt ilyen újraindulgatás, csak amikor frissítette magát a FF a 35.0 -ra akkortól jelentkezett ez a hiba. Tehát annak a grafikai driveres problémának igen kicsi a valószínűsége nálam.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#41209) ledgeri válasza Rimuru (#40870) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Csak most néztem vissza, köszi a kiegészítést!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#41210) csferke


csferke
senior tag

:) Megoldódott a CIB probléma.
Felhívtak a bankból és elmagyarázták, hogy mit kell tennem.

Innen kivenni a pipát!!

Már máskor is volt hasonló gond a CIB-el. Nálam is működött de frissítettem a Java-t és ez alapból kipipázta ezt a beállítást. Ha a Java ezt így teszi akkor nem értem a banki programozókat, hogy miért nem ezzel működik az ő alkalmazásuk is. Miért kell nekem mint "mezei felhasználó"-nak erről tudnom és alkalmaznom??

[ Szerkesztve ]

(#41211) Kékes525


Kékes525
félisten

Az Adobe Flash Player 16.0.0.296 bővítmény frissítést jelez, de az adobe-nál csak ezt a verziót találom. Tudom, hogy ennél a verziónál sebezhetőséget találtak.

Van újabb, vagy várni kell? :F

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#41212) DJ. Ru$y válasza Kékes525 (#41211) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ez a verzió van fent nekem is, gyakorlatilag annyira szar, hogy ha megnyitok 2 YT videót és az egyiket kirakom fullscreenbe (a másik le van állítva), szétfagy a FF és csak plugin contener leállítással tudok bele életet lehelni.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41213) _DiEGO_ válasza Kékes525 (#41211) üzenetére


_DiEGO_
őstag

[Adobe Flash Player FireFox, Opera 16.0.0.296]

[Adobe Flash Player Internet Explorer 16.0.0.296]

[Adobe Flash Player Pepper Opera16.0.0.296 ]

Ugye előzőt mindig Uninstall és utánna telepítsük a frissebbet ... és nem rátelepítünk/frissítünk előzőre . :U

[ Szerkesztve ]

(#41214) Fandango válasza _DiEGO_ (#41213) üzenetére


Fandango
veterán

Flasht mindig az előzőre telepítek, sose volt baja.

(#41215) Pityu. válasza _DiEGO_ (#41213) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Kékes525 nem azt írta,hogy linled be mert nem találja,hanem azt írta,hogy neki is ez a verzió van fent és a letöltő oldalon is ez van fent,és létezik e frisebb.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#41216) stingy2 válasza DJ. Ru$y (#41212) üzenetére


stingy2
senior tag

3 yt videot nyitottam meg, ebből 1-et kitettem fullscreenbe, mindhárom futott, semmi akadás, fagyás. ua. flash verzió, de cyberfox 64bites. hónapokkal ezelőtt a mindennapos lassulás, összeomlás miatt kukáztam az eredeti rókát, azóta 1 összeomlás sem volt.szóval lehet nem csak a flash a hibás.
sőt panaszkodtak itt páran a 35-re. nekem eddig ez az egyik leggyorsabb, legstabilabb build, nem is mertem még ráfrissíteni a 35.0.1-re.

Diego: évek óta csak simán rátelepítem a régi flashra az újat, nálam sem volt még gond ezzel.

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#41217) scope2007


scope2007
addikt

ezeket hogyan lehet kivenni? :D

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41218) DJ. Ru$y válasza scope2007 (#41217) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Azoknak egy sorban sorban felül kellene lenni. Valami nem kerek. :DDD

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41219) Kékes525 válasza _DiEGO_ (#41213) üzenetére


Kékes525
félisten

A kérdés nem ez volt. Azt a verziót lehet letölteni, ami már rég fenn volt.

(#41215) Pityu: :K :K :K

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#41220) galervin93


galervin93
őstag

Sziasztok!
Akadt egy kicsi, de annál idegesítőbb problémám. Az utóbbi időkben mindenféle kis hirdetési ablakok ugranak fel a böngészőben, amelyeknek egy a forrás, méghozzá ez: [link] Na most a programok közt én nem találtam semmi ilyesmit, viszont az about:config-ban igen, ott vissza is állítottam alapértelmezett értékre azt a sort, ahol ez található, de a böngésző újraindítása után újra megjelennek a reklámok és a config-ban is visszaíródik a sor. Hogyan tudnék megszabadulni ettől a dögtől? Rendesen lezabálja a procit miatta a FF, pl. az index fórum ezzel a kis reklámablakkal együtt gyakorlatilag percekre használhatatlanná teszi a böngészőt, és nagyon idegesítő már. Hogyan tudnám eltávolítani?

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#41221) Vakegérke válasza galervin93 (#41220) üzenetére


Vakegérke
veterán

AdwCleaner

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41222) galervin93 válasza Vakegérke (#41221) üzenetére


galervin93
őstag

Nem vártam meg a választ és nem tudom, végül mi segített, de FF reinstall + CCleaner mintha megoldotta volna a problémát. Már azt hittem agyérgörcsöt kapok. :-D
Köszi azért!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#41223) spiritex


spiritex
veterán

Sziasztok! Ha egyszer "Nem"-et nyomtam egy oldal jelszó megjegyzésénél, akkor hogyan tudom még egyszer elővarázsolni a Chrome kérdését, hogy jegyezze-e meg a jelszót? Megnéztem a beállításokban, és nincs a Kivételekhez adva. Köszi!

[ Szerkesztve ]

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#41224) Vakegérke válasza galervin93 (#41222) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nincs mit. Legközelebb (ne legyen, de ha lesz,) próbáld ki. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#41225) spiritex válasza spiritex (#41223) üzenetére


spiritex
veterán

Szóval csak a reinstall segít... nem semmi.

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#41226) weiss


weiss
addikt

Helló, lehet valahogy force-olni grayscale AA-t?

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#41227) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

megoldódott :B

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#41228) DJ. Ru$y válasza stingy2 (#41216) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Kicsit komplexebb a probléma. 2 FF fut egyszerre, egyikben megnyitva a 2 videó, semmi más. Másikban 12 rögzített + 3 ablak. Elsőn elindítom az egyiket, kiteszem full screenbe majd a másodlagos monitoron lévő FF-be kattintanék bármelyik ablakra akkor fogja magát és kifagy a plugin container.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41229) scope2007 válasza DJ. Ru$y (#41218) üzenetére


scope2007
addikt

hogyan? :D
pls mutasd nálad milyen

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41230) DJ. Ru$y válasza scope2007 (#41229) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41231) scope2007 válasza DJ. Ru$y (#41230) üzenetére


scope2007
addikt

ahhham.. :C
megvan.. a menu editor kieg okozta
[28-as firefoxban nem bugos, mivel ott nem ilyen a jobb klikk menü]
pedig jó kieg, mert sok felesleges dolgot ki lehet venni a jobb klikk menüből.. pl kép küldése emailben stb

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41232) Matthewus válasza scope2007 (#41231) üzenetére


Matthewus
őstag

Ha használsz Stylish-t, akkor azzal is el lehet rejteni a számodra felesleges dolgokat a jobb klikk menüből.

(#41233) BullZeye válasza Matthewus (#41232) üzenetére


BullZeye
veterán

o rly? hogy is? :)

vagyis hol vannak felsorolva a menu divek? :)

(#41234) Matthewus válasza BullZeye (#41233) üzenetére


Matthewus
őstag

(#41235) rii


rii
nagyúr

sziasztok!

mi a helyzet akkor, ha egy gépen az opera-val van NET, de a Firefox meg nem csinál semmit sem?

megsérült volna a program, és újra kellene installálni?

vagy "csak" az internetbeállítása állítódott el?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#41236) kispx válasza rii (#41235) üzenetére


kispx
addikt

Vagy a tűzfal tiltja a Firefoxot.

Konkrétan mit ír ki?

(#41237) spiritex válasza rii (#41235) üzenetére


spiritex
veterán

Nézd meg a proxy beállításait. Elvileg nem kéne proxy-t használnia...

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#41238) KAMI911 válasza tzimash (#41193) üzenetére


KAMI911
Topikgazda

Nekem jól működik, napi szinten használom. A jelszót nálam megjegyezte, csak nem jelenik meg. Úgy csalom elő, hogy duplán kattintok a felhasználónév mezőre és a listából kiválasztva a nevemet, már beírja a jelszót.

(#41239) KAMI911 válasza Jenne (#41199) üzenetére


KAMI911
Topikgazda

Esetleg videókártya driver frissítése lehet orvosolja a problémát.

(#41240) Kicsirics77


Kicsirics77
veterán

valamelyik nap volt szó a cyberfoxról
hogy lehet magyarrá tenni mert nekem sehogyan sem akaródik,pedig már a beállításokban is át van állítva,illetve addonként le is van töltve a cyberfox oldaláról.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#41241) stingy2 válasza Kicsirics77 (#41240) üzenetére


stingy2
senior tag

címsorba beírod: about:config majd megkeresed a general.useragent.locale kulcsot duplakattintás a kulcsra és az en-t átírod hu-ra.
újraindítás után magyar lesz.

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#41242) Kicsirics77 válasza stingy2 (#41241) üzenetére


Kicsirics77
veterán

:R

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#41243) spiritex


spiritex
veterán

A Firefox másnál sem képes jelszót menteni a 192.168.0.1-en (tehát a router kezelőfelületén) és a TVGO.hu-n?

Ha te az vagy, akinek képzeled magad, akkor ki az, aki képzeli magát annak a valakinek?

(#41244) stingy2 válasza spiritex (#41243) üzenetére


stingy2
senior tag

nálam cyberfox menti a router belépési adatait.esetleg nézd meg, nem tetted-e régebben a kivételek közé. (hogy soha ne mentse az adott oldal jelszavát) tvgo -m nincs

[ Szerkesztve ]

INTJ

(#41245) Kelvin


Kelvin
őstag

Sziasztok!
Mennyire biztonságos egy 3th addonnak megadni a google jelszavam? Egész pontosan szeretnék firefox alól hangouts-on keresztül beszélni. Találtam egy Hangouts addont de kéri a google fiókom jelszavát. Mennyire megbízható vajon?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#41246) Rimuru válasza Kelvin (#41245) üzenetére


Rimuru
veterán

Ezt használd: [link]

Vigyázat, csalok!

(#41247) Kelvin válasza Rimuru (#41246) üzenetére


Kelvin
őstag

Ezt már próbáltam de valamiért a hang/videóhívás nem működik gmailen belül firefox alatt. Pedig a pluginok telepítve vannak...

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#41248) Jani18


Jani18
aktív tag

Üdv 60 fps támogatást megoldották már? (video,stream)

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/

(#41249) Buster17


Buster17
addikt

Hali!
Olyan problémám van, hogy coretemp-el felkerült egy rohadt erőszakos toolbar ami minden böngészőbe bele ette magát és még most se tudtam 100%-osan kipucolni. Nagy nehezen letöröltem úgy hogy az alapértelmezett böngészőmben nem látom, de amikor nyitok új lapot akkor a legtöbbet nézett oldalakat kéne beadnia, de csak ezt látom:

Már a böngészőt is újratelepítettem, de nem változott a helyzet.

(#41250) DJ. Ru$y


DJ. Ru$y
félisten

PH-hoz nem dobott még össze valaki egy fekete Stylish témát? Örökké hálás lennék neki.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.