Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41151) scope2007 válasza geris197 (#41150) üzenetére


scope2007
addikt

sztem pont Képfeltöltés.hu-t kellene elfelejtened :D
másikat keress

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41152) geris197 válasza scope2007 (#41151) üzenetére


geris197
tag

Feltöltöttem a Képhost.com-ra és így sem jó.Meghülyülés :W

(#41153) geris197 válasza spammer (#41143) üzenetére


geris197
tag

Ez a kiegészítő sem tesz oda semilyen képet.Nem hiszem el :F :W

(#41154) scope2007 válasza geris197 (#41153) üzenetére


scope2007
addikt

én ezt próbálnám ki:

http://imgur.com/
http://www.kephost.com/

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41155) Jazz válasza Jazz (#41047) üzenetére


Jazz
veterán

Üdv,

erre valaki?

thx

free your mind

(#41156) geris197 válasza scope2007 (#41154) üzenetére


geris197
tag

És SIKER :C Köszönöm mindenkinek a segítséget és a türelmet.Ja, a képhosztra töltöttem fel :K

(#41157) mekker


mekker
őstag

Valaki tud segíteni?
Valamiért a görgő egy csomószor beragad a honlapokon, ami azt jelenti hogy addig akar görgetni, míg az olal aljára nem ér.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#41158) csferke válasza Winnie The P (#41125) üzenetére


csferke
senior tag

Az előző lépések rendben lefutnak, de ez már nem jelenik meg

csak a hibajelzés :W

(#41159) csferke válasza DS39 (#41149) üzenetére


csferke
senior tag

vedd fel a kivételek közé a CIB netbank linkjét
bent van a kivételek között és mégsem akar jó lenni :W

(#41160) scope2007 válasza geris197 (#41156) üzenetére


scope2007
addikt

ezaz :D csak összejött.
a kepfeltotest, gyorsan felejtsd el..

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#41161) csferke válasza scope2007 (#41126) üzenetére


csferke
senior tag

egyszerűbb ha csinálsz tiszta profilt
Ilyet még nem csináltam.
Elmondanád, hogy hogyan kell. Mi történik, mi változik amikor tiszta profilt csinálok?

köszi

(#41162) konci79 válasza csferke (#41158) üzenetére


konci79
őstag

Volt régen egy java frissítés miatt hasonló probléma(bár nálam is jó működik most ) én akkor a bankkal oldattam meg :) Vedd fel a CIB-el a kapcsolatot,ott is segítenek.
Frissítések a java-nál megvoltak?

(#41163) adsl


adsl
aktív tag

Sziasztok.Olvastam hogy volt szó arról hogy az új lap csempés oldalnál hogyan lehet megváltoztatni hogy ne fehér legyen a háttérszín.Azt szeretném megkérdezni hogy ezt a fehér hátteret a kezdőlapon is meglehet valahogy változtatni?

(#41164) Winnie The P válasza csferke (#41158) üzenetére


Winnie The P
őstag

Esetleg egy másik böngésző?

Gigabyte B450M S2H|Ryzen 5 5500|Arctic Freezer12|G. Skill 2*8 Gb 3000Mhz|MSI RX 570 8Gb|Kingston A400 240Gb SSD|SP Nvme 512 Gb|Seagate 2TB|FSP Hexa+ 500W|Zalman Z3|Philips 243V7|W11|

(#41165) spammer válasza adsl (#41163) üzenetére


spammer
veterán

Meg lehet. :)

Például feketében:

ezt rakd a userContent.css-be:

@-moz-document url("about:home") {
.spacer {background: #000 !important;}
#topSection {background: #000 !important;}
#launcher {background-color: #000!important;}
.snippet .icon {display:none!important;}
}

1. sor: az elválasztó sávok hátterét színezi át.
2. sor: a felső rész hátterét színezi át.
3. sor: az alsó ikonsor hátterét színezi át.
4. sor: eltünteti az ikont a keresősáv alatti szöveg mellől.

A #000 a fekete színt jelenti, ha más színt akarsz, akkor válassz itt egyet [colorpicker.com], majd a színkódot másold be #000 helyére (de a színkódnál a # jelet meg kell hagyni, szóval csak az utána lévő részt cseréld le!)

Ha az alsó ikonsor felett a vékony csíkot is el akarod tüntetni, akkor a #launcher sort erre cseréld ki a fent kódban:

#launcher {background-color: #000!important;border-top:none!important;box-shadow:none!important;}

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#41166) adsl válasza spammer (#41165) üzenetére


adsl
aktív tag

Ezt Win 7 nél hol találom?Hol kell beállítani?

(#41167) spammer válasza adsl (#41166) üzenetére


spammer
veterán

Tegnap elég hosszan beszéltünk róla, olvass kicsit vissza.

szerk: pl. így éred el a profil mappát [link]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#41168) adsl válasza spammer (#41167) üzenetére


adsl
aktív tag

Azt megtaláltam.De ezt :userContent.css sajnos nem.Nem vagyok informatikus zseni sajnos,meg eddig nem is igen mentem bele ilyen dolgokba.De köszönöm a segítséget.Azt hiszem akkor marad fehér a háttérszín :)

(#41169) spammer válasza adsl (#41168) üzenetére


spammer
veterán

Ha nincs ilyen fájl, létre kell hozni. Például bemásolod a jegyzettömbbe a kódot és elmented userContent.css néven a Profil mappán belüli chrome mappába, aztán újraindítod a böngészőt.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#41170) adsl válasza spammer (#41169) üzenetére


adsl
aktív tag

Tényleg köszönöm a segítséged,de nálam Chrome mappa sincs.Meg jegyzettömböt se találom.

(#41171) spammer válasza adsl (#41170) üzenetére


spammer
veterán

Akkor csinálsz egy chrome mappát is. A jegyzettömb (notepad) meg a start menüben lesz valahol (kellékeknél, ha jól emlékszem), nem hiszem el, hogy sosem használtad még. :D Lásd kép: [link]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#41172) csferke válasza konci79 (#41162) üzenetére


csferke
senior tag

Volt régen egy java frissítés
Én is Java-ra gondolok, vagy valamely másik "egzotikus" kiegészítő, beállítás lehet a ludas mert nemrégen még nálam is működött.
Írtam a CIB-nek és várom válaszukat. :U

(#41173) csferke válasza Winnie The P (#41164) üzenetére


csferke
senior tag

Esetleg egy másik böngésző?
Sajnos az Internet Explorer-el is ugyanúgy elszáll :F

(#41174) DJ. Ru$y válasza csferke (#41172) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Mi van akkor ha letiltott kiegészítőkkel "Csökkentett módban" indítok a FF-ot? Súgó -> Újraindítás letiltott kiegészítőkkel...

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41175) mekker válasza mekker (#41157) üzenetére


mekker
őstag

(#41157) mekker
Valaki ötlet?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#41176) kispx


kispx
addikt

Sziasztok,
Bétában a beállítások új megjelenítését visszavonták?

(#41177) huan


huan
őstag

Sziasztok!
Ha sok böngészőlapot nyitok meg, főleg olyanokat,amin mondjuk sok kép vagy gif van, eléggé lelassul vagy befagy a firefox, persze "jogosan".
Van olyan kiegészítő, vagy beállítás,ami "gyorsan tartja" a firefoxot pl.annak árán, hogy töröl bizonyos memóriát mondjuk lapbezáráskor, vagy nem tudom,de automatikusságra gondolok.

(#41178) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok!

Az miért van hogy hiába van beállítva alapértelmezett eseménynek egy file típus, még is mindig feldobja a párbeszédpanelt? Ahelyett hogy alapértelmezetten megnyitná azt, ami hozzá van rendelve. (a pipa egy pillanatra megjelenik, aztán el is tűnik, és hiába x-eled be újra, úgyan úgy feldobja)

Thx

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#41179) adsl válasza spammer (#41171) üzenetére


adsl
aktív tag

Tényleg nem használtam még.Megcsináltam most úgy ahogy írtad,de valamit még se jól csináltam mert nem lett fekete.Csináltam egy chrome mappát,jegyzettömbe beírtam a kódot majd elmentettem a chrome mappába azzal a névvel amit írtál.(userContent.css)Újra indítottam de semmi.Mit csináltam nem jól?

[ Szerkesztve ]

(#41180) DJ. Ru$y válasza Jazz (#41178) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Ha még 2-3x megkérdezed, akkor sem lesz rá nagyon válasz. Valami bug. Csinálj üres profilt, tiszta telepítést.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41181) spammer válasza adsl (#41179) üzenetére


spammer
veterán

Csinálj egy képet róla, lássuk, jó helyen van-e a mappa és a fájl. :U

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#41182) Jazz válasza DJ. Ru$y (#41180) üzenetére


Jazz
veterán

Ez az első válasz -.-

free your mind

(#41183) geris197 válasza adsl (#41179) üzenetére


geris197
tag

Én sem vagyok informatikus és ezekhez a dolgokhoz sem értek igazán,de ha valamit akarok és nagyon akarom akkor utána olvasok rengeteget,ha nem megy akkor meg kérdezek,próbálkozom és csak azért is megoldom.Lásd tegnapi beszélgetéseinket,mennyit szenvedtem vele és mikor már tényleg minden jó helyen volt akkor is a végleges siker csak egy képet tároló veb tárhelyen múlott,de végül sikerült. Amúgy azt az oldal hátteret amit Te akarsz megváltoztatni én egy FF kiegészítővel a Stylish-al oldottam meg.

(#41184) csako válasza Jazz (#41178) üzenetére


csako
veterán

Torrent fájl?

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#41185) adsl válasza geris197 (#41183) üzenetére


adsl
aktív tag

Köszönöm a segítséged!És spammer fórumtársunknak is!Sikerült megcsinálnom! :)

(#41186) BullZeye válasza Jazz (#41178) üzenetére


BullZeye
veterán

Ha torrent fájl, és Ncore-ról letöltésnél, akkor tudom a választ, egyéb esetben nem sajnos :)
De mivel sajnos ki van cenzúrázva, így nem segíthetek :)

(#41187) DJ. Ru$y válasza BullZeye (#41186) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Már a harmadik, hogy beírta ide, itt az eredeti. Az lesz, amire gondolsz.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41188) Fandango válasza Jazz (#41178) üzenetére


Fandango
veterán

(#41189) Jazz válasza Fandango (#41188) üzenetére


Jazz
veterán

Köszi mindenkinek, működik.

(#41187) DJ. Ru$y: "Ha még 2-3x megkérdezed, akkor sem lesz rá nagyon válasz." Pihenhetsz.:U

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#41190) DJ. Ru$y válasza Jazz (#41189) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Szívesen. Nem, hogy megköszönnéd, hogy nem kellett neked válaszolnod, hogy az volt a probléma, amit kérdeztek.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#41191) csferke válasza DJ. Ru$y (#41174) üzenetére


csferke
senior tag

...letiltott kiegészítőkkel "Csökkentett módban"...
Ez sem oldotta meg a problémát. :F

(#41192) stingy2 válasza csferke (#41191) üzenetére


stingy2
senior tag

van egy java-s programom, ami a java 8-ra frissítés után nem indult el. az segített, amikor a Java/jre../bin mappában lévő javaw.exe fájlt bemásoltam (nem kivág! csak másol!) a windows/system32 könyvtárba. ha nem jó, akkor lehet egy próbát tenni a syswow64-be másolással. ha végképp semmi sem segít, akkor tedd vissza a 7-es javát, vagy a régebbi firefoxot.

INTJ

(#41193) tzimash


tzimash
őstag

Hali!

Egy év után visszatérnék a Firefoxhoz (Chrome után). Anno többek között azért is dobtam, mert az Outlook Web Access-szel nem igazán szerették egymást, gondoltam megnézem hátha javult a helyzet.
Nem jegyzi meg a jelszót továbbra sem, és most már nem tudok a levelekre kattintani sem, mert nem vált át mutató ujjra a kurzor. Pompás.
Valaki esetleg találkozott már ezzel a problémával, esetleg meg is oldotta?

(#41194) Jazz válasza DJ. Ru$y (#41190) üzenetére


Jazz
veterán

Szívesen? Neked még is mit? A szarkazmust meg a kötözködést? "Ha még 2-3x megkérdezed, akkor sem lesz rá nagyon válasz." A többiek segítettek, azt meg is köszöntem.

free your mind

(#41195) Kelvin válasza tzimash (#41193) üzenetére


Kelvin
őstag

Szerintem valami biztonsági addon a gond, NoSript vagy hasonló. Mivel nálam jól működik ha engedélyezem a parancsfájlok futtatását.
A jelszavas dolgot nem tudom sajnos mert már nagyon régóta nem használom a böngészőbe épített jelszókezelőt. Helyette a KeePass-t használom már régóta és azzal semmi gond.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#41196) Jazz válasza tzimash (#41193) üzenetére


Jazz
veterán

Próbáld ki ezzel a verzióval: 24.8.1. ESR

free your mind

(#41197) Jenne


Jenne
senior tag

Kérdeztem és kértem segítséget már itt pár napja, hogy mi okozhatja nálam a legváratlanabb pillanatokban, naponta többször is a Win 8.1 újraindulásait ha a FF van megnyitva. Válaszokat nem kaptam. Gondolom azért mert nem volt ötlete senkinek. (Másra nem is tudok gondolni.)
Probléma megoldva. A lehető legegyszerűbb volt a megoldás és ráadásul a 15 éves unokám oldotta meg. Mindössze 5 kattintás kellett hozzá. :K

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#41198) netpeti98 válasza Jenne (#41197) üzenetére


netpeti98
addikt

Mi volt a megoldás?:)
Hátha másnak is segít.

(#41199) Jenne válasza netpeti98 (#41198) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!
Rögtön leszögezem, hogy nem Téged akarlak megbántani ....még ha Neked válaszolok is...
Napok óta lesem a topikot és várom a választ hátha segít itt valaki, mert egy ideje már küszködök a naponta többszöri OP. rendszer random módon való, a legváratlanabb pillanatokban való újraindulgatásával, de senki még csak nem is válaszolt a feltett kérdésemre.
Végül már oda jutottam, hogy leszedtem a FF-ot és áttértem átmenetileg a Chrome böngésző használatára. Ez idő alatt a probléma nem jelentkezett.
Ez az újraindulgatás csak azok után jelentkezett, hogy kb. két-három hete a FF 34.0- ról frisítette magát a legújabb 35.0 verzióra. Azzal az előzővel nem volt ez az újraindulgatás csak ezzel a legújabbal.
Nos és akkor most jöjjön az ami okozta ezt a hibát nálam. Nagyon egyszerű volt a megoldás.
Beállítások/Speciális fül/Általános / itt ki kellett venni a pipát a 'Hardveres gyorsítás engedélyezése, ha lehetséges' pipadobozból és OK.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#41200) DS39 válasza Jenne (#41199) üzenetére


DS39
nagyúr

nem általános hibajelenség az, hogy hw-es gyorsítás engedélyezése miatt újraindul egy gép. valószínűleg ezért nem mondta senki.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.