Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33151) Visormail válasza dauphin (#33149) üzenetére


Visormail
addikt

Az új lapról? Odáig eljutottál már hogy az ajánlott két változatból melyiket akarod? Az about:config szöveget a címsorba kell beírni mintha egy oldal címe lenne utána azon belül a browser.newtab.url szöveget és a megjelenő találatra duplaklikk beírod amit akarsz pl www.google.hu Ha a 2.at választod akkor meg telepíteni kell azt a kiegészítőt, a linkelt oldalon a nagy zöld add to firefox gomb.

A deltás link meg igencsak részletes, szájbarágós, képekkel megtűzdelt.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#33152) dauphin válasza Visormail (#33151) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm, így már számomra is érthető. :R

És igen! :D Az útmutatásod alapján sikerült beírnom a google címét, működik. :R Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#33153) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Miért van az hogy egy frissen telepített gépre egy 23-as ff-n nem megy a flash video. Fel van rakva 1 mp-cet lejátszik és kiírja hogy hiba. Ötlet?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#33154) Steelmanus válasza Sub-ZeRo (#33153) üzenetére


Steelmanus
addikt

Az FF Bealitasoknal eloszor tiltsd le a Hardveres gyorsitast, lehet a VGA driverrel nem jol mukodik egyutt.

(#33155) #54715584


#54715584
törölt tag

Még egy kérdésem lenne: nem lehet még egy RSS olvasó sávhoz hasonló plusz sávot betenni valahogy?
Használom a New Tab Tools-t a leggyakrabban használt oldalakhoz, de ha véletlen törlöm a historyt, akkor az egész eltűnik és utána össze-vissza dobál be random oldalakat.
Jó lenne még egy sáv, ahová kitehetném a leggyakrabban használt oldalakat. A kedvencekben már így is sokminden van, túlzsúfolt még rendszerezéssel is :)

(#33156) #54715584 válasza #54715584 (#33155) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ezt megoldottam a Multirow Bookmarks Toolbar-al.
Azt hogyan beállítani, hogy új ablaknál a kezdőoldal jöjjön be, a google kereső? ezt is megoldottam, pár sorral fentebb :D

[ Szerkesztve ]

(#33157) csako válasza #54715584 (#33155) üzenetére


csako
veterán

Ha saját magad akarod kitenni az oldalakat, akkor a Speed Dial is jó lehet neked.
A könyvjelző eszköztár is ilyesmi, vagy ezt használod az RSS-nek? Amúgy meg lehet azt is sokszorozni ezzel. (Valamiféle szponzorált linkekről tesz említést telepítés után, sajnos az nem tudom micsoda :( )

Visormail épp tegnap írta le az új lapra vonatkozót :)

De jó, hogy mindent megoldottál :D

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#33158) Steelmanus válasza #54715584 (#33156) üzenetére


Steelmanus
addikt

Mikent oldottad meg? Amugy (#32720) kali8n

(#33159) #54715584 válasza Steelmanus (#33158) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ezzel oldottam meg :)

(#33157) csako
Azért köszi :D

(#33160) Sub-ZeRo válasza Steelmanus (#33154) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Megnézem. Köszi.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#33161) Sub-ZeRo válasza Steelmanus (#33154) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ez a hulladék még mindig nem jó a letiltás után sem. :W

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#33162) Sam67


Sam67
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni a Google által alkalmazott tracking cookie-k letiltásával kapcsolatban.
Már elég sok Firefox kiegészítőt próbáltam, de ez a fránya Google csak nem akar leszállni rólam.

Jelenleg a Ghostery van telepítve, de próbáltam a Disconnect, DoNotTrackMe, Google/Yandex search link fix, és a Self-Destructing Cookies programokat is, szintén eredménytelenül.
Nap végén a SUPERAntiSpyware mindig talál belőlük.

Ráadásul a You Tube akor is megjegyzi a keresést, illetve a böngészett videók listáját, ha be sem vagyok jelentkezve. Ez kifejezetten zavar, hogy annak ellenére leskelődik, hogy be sem jelentkeztem.

Milyen valóban hatékony megoldással lehet kiiktatni ezeket a nemkívánatos "sütiket", illetve a leskelődéseket?

Jelenleg a Firefox 23.0.1 van telepítve.

A segítséget, és a válaszokat előre is köszönöm!

(#33163) Steelmanus válasza Sub-ZeRo (#33161) üzenetére


Steelmanus
addikt

Melyik verzio van feltelepitve a flash-bol? Ugye amikor telepitetted a bongeszo be volt zarva, es tegy egy probat a ProtectedMod kikapcsolasaval. Ez mint az iras is mutatja nem engedi kulon taszkban futni a flashplayer-t.
Ja, amikor meg all a lejatszas akkor fagy az FF, vagy csak nem megy tovabb a video.

(#33164) Steelmanus válasza Sam67 (#33162) üzenetére


Steelmanus
addikt

Tedd fel az Adblock Plus 2.3.2-t es melle nem art ha feltelepited meg a Element Hiding Helper for Adblock Plus 1.2.3-at.Ebben a sorrendben telepitsd.
Amikor eloszor feltelepited az ABP-t akkor elvisz egy oldalra ahol magyarul le van irva hogy mi mit jelent, ott ra kell kattintani a telepitendo filterre, en most az angol oldalt linkelem es a Disable Tracking telepitendo. Amikor ez kesz, megnyitod az ABP ikonon a Szuro beallitast es kiveszed a pipat innen, ha kivancsi vagy mi van a listaban ott megnezheted mert a pipa alatt ott a Lista megjelenitese opcio, es lathatod hogy mennyi Google bejegyzes van benne, ezert vedd ki a pipat hogy ne engedelyezze a "Nehany" nem tolakodo! reklam engedelyezeset.

(#33165) kispx válasza Sam67 (#33162) üzenetére


kispx
addikt

3. féltől származó cookiek ki vannak kapcsolva?
Javaslom továbbá NoScript nevű addont (és azon belül, a frame és az iframe tiltását)

(#33166) Penty válasza Sam67 (#33162) üzenetére


Penty
tag

"... Ráadásul a You Tube akor is megjegyzi a keresést, illetve a böngészett videók listáját, ha be sem vagyok jelentkezve. ..."

Ha használod a Youtube Center nevű Greasemonkey scriptet, akkor annak a beállításaiban keresd az "Általános" fül alatt a megoldást erre a ploblémára.

(#33167) kispx


kispx
addikt

Sziasztok,
valakinek engedi telepíteni a Facebook messenger for Firefox-ot Linuxon?

Rákattintok a bekapcsolásra. Alul kiírja: "Bekapcsoltad a Messengert a Firefox böngészőben." A gomb inaktív lesz és ennyi. Semmi sem történik ezen kívül.

Win alatt ment.

(#33168) kispx válasza kispx (#33167) üzenetére


kispx
addikt

Már megy. Nem tudom, hogy mi volt a baja. Majdnem 2 óra után egyből megcsinálta.

(#33169) Sam67 válasza Steelmanus (#33164) üzenetére


Sam67
csendes tag

Köszönöm szépen a segítséget. Telepítettem az általad ajánlott kiegészítőket, illetve eszközöltem az ajánlott beállításokat is, és úgy néz ki sikeresen megoldódott a probléma.
Az AdBlock programot ezidáig is használtam, de az Element Hidding Helper, és a Disble Tracking kiegészítőket még nem próbáltam, ezidáig.

#kispx: Köszönöm a tippet. Kikapcsoltam a 3. féltől származó cookie-k fogadását, valamint feltettem az általad ajánlott NoScript kiegészítőt is.
Tökéletes kiegészítése lett az AdBlock / Element Hiding Helper for Adblock Plus kombónak.

#Penty: Szintén köszönettel tartozom a tippért. Az általad ajánlott script-et nem ismerem, ebből kifolyólag eddig nem is használtam, de mindenképp kipróbálom. Úgy vélem, nem árt, ha több alternatívát is ismer az ember.

(#33170) 1egaly


1egaly
aktív tag

Hali!
Olyasmi kiterjesztést keresnék,mint a cromos Tab Saver,vagy Tab Grouper,vagyis pár kattintással elérhetők olyan kedvenc csoportok,melyeket sűrün látogatok...

Kösz a választ!:)

(#33171) Steelmanus válasza Sam67 (#33169) üzenetére


Steelmanus
addikt

Orulok hogy siker van, csak annyit szeretnek mondani, hogy az Element Hidding Helper ugymond kiterjesztese az ABP-nak, arra valo hogy sajat filtert hozzal letre. Ha lenyitod az ABP ikonjat, akkor van egy olyan opcio hogy - Elrejtendo elem kivalasztasa - vagy Ctrl+Shift-S es latni fogod ahogy mozgatod a kurzort a weboldalon egy piros keret jelenik meg a kivalasztando elemek felett. Ide fog kerulni a sajat filter.
Alul pedig van egy olyan opcio hogy eltudod menteni egy Valami.txt-be a mar felvett sajat filtert ez arra jo hogy egy ujra telepitesnel csak vissza kell importalni a mentett sajat filteredet es nem kell elolrol kezdeni gyujtogetni. Azert ovatosan kell banni a sajat filter letrehozasaval mert konnyu olyan szurot letrehozni hogy pl eltunik a fel weboldal. Ekkor sincs baj mert tudod torolni a rosszul elkeszitett szurot.

(#33172) Sam67 válasza Steelmanus (#33171) üzenetére


Sam67
csendes tag

Ismét egy nagyon hasznos információval lettem gazdagabb, amit ezúton is köszönök.
Mindjárt ki is próbáltam a szűrő létrehozását, ami valóban nagyon hatékonyan alkalmazható.

------------------------------

Szeretném megkérdezni, hogy a Firefox 23.01 alatt futtatott Shockwave Flash 11.8.800.94 mennyire stabil?
Azért vagyok rá kíváncsi, mert már kétszer előfordult, hogy egy beágyazott videó megnyitásakor (nem You Tube) nagyon durván összeomlott a rendszerem, aminek az első alkalommal újrahúzás lett a vége.
(Codec, DirectX, videokártya driver, illetve egyéb illesztőprogramok a legfrissebbek)

Először memóriagondra gyanakodtam, mivel a Flash kiegészítőkkel eddig soha nem volt gondom.
Abban biztos voltam, hogy a mennyiséggel nincs baj, de a modulhibáról nem voltam megbizonyosodva, ezért lefuttattam két különböző "hideg" (Windows futtatása nélküli) memóriatesztet.

Az egyik alkalommal a Linux beépített teszterét, a másik alkalommal egy USB-ről boot-oló külső alkalmazást használtam.
Néhány órás teszt után mindkét esetben negatív lett az eredmény, így tovább kerestem a hiba forrását, de sajnos nem jöttem rá a hiba okára.
Ekkor gyanakodtam először komolyabban a Flash-re, de a fórumokon annyira vegyesek az infók róla, hogy nem mertem egyértelműen állást foglalni a hibája mellett.
(Azóta több esetben is próbáltam indítani ilyen videókat, hogy hátha végre "kiforrja" magát a hiba, de nem így lett.)

Most a legutolsó alternatívaként már gyanakszom a Flash, fent említett verziójára, mert ha nem HD, vagy Full HD felbontásban szeretnék megnézni egy beágyazott videót, akkor egyáltalán nincs gond, egyébként többször előfordul hogy akad, de az említett két esetet kivéve azóta nem volt durva fagyás.
(A monitorom tudja a Full HD felbontást, így ezt a hibát alapból kizártam)

Van értelme nekiállni keresgetni egy régebbi, de valóban stabil verziót, és azzal próbálkozni, vagy teljesen más irányba érdemes keresgélnem?

A rendszer: Win7/64bit
RAM: Kingstone 10Gb DDR3 1333MHz (1-1-4-4) azonos időjelű modul-összeállítás.

Elnézést a hosszú hozzászólásért.....

A segítséget ismételten köszönöm.

(#33173) Sub-ZeRo válasza Sam67 (#33172) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A flash sz@r benne, mert a hétvégén egy gépet kellett újra telepítenem amire ff 23-at raktam fel mert a kiscsaj azt szereti használni de egy nyomorék yt videót nem tudod lejátszani... :W Nem tudok kik istenítik ezt a böngészőt... Még ubuntu alatt is kukáztam az ff-t, mert semmit nem ér.

Jah, chrome megoldotta a gondot...

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#33174) Visormail válasza Sub-ZeRo (#33173) üzenetére


Visormail
addikt

Erről szerintem nem a firefox tehet, a chrome is úgy oldotta meg a dolgot hogy csinált magának egy saját flash playert az adobe szarja helyett.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#33175) Sub-ZeRo válasza Visormail (#33174) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Minden böngészőben jó, ie10, chrome, de az ff-ben nem jó?! Vagyis van videó, 1 másodpercig, utána hibával elszáll az egész.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#33176) Sam67 válasza Sub-ZeRo (#33173) üzenetére


Sam67
csendes tag

Köszönöm a segítséget.
Ezek szerint jól sejtettem, hogy a Flash vacakol....

Alternatívaként jelenleg Dragon fut második böngészőként a FF mellett, amivel nincs ilyen problémám, de valamiért csak kényszermegoldásként alkalmazom.
Túl régen használom ahhoz a Firefox különböző verzióit, hogy rögtön pálcát törjek felette, hiszen addig, amíg el nem kezdtek szinte havonta frissítéseket kiadni a fejlesztők, soha, semmi bajom nem volt vele.

Teszteltem az Operát, de az több szempontból is felejtős lett nálam, leginkább az oldaloptimalizációk hiányosságainak köszönhetően.

A Chrome eddig csak "vendégként" volt a gépen, de ha a Firefox nem tudja a későbbiekben sem orvosolni a problémát, akkor kénytelen leszek váltani.

(#33177) Sub-ZeRo válasza Sam67 (#33176) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én win8-con ie-t hasznélok, az bőven jó nekem, de 7 alatt és ubuntu alatt kukáztam az ff-t, mert semmire való volt. Összeomlott, nem indult és megelégeltem. Váltottam mindkét helyen chrome-ra és meg vagyok vele elégedve, pedig nem volt szimpi a google. Pozitívan csalódtam benne, az meg hogy mennyire "néznek" engem, majd kiderül. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#33178) Szab24


Szab24
tag

Sziasztok, az én problémám az lenne, hogy a keresőablakban a wikipediát szeretném használni a kezdőlapon pedig a keresőben a google kereső működne. Ez éveken keresztül működött is, de egy hónapja ha a wiki van a keresőablakban akkor a kezdőlapon található is a wikiben keres, próbáltam az about-ban is átírni de nem sikerül a régi működést visszacsalnom

(#33179) Ablakos


Ablakos
őstag

Egyszer már rendbe tettem, hogy az aurora ne ellenőrizze a kiterjesztések kompatibilitását. extensions.checkCompatibilit false érték Nem változtattam, de mégis letiltotta a LastPassomat. Mit lehet ez ellen tenni?

(#33180) DS39 válasza Sub-ZeRo (#33175) üzenetére


DS39
nagyúr

az IE és a Chrome más flash playert használ, mint az FF, Opera, Safari, így nehéz összehasonlítani ezt. viszont semmi baj nincs a Firefox-szal ha nem mindig a legfrissebb playert használod hozzá. 11.7-es pl. egészen jól sikerült + protected mode off.

Ablakos: azért nem jó, mert az a beállítás egy adott verzióra érvényes, úgy is kell felvenni a kulcsot a configban. erre van ez a kieg [link], ez a verziót követve állítja be ezt a kapcsolót.

[ Szerkesztve ]

(#33181) HZoli87 válasza DS39 (#33180) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam 1 hete a legfrissebb Flash fut (11.8), ezzel sincs semmi gond szerintem (védett mód természetesen kikapcsolva).

(#33182) parafadugo


parafadugo
csendes tag

Sziasztok.
frissítés óta nem igazán jól jelennek meg a betűk a firefoxban:

De ha ráhúzom az egeret akkor hirtelen jó lesz.
más böngészővel nincs ez a gond?
mitől lehet?

(#33183) Steelmanus válasza Sub-ZeRo (#33173) üzenetére


Steelmanus
addikt

Remelem nem laptop volt a gep mert pl ha egy Intel teljesit VGA-kent szolgalatot benne akkor nem mindig a legfrissebb flash a legjobb. En is szoktam segiteni masok gepet rendberakni es van egy regi IBM asztaligep amin XP fut, es egy osregi Intel VGA az alaplapon ezert el van teve az Adobe.Flash.Player-10.0.45.2, mert csak azzal hajlando mukodni. Ma egyre tobb az APU-s gep + dedikalt VGA, es sokszor ha valtana a dedikalt VGA-ra a flash miatt a gep fagy a rendszer. Nem irtad a konfigot pedig jo lett volna tudni.
Sajnalom hogy ilyen rossz velemennyel vagy a Firefox-rol, amiota kijott az elso verzio azota hasznalom, fagyasom nem is tudom mikor volt, ebben az evben biztos nem. Pedig van hogy hetente tobb verziot is feltelepitek Auroa, Fx Beta jelenleg a 24-es esr verziot hasznalom az Adobe.Flash.Player-11.7.700.224-el, + GreaseMonkey + YouTube Center parossal. Es ezeket mindegyik verziora felteszem.
W8 is volt a gepen egy kulon vincsin azon is ugyanugy eljatszottam a FF verziokkal, amig meg nem untam a W8-at, de azota mar kint pihen a vincsi a polcon :D

(#33184) Steelmanus válasza parafadugo (#33182) üzenetére


Steelmanus
addikt

About:config a cimsorba, keresd meg a layout.css.devPixelsPerPx aminek a óz ertek -1.0 vedd ki elole a minuszjelet tehat legyen siman 1.0

(#33185) parafadugo válasza Steelmanus (#33184) üzenetére


parafadugo
csendes tag

sajna ugyan az.lehet driver baj?

(#33186) Sub-ZeRo válasza Steelmanus (#33183) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem laptop, asztali gép integrált vga-val és ezt produkálta.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#33187) Steelmanus válasza parafadugo (#33185) üzenetére


Steelmanus
addikt

A Beallitasoknal kapcsold ki a Hardveresgyorsitast probakeppen vagy (#29015) BullZeye
Elobb az egyiket probal ki, elsonek BullZeye javaslatat, ha jo akkor maradhat a hwgyorsitas, ha ez sem eleg akkor a hw gyorsitast is kiloheted.

(#33186) Sub-ZeRo Attol meg lehet vele gond lehet nem jo VGA drivert volt fent. Azert nem mindegy hogy milyen az az integralt VGA. Van egy masik lapom abban ATI 3200 HD van integralva azon is gondnelkul elfutott a flash + Firefox. Viszont a Te geped nem integralt megis azt mondod hogy nagyon rosszul muzsikalt rajta a Fx. Nem eroszak a disznotor :D de napi rendszeresseggel olvasom a Chrome topikot ott sem megy mindenkinek rendesen, sot sokat lecserelik az Adobe fele flash-re a Peppert.

[ Szerkesztve ]

(#33188) Big Bopper


Big Bopper
tag

Megszakadt letöltést lehet valahogy folytatni Firefox-ban? :F

(#33189) parafadugo válasza Steelmanus (#33187) üzenetére


parafadugo
csendes tag

Úgy néz ki hogy a (#29015) BullZeye féle megoldással nincs hiba.
köszi.
:C

(#33190) _DiEGO_ válasza Sam67 (#33172) üzenetére


_DiEGO_
őstag

Itt mindig fenn van a legfrisebb , most épp a [Adobe Flash Player 11.8.800.168]

(#33191) atis0425


atis0425
csendes tag

Windows 7 es rendszerhez telepitett Internet Explorert, mikent lehetne eltavolitani?

Egyaltalan, miert omlik ossze a rendszer, ha kilovom a feladatkezelobol?

Ez most egy aktiv kemprogram, amelyik jelent mindent, amit csinalok? Ugyan is, masra nem tudok gondolni.

Peldaul, ha nincs internetes kapcsolatom, semilyen, se wi-fi, vezetekes, stb. ; Akkor is fut a hatterben es annyira fontosnak szantak a rendszerhez, hogy nem lehet levakarni.

Ha kerhetnem, vilagositsatok fel, mi szukseg erre es hogyan lehetne kiiktatni.

Atis.

(#33192) netpeti98 válasza atis0425 (#33191) üzenetére


netpeti98
addikt

Milyen néven fut a feladatkezelőben? iexplore.exe vagy explorer.exe?

Üdv netpeti98

(#33193) rii


rii
nagyúr

sziasztok

a.) hogy lehet a szövegmezőkbe (pld. keresőoldalak) írt szavakat törölni, hogy ha pld. leütöm a "t" betűt ne írja ki az eddigi "t"-betűvel kezdődő szavakat?

b.) firefoxban hogy lehet hogy új tab megyitásakor ne a (home.sweetim.com/?src=97&barid={40795B57-3876-4DD5-BDB7-7C414D244BB0}) keresőoldal jöjjön be?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#33194) csako válasza rii (#33193) üzenetére


csako
veterán

a.) Beállítások -> Adatvédelem -> Előzmények rész -> Egyéni beállításokat használ -> Keresőmezők és űrlapmezők... --> pipa ki

b.) Címsorba: about:config --> browser.newtab.url --> átírod amire akarod

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#33195) rii válasza csako (#33194) üzenetére


rii
nagyúr

nagyon köszi .-)
sikerült!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#33196) Steelmanus válasza rii (#33195) üzenetére


Steelmanus
addikt

Az meg keves hogy atirod a Firefox-ban mert az egyben egy hijack is. Ird be a Google-ba home.sweetim.com, majd pl valaszd a Uninstall SweetIM/SweetPacks - Kioskea linket. Amugy van video is az eltavolitasahoz.

[ Szerkesztve ]

(#33197) Palika71


Palika71
őstag

Sziasztok!

Régebben mikor ráklikkeltem egy csatolmányra "letöltés" -ére a gmailben, egy kis ablakban megkérdezte, hogy mit szeretnék vele csinálni (megnyitni, vagy letölteni...). Mostanában meg egyből repül a jobb felső "nyíl lefele" gombra, és tölti is.
Hogyan tudnám ezt vissza állítani?

[ Szerkesztve ]

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#33198) kispx válasza Palika71 (#33197) üzenetére


kispx
addikt

Beállítások -> általános -> rákérdezés a fájlok letöltési helyére

(#33199) Palika71 válasza kispx (#33198) üzenetére


Palika71
őstag

Nem a letöltési helyet szeretném megváltoztatni, hanem pl. egy .doc csatolmányt az emailben megnyitni úgy, hogy ne kelljen letölteni lelőtte. (írja a fájl alatt, hogy megnézés vagy letöltés, és ha a letöltést választom, akkor kérdezzen rá, hogy fájlal mit szeretnék, nyissa-e meg egy a gépen levő alkalmazással, vagy töltse le)

Mindenki a maga szintjén nyomorog!

(#33200) DS39 válasza atis0425 (#33191) üzenetére


DS39
nagyúr

és ez hogy jön ide? :D (ez a Mozilla Firefox topic)
használsz Linuxot, mert ez a Windows része, nem kémprogram.
az IE10 ráadásul egy egészen jól használható böngésző lett ;)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.