Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30237) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
A problémám a következő, a Firefox legutolsó verziójára frissítettem, és azóta nem tudom használni a KH Bank netbankját. Belépéskor a következő üzenet fogad:

Ezt követően elindítom a telepítést, ami elméletileg sikeres, majd az az üzenet, hogy a Firefox újraindítása után működni fog. Újraindul, próbálok újra belépni, és ugyanaz az üzenet fogad mint a fenti képen.
Azt is tapasztaltam, hogy a bankos nyitólap bal oldalán van egy ilyen üzenet is:" Az oldal tartalmának megjelenítéséhez további bővítmények szükségesek." Indítom a hiányzó bővítmények kezelését, és eddig eljutok:

A fájlt viszont nem tudom megnyitni, ez fogad:

Próbáltam a neten rákeresni az xpi-s fájlok megnyitásának a rejtelmeire, de eddig nem boldogulok vele.
Még annyit megjegyzésül, hogy töröltem a Firefoxot, majd újratelepítettem, illetve egy régebbi verzióját is felraktam amivel korábban működött a netbank, sajnos egyik se hozott eredményt.
Amennyiben valakinek volt már hasonló gondja, és sikeresen megoldotta, megköszönném a segítségét.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.