Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24751) Zirowe válasza Zirowe (#24728) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ha csinálok egy clean installt és nem rakom vissza a profilomat, akkor minden oldal megy rendesen, ha visszarakom a profilomat, akkor egyre több oldaltól összeomlik a firefox 11.0.

Hogyan tudnám lementeni a jelszavakat és a könyvjelzőket, hogy azokat majd importálni tudjam a frissen telepített ff-be?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#24752) DS39 válasza Zirowe (#24751) üzenetére


DS39
nagyúr

legegyszerűbben a szinkronizálással.
Firefox Sync

(#24753) re_mod


re_mod
tag

Sziasztok!

Azt hol lehet beállítani hogy ha a címsorból akarok keresni akkor melyik kereső oldalt hozza be? Tehát ha a webcím helyére írok be valamit akkor pl. a google jöjjön be ezekre a kulcsszavakra keresve.

Előre is köszi.

:(

(#24754) WonderCSabo válasza alpihun (#24746) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ezek kiegészítők? Nem inkább weboldalak?

re_mod: Ez alapból így működik.

(#24755) re_mod válasza WonderCSabo (#24754) üzenetére


re_mod
tag

Alapból igen de sajnos már nem a google jön be default és szeretném vissza állítani de nem találok semmi ezzel kapcsolatos lehetőséget. Jobb felül a gyorskereső rendesen a google de a címsorba ha beírok valamit akkor nem a google-t hozza be.

(#24756) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

A Firefox 4-hez beharangozott In-Content UI sajnos eléggé eltűnt a süllyesztőben. Bár a Kiegészítőkezelő megvalósult, a többi dolog nem. Most Jared Wein csapata végre lassan elkészíti a Beállítások részt In-Content UIként. Itt próbálható ki a try-build, about:preferences oldalt kell megnyitni benne az In-Content Beállításokhoz.

(#24757) Zirowe válasza DS39 (#24752) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszi, ez már beszinkronizálta a könyvjelzőimet.
Bár minden be volt jelölve, de nem sikerült az add on-okat és a jelszavakat nem szinkronizálta, viszont azt megoldottam másként.

Most úgy néz ki nem omlik össze. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#24758) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Van olyan beállítás / kiterjesztés amivel megoldható hogy egy oldalból minden új oldalletöltés megmaradjon, ne íródjon felül az előző? Ha az utolsó 5-10 megmaradna már az jó lenne.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#24759) EmptyParadox válasza re_mod (#24755) üzenetére


EmptyParadox
senior tag

about:config --> keyword.url

Itt lehet beállítani.

Google: http://www.google.com/search?hl=hu-HU&q=

(#24760) HarryPotter válasza Visormail (#24747) üzenetére


HarryPotter
őstag

k*vára nem megy nekem se, peig minden naprakész a bővítmények frissitője szerint....

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#24761) DS39 válasza Visormail (#24747) üzenetére


DS39
nagyúr

a silverlight player betölt, a vezérlők működnek, csak a videó nem indul el, sem FF11-gyel, sem Chrome 17-tel, szerintem az mtv-nél a probléma.

szerk.: IE 8-cal sem.

[ Szerkesztve ]

(#24762) alpihun válasza WonderCSabo (#24754) üzenetére


alpihun
senior tag

Igen , kiegek.Chrome web storeból kell letölteni, a new tab pagen pedig egy ikon jelenik meg, amivel egy kattintással el lehet indítani.

Bagoly mondja verébnek, hogy nagy a feje, búsuljon a ló.

(#24763) HZoli87 válasza DS39 (#24761) üzenetére


HZoli87
veterán

Most már mennie kell. Nálam működik.

KÉP

(#24764) scope2007 válasza Visormail (#24747) üzenetére


scope2007
addikt

nálam is lejátssza gond nélkül
FF10 + Silverlight 5.0.6 a probléma mégse az oldalon lehet

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#24765) scope2007 válasza Zirowe (#24751) üzenetére


scope2007
addikt

MozBackup programot tudom ajánlani.. én ezt használom mindig.

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#24766) S-Attila


S-Attila
aktív tag

Ha a Firefox Sync-et backup megoldáskén szeretném használni - tehát egyetlen számítógép, egyetlen profil van csak -, akkor mit kell lementenem ahhoz, hogy később vissza tudjam nyerni a feltöltött adatokat - jelszó, helyreállítási kulcs, egyéb?

(#24767) DS39 válasza HZoli87 (#24763) üzenetére


DS39
nagyúr

már nálam is megy, szerintem terhelt volt a szerverük vagy nem tom.

S-Attila:
email cím, jelszó, helyreállítókulcs hármasa kell.

[ Szerkesztve ]

(#24768) Visormail válasza lck (#24748) üzenetére


Visormail
addikt

Nem valamiért megállt a 4.1es verziónál pedig a silverlight tulajdonságaiban a frissítések automatikus telepítése van beállítva, na majd akkor kézzel kösz mindenkinek aki megnézte.

HarryPotter, DS39: na akkor mégse teljesen egyedi a probléma, de mondom FF-be végülis elindult egyszercsak shift+f5 frissítéssel, szerintem is valamit átmenetileg szórakozott.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#24769) Storms


Storms
őstag

üdv!

Ez mitől van? KÉP Valamikor a google.hu-n a google kép se jön be. Hiába futtatom a ccleanert le, akkor is ezek a jelek ott maradnak. SpeedyFox-t néha szoktam futtatni. Mozilla 13a2-at használom most, de a 11-el is előjött ez néha.

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#24770) WonderCSabo válasza Storms (#24769) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ctrl+F5.

(#24771) Storms válasza WonderCSabo (#24770) üzenetére


Storms
őstag

Eredmény: KÉP SpeedyFox újabb verziója okozhatta? :F

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#24772) WonderCSabo válasza Storms (#24771) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Kétlem, ettől függetlenül ne használd, mert felesleges, sőt csak árt.

Próbáld üríteni a cachet, ha az se segít, akkor első hsz -> diagnosztika.

(#24773) HarryPotter


HarryPotter
őstag

Fox 10-em van az irodában és otthon. Megoldható, hogy az addonokat szinkronizáljam az otthoniról az irodai gépemre?

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#24774) wolf88


wolf88
tag

Hello!

Az mitől van, hogy mostanában böngészés közben elég sűrűn csak úgy összeomlik az Adobe Flash bővítmény?

(#24775) Visormail válasza HarryPotter (#24773) üzenetére


Visormail
addikt

Frissíts 11-re abban bővítették a sync-et hogy az addonokat is belevegye.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#24776) *Ropi* válasza Storms (#24769) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nekem már jópár verzió óta ezt csinálja, most a 11-es van fent. Az egyik gépemen nVidia VGA-val csinálta sokáig szinte folyamatosan, bár amióta nemrég drivert frissítettem rajta, nem jött elő. A laptopomon egy Intel GMA 4500m HD-val csinálja szinte folyamatosan, amit szintén az nVidia gyárt...Szerintem a VGA hardveres gyorsításához lehet köze... :U

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#24777) myke01


myke01
senior tag

Mi a véleményetek a Memory Fox kieg-ről ? Szemfényvesztés , vagy valóban jól végzi a dolgát ?

CSabo a te véleményed is érdekelne a "fenti" kieg-gel kapcsolatban .

(#24778) WonderCSabo válasza myke01 (#24777) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ezeket el kell felejteni.

(#24779) myke01 válasza WonderCSabo (#24778) üzenetére


myke01
senior tag

Kb. ilyen válaszra számítottam :D ... :R

(#24780) Panthera


Panthera
őstag

Pár napja kezdett szórakozni az ff egy banki oldallal, amit látogatni szoktam. "A kapcsolat nem megbízható" és "érvénytelen biztonsági tanúsítványt használ".
Más is panaszkodott ilyenekre, más oldalakon is. Mitől lehet ez? Merjem használni az oldalt?

[ Szerkesztve ]

(#24781) wolf88


wolf88
tag

Nekem vki válaszolna?

(#24782) Steelmanus válasza wolf88 (#24781) üzenetére


Steelmanus
addikt

Eddig mit tettel azert hogy a hibat elharitsd? Bongeszo verzioszam, Flashplayer verzioszam, esetleg ujra telepitetted az aktualisat? Kiuritetted a cache-t?

(#24783) DS39 válasza Panthera (#24780) üzenetére


DS39
nagyúr

milyen Firefox verzió, cookie, gyorsítótár, és tanusítványok törlését próbáltad? friss telepítést?
linkelj egy példa oldalt ellenőrzésnek.

[ Szerkesztve ]

(#24784) Bali27


Bali27
addikt

Palemoonrol van valakinek tapasztalata? Elméletileg ujabb gépeken gyorsabb mint a róka.. de pl a hardveres gyorsítás bekapcsolásával még frissítés után is csunya képet ad..

(#24785) HarryPotter


HarryPotter
őstag

OK, most fox 11 mindkét gépemen fennvan. A laptop addonjait szeretném az irodai desktop gépen lévővel szinkronizálni, de nem teljesen világos, hogy ezt hogy is kell. Egyszerűen ezt valaki el tudja mondani? :R

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#24786) Mosanke


Mosanke
senior tag

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget. FF 11.0 van fent és azóta csinálja a következőt. Ha beírok valamit a Startlapon a Google keresőbe akkor egy üres oldal jön be, de a találatok számát azt kijelzi. Chrome alatt vagy Operánál kilistázza az összes találatot. Most ha ilyen módon keresni akarok valamit akkor előtte a másik két böngésző valamelyikében kell beírnom és azzal kerestetnem. Mielőtt a Foxi frissítette volna magát a 11.0 -ra addig nem volt ilyen hibám. Lehet, hogy valamit be kell állítanom most? Minden beállításom ugyan úgy van mint eddig, nem állítottam el semmitm csak a frissítés ment fel a FF-ból.

(#24787) Viktor77 válasza Mosanke (#24786) üzenetére


Viktor77
titán

Az biztos, hogy a hiba nem nálad van. Nálam sem jó, igaz, én nem használom ezt a keresőt, csak most kipróbáltam. Szintén 11.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24788) BullZeye válasza wolf88 (#24781) üzenetére


BullZeye
veterán

igen

(#24789) Mosanke válasza Viktor77 (#24787) üzenetére


Mosanke
senior tag

Köszi a gyors választ. Egyre jobban kezd romlani a FF. Minél magasabb a verzió szám annál sz@rabb lesz. Szerintem Én azt tapasztalom, hogy a 8-as óta egyre több gond van vele.
Itt a Chrome keresése. [link] Ott miért nincs ez a hiba? :O Vagy az Operánál?

[ Szerkesztve ]

(#24790) DS39 válasza Mosanke (#24786) üzenetére


DS39
nagyúr

nálam megy. FF11-et használok.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#24791) HZoli87 válasza Mosanke (#24786) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam (is) működik. Két gépen próbáltam ki, mind a kettőn a legújabb Firefox fut (11.0).

(#24792) Viktor77 válasza HZoli87 (#24791) üzenetére


Viktor77
titán

Ezen elindulva meg is fejtettem a hiba okát. Ha kikapcsolom az AdBlockot nálam is jó.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24793) Kean_Sorbo válasza Bali27 (#24784) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nekem fenn van. Gyors, magyar, hibátlan. Videók rendben mennek, minőségük is olyan mint a FF-ban. :K

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#24794) kingabo


kingabo
őstag

Hali!

A következő problémában kérném a segítségeteket: ha egy oldalon a jobb egér klikkre saját menü ugrik fel (pl google maps, docs...), akkor az ff saját menüje teljesen kitakarja. Itt egy kép, amin jól látszik a probléma.
Mi okozhatja ezt? A menübe "szemetelő" kiegészítők látszanak a képen, ha kell a többi is, akkor összeírom.
Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#24795) Panthera válasza DS39 (#24783) üzenetére


Panthera
őstag

Először 10-es verziók voltak, direkt azért frissítettem 11-re. Semmilyen törlést nem próbáltam. Biztonsági kivételt azt végül hozzáadtam, most meg nem találom, hol lehetne visszavonni.

(#24796) DS39 válasza Panthera (#24795) üzenetére


DS39
nagyúr

hát akkor próbáld meg az említetteket törölni. aztán írd meg utána is van-e ilyen probléma :)
a kivételeket a tanúsítványkezelőben keresd.

kingabo:
talán az a képletöltő ami ott van a menüben lehet a ludas, mert sztakim, adblockplusom nekem is van, de csak a google maps saját menüje jön elő.

[ Szerkesztve ]

(#24797) Mosanke válasza Viktor77 (#24792) üzenetére


Mosanke
senior tag

Köszi a tippet, ez eszembe sem jutott volna. Én is letiltottam gyorsan az Adblock Plus-t és azonnal megjavult. Csak tudnám miért okoz gondot ez a kiegészítő, mert eddig előtte sosem volt ilyen hiba jelenségem. Csak amióta a 11-es FF van.
Adblock Plus 2.0.3 verzióm van.

(#24798) DS39 válasza Mosanke (#24797) üzenetére


DS39
nagyúr

nézd meg milyen külső szűrők vannak beállítva, mert valamelyik okozhatja ezt hogy tiltja ott a keresést. én évek óta saját szűrővel használom csak, akkor tuti hogy csak azt tiltja ami nekem nem tetszik, azonkívül mást nem.

(#24799) Panthera válasza DS39 (#24796) üzenetére


Panthera
őstag

Köszi, megtaláltam nagy nehezen. :)
Cookie és tanúsítvány törölve, (cache saját megfontolásból nem) így még nem lett jó.

(#24800) DS39 válasza Panthera (#24799) üzenetére


DS39
nagyúr

saját megfontolás?
bár a tanúsítvány dologhoz szerintem nincs köze, de annak törlésével biztos hogy a weboldalak legfrissebb kinézetét, állapotát látnád.

azt tudom ajánlani nézd meg más böngészővel is a problémás oldalakat, ha valóban lejárt a tanúsítványuk, azt IE és Chrome alatt is jelezni fogja.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.