Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24401) !wannabe válasza Steelmanus (#24396) üzenetére


!wannabe
tag

Jó lett volna ha ez az info hamarabb tudomásomra jut. :(((

(#24402) Steelmanus válasza DS39 (#24400) üzenetére


Steelmanus
addikt

En Aurora (12.0a2) alatt neztem, a referer hibarol (#24222) Komorgó irt, es adott linket is, Adobe Flash Player 11.1 - Bug 3117684.

(#24403) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

Megérkezett az fx-team branchre az új Home Page (about:home), nemsokára a Nightlyba is bekerül, és ha nem lesz backout, a FF13ba.

(#24404) Matthewus


Matthewus
őstag

Több könyvjelzőt lehet egyszerre megnyitni egy mappából ezzel az add-onnal: Stay-Open Menu

(#24405) xabolcs válasza WonderCSabo (#24403) üzenetére


xabolcs
őstag

megneztem a hibajegyet... telleg jo kis gyakorlas lenne 3.6-ra portolni. :D
foleg, hogy nem is lehetne teljes mertekben, de azert a nagyja meglenne. :)

aláírás1: csocsó-vesztes vagyok, főleg a Bog és Bocha páros ellen, aláírás2: van mobilarénáskulcstartóm! :D

(#24406) scope2007 válasza Matthewus (#24404) üzenetére


scope2007
addikt

köszi.. ez nagyon hasznos.. eléggé idegesített eddig hogy több mappából álló könyvjelzőt mindig ki kellett egyesével szednem.. ez meg is oldotta.. köszi, hogy megosztottad :D :R

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#24407) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Naiv kérdés: mobilon a böngészőm alapból tördeli minden betöltött oldal szövegét az aktuális nagyításhoz viszonyítva.
Notimon gyakran olvasok cikket és nézek filmet közben (multitasking :D) a win7 félképernyős módjában.
Az alap felbontás 1280*800, általában ph lapcsalád, index és origó cikkek.
Azt vettem észre, hogy egyedül a wikipedia tördeli automatikusan a szöveget a képernyőmérethez viszonyítva, az lenne a kérdésem, hogy esetleg van-e olyan beállítás/plugin firefoxra, amivel ezt általánosítani és automatizálni lehetne az összes általam megnyitott oldalakra?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#24408) WonderCSabo válasza Zirowe (#24407) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem hiszem, hogy lenne. Újabb oldalak már tudják, pl. Gmail.

(#24409) Zirowe válasza WonderCSabo (#24408) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Kár. :S

Más: másnak is "szét van esve" a mobilarena?
Kb tegnap este óta tapasztalom..
A lapcsalád többi oldala rendben van.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#24410) WonderCSabo válasza Zirowe (#24409) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem ok.

(#24411) Zirowe válasza WonderCSabo (#24410) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Kép1
Kép2
Kép3
Kép4
Kép5
Kép6

Nem állítottam el semmit, tegnap éjjel óta ilyen.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#24412) WonderCSabo válasza Zirowe (#24411) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ctrl+F5?

(#24413) Zirowe válasza WonderCSabo (#24412) üzenetére


Zirowe
nagyúr

:R:R:R:R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#24414) Kal-El


Kal-El
senior tag

Nem tudja valaki, hogy lehet elmenteni könyvjelzőként, egy új mappába, az összes lapot, amit éppen megnyitottam?

El nem tudom képzelni, hogy azért nem találom most, mert win7-et raktam fel XP helyett, vagy mert az új foxból kivették közvetlenül ezt az opciót. De most nem találom ott ahol volt. Mondjuk rég nem használtam már, de jó lenne tudni, mert néha sokat segítene.

(#24415) S-Attila válasza Kal-El (#24414) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Jobb katt valamelyik megnyitott fülön, és "Minden lap egy könyvjelzőbe..."?

(#24416) Kal-El válasza S-Attila (#24415) üzenetére


Kal-El
senior tag

Köszi! Igen, pont ezt kerestem.

(#24417) kranazoli válasza Zirowe (#24411) üzenetére


kranazoli
senior tag

Ez melyik Fox?!
Hogyan lehet olyan elválasztó karaktert tenni az eszköztárban lévő elemek (könyvjelzők!) közé?! :R

Ja, meg az, hogy nincs jobboldalt a "Könyvjelzők" felirat?!

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#24418) Zirowe válasza kranazoli (#24417) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Szerintem a legfrissebbek közé tartozik, 10.0.2.

Jobb klikk a könyvjelzőre és új elválasztó.

A könyvjelzők feliratot pedig WonderCSabo leírása alapján tüntettem el.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#24419) kranazoli válasza Zirowe (#24418) üzenetére


kranazoli
senior tag

WOW! :R

Ezt az új elválasztó dolgot nem is láttam még.
: D

Fasza!

Könyvjelző: Áhámm. És akkor gondolom bill. kombóval hívod elő a könyvjelzőket. Azt hittem már van vmi megoldás arra, hogy Magát a feliratot el lehet vhogyan tüntetni.

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#24420) Zirowe válasza kranazoli (#24419) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tehát az összes könyvjelzőre gondolsz, nem csak a kipakoltakra?

Alt+k, és előjön a rendes lista.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#24421) kranazoli válasza Zirowe (#24420) üzenetére


kranazoli
senior tag

Kb.

Korábban volt erről szó. Arra gondolok, hogy a könyvjelző eszköztár végén lévő * karaktert tartalmazó ikon mellett ott a szöveg is, hogy "Könyvjelzők". Azt hittem azt is sikerült vhogyan úgy eltüntetned, hogy csak a szöveget, de Magát az ikon-t nem.

Tehát amit link-eltél leírást, az eltünteti Magát az ikon és a szöveget is. Nem vagyok vele egyedül, akik nem értik mi a francnak kell még azt is kijelezni, hogy "Könyvjelzők". Erre nem sikerült még normális megoldást találnom.

Megtaláltam a hsz-em. Erre gondolok, így érthetőbb... :)

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#24422) Zirowe válasza kranazoli (#24421) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nem tudom, én a linkelt leírást követtem, és a korábban linkelt screenshotokon láthatod a végeredményt. :)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#24424) M3oH válasza #45553408 (#24423) üzenetére


M3oH
addikt

CHromeban: CSavaskulcs/konyvjelzok/konyjelzoketelo. Majd ott rendezes, es ott alul kell lenni egy olyanak, hogy konyvjelzok exportalas HTMLfajlba. Azt megteszed. Foxban pedig megteszed ugyanezt, csak import. Vagy Xmarks nevezetu kieg,et leszeded mindkettore, es az szinkronizalja neked.

(#24427) M3oH válasza #45553408 (#24426) üzenetére


M3oH
addikt

Addonok kozott nez szet, hatha van ami tetszik. MErt teny, hogy alapbol kicsit korolmenyes a dolog.

(#24428) DS39 válasza #45553408 (#24423) üzenetére


DS39
nagyúr

a 11-es verziótól importálható lesz.
március 13-án jelenik meg.

(#24429) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

Elkezdődött a Metros Firefox fejlesztése, ennek egy rövid technikai bevetetője olvasható Brian R. Bondy blogján. Kiderül belőle, hogy szinte 0-ról kell újraírni a böngészős Metros részét, újfajta eszközökkel.

(#24430) Fandango válasza WonderCSabo (#24429) üzenetére


Fandango
veterán

Elolvasva a bejegyzest, nem lesz egyszeru feladat megoldani ezt. Foleg ha jol ertettem, hogy a Microsoft nem sok mindent arult el arrol, hogy is kellene ezt jol csinalni, szoval csak talalgatnak arrol mit es hogyan kellene.

(#24431) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. Tudjátok mit nem értek? Új SSD, új W7 x64, legújabb FF10.2 x86. Letöltésre rákattolok... FF (nem válaszol) és kell várnom durva másodperceket, míg behozza a letöltések ablakot. Na akkor melyik a szar?

(#24432) kranazoli


kranazoli
senior tag

Nem(!) hivatalos letöltő oldal: Mozilla Firefox 11 magyar (16MB)

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#24433) S-Attila válasza KaiotEch (#24431) üzenetére


S-Attila
aktív tag

Esetleg vírusirtó dolgozik?

(#24434) HZoli87 válasza KaiotEch (#24431) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam is hasonló a felállás, SSD és legújabb róka (10.0.2), de nem jelentkezik ilyen probléma.

(#24435) dajani


dajani
tag

Sziasztok. Mi lehet a gond a mozillámmal, nem hozza be se a gmail oldalát se a facebookot, miden mást igen. Az alábbi hiba jön be:

A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt

A(z) mail.google.com helyen lévő kiszolgáló túl hosszú ideig nem válaszol.
A webhely ideiglenesen nem érhető el vagy túlterhelt. Próbálja újra pár
perc múlva.
Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati
kapcsolatát.
Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a
Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.

Kérlek segítsetek.

u.i: iwiw-et sem hozza be.

[ Szerkesztve ]

(#24436) KaiotEch válasza HZoli87 (#24434) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Hát nemtudom... W7 MSDN-es nem mókolt, Nod32 van ugyan, FF cache Ramdrive-ban... A menteni kívánt állomány igaz nem SSD-re ment, hanem egy 5400-as pörgésű háttértárolóra. De akkorsem kell "befagyjon" ettől a FF... Nem egy 20eFt-os gépem van.

(#24435) dajani: CMD-ben az "ipconfig /flushdns" parancsot próbáltad már?

[ Szerkesztve ]

(#24437) dajani válasza KaiotEch (#24436) üzenetére


dajani
tag

Beírtam a parancssorba,kiűrítette a dns gyorsárat de semmi javulás

Azóta próbáltam ie-vel is de ott sem jönnek be az említett oldalak

[ Szerkesztve ]

(#24438) localhost válasza dajani (#24435) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Féregteleníts! Egészen biztos, hogy kártevő garázdálkodik!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#24439) KaiotEch válasza dajani (#24437) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Pingelni tudod? Esetleg böngészőben CTRL+F5. Korlátozásra nem gondolok szolgáltató szinten, hacsaknem valaki nálatok routerben...

(#24440) dajani: Spyware doctor régen nekem jó volt

[ Szerkesztve ]

(#24440) dajani válasza localhost (#24438) üzenetére


dajani
tag

Milyen programot ajánlasz, megpróbálok egy féregtelenítést.

(#24441) dajani válasza KaiotEch (#24439) üzenetére


dajani
tag

CTRL+F5 próbálva, pingelni nem tudok, gondolo paracssorba kel beírni, de formátumát nem tudom.

(#24442) KaiotEch válasza dajani (#24441) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

ping facebook.com vagy az ip-jét egyből: 69.171.229.11

(#24443) dajani válasza KaiotEch (#24442) üzenetére


dajani
tag

kérésre nem érkezett válasz a határidőn belül.
4x póbákozott. :(

(#24444) dajani


dajani
tag

Találtam egy ingyenes Spyware Terminátort. Lövök egy keresést.

(#24445) KaiotEch válasza HZoli87 (#24434) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Tudod mi a vicc? Most másolok át ~13000 file-t(18GB) egyik vinyóról egy másikra(SSD szóba sem kerül) és a FF megfekszik, pedig SSD-re van telepítve, cache meg ramdrive, szóval köze nem lehet hozzá. Direkt kikapcsoltam a vírusirtót is!

(#24446) Mr.Mercury


Mr.Mercury
aktív tag

Abban tudnátok segíteni, hogy ha csak egy kifejezett oldalon szeretném a java-t blokkolni, azt hogyan tudom megtenni? Mert most használom ezt a no script dolgot, de ez fordítva működik, mindent tilt alapból és külön white list-re kell rakni amit engedni akarok. Na most egy oldal kivételével nekem nem kéne a blokkolás, ezért lenne jó fordítva megoldani.

Mercury

(#24447) DS39 válasza kranazoli (#24432) üzenetére


DS39
nagyúr

a mozilla ftp-re már du. felkerült. inkább töltsd le onnan, az hivatalos. :)

(#24448) kranazoli válasza DS39 (#24447) üzenetére


kranazoli
senior tag

Ennyi erővel még az sem hivatalos megjelenés. A szerver más, ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#24449) DS39 válasza kranazoli (#24448) üzenetére


DS39
nagyúr

persze nyilván az van oda is felrakva, de mi értelme egy fájlmegosztóról szedni, ha lehet a gyártótól is.

btw. nekem még megfelel a mostani is, majd frissít ha akar.

(#24450) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!

Mivel egy jó ideje nem követem nyomon ezt a topic-ot, így nem tudom, hogy volt-e mostanában szó erről, ezért megkérdem:

A Mozilla a közeljövőben tervezi, hogy a Firefox GPU terhelését csökkentse? Itt arra gondolok, hogy ne tekerje állandó jelleggel maximális (3D) órajeleken a GPU-t, mivel totál felesleges.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.