Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20401) WonderCSabo válasza sesz (#20370) üzenetére


WonderCSabo
félisten

[link]

A többieknek: Akinek vmi gondja van, végezze el az első hszben lévő diagnosztikát.

(#20403) student válasza CPT.Pirk (#20390) üzenetére


student
őstag

ugy néz ki müködött de most akkor ezt minden héten meg kéne csinálnom?

(#20404) dmc


dmc
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném a problémáimat felsorolni és lehet hogy tudtok rá megoldást vagy segítséget.
Adva van egy gép ( win 7 ) tel ezen van egy wamp szerver ( a gép nincs és nem is lesz neten ) amin van egy oldal szépen is müködik meg minden de amit meg kell oldanom azok a következők:
1 a FF automatán mindig elinduljon ( ez meg van oldva) de hogy teljes képernyőbe azt nem tudtam.
2 Mindig megjelenitcse a lapot ami be van neki irva. mert most ugy müködik hogy hogy ha kikapcsolom azt hogy "kapcsolat nélküli munka " akkor jo de az mindig visszakapcsol és igy nem igen jön be az oldal.
3 Ha áramszünet van vagy elmegy az áram akkor azt ki lehet küszöbölni hogy ne kérdezze meg hogy melyik a régi állapotot állitcsa vissza vagy új munkamenetet kezdjen? hanem egyből a régi állapot álljon vissza?

Ez egy info pult lenne egy amin csak ez az egy darab oldal lenne rajt.Végülis ugymond KIOSK modba menne.

A segítséget és a válaszokat előre is köszönöm

dmc

(#20405) Fecogame


Fecogame
veterán

Ez a Sync mentési szolgáltatás mennyi időközönként szinkronizálja az adatokat? :R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#20406) Jaki2000 válasza dmc (#20404) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Kedves dmc! Ha nem magyar az anyanyelved, vedd úgy hogy nem szóltam. Ha itthon vágták el odalent a köldököd, akkor egy cseppet fel kellene zárkózni. Gondoltam telefonról, vagy US billentyűről írsz, de mégis van néhány é,á meg ő betű. De néhány azért, na...: müködik, irva, jo... Ezek meg: megjelenitcse, állitcsa, ugymond - mindegyik legalább két hibával. Ennyi hibát egy teljes általános iskolás 4. osztály egész éveben nem tud összehozni. Mindenki szokott hibázni (én is), főleg ha siet, meg használunk a neten szlengeket is, amik alapból nem stimmelnek. Finomítsuk: kend egy szleng gyáros.
Elnezést mindenkitol hogy eszrevételt tetem!!

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#20407) BullZeye válasza Jaki2000 (#20406) üzenetére


BullZeye
veterán

De ha 2x végigolvassa mielőtt postol, vagy FF-ben van helyesírás ellenőrző is. Szóval nagyon meg kell dolgozni, hogy ilyen hibákat ejtsen az ember, ha magyar, ha nem.

(#20408) dmc válasza Jaki2000 (#20406) üzenetére


dmc
aktív tag

Bocsánat majd veszek tőled leckét.Csak ha az ember siet és nem csak erre figyel akkor ez van.Meg uram bocsássa meg egyéb más gond is van a háttérbe.

dmc

(#20409) dmc


dmc
aktív tag

Sziasztok!

Szeretném a problémáimat felsorolni és lehet hogy tudtok rá megoldást vagy segítséget.
Adva van egy gép ( win 7 -tel ) ezen van egy wamp szerver ( a gép nincs és nem is lesz neten ) amin van egy oldal szépen is működik meg minden de amit meg kell oldanom azok a következők:
1 a FF automatán mindig elinduljon ( ez meg van oldva) de hogy teljes képernyőbe azt nem tudtam.
2 Mindig megjelenítse a lapot ami be van neki írva. mert most úgy működik hogy hogy ha kikapcsolom azt hogy "kapcsolat nélküli munka " akkor jo de az mindig visszakapcsol és így nem igen jön be az oldal.
3 Ha áramszünet van vagy elmegy az áram akkor azt ki lehet küszöbölni hogy ne kérdezze meg hogy melyik a régi állapotot állítsa vissza vagy új munkamenetet kezdjen? hanem egyből a régi állapot álljon vissza?

Ez egy infó pult lenne egy amin csak ez az egy darab oldal lenne rajt.Végül is úgymond KIOSK módba menne.

A segítséget és a válaszokat előre is köszönöm

dmc
A hibák javítva

(#20410) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Sziasztok!
Egy szót hibásan adtam hozzá a szótárhoz, hogyan lehetne kitörölni?

[ Szerkesztve ]

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#20411) WonderCSabo válasza < CyberBob > (#20410) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#20412) < CyberBob > válasza WonderCSabo (#20411) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Köszönöm.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#20413) KaiotEch válasza Jaki2000 (#20406) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ha itthon vágták el odalent a köldököd, akkor egy cseppet fel kellene zárkózni.

:DDD :DDD :DDD :C :C :C :R :R :R

(#20414) macikos


macikos
addikt

Eltűnt a könyvjelző kezelő pls help! Mi történhetett?

Megvan, CTRL+Shift+B. De attól még hiányzik :D

[ Szerkesztve ]

(#20415) WonderCSabo válasza macikos (#20414) üzenetére


WonderCSabo
félisten

:F

(#20416) macikos válasza WonderCSabo (#20415) üzenetére


macikos
addikt

Közben rájöttem, hogy azért nem találtam a könyvjelzőkezelőt, mert egy ideje már más a neve és úgy hívják, hogy Minden könyvjelző megjelenítése :D Szóval megvan :D

(#20417) WonderCSabo válasza macikos (#20416) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ha a "Könyvjelzők"-re kattintasz, már az is megjeleníti.

[ Szerkesztve ]

(#20418) Jaki2000 válasza dmc (#20409) üzenetére


Jaki2000
aktív tag

Egyébként ez a full screen engem is érdekelt, csak nem volt még fontos
1. https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/FF_Fullscreen/ Ez tuti. A szokásos F11-el lehet csak kilépni.
2. Eszközök > Beállítások > Általános > Indítás > Az aktuális oldal használata. Ez lehet helyi, vagy hálózati elérés is.
3. Szünetmentes táp. Nincs Win7-em passz. Tegyél rá XP-t. Az nem okoskodik.

Egyébként a gugli a barátod, az enyém is. És nem a rövid ó miatt szóltam, hanem, mert olyan gáz volt, hogy majdnem olvashatatlan lett.

Tudod, amikor sok kis kínait látsz, egyformának tűnnek. Én az emberszabásúakkal is így vagyok, és nem akarok kilógni a sorból.

(#20419) < CyberBob >


< CyberBob >
őstag

Rá lehet bírni a rókát, hogy indításnál frissítse az előzőleg nyitva maradt lapokat és ne kézzel keljen?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#20420) DarkDeer


DarkDeer
senior tag

Üdv!

2 napja a Youtube videók diavetítés szerűen akadozva mennek csak. Frissítettem a legújabb flash player-re, ürítettem a cookie-kat, semmi javulás.
Windows 7 Ultimate 64 bit, Firefox 5.0.
64 bites Internet Explorer-el nincs ilyen gond, ott simán megy minden. Visszaolvasgattam a fórumon, de nem találtam konkrét megoldást. Van valami javaslatotok?

(#20421) BullZeye válasza < CyberBob > (#20419) üzenetére


BullZeye
veterán

Ez engem is érdekel :) ha jól tudom ha bezáráskor a Cache-t törlöd akkor frissül, de akkor meg pont a gyors indítás tűnik el :)

(#20422) MichaelSD


MichaelSD
őstag

Használja valaki a Mozilla Syncet a saját szerverén. Tapasztalatok a könyvjelzők szinkronizálásával?

[ Szerkesztve ]

XMPP: sdmichael@kdetalk.net

(#20423) WonderCSabo válasza MichaelSD (#20422) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem.

(#20424) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

Kipróbálható az Electrolysis, pontosabban a chrome-content process separation. A legújabb hourly build már tartalmazza a szükséges patcheket. Használatához about:config -ban egy új logikai (boolean) változót kell létrehozni, browser.tabs.remote néven, értéke legyen true, majd újraindítani a Firefoxot. Így a böngésző legtöbb funkciója nem fog működni, és az oldalak nézéséhez a HW gyorsítást is ki kell kapcslolni.

Megj.: Én szomorúan azt tapasztaltam, hogy a processz különválasztás ellenére a fülekben végzett munka miatt még mindig belassul az UI. :(

[ Szerkesztve ]

(#20425) kranazoli


kranazoli
senior tag

7.1-es térhangzást is kínál a Flash Player 11 béta

"Az első, és talán egyik legfontosabb újítás a natív 64-bites támogatás, amely mind Windows, mind Linux, mind pedig Mac OS operációs rendszereken elérhető."

64 bites hivatalos Firefox mikor lesz?! Vagy van, csak nem tudok róla? :)
Azt tudom, hogy van vmilyen csak azt nem, hogy milyen... :F

:R

Ui:

Feldobtam ezt a 11 béta flash-t, lejátszóban egy YT kedvencek listám - nézzük, hogy muzsikál (a Machine Head) :)

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#20426) ladlac


ladlac
tag

Üdv! Firefox 5-höz létezik olyan kiegészítő, ami a weboldalakkal elhiteti, hogy nem FF5-t használok, hanem mondjuk 3.6-ot? iOS-re van pl. Atomic Web böngésző, és abban van olyan funkció, hogy 'identify browser as...', ilyenre lenne szükségem PC-s Firefoxhoz. Jóhiszeműn frissítem a FF-t és az IE-t is a legújabb verzióra, majd kiderül, hogy a felvi.hu nem enged be velük, csak FF 1-2-3-mal, illetve IE 6-7-8-cal.

(#20427) fatal`


fatal`
titán

(#20428) WonderCSabo válasza kranazoli (#20425) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Majd.

(#20429) WonderCSabo válasza WonderCSabo (#20424) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

Az előző hírhez kapcsolódóan Christopher Blizzard írt egy blogbejegyzést a multi-processz Firefox okairól.

(#20430) Duplicon


Duplicon
csendes tag

Sziasztok!

Na most jön egy nagyon láma kérdés tőlem. Nekem a FF Névjegynél az 5.0 van. Letölteni meg az 5.0.1-et lehet. [link]
Akkor ami nekem van annál van már újabb?

(#20431) WonderCSabo válasza Duplicon (#20430) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jaja, nekem sem ajánlotta fel az update-et még.

(#20432) Duplicon válasza WonderCSabo (#20431) üzenetére


Duplicon
csendes tag

Oké. Akkor ezek szerint van már újabb, csak várnunk kell még rá. :K
(vagy éppen aludni még egyet)

(#20433) kranazoli válasza WonderCSabo (#20428) üzenetére


kranazoli
senior tag

Köszi! :D

Fox 5.01 -> Háde, miért nem töltitek le az 5.01-et, aztán frissítés manuálisan?!

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#20434) Duplicon válasza kranazoli (#20433) üzenetére


Duplicon
csendes tag

Hámee lusták vagyunk ebben a melegben. :K :D

(#20435) kranazoli válasza Duplicon (#20434) üzenetére


kranazoli
senior tag

Akkor Én nem. :B

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#20436) Duplicon válasza kranazoli (#20435) üzenetére


Duplicon
csendes tag

Na azért csak megoldottam. :K :D

(#20437) ladlac válasza fatal` (#20427) üzenetére


ladlac
tag

Köszönöm, pont ilyenre gondoltam, tökéletesen működik.

(#20438) kranazoli válasza Duplicon (#20436) üzenetére


kranazoli
senior tag

Fújd ki Magad, sokat dolgoztál. :D

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#20439) Killing


Killing
addikt

Sziasztok!
FF 5.0-val pár napja diavetítés-szerűen akadoznak a videók, de nem csak youtubeon hanem pl.: videán is. Lehet valamit tenni ellene? :F

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#20440) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Kíváncsi leszek lesz-e normális 64bit-es FF, de ha olyan lesz mint az IE 64bit-ese akkor delete.

(#20441) kranazoli


kranazoli
senior tag

Sziasztok!

A Fox 6 Béta 2-ben van vmi érdemleges javítás, netán újítás amiért érdemes lenne az 5.0.1-et lecserélni rá?! :R

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#20442) F34R válasza KaiotEch (#20440) üzenetére


F34R
nagyúr

mármint uninstall , abba biztos vagyok amikorra 64 bites lesz egy kicsit átfogják szabni a folyamtok rendjét és totálisan nem olyan lesz mint az exploderé :)

(#20443) WonderCSabo válasza Killing (#20439) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Rakd újra a Flash playert. A Youtube és a Videa is azt használja.

kranazoli: Ami itt landed, az van benne, többek között.

F34R: Mégis mit szabnának át? Semmit. A JS motort kell optimalizálni meg még egy pár dolgot 64 bitre oszt csókolom.

(#20444) F34R válasza WonderCSabo (#20443) üzenetére


F34R
nagyúr

jól van te vagy a mester nem vitatkozok :DDD

(#20445) BullZeye válasza WonderCSabo (#20443) üzenetére


BullZeye
veterán

Mikor fognak kezdeni valamit azzal, hogy Nightly-val is lehessen frissíteni a "nem kompatibilis" kiegeket? Mert az nem megoldás, hogy FF4-el indítom a profilt, és úgy keresek kiegeket. :)

(#20446) kranazoli válasza WonderCSabo (#20443) üzenetére


kranazoli
senior tag

:R

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#20447) Leopaard válasza Duplicon (#20430) üzenetére


Leopaard
csendes tag

Windowson és Linuxon nem fontos frissíteni, mert az 5.0.1 csak két javítást tartalmaz a Mac-es verzióra. Gondolom ezért nem is ajánlja fel a frissítést

(#20448) WonderCSabo válasza BullZeye (#20445) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Van vhol erre egy bug, szóval tudnak a problémáról. :)

Leopaard: Köszi a felvilágosítást. :R

(#20449) qdak


qdak
addikt

hello nem le7 letiltani a frissitést, mindneáron 5 re akar frisiteni állandoan inditásnál kihozza, na de nekemmobil net van itt és egyáltalán nem akarom ( ráadásul sztem erre ment el a sok adat h csak ugy maga nekiállt letölteni :W :o :O )

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#20450) KaiotEch válasza qdak (#20449) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.