Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19351) pete_21 válasza andree04 (#19347) üzenetére


pete_21
addikt

Próbáld meg letiltogatni a kiegészítőket, vagy készíts egy új profilt, és azzal nézd meg, ahogy alapból van, frissen.

(#19352) Brian_GT válasza pete_21 (#19350) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ez nem nyert sajnos.

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#19353) Brian_GT válasza pete_21 (#19351) üzenetére


Brian_GT
őstag

Ez meg megint csak kész...teljesen letöröltem a Firefoxot és mikor kérdezte minden személyes beállítást mindent dobtam a kukába.
Azt most visszacsinálgattam könyvjelzőket, jelszavakat stb..szóval full tisztaként került fel és ugyan úgy. Megőrülök.

Régen nekem már fent volt ez a game, jó kis game amúgy érdemes.... csak nem jut már eszembe mert rég volt nagyon, mit csináltam, hogy ez a cucc ne jöjjön így elő.

[ Szerkesztve ]

- Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

(#19354) pete_21 válasza Brian_GT (#19352) üzenetére


pete_21
addikt

Ezeket a hsz-eket nézd meg: [link], [link], egyben a megoldással, [link], [link]. Lenry-nek is az Audiosurf rontotta el. Ezek alapján ez nálad is megoldja a gondot. :)

(#19355) F34R válasza fatal` (#19348) üzenetére


F34R
nagyúr

jah hát lényegében annyi csak hogy kitakarja felhasználónév/jelszó párost és bill. kombinációval lehet belépni. ezzel az a baj hogy az alap jelszókezelőt nem váltja le csak ráépít, ezért kellene már valamit rendbe tenni Fx körül mert nekem nem jön be ez a módszer :S.

(#19356) WonderCSabo válasza F34R (#19338) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Azt nem hívjuk egérmozdulatoknak. Tudtommal nincs tervbe véve a a lecserélése. Kevesen használják, és annyira nem gáz.

(#19357) fatal` válasza F34R (#19338) üzenetére


fatal`
titán

Azt autoscrollnak hívják, nem egérmozdulatnak.

Mit akarsz azon lecserélni? :F

(#19358) Krystal_s válasza BullZeye (#19339) üzenetére


Krystal_s
addikt

én kb 1-2 hónapja vettem észre mindhárom gépen szinte azonos időben h egyre több oldalnál jobban akadozik a görgetés. főleg, ahol sok kép van. a 2magos procis gépen is érezni ahogy szenved. pedig én még a 3.6.17 FF-t használom...lehet h vmelyik kiegészítő lenne a ludas vagy ff verzió ? a smooth scrolling bekapcsolásával még rosszabb sztem. ( örülök h más is észrevette a jelenséget, mert, ha isminek mondom, akkor annyi a válasz h használjak Chrome-ot ) :U

(#19359) Steelmanus válasza Krystal_s (#19358) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

Hasznalsz valamilyen reklamszurot? Lehet az teszi akadozotta a gorgetest, amig tiltja a reklamot pl flash-t, addig meg-meg akad a gorgetes.
A mouse gorgetesi sebesseget lehet allitani:
About:config
mousewheel.withnokey.sysnumlines False Eredeteileg: True
A mousewheel.withnokey.action 0 Ezt csak ellenorizni kell.
A mousewheel.withnokey.numlines pl: 10 Eredetileg 6 erteken van.

[ Szerkesztve ]

(#19360) WonderCSabo válasza Krystal_s (#19358) üzenetére


WonderCSabo
félisten

És miért nem használsz Fx4-et? A görgetés is sokkal simább a reatained layersnek köszönhetően, HW accal meg pláne.

[ Szerkesztve ]

(#19361) BullZeye


BullZeye
veterán

Addressbar-ba ha elkezdem beírni, hogy ipon, akkor egy csomó találat jön ki legördülőbe.
Hogy tudom megoldani azt, hogy a NEM RENDEZETT könyvjelzőket ne mutassa? Csak az előzményeket, és a "Könyvjelzők eszköztár"-ban lévőket?

Ha valaki nem értené a kérdést, nyomj CTRL+B-t akkor látod a könyvjelzők Sidebar-t (vagy ctrl+shift+b az ablakhoz), és ott 3 főcsoport van
-Könyvjelzők Eszköztár (ez az amit ki lehet rakni)
-Könyvjelzők Menü (itt pl RSS feliratkozások vannak nekem)
-Nem rendezett könyvjelzők (itt meg olyan cikkek amiket később el akarok olvasni)

És ha elkezdem beírni, akkor mind3-ból jön mindenféle....Pedig elég lenne a Könyvjelzők eszköztár (pontosabban ezt meg az Előzményeket szeretném csak)

(#19362) erikke17


erikke17
őstag

Üdv, gondoltam rákérdezek mert nagyon idegesit :((( . Mi a rákot tekeri ennyit ez a hülye FF a HDD-t mikor első inditása történik az FF-nek? Tekeri vagy egy percig de mi a francnak nem értem.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#19363) Steelmanus válasza erikke17 (#19362) üzenetére


Steelmanus
addikt

Nem kevered ossze az Elotoltessel? Bekapcsolom a gepet, rogton elinditom a FF Nightly-t de nem teker semmit csak gyorsan elindul. Ha megnyitod a Feladatkezelot, akkor lathatod hogy nagyjabol a gep bekapcsolasa utan 6 percel elindul az Elotoltes es kb 1 percig tart, attol fuggoen hogy a Prefetch mappaban menyi program van mar betoltve.

(#19364) erikke17 válasza Steelmanus (#19363) üzenetére


erikke17
őstag

Úgy értem, gép bekapcs, minden elindul ami be van állitva hogy automatikusan induljon(alap dolgok), aztán én elinditok 4 programot, majd elinditom FF-t aztán el kezdi tekerni HDD-t, majd befejezte és ennyi, különösebb lassulás nincs csak idegesit ahogy teker. Meg mi az amit ennyire néz? Gyorsítótár? Előzmények?

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#19365) Hawk1979 válasza erikke17 (#19364) üzenetére


Hawk1979
őstag

Nekem is tekeri (4.0.1)
Frusztráló, régen ilyet nem csinált 3.x.x változatoknál.
Igaz akkor még xp-t használtam.

(#19366) Steelmanus válasza erikke17 (#19364) üzenetére


Steelmanus
addikt

Egyszeruen kiszurheted hogy valoban a FireFox-e a bunos, tedd be az ikonjat az Inditopultba hogy a rendszerrel egyutt induljon. De ne indits mas programot csak az FF induljon.
Ha valoban az FF a bunos, akkor mar akkor tekernie kell a vincsit amikor megkapod az Asztal-t + a FireFox-ot hiszen az automatikusan indul az vele.
Vagy ne inditsd el az Firefox-ot es ugy varjal kb 6 percet, magatol elfog kezdeni tekerni a vincsi nagyjabol 1 percig. Virusirtot hasznalsz, az is indulaskor dolgozik,a defrag is utemezve van, alapbol naponta ha nem allitottad at mas utemezesre.
En hasznaltam a 4.0-at vagy ket hetig de nalam nem tekerte a vincsit, igaz a defrag es a Defender is tiltva van, mas virusirtot nem hasznalok es az OS-el sem indul semmilyen mas program, meg az ATI vezerlopultja sem. AMD VISION Engine Control Center.
Tegy egy probat hogy csak a FireFox induljon a rendszerrel.

(#19367) erikke17 válasza Steelmanus (#19366) üzenetére


erikke17
őstag

Egyértelmű hogy az FF tekeri, mert van hogy bekapcsolom gépet+elinditom programjaimat, elmegyek eszek inditom FF-et eltelik egy fél perc és tekeri egy percig kb aztán csendben marad. Olyan mintha átnézné előzményeket vagy hasonló, FF4 óta van ez, különösebben nincs bajom vele mert ha csinálni akarja csinálja csak jó volna tudni mi az amit néz :D

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#19368) Steelmanus válasza erikke17 (#19367) üzenetére


Steelmanus
addikt

Na akkor tisztazzuk. Feltettem direkt egy masik vincsire es a W7 32-re az FF 4.01-et, azokkal a kiegeszitokkel amiket mindig hasznalok. Es nem tekeri.
Nezd meg a Feladatkezeloben hogy melyik programok indulnak Idle allapotban. Van beloluk jopar. Nem tudom hogy mennyi lappal inditod az FF-ot de en ures lappal nyitottam meg.
Az nem lehet hogy valamelyik kiegeszitod kavar be?
Vagy pl en a belso virusellenorzest kiszoktam kapcsolni:
browser.download.manager.scanWhenDone False

[ Szerkesztve ]

(#19369) erikke17 válasza Steelmanus (#19368) üzenetére


erikke17
őstag

Esetleg attól hogy én korlátoztam a gyorsitótárat 50MB-ra? És mivel korlátozva van neki igy a régebben használt fájlokat törli... ?
Mint irtam egy elinditott windows ami felállt és működőképes, akármennyit futhat, elinditom FF-et majd egy perc után tekeri a vinyót. Más programoknak szerintem ehhez semmi köze. Google van kezdőlapnak, de ennek se nincs semmi köze, mert ahogy megnyitom megyek pl Facebookra vagy PH-ra szóval a kezdőlap se szól bele.
A másik gépen is ugyan úgy csinálja, szóval nem gép függő dolog...

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#19370) WonderCSabo válasza BullZeye (#19361) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Alapból ilyet nem tud, talán kieggel.

erikke17: Talán meg kéne nézni Erőforrás-figyelővel...

(#19371) Steelmanus válasza erikke17 (#19369) üzenetére


Steelmanus
addikt

En ugyan nem korlatoztam a cache meretet, viszont nem is a C:\-n van de nem gondolod hogy 50 Mb-ot egy percig fog frissiteni?

WonderCSabo Kijott a Firefox 5.02 Beta. Erdemes kiprobalni, vagy maradjak a mar jol bevalt Nigtly-nal? Ugye a Nightly-ba teszik be az uj javitasokat stb. de pl az Aurora-ba nem lehett beallitani a gfx.font_rendering.cleartype_params.rendering_mode 2 sem mert a GFX-nel hianyoztak jopar valtozok. peldaul ezek.
gfx.font_rendering.cleartype.always_use_for_content Logikai true
gfx.font_rendering.cleartype.use_for_downloadable_fonts Logokai true
gfx.font_rendering.cleartype.params.cleartype_level Egesz -1
gfx.font_rendering.cleartype.params.enhanced_contrast Egesz -1
gfx.font_rendering.cleartype.params.gamma Egesz -1
gfx.font_rendering.cleartype.params.pixel_structure Egesz -1
gfx.font_rendering.cleartype.params.rendering_mode Egesz -1

Modositas:
gfx.font_rendering.cleartype_params.rendering_mode Egesz 2

Ezek akkor a Beta-ba sem kerultek meg bele?

[ Szerkesztve ]

(#19372) WonderCSabo válasza Steelmanus (#19371) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem, ez a változás már túl késői volt ahhoz, h. bekerüljön az Fx5.0-be. Hogy melyik channelt kívánod használni, azt a saját igényeid szerint magadnak kell eldöntened.

[ Szerkesztve ]

(#19373) erikke17


erikke17
őstag

Biztos nem jókedvéből tekeri a vinyót :) Valamit csak keres/csinál FF.
De itt cacheval lesz a dolog kapcsolatos, ugyanis volt ma egy áramszünet, mikor megint bekapcsoltam gépet majd elinditottam FF elég nehezen tért magához tekert ezerrel, majd elindult, de ugyebár ha jól tudom ilyenkor törli cachet, azóta volt egy ki-e kapcsolás cache nem volt több 15mb-nál, és nem is tekert olyan sokat csak egy kicsit.

Steelmanus - Igen ám hogy 50Mb de azok a fájlok ha jól emlékszem 20kb körüliek, ami 50Mb-ba eléggé sokszor megvan ami nem kevés fájl.

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#19374) WonderCSabo válasza erikke17 (#19373) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Megnézted az Erőforrás-figyelőt?

[ Szerkesztve ]

(#19375) erikke17 válasza erikke17 (#19373) üzenetére


erikke17
őstag

Fejlemények: Cache ürit, FF-ből kilép, gép ujraindit, programokat elinditottam(vártam 5percet ezalatt figyeltem teker e), firefoxot elinditottam, semmi hosszú tekerés mint ezelőtt mert nem volt mit néznie. Egyszóval Cachet nézegeti hidegindításnál.

WonderCSabo - Van olyan része FF-nek? o,O

[ Szerkesztve ]

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#19376) Steelmanus válasza WonderCSabo (#19372) üzenetére


Steelmanus
addikt

Koszonom, erre voltam kivancsi. maradok a Nightly-nal.

(#19373) erikke17 Amit kiprobaltam 4.01-et annal nem neztem a cache meretet de amit naponta hasznalok annak van amikor 150-200 Mb korul van a cache merete.
Pocre indul, igaz Nightly.

[ Szerkesztve ]

(#19377) WonderCSabo válasza erikke17 (#19375) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A Windows 7- nek.

(#19378) erikke17 válasza WonderCSabo (#19377) üzenetére


erikke17
őstag

Ja igen hogy a felügyeleti eszközre gondolsz ami XP-ben igy van, Win7-ben nem tudom hogy hol hogyan miképp :D Egyébként feljebb irtam rá jöttem már hogy a cache végett tekert.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#19379) WonderCSabo válasza erikke17 (#19378) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ctrl+Shift+Escape -> Teljesítmény -> Erőforrás-figyelő. Vagy szimplán beírod a Start Menübe, és kiadja.

(#19380) Krystal_s válasza Steelmanus (#19359) üzenetére


Krystal_s
addikt

szia, köszi...
Flashblock és Adblock plus kiegészítőket használom, de ezeket már kb 1-2 éve. görgetés akadozása pedig csak mostanában jött elő.nem is igazán az egér használatnál érezni, hanem amikor a nyilakkal görgetem az oldalt notebook, laptop használatkor...
az általad írt beállítások arra is hatással vannak ?

WonderCSabo: olyan sok negatív dolgot olvastam róla.újítások, amik nem tetszenek és az a sok hiba, amiket itt folyamatosan olvasok...ezek miatt még nem volt kedvem kipróbálni.

(#19381) Steelmanus válasza Krystal_s (#19380) üzenetére


Steelmanus
addikt

Szia!

Pontosan. Azt en is eszrevettem hogy ha a nyilakkal mozgatom pl lefele az oldalakat, akkor akadozik. Meg itt a PH-n is ahol a topikokban keves kep van, olyan mintha nem tudna folyamatosan frissiteni a legorduleskor az eppen aktualis reszt az oldalon.
Eger gorgozesnel nem teszi de ott nem is olyan gyors az eppen megjelenitett resz az oldalon, de a nyilakkal torteno gyors valtozasnal nalam is akadozik a megjelenites, pedig en asztali gepet hasznalok. A finom gorgetes be van kapcsolva de ugy latszik hogy csak az egergorgozesre van hatassal, a nyilas mozgatasra mar nem all a finom gorgetes.

(#19382) WonderCSabo válasza Krystal_s (#19380) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez csak egy böngésző nem egy új lakás, vagy autó. Kipróbálod ha nem tetszik, uninstallálod. Az viszont igaz, hogy magyar oldalakon időnként összeomolhat, szóval most már várd meg a kövi frissítést.

(#19383) Krystal_s válasza WonderCSabo (#19382) üzenetére


Krystal_s
addikt

igen tudom, igazad van :K ,csak nem volt hozzá még türelmem. gondoltam h most végre stabil és minden ok, kicsit várok a javításokkal.
végül most volt egy kis időm és frissítettem a 4.0.1-re.külsőre nem is vészes :) azt hittem több dolgot változtattak, de azt a párat könnyen betudtam állítani h nekem megfeleljen. a kis notin meg még jól is jött h kilehet kapcsolni a menüsort ,miközben mégis elérhetők fent a bal sarokban.
átfutottam az általad írt Blogot is, nagyon hasznos leírás. :K
nálam nem lettek homályosak a betűk, pedig nem tettem fel az sp1-et, csak a KB2454826 javítást, de sztem arra sem volt szükség ,mert a about:support részen, azt írja h nincs engedélyezve a Direct2D. ez lenne az a hardveres gyorsítás ? lehetséges h az én vga-m nem támogatja ? ( jelenleg a kisgépen nézem, ami egy Toshiba-T210 integrált Intel® HD Graphics vga-val )
most elkezdem használni és bízom benne h hibamentesen fog működni...

Steelmanus: nálam is detto...
most frissítettem a böngészőt, talán a görgetés is jobb lesz...

(#19384) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Firefox hírek:

Megjelent a Firefox 5 BÉTA. Ez az első megjelenő újfajta bétaverzió a Rapid Release rendszerben.

A híres-nevezetes preload patch-et backoutoltál a trunkból, de csak azért, hogy egy még jobbal helyettesítsék [link] [link]. A mai Nightly buildben már benne lesz.

(#19385) WonderCSabo válasza Krystal_s (#19383) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A hardveres gyorsításnak két része van: a hardveresen gyorsított renderelés, és a hardveresen gyorsított kompozíció. Az első rajzolja ki az oldal összes elemét, a második pedig a már kirajzolt elemeket rakja össze egy oldallá. A renderelést Windowson Direct2D-vel (karöltve a DirectWrite-al ami a szöveget rendereli), a kompozíciót Direct3D-vel oldották meg. [link] A homályos betűket a Direct2D (pontosabban a DirectWrite) okozza, mivel Nálad ki van kapcsolva, a betűid egy az egyben olyanok, mint Fx3.6-ban. A kis integrált Intel karikat nem nagyon támogatja a Fx hardveres gyorsítása. Az első hszben le van írva, hogyan tudod erőltetve bekapcsolni a hardveres gyorsítást.

(#19386) kranazoli válasza WonderCSabo (#19384) üzenetére


kranazoli
senior tag

És van értelme feltenni ezt a béta verziót?! Milyen javítások vannak benne? :R

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#19387) WonderCSabo válasza kranazoli (#19386) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#19388) kranazoli válasza WonderCSabo (#19387) üzenetére


kranazoli
senior tag

Köszi!

Először majd csak notira dobom fel, mert a 20db addon-omból kb. 10 nem kompatibilis az Fx5-el. Szal majd lehet használni az Addon Compatibility Reporter-t. :D

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#19389) WonderCSabo válasza kranazoli (#19388) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Jaja, valszeg az inkompatibilitástól függetlenül tökéletesen fog működni mind.

(#19390) pete_21


pete_21
addikt

Látom bekerült a Permissions Manager. Ezt egyelőre még csak az about:permissions paranccsal lehet előhozni? Majd csak később kerül bele a menübe?

(#19391) F34R válasza WonderCSabo (#19387) üzenetére


F34R
nagyúr

nálam ez az oldal sose jön be :W máshol megtalálom?

Érezhetően gyorsabb nekem , mondjuk 3 kieg. mínusz: down them all , firebug , greasmonkey , ezek nagyon visszafogják?

[ Szerkesztve ]

(#19392) WonderCSabo válasza F34R (#19391) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Viszonylag igen.

Nem tudom Ti mit csináltok, Nekem megy az oldal.

pete_21: Aha. Jó lenne, ha az összes többi beállítás és ablak in-content lenne, mert nem csak a privacy beállítások vannak ilyen zagyvaságban, mint ahogy itt van ilusztrálva.

[ Szerkesztve ]

(#19393) kranazoli válasza WonderCSabo (#19389) üzenetére


kranazoli
senior tag

Ezeket az addon-okat használom és ezekkel volt(van) probléma:

Extensions processed: 21 total

1. Adblock Plus (v1.3.7) — A reklám a múlté!
3. App Button Color (v1.0) — Change the color of the orange Firefox button.
4. Bookmark Favicon Changer (v1.44) — Right click at your bookmark to change favicon.
5. Default Full Zoom Level (v4.5) — Default FullZoom Level

E helyett eddig a NoSquint{2.1} bővítményt használtam, de az Compatibility reporter ide; Compatibility Reporter oda nem működik.

6. Download Manager Tweak (v0.9.5) — Allows the download manager to also open in a tab or sidebar, and adds some optional display changes.

7. Download Statusbar (v0.9.8) — Tekintse meg és kezelje a letöltéseket egy takaros állapotsorból
(kellett hozzá az Addon Compatibility Reporter)

8. Easy DragToGo+ (v1.1.3.3) — Allows you to open a new tab using drag and drop gestures easier.
9. Element Hiding Helper az Adblock Plushoz (v1.1.1) — Elemek elrejtése szabályok alapján (Adblock Plus bővítmény).

10. FEBE (v7.0beta4) — Backup your Firefox data
(kellett hozzá az Addon Compatibility Reporter)

12. FireGestures (v1.6.4) — Különféle parancsokat hajt végre egérmozdulatok hatására.
(kellett hozzá az Addon Compatibility Reporter)

13. Flagfox (v4.1.2) — A csatlakozott kiszolgáló elhelyezkedésétől függően jeleníti meg az adott ország zászlóját.

14. Forecastfox Weather (v2.0.2) — Display international weather forecasts from AccuWeather.com in an easily readable format.
(kellett hozzá az Addon Compatibility Reporter)

15. Navigational Sounds (v1.2.2) — A simple extension that plays the Windows Internet Explorer start and end navigation sounds, popup blocked and information bar sounds, feed and search provider discovered sounds, and download completed sound.
(kellett hozzá az Addon Compatibility Reporter)

16. SearchPreview (v5.0.3) — Webhelyek előnézeti képét illeszti be a Google és a Yahoo keresési eredményébe.
17. Status-4-Evar (v2011.04.06.18) — Állapot- és betöltésjelző elemek Firefox 4+ -hoz

18. Tab Scope (v1.1.1) — Previews and navigates tab contents through popup.
(kellett hozzá az Addon Compatibility Reporter)

19. Undo Closed Tabs Button (v3.7.1) — Eszköztárgomb a nemrég bezárt lapok újranyitásához
20. WebMail Notifier (v2.7.7) — Webes e-mailek érkezésekor figyelmeztet

21. YouTube Auto Replay (v2.1) — Adding an infinite replay loop functionality to YouTube

E helyett eddig a AutoReplayforYouTube{1.9.2} bővítményt használtam, de az Compatibility reporter ide; Compatibility Reporter oda nem működik.

Ill. használtam a ColorfulTabs{4.8.1.6.2} bővítményt is, de az sajnos bug-osan működik. :( 2 db tabfül van, bezárom a 2.ikat és van egy kis függőleges mozdulat bug. Mintha az első tab magassága kisebb lenne, mint amiket megnyit. Ez akkor van, ha engedélyezve van a Highlight current tab, de most nincs és akkor is van.

Van rá mondjuk Stylsh is, ami szintén kiemeli az aktív tab-ot, de mondjuk most így nélküle is teljesen okés. :)

Mondjuk azt hittem jóval több addon-t készítettek már el, hogy akár 6.x kompatibilis legyen. Bár majd ha kijön a végleges akkor az érdemleges és nem kompatibilis bővítményeket úgyis kompatibilissé teszik majd, vagy lesz helyettük másik. :)

Maga a Fox5 béta meg működik rendesen. (Fox4-essel sem volt semmi eget remgető bug-om)

Aki esetleg tud jobb bővítményeket, ne tartsa Magában. :R
(1éb jobb alternatíva, stb...)

[ Szerkesztve ]

AsRock Z77 Extreme4 | Intel Core i7 3770K | Kingston HyperX Fury Blue 32GB 1600MHz DDR3 | MSI GeForce® GTX 1070 GAMING Z 8G | A-DATA 384GB SSD | XFX XTR Series 650W | LG-24MP57VQ-P IPS 24" | Windows 10 WST x64

(#19394) pete_21 válasza WonderCSabo (#19392) üzenetére


pete_21
addikt

Ok, akkor majd bekerül. Gondolom a Pricacy-n belül lesz majd neki egy gomb, vagy valami.
Igen, láttam én is azt a képet, és pont akartam is kérdezni, hogy az In-content Beállítások ablak hol tart? Mert eredetileg a 4-es Fx-ben lett volna, aztán kikerült belőle, de egyelőre még semmi nyomát nem látom a nightlyban sem... Pedig tényleg jó lenne...
Nekem is megy a wiki.mozilla.org, bár a bugzilla kb. egy órája nagyon bizonytalanul ment, alig akarta behozni, gondolom karbantartás volt. Már megy az is.

(#19395) WonderCSabo válasza pete_21 (#19394) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ott biztos nem lesz, hiszen a lényeg, hogy ne kelljen külön ablakot megnyitni.

Sajnos az egyéb in-content cuccok tudtommal sehol sem tartanak. :(

[ Szerkesztve ]

(#19396) F34R válasza WonderCSabo (#19392) üzenetére


F34R
nagyúr

semmit szar a szolgáltató.
végleges mikor várható ?

(#19397) WonderCSabo válasza F34R (#19396) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Június 26. körül.

(#19398) erikke17


erikke17
őstag

Ha valami kiegészitő nem működik rendesen, vagyis ment, de el kezdett vacakolni Avast WebRep, nem jól mutatja az oldal értékelését, egyszer mutatja az oldal értékelését majd később nem, és ha újra telepiteném a kiegészitőt megjavulhatna? Vagy feleslegesen ne vacakoljak vele, mert úgyis Avastnál van a bibi....?

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#19399) Steelmanus válasza kranazoli (#19393) üzenetére


Steelmanus
addikt

Sziasztok!

En a Nightly Tester Tools-t hasznalom Force modban, ez az elso amit feltelepitek nem lesz gond egy ideig a kiegeszitok telepitesevel :)

Van nekem is egy problemam, a YT videoknal nem mutatja az elotoltes pl ha leallitom a lejatszast.

[ Szerkesztve ]

(#19400) WonderCSabo válasza Steelmanus (#19399) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ő meg Addon Compatibility Reportert használ, az is automatikusan kilövi a kompatibilitás ellenőrzést.

Én meg csak egy változót írok át. :)

Rakd újra a Flash playert.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.