Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19033) Steelmanus válasza kranazoli (#19028) üzenetére


Steelmanus
addikt

Szia!

Koszonom az elismerest, de ugyvagyok vele hogy ha van valami problema amihez eleg az en - nem valami magas - tudasom, hat megprobalok segiteni.
Mindharom vincsimen a meretukhoz igazitva van egy aktiv C particio, es meg masik ketto D,E es csak ezeket hasznalom, ha hasznalom, mert altalaban lehuzom oket most eppen a 320-as Wd-rol irok W7 32 bita alol. Ez bevan lakva, most eppen ezen hasznalom az Aurorat.
A registry modositast nem is kell megcsinalnod a plugin-container ha egyszer elindul akkor mar ugyis fut csak elirtam a memoriahasznalatat Kb-ot irtam Mb helyett :(((
Gondolom olvastad (#19001) xabolcs hsz.-at, Ő jobban vagja ezt a temat, en is csak egyeterteni tudok vele.
A Chrome-ot kihagyom csupan a topikjat olvasom azt is csak par honapja kezdtem el de ahogy olvasgatom az sem lesz telepitve a gepemre soha amiota van FireFox, azota azt hasznalom nameg az Operat RSS-re.

(#19029) Sweet Lou 6 En szemuveget hasznalok de nekem ugy tunik a kepek alapjan hogy az IE9-ben rosszabbak a fontok kinezetei mint a FireFox-ban. Csak en latom igy?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.