Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18981) Steelmanus válasza zoli62 (#18960) üzenetére


Steelmanus
addikt

Probaltad hogy kikapcsolod a hardveres gyorsitast a flash-ben?
Milyen gepen hasznalod mert az adatlapodon nem latszik.

(#18962) kranazoli Most is X86-rol irok es valoban a 4.0-nal volt olyan hogy lassan lotte le az OS a process-t ez ugy latszot hogy bezartam az FireFox-ot, majd rogton a Talcarol ujbol inditottam, es kaptam egy figyelmezteto ablakot miszerint a FireFox mar fut. ( x86 - x64 ) alatt is. Frissitettem 4.01-re meg ott is volt ilyen de mondom ez azert volt mert kb 1 masodpercen belul ahogy kikapcsoltam mar kapcsoltam is vissza. Gyanus volt ezert kiprobaltam a Restartless Resart 6 kiterjesztessel ujrainditani, es akarhanyszor restartoltam sosem jott elo a hiba. Erre meguntam a 4-est es feltettem az 5.x Aurora-t azzal nincs ilyen gondom. Most direkt megneztem hogy elinditottam 5 fulet + egy 1080-as videot a 6-dik fulon es neztem a Feladatkezeloben hogy mikent csukodik be az FF 5.
Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:5.0a2) Gecko/20110504 Firefox/5.0a2
Elobb a plugin-container.exe zarodik be, es utanna az FF.
CCC 10.4 + Adobe Flash Player 10.2.159.1 de csak az alternativ bongeszokhoz valo van felrakva az IE ala nem telepitettem. Hasznalom a Grease Monkey-t + Youtube Embed HD fixed 1.4a-t ahol be van kapcsolva a GPU mod vagyis a lejatszasba besegit a 4670-es karim.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.