Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17501) fatal` válasza Kassadin (#17499) üzenetére


fatal`
titán

Kapcsold ki az automatikus újraindulást, vagy BlueScreenViewban nézd meg a hibakódot és keress rá Googleban.

(#17502) Kassadin válasza CPT.Pirk (#17500) üzenetére


Kassadin
addikt

Oké, megnézem köszi.

Huntafal: Neked is.

[ Szerkesztve ]

(#17503) pete_21 válasza KaiotEch (#17458) üzenetére


pete_21
addikt

Nincsmit. Én úgy használom, hogy azokon az oldalakon, ahol kicsit zavar, azokon nagyítok egyet, és úgy már jó. Pl. itt a PH fórumon.

(#17462) WonderCSabo: Pedig úgy emlékszem, hogy régebben le lehetett tiltani, és az about:supportban azt írta, hogy a D2D engedve, DW letiltva. Persze, ha csak egybe mennek, akkor ezek szerint a D2D is le volt tiltva, csak nem írta. Vagy teljesen rosszul emlékszem... :)

Más: Múltkor írtam ezt a facebookos kérdést: [link]. Most néztem, és most már az Fx is úgy jeleníti meg a képeket, ahogy a többi böngésző. (fekete sávval)
Már nálatok is, ugye?

(#17504) KaiotEch válasza pete_21 (#17503) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ja én a könyvjelző eszköztáron látom, hogy életlenek, de nagyon!

Más: Igen mostmár nekünk is "szar" :D

(#17505) BullZeye válasza BullZeye (#17497) üzenetére


BullZeye
veterán

Note for me:
Cute Buttons betesz az Easy Drag to GO-nak.

(#17506) pete_21 válasza KaiotEch (#17504) üzenetére


pete_21
addikt

Hát igen, de szerintem ez így is marad már. Igazából én már megszoktam.
Ha eddig nem javította az MS, akkor sok reményt nem fűzök hozzá, hogy ezután nagyon sietne kijavítani.

Fb-re: lehet, hogy tényleg valami bug volt (már ha nevezhetjük így. :D ), és most javították...
Vagy csak a tesztelőknek akartak kedvezni... :D

(#17507) pohár


pohár
félisten

üdv mindenkinek :R

egy olyan kiegészítőt keresnék, ami a szöveget linkesíti, mint a Chrome-nál a Clickable links és társai, FF4 alá :K
amúgy csak nekem tűnnek másnak a betűk az új FF-ban? elvileg ugyanaz mint a 3.6.x-nél, de mégiscsak másabb :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17508) fatal` válasza pohár (#17507) üzenetére


fatal`
titán

(#17509) Brutforsz válasza pohár (#17507) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

A Linkification 4-sel kompatibilis változatát innen tudod feltenni.

2 mp. spéttel... :)

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#17510) pohár válasza Brutforsz (#17509) üzenetére


pohár
félisten

na erre gondoltam, ezt megtaláltam én is a google-vel, csak nem volt kompatibilis a 4-gyel :K

köszönöm mindkettőtöknek :R

a fontra tudtok mondani valamit, vagy csak ez valami fícsör hogy máshogy néz ki a Times New Roman mint ezelőtt? :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#17511) Brutforsz válasza pohár (#17510) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Ahogy olvasgattam itt a topikot, sokaknál máshogyan néznek ki a betűk, mint azelőtt, és arra is emlékszem, hogy ez valamiért nem a Firefox hibája. :D

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#17512) BullZeye válasza BullZeye (#17505) üzenetére


BullZeye
veterán

Greasemonkey nálam 5 scripttel 600 mega memóriát zabál (FF önmagában ebből 180, és +100 adblock, szóval kb 300~ amit GM), ti hogy vagytok vele? :D
Alapvetően nem vagyok memória-buzi, de amikor 1.8 giga memóriát eszik FF, kegyetlenül belassul, és sok kieg miatt lassan haladok, és egyenként letiltva hosszú lesz, úgyhogy lehet kérdezek még. :D Az meg nem megoldás, hogy fél óránként újraindítom FFet.

(#17513) Cicero


Cicero
őstag

no! feltettem a végleges verziót és használhatatlanná vált, állandóan gondolkodik valamin, másodpercenként megáll a gif, a szövegmezőben az aaaaaaaaaa betűk, és hallom a vinyót is ugyanabban az ütemben zúgni! A program ablakán kívül minden normálisan megy, csak a firefox vekkere áll meg mpenként pár századmpet! ejnye, RC hibátlan volt!

(#17514) LeC válasza CPT.Pirk (#17487) üzenetére


LeC
addikt

ezzek a kis progival sikerült megoldanom: [link]

Vmi a regeditben romolhatott el

◄► !!! FIGYELEM !!! E-MAILT ÍRJ!!!! Nem tudok a privikre válaszolni!!!!!! ◄►                     ◄► [Eladó Hardverek: www.LeC23.atw.hu] ◄► TEL: [06-20/520-48-93] ◄►

(#17515) Penge_4


Penge_4
veterán

Ezzel találkozott már valaki az RC-ben?

A hardvergyorsítás valamilyen okból gyárilag ki van kapcsolva.
Mikor bekapcsolom (akár teljesen friss telepítéssel, kiegészítők és módosítások nélkül) a következő két beállítást (minden más alapértéken):

Akkor a fenti képen látható módon jelenik meg a szöveg, de csak a böngésző grafikus felületén, a weboldalakon semmi probléma vele és amint a képen látszik, a címsor legördülőmenüjében sem.

szerk: A DirectWrite hatástalan, :Y a forced d2d váltja ki a fent említett jelenséget.

[ Szerkesztve ]

(#17516) Kassadin válasza CPT.Pirk (#17500) üzenetére


Kassadin
addikt

Megint volt kékhalál, és már mozilla fönt sincsen, igazatok volt. :R

Ebből szerintem win reinstall lesz, már elég régóta fennt van ez az xp.

(#17518) Kelvin


Kelvin
őstag

Sziasztok!
Körülbelül mikor jön a végleges firefox4?
Valahol azt olvastam, hogy elvileg ezen a héten de ha valami közbejön akkor még tologatják picit...

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#17519) aclandiae


aclandiae
senior tag

Üdv!

Mit kell feltelepítenem, hogy az ékezetes karakterek megjelenjenek?

(#17520) HZoli87 válasza Kelvin (#17518) üzenetére


HZoli87
veterán

Elvileg a hivatalos start ma várható.

(#17521) CPT.Pirk válasza Kassadin (#17516) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Miért nem keresel rá a kék halál okára? Csak be kellene írni a hibakódot a googlebe.

Kelvin: ma valamikor.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#17522) Kelvin válasza HZoli87 (#17520) üzenetére


Kelvin
őstag

Köszi srácok, kíváncsian várom.

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#17523) Steelmanus válasza Penge_4 (#17515) üzenetére


Steelmanus
addikt

En jelenleg igy hasznalom a Nightly verziot:

Mas:
Azt szeretnem kerdezni, hogy ha ma kijon a vegleges FireFox 4.0, utanna a Nightly mikor fog valtani az FF 5.x pre valtozatra, es mikent fog ez megvalosulni, mivel a csatornak neve valtozni fog. tehat mar nem Nightly lesz hanem a kepen lathato csatornanevek lesznek.

Ez automatikus lesz, vagy frissitenem kellesz a letoltesi oldalt mivel en mindig a Nightly oldalrol szedtem le az eppen aktualist.

[ Szerkesztve ]

(#17524) #93794560


#93794560
törölt tag

A Mozilla oldalán még nincs kint a végleges 4-es verzió. Remélem, nem este tizenegy után teszik ki. Tud valaki valamit, hogy a mai napon mikor várható?

(#17525) Winner_hun válasza #93794560 (#17524) üzenetére


Winner_hun
félisten

Remélem, nem este tizenegy után teszik ki.

És ha igen akkor mi van? Gond ha csak alvás után tudod kipróbálni?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#17526) CPT.Pirk válasza Winner_hun (#17525) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kíváncsi rá, ahogy mindenki. Mi a baj ezzel?

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#17527) ToBeY válasza #93794560 (#17524) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Elméletileg már tegnap este letölthető volt végleges 4.0 ha jól értem [link]

(#17528) fatal` válasza Kelvin (#17518) üzenetére


fatal`
titán

Ma, de több helyről már tegnap elérhető volt.

(#17529) Kelvin válasza fatal` (#17528) üzenetére


Kelvin
őstag

Köszönöm!
Megvárom amíg a Suse csomagtárolóban frissül csak kíváncsi voltam, hogy kb. mikor :)

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#17530) max-pain


max-pain
senior tag

(#17531) xEon1337


xEon1337
őstag

Sziasztok!

Feltettem a 4-eset és eléggé elmosottak lettek a betűk a böngészőben, fáj a szemem tőle :)
Van erre valami megoldás?

"Less but better" - Dieter Rams

(#17532) Narancs


Narancs
őstag

Sziasztok!
Feltettem a 4-est, de mivel egyetlenegy kiegészítő nem megy rajta, visszatettem a háromponthatot. Ami azóta ugrál ha engedélyezve van a multirow 5.0 extension, Fel-le ugrál minden lap, iszonyú idegesítő. Előtte nem csinálta. Csináltam Clean Reinstall-t, a probléma megmaradt. Valami ötlet? :F Pls help!

Beauty is pain

(#17533) fatal` válasza xEon1337 (#17531) üzenetére


fatal`
titán

Ha fent van a d2d frissítés (vagy a win7 sp1) és még mindig zavar akkor kapcsold ki a hardveres gyorsítást.

(#17534) fatal` válasza Narancs (#17532) üzenetére


fatal`
titán

"de mivel egyetlenegy kiegészítő nem megy rajta"

Ez nem igaz. Multirow 5.0 többsoros tabokat engedélyez? Használd a Tab Mix plust, az is tudja, jól működik és a 4essel is kompatibilis.

(#17535) Narancs válasza fatal` (#17534) üzenetére


Narancs
őstag

Többsoros bookmarkokat engedélyez, nem tabokat. :N
Én már kezdem feladni, még egy rendszervisszaállítást megpróbálok, aztán ha az se megy akkor nem tudom mi lesz. :(
Az a legidegesítőbb, hogy a teljesen jólműködő 3.6-ot elbaszta a 4.0 felrakása. Uninstall megvolt. Telepítési mappa tölrlése, profil törlése megvolt. Probléma ugyanúgy megmaradt. 4.0 telepítése előtt nem volt.

Beauty is pain

(#17536) fatal` válasza Narancs (#17535) üzenetére


fatal`
titán

Lehet, hogy kijött egy újabb verzió belőle, ami bugos? Passz. :F

(#17537) Matthewus


Matthewus
őstag

Üdv!
A kiegészítősávon hogyan lehet átrendezni az ikonokat? Van 1-2 ikon, amit nem lehet ide-oda tenni, hanem fix helyen vannak.
A Greasemonkeyban, hogy lehet beállítani, hogy melyik oldalakon fusson egy userscript? Firefox 4 alatt nem találom ezt a beállítási lehetőséget.

(#17538) Narancs válasza fatal` (#17536) üzenetére


Narancs
őstag

Rendszer visszaállítás megoldotta :K
Akinek fontos a multirow még ne tegye fel a 4-es foxot :N

Btw fura, hogy kevesen használják, mert szvsz a leghasznosabb cucc. Azon csodálkozom, h nem tudja alapból. Van 30 oldal, amit rendszeresen látogatok, sokkal egyszerűbb kitenni egy ikont, és egy klikkel bármikor elérni. Mondjuk akinek wide-os moncsija van nicns ilyen gondja,h nem férnek el a bookmarkok egymás mellett, lehet itt van a kutya elásva...

[ Szerkesztve ]

Beauty is pain

(#17539) fatal` válasza Matthewus (#17537) üzenetére


fatal`
titán

Ha jobb click testreszabásnál nem engedi átrendezni, akkor nem. Greasemonkeyban a script vezérli, hogy milyen oldalon fut le.

(#17540) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Hát ez érdekes, most nyomtam egy friss telepítést a FF-nak, hogy ami tegnap ki jött az legyen fent és most nem veszi be az Adblock Plus-t... RC-nél még nem voltam ilyen gondok.

(#17541) fatal` válasza KaiotEch (#17540) üzenetére


fatal`
titán

Más is panaszkodott már erre, azt hiszem a about:config oldalon ki lehet kapcsolni a kiegészítők ellenőrzését és akkor feltelepül. Vagy próbáld meg az adblockplus.org-ról telepíteni.

(#17542) KaiotEch válasza fatal` (#17541) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Onnan sem jó, kiírja, hogy nem kompatibilis, pedig igen.

(#17543) fatal` válasza KaiotEch (#17542) üzenetére


fatal`
titán

Érdekes, akkor csak az about:config marad.

(#17544) CPT.Pirk válasza KaiotEch (#17540) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ez érdekes, nálam egyből ment az ABP, nem volt semmi probléma, két FF-et is frissítettem, mindben ment.

----------------

szerk:
Az mitől van, hogy XP-s gépen a tabok a menüsor alatt vannak, a W7-es gépen meg a Firefox gomb tartalmazza a menüt, és vele egy sorban meg a tabok?

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#17545) KaiotEch válasza CPT.Pirk (#17544) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Egy win reboot javított rajta, mostmár engedi.

(#17546) KaiotEch válasza CPT.Pirk (#17544) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Ki/be lehet kapcsolgatni a menüsort... tab-ok mellett jobb gomb és ott találod.

(#17547) horvathd válasza CPT.Pirk (#17544) üzenetére


horvathd
aktív tag

Azért, mert a fejlesztők úgy döntöttek, hogy XP-n ez lesz az alapértelmezett. Ha kikapcsolod a menüt, megjelenik a Firefox gomb.

"The Kid just rages for a while."

(#17548) fatal` válasza CPT.Pirk (#17544) üzenetére


fatal`
titán

Én is probléma nélkül frissítettem mindkét gépemen.

Másikra: Kapcsold ki a menüsort az XP-s gépen és ugyanolyan lesz. :)

(#17549) CPT.Pirk válasza horvathd (#17547) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Áhá, most olvasom közben az itcafe-s írást.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#17550) vikvuk válasza Brutforsz (#17449) üzenetére


vikvuk
aktív tag

köszi, nekem tegnap előtti anyag kellene, azóta nincs fent youtube-on
valami ilyesmi: [link]3.6-hoz?

[ Szerkesztve ]

A CSUPA NAGYBETŰ nem jelent semmit.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.