Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17251) WonderCSabo válasza aero. (#17250) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#17252) aero. válasza WonderCSabo (#17251) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Köszönöm!

(#17253) WonderCSabo válasza aero. (#17252) üzenetére


WonderCSabo
félisten

:N mit. Talán majd ezt is berakom első hszbe, ha még egy páran megkérdezik. Én magam észre sem vettem ezt a változást, pedig elég nagy (nálam mindig visszállítja a füleket)

[ Szerkesztve ]

(#17254) hdanesz válasza WonderCSabo (#17245) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Gyári Fujitsu-Siemens bill. a géppel együtt kaptam. Az is gyári előre összerakott Fu-Si pc.
Megpróbálok drivert keresni hozzá.

@dqdb: nincs semmi bővítmény, 1hete került új windows a gépre...tiszta szűz. :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó új G-shock: https://hardverapro.hu/apro/casio_g-shock_original_gm-2140gem-2aer_adventurer/hsz_1-50.html

(#17255) Matthewus válasza hdanesz (#17254) üzenetére


Matthewus
őstag

Talán ez lesz jó neked: [link]

(#17256) hdanesz válasza Matthewus (#17255) üzenetére


hdanesz
senior tag
LOGOUT blog

Köszi!
ez az f gombokat konfigurálja. Végülis a gomb ellátja a funkcióját, csak a második böngésző ablaknál vannak vele gondok. Azt hiszem megszokom ezt a helyzetet. :)

Eladó új G-shock: https://hardverapro.hu/apro/casio_g-shock_original_gm-2140gem-2aer_adventurer/hsz_1-50.html

(#17257) Viktor77 válasza WonderCSabo (#17253) üzenetére


Viktor77
titán

Nyugodtan tetesd be, én is ezt akartam kérdezni. Ráadásul most nálam nem megy az a blog, így nem tudom meg. Megnézem késöbb.

A másik kérdésem meg az, hogy a címsort nem lehet visszaállítani olyanra, mint a 3.x-es verzióban (4 RC-t használok). Eddig ha beírtam egy webcímrészletet (pl. iddqd, ekkor ide ugrik), akkor a legjellemzőbb oldalra ugrott, vagy olyanra, aminél stimmel a címrészlet, és már többször jártam azon az oldalon.
Most meg csak keresőként működik, aminél az első találat általában az amit én szeretnék, de keresőnek ott a gugli szövegbox a címsortól jobbra, megszoktam, hogy abban keresek.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17258) HZoli87 válasza Viktor77 (#17257) üzenetére


HZoli87
veterán

Ez engem is érdekelne, mert nem kicsit zavaró . Ennyi erővel elhagyhatták volna keresőt jobboldalról. :(

(#17259) WonderCSabo válasza Viktor77 (#17257) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Egy addon kell hozzá.

(#17260) Viktor77 válasza WonderCSabo (#17259) üzenetére


Viktor77
titán

Tökéletes, köszönöm.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17261) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Page Up/Down, Home/End problémára még nincs megoldás?

(#17262) fatal` válasza KaiotEch (#17261) üzenetére


fatal`
titán

Mi a probléma vele?

(#17263) WonderCSabo válasza KaiotEch (#17261) üzenetére


WonderCSabo
félisten

mi a probléma?

(#17264) KaiotEch válasza WonderCSabo (#17263) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Home/End gomb egyáltalán nem müxik. A page up hol úgy működik, mint a home gombnak kellene, hol lefelé viszi a dolgokat. Máshol sehol nincs ilyen gond csak FF4 alatt.

De van egy sejtésem, hogy köze van ahhoz, hogy belekattolok az oldalon valahova és kurzorok jelennek meg....

(#17265) WonderCSabo válasza KaiotEch (#17264) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Első hsz -> diagnosztika.

(#17266) fatal` válasza KaiotEch (#17264) üzenetére


fatal`
titán

Ez nem bug lehet, hanem egyedi probléma, mert még ilyet nem tapasztaltam.

Első hsz -> diagnosztika

Ha nem megy akkor töröld a profilod és configold újra a böngit.

(#17267) HZoli87: Nálam is, egyik bétában sem volt evvel gond.

[ Szerkesztve ]

(#17267) HZoli87 válasza KaiotEch (#17264) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam működik mind a négy gomb (legújabb nightly).

(#17268) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Újra raktam a FF4-et és most jónak tűnik köszönöm.

(#17269) ferke72


ferke72
aktív tag

Másnak nincs olyan problémája mint nekem zsinórban összeomlik magától szinte használhatatlan az új FF rc1...?! :W

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#17270) fatal` válasza ferke72 (#17269) üzenetére


fatal`
titán

Nem volt ilyen problémám, szerintem gyaluld ki te is a profilod.

(#17271) ferke72 válasza fatal` (#17270) üzenetére


ferke72
aktív tag

hogy értve?mit töröljek ki?Köszi!

Nem az számít, hogy mennyi időnk van, hanem hogy mit kezdünk vele.

(#17272) fatal` válasza ferke72 (#17271) üzenetére


fatal`
titán

Első hsz -> Diagnosztika

(#17273) pete_21


pete_21
addikt

Sziasztok!
Fx 4 alatt facebookon, ha rákattintok egy képre, úgy jön be, mint régen, simán megnyitja az oldalt, viszont Fx 3.6 alatt, és IE9 alatt a képet úgy hozza be, hogy a két szélén fekete sáv van, és ha arra kattintasz, akkor a kép előtti oldalt adja vissza.
Nálatok is így működik Fx 4 alatt? Ez egy bug lenne? (nálam csökkentett módban is ilyen...)

(#17274) KaiotEch válasza pete_21 (#17273) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Igen ilyen hálistennek. :)

(#17275) WonderCSabo válasza pete_21 (#17273) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nálam is ilyen, nem tom bug-e. De jobb szvsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#17276) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

(#17277) pete_21 válasza WonderCSabo (#17275) üzenetére


pete_21
addikt

Köszi a választ mindkettőtöknek. Jó így, csak eddig azt hittem, hogy az én profilomban van valami gáz, mert akiktől kérdeztem, nekik mind a fekete sávos megjelenítés volt. :)
Lehet, hogy Mozilláék direkt így akarnak kedvezni a felhasználóknak... :D

(#17278) fatal` válasza pete_21 (#17277) üzenetére


fatal`
titán

Nálam is ilyen FF4ben, lehetne kieg a többi böngészőhöz is, mert utálom ezt a fekete keretet. (krómolok most)

(#17279) szildavid


szildavid
csendes tag

Nektek firefox 4 RC - ben jobb oldalt ahol vannak az ilyenek, hogy x kis négyzet meg az aszalra lerakás gomb, ott nektekis van kis szünet közte? Mert nekem úgyvan és sehol máshol nem láttam még ilyen képet a firefox 4 röl.. Köszi

[ Szerkesztve ]

(#17280) fatal` válasza szildavid (#17279) üzenetére


fatal`
titán

OS?

Nekem nincs, win7 x64 sp1.

(#17281) szildavid


szildavid
csendes tag

Akkor nemtudom, hogy nekem mért, köszi a válaszodat!

(#17282) KaiotEch válasza fatal` (#17280) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

- || -

(#17283) BullZeye


BullZeye
veterán

Embed Youtube videók HD minőségű lejátszást javító greasemonkey script javításból lett valami? Vagy találtatok olyat ami mindenhol müxik?

(#17284) Z-Tom-ee


Z-Tom-ee
csendes tag

Sziasztok!

Kérdésem lenne FireFox 3.6-hoz. (lehet, hogy már volt, de feltúrtam a netet és nem leltem semmit) Windows telepítés előtt, ha nyitottam egy új lapot, akkor a címsort automatikusan kitöltötte az előző oldal címével. Akárhogy állítgatom, ezt most nem hajlandó. Végig néztem a beállításokat, másoltam régi beállításokat, semmi. Telepítve nem volt semmi extra, alapból ment. Tud valaki erre valami megoldást?

(#17285) fatal` válasza KaiotEch (#17282) üzenetére


fatal`
titán

Ez most mi?:D

(#17283) BullZeye: Mire gondolsz? Olyan scriptre ami automatikusan nagyobb minőségre teszi a videót?
Ez nekem működik.

(#17286) KaiotEch válasza Z-Tom-ee (#17284) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Nekem ilyen nem volt, üres volt a címsor.

(#17287) fatal` válasza Z-Tom-ee (#17284) üzenetére


fatal`
titán

Ez vagy bug volt, vagy valami kiegészítő csinálta.

(#17288) WonderCSabo válasza fatal` (#17285) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Beágyazott YouTube videók automatikus max felbontásra rakása. Sajnos ilyen működő szkript nincs, elvileg majd dqdb megnézi.

(#17289) fatal` válasza WonderCSabo (#17288) üzenetére


fatal`
titán

Ja beágyazott, olyanról én sem tudok.

(#17290) Z-Tom-ee válasza fatal` (#17287) üzenetére


Z-Tom-ee
csendes tag

Az nem jó hír. Nem emlékszem, hogy bármit is feltettem volna (persze volt pár dolog menet közben, de nem tudom, mik) és nem is tudom, mi csinálhatja... :(

(#17291) WonderCSabo válasza Z-Tom-ee (#17290) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sztem Tab Mix Plus tud ilyet.

(#17292) vante válasza ferke72 (#17269) üzenetére


vante
aktív tag

Arra kíváncsi lennék, vajon neki maga az FF omlik össze, vagy pedig egy bizonyos oldalon egy bizonyos plugin, és nem-e az rántja magával a programot is? Mert nekem is volt olyan, főleg flasheknél, tekertem pl. előre egy trailer, hupsz hiba, és el is tűnt gyorsan az FF, és már jött a hibabejelentő ablak.

*Itt megjegyezném, akinek ilyen van, legtöbbet azzal segíthet ha elküldi a felugró hibabejelentést a készítőknek. Feltéve, ha nem egy külső plugin volt, de gondolom azokra is találnak majd valamit ki idővel.

Egyébként meg éljen, jön a végleges 1 hét múlva. Készítsétek a pezsgőket, én fogom mind meginni :C

[ Szerkesztve ]

(#17293) WonderCSabo válasza vante (#17292) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ha plugin omlik össze, az ugye már nem ránthatja magával a Firefoxot, mivel azok külön processzben vannak. (legalábbis nem kéne magával rántania)

[ Szerkesztve ]

(#17294) laszlohu


laszlohu
addikt

Sziasztok!

Nemrég kipróbáltam a 10.3 beta flash playert, bizonyos problémákat kiküszöböltek benne,
pl.
Mostanában a Greasemonkey kiegészítőt használtam YousableTubefix - el Youtube videók nézéséhez.
De az új béta flash playerrel a fenti add-onra nincs szükség, legalábbis, ha a processzor terheltségről van szó.

Még a plugin container kikapcsolása is segíthet abban, hogy ne omoljon össze, vagy később omoljon össze.

Sajnos "csak" Youtube - os videóknál csökkenti jelentősen a processzor terheltséget.

[ Szerkesztve ]

(#17295) fatal` válasza WonderCSabo (#17293) üzenetére


fatal`
titán

Nekem flash már omlott össze, de az FF tőle még soha. Sima f5 és helyre is jött :)

(#17296) Z-Tom-ee válasza WonderCSabo (#17291) üzenetére


Z-Tom-ee
csendes tag

Tényleg tudja. :DD Ilyenem tuti nem volt, de jó lesz, köszönöm. Még az furcsa, hogy ha van egy adott oldalon bármilyen link, videó, akkor azt megnyitja új lapon, kivéve a youtube videókat. Nem értem, miért, de elég sok beállítást láttam ebben a Tab Mix-ben, holnap átnézem, hátha erre is van valami pipa. :)

(#17297) Z-Tom-ee válasza Z-Tom-ee (#17296) üzenetére


Z-Tom-ee
csendes tag

Eszembe jutott még valami: van ez a beállítási dolog (about:config, ha jól emlékszem), abban elég sok dolgot be lehet állítani. Nem lehet, hogy ott volt valami átállítva? (és akkor nem kell semmiféle kieg sem...)

(#17298) BullZeye


BullZeye
veterán

Van valaki, aki Stylish-ban otthon van?

Bnőmnek szeretnék segíteni picit, már lassan kész is, viszont 1-2 dologra nem jöttem rá, pedig jó lenne.

AdBlock Plus-al pár kattal el lehet tüntetni az oldalról egy felső csíkot, viszont Mindenképp Stylish kéne nekem hozzá. :\

Az oldal amiről szó van.

És legfelül egy szürke csík, amit szeretnék eltüntetni. Sajna nincs hozzá rendelve se divID se Class, így kezdőként nem nagyon tudok vele mit kezdeni.
Csak egy name:
us.poneyvallee.com##DIV[name="networktable"]

Illetve egy style van hozzá rendelve.
us.poneyvallee.com##DIV[style="position:fixed; z-index:10000; width:100%; height:24px; left:0px; top:0px; background-color:#A6C9F7; overflow:hidden"]

Ezeket felhasználva, Stylishal, hogy tudnám eltüntetni? :\ Kérdés pontosan, hogy tudok eltüntetni "mindent" ami:
style="position:fixed; z-index:10000; width:100%; height:24px; left:0px; top:0px; background-color:#A6C9F7; overflow:hidden"

szerk.:
Ja és még valami, Adblockban, ha megadok egy szabályt, akkor intelligens módon az utána lévő dolgokat is blokkolja, így nem kell külön beírni egyenként ezeket.:
#flashcontentpub276 { display:none !important }
#flashcontentpub277 { display:none !important }
#flashcontentpub278 { display:none !important }

Elég, a #flashcontentpub { display:none !important }
Stylishban, mi a joker karakter? A *-t már próbáltam. Ha nem írom ki a számot, akkor nem blokkol semmit. Félek, számból ítélve pár naponta új flash-t raknak ki új néven :\

[ Szerkesztve ]

(#17299) dokee78 válasza natë (#17207) üzenetére


dokee78
félisten

A PH plugin az Prohardvert takar?
Hol találom?

(#17300) BullZeye válasza BullZeye (#17298) üzenetére


BullZeye
veterán

Vagy itt van egy másik példa, ahol HTMLen belül csinálja meg a DIV-et ID és CLASS nélkül:

<div style="background:url(design/inscription_bleu.png);
width:269px;
height:56px;
text-align:center;
vertical-align:middle;
margin-top:10px;">
<a href="?">Register now !</a>
</div>

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.