Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15151) WonderCSabo válasza dni (#15147) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Vmi elcsesződött a profilodban, nézd meg a diagnosztikát az első hszben.

Esetleg megpróbálhatod a Tab Mix Plus dev buildet.

(#15152) dni válasza WonderCSabo (#15151) üzenetére


dni
őstag

Köszönöm, este ránézek.

(#15153) flash-


flash-
veterán

olyan kiegészitőt keresek,ami a firefox mozillából való kilépés előtt törli az összes olyan oldalt ahol jártam(hogy ne legyenek benne az url listában)

mer ha rámegyek az eszközök-előzmények törlésére ezt nem teszi.
ugyanugy benne maradnak a látogatott oldalak előzményei

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#15154) Siriusb válasza xabolcs (#15131) üzenetére


Siriusb
veterán

Hello, megint én, újabb kérdéssel: szükségem lenne egy olyan function-re, amit mind a te overlay.js-edben szereplő innerInit-ben, mind később a kiegészítő futása során szeretnék meghívni.Konkrétan erre gondolok:
function createMenuItem(aLabel) {
const XUL_NS = "http://www.mozilla.org/keymaster/gatekeeper/there.is.only.xul";
var item = document.createElementNS(XUL_NS, "menuitem"); // create a new XUL menuitem
item.setAttribute("label", aLabel);
return item;
}

(#15155) WonderCSabo válasza flash- (#15153) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez user error lesz -> első hsz -> diagnosztika.

(#15156) kompotot


kompotot
csendes tag

hello mindenki
a kovetkezo lenne a problemam par nappal ezelotti elozmenyeket szeretnem visszanezni de a gyerekek kitoroltek a mai napig tarolt osszes elozmeny listamat :W
hogyan tudnam vissza hozni ezeket az elozmenyeket?
valaszokat elore is koszonom

إذا كنت لا تعرف أن تجد بها

(#15157) WonderCSabo válasza kompotot (#15156) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sajnos sehogy.

(#15158) kompotot válasza WonderCSabo (#15157) üzenetére


kompotot
csendes tag

AAAAAAAAAAAAA :O
thx a gyors valaszt

إذا كنت لا تعرف أن تجد بها

(#15159) HZoli87 válasza flash- (#15153) üzenetére


HZoli87
veterán

Így kellene beállítanod a programot: KÉP

(#15160) WonderCSabo válasza HZoli87 (#15159) üzenetére


WonderCSabo
félisten

mer ha rámegyek az eszközök-előzmények törlésére ezt nem teszi.
ugyanugy benne maradnak a látogatott oldalak előzményei

(#15161) Dakos


Dakos
tag

A Mozilla szerint "gonosz" a Google, az Apple és a Microsoft is :DDD

[ Szerkesztve ]

What is the browser? Is the Yahoo :DDD :D :DD :C

(#15162) Sweet Lou 6 válasza Dakos (#15161) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

amúgy vicces, de igaza van

Chrome milyen Firefox plugint telepít :F

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#15163) WonderCSabo válasza Sweet Lou 6 (#15162) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Google Update plug-in into Firefox when I installed Google Earth or Google Chrome (not sure which one caused this)

(#15164) Sweet Lou 6 válasza WonderCSabo (#15163) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

:R

sweetlou6.wordpress.com

(#15165) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, tegnap írtam egy viszonylag hosszabb szöveget ide logoutra a firefoxban, reggel viszont az az üzenet fogadott, hogy a bejegyzésemet törölték, az okokat inkább hagyjuk.

Sajnos a szöveget nem mentettem le, mert nem gondoltam volna, hogy ez lesz.

Van arra esély, hogy a firefox ezt a szöveget eltárolta?
Vagy esetleg máshonnan előtudnám "varázsolni"?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#15166) WonderCSabo válasza Zirowe (#15165) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nincs sajnos.

Egyébként a törölt bejegyzést a moderátorok sztem el tudják küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#15167) dbius


dbius
veterán

Ti nem tapasztaltok olyat, hogy firefox alatt nem tudjátok megnézni a felhasználók adatait (pl. telefonszám ha van megadva) ?

Hiába írom be a képkódot helyesen, csak azt kapom vissza, hogy helytelen kód.

Az adblock plus kiegészítő okozza ahogy nézem, de nem tudom, hogy milyen kivétel szabályt adjak hozzá, hogy jó legyen.

(#15168) Hasaggymeg válasza Sweet Lou 6 (#15097) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

(#15166) WonderCSabo

Miután nem működtek az itt adott tippek,a régi cselhez folyamodtam és láss csodát,mennek az IMD videói is.
Elindít tűzróka csökkmódban,videók mennek,majd utána elindít rendesen és úgy is mennek. :U Gondoltam megosztom.
Nemtom miért van,már máskor is segített,valszeg. valamit akaratlanul is elállítok/ elállítódik. :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#15169) WonderCSabo válasza dbius (#15167) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ctrl+Shift+V -> látod, h. éppen miket blokkol az adblock, és azokat a szűrőket lődd ki!

Hasaggymeg: Pedig első hsz -> diagnosztikában benne van ez a tipp is. :)

(#15170) Hasaggymeg válasza WonderCSabo (#15169) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

Nem vagyok büszke rá de pl. az amit soha nem olvasok el.Ennek az "olvasd el mielőtt"-nek elrettentő hatása van rám.Sőt ha kényszerítenének rá talán itt is hagynám az egészet.... :B :U
De azért természetesen :R

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#15171) WonderCSabo válasza Hasaggymeg (#15170) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez számomra teljességgel érthetetlen. Ott a megoldás, részletesen, lépésenként leírva.

(#15172) Hasaggymeg válasza WonderCSabo (#15171) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

Naaaa! Légy egy kicsit megértőbb azokkal akik lusták kiolvasni az egész könyvet és helyette,gyors válasz reményében,inkább egyenesen a saját kis specifikus bajukra kérdeznek itt rá,ezzel ugyanakkor gyakran sikerélményt is szerezve azoknak akik nem csak tájékozottabbak de kevésbé lusták is.A túlzott szorgalom (google,első hsz.,előző hozzászólások böngészése stb.) talán a topikok nagy részének halálát is jelentené.Talán... :)

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#15173) WonderCSabo válasza Hasaggymeg (#15172) üzenetére


WonderCSabo
félisten

No comment...

Más:

Elindult a munka az Electrolysison!

[ Szerkesztve ]

(#15174) dqdb válasza Hasaggymeg (#15172) üzenetére


dqdb
nagyúr

Naaaa! Légy egy kicsit megértőbb azokkal, akik rengeteg időt belefektettek, hogy megírjanak egy egész könyvet ahelyett, hogy ne kelljen ismét ugyanazt beírni sokadszorra. Ezért inkább az egyáltalán nem specifikus kérdések megválaszolása helyett egyenesen az első hozzászólásra irányítanak át, ezzel ugyanakkor sikerélményt szerezve maguknak, hogy megérte dolgozni a könyv megírásával. A túlzott szorgalom (első hozzászólás, előző hozzászólások böngészése) talán a topikok egy részében a hasznos kommunikáció folyását jelentené a rendszeresen visszatérő tucatkérdések helyett. Talán ... :U

WonderCSabo: nem tudod véletlenül, nem írt már valaki olyan alkalmazást/bővítményt, amivel a Firefox Sync és az Opera Link között lehet adatokat szinkronizálni? Az addonok között nem találtam ilyet, bár egy desktop alkalmazás talán szerencsésebb megoldás lenne.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#15175) dbius válasza WonderCSabo (#15169) üzenetére


dbius
veterán

Hát ez az, hogy semmi olyat nem blokkol, még kivétel listára is tettem a tagok adatait megjelenítő címet.

Viszont most azt tapasztaltam, hogy Windows alatt ugyanazon kiegészítők mellett minden macera alatt jó.

A probléma ezek szerint nálam csak Linux alatt - Ubuntu 10.10 - jelentkezik. Futok pár kört.

(#15176) dqdb válasza dbius (#15175) üzenetére


dqdb
nagyúr

Próbálj meg pontosan ugyanazt a profilt (vagy egy másolatát) használva tesztelni a két rendszer alatt, hogy így is előjön-e a jelenség. Így hamar kiderül, hogy a profiloddal van valami probléma, vagy a két OS alatt máshogyan viselkedik valamiért az ABP.

Lenry: sajnos az Operát nem támogatja :(

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#15177) Lenry válasza dqdb (#15174) üzenetére


Lenry
félisten

xmarks

sajnos a szolgáltatásuk a böngészőkbe épített könyvjelző-szinkronizálás terjedése miatt 2011 januárjától megszűnik. így sajna nem marad platformfüggetlen megoldás :(

stornó, operát nem kezel. na mindegy akkor

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15178) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

cellpeti: http://www.google.hu/search?ie=UTF-8&oe=utf-8&q=

dqdb: Ezeket találtam.

[link]
[link]
[link]

Sajnos Opera Linket és Fx Syncet összekötő szolgáltatás nincs. Pedig mindkettő APIja nyílt. Bár a jelszavak szinkronizálását nem tom, h. lehetne megoldani.

[ Szerkesztve ]

(#15179) dqdb válasza WonderCSabo (#15178) üzenetére


dqdb
nagyúr

Köszi!

A jelszavakat sajnos sehogyan, ezt az Opera Link jelenleg nem támogatja (cserébe támogat pár Opera only adattípust). Nagyon remélem, hogy egyszer azért megoldják.

Az Opera Link API-ját néztem, tényleg nem túl vészes a használata, a történet lényegében ennyi: rendesen dokumentált JSON vagy XML struktúrák küldése és fogadása HTTP-n keresztül. Az Opera Extension API-ja (legutoljára, amikor néztem) nem támogatja a könyvjelzőkhöz való hozzáférést, ezért Firefoxból kellene megoldani a vezérlését. Ha majd egyszer sok időm és kedvem lesz! Addig pedig a kényelmes megoldást választom: várok, hátha valaki más megírja helyettem :D

Az Xmarks-ban bíztam, hátha megoldják, de a villany lekapcsolása előtt érthető, hogy nem akartak már ezzel foglalkozni feleslegesen.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#15180) dbius válasza dbius (#15175) üzenetére


dbius
veterán

Megnéztem Win és Ubuntu alatt a különbségeket.

Egyetlen egyet találtam, mégpedig azt, hogy a TabMixPlus kiegészítőben windows alatt be volt kapcsolva az egy ablak mód engedélyezése, Linux alatt pedig nem.

Ubuntu alatt is bekapcsoltam, így a ph tagok adatlapja nem felugró ablakban jön elő, hanem úgy lapon és most úgy tűnik működik... lekopogom...

Furcsa minden esetre... :U

Köszönöm a javaslatokat.

(#15181) cellpeti válasza WonderCSabo (#15178) üzenetére


cellpeti
veterán

Ez nem jó :(

Ha keresek valamit bármit akkor így néz ki a címsorom:

http://www.google.hu/webhp?ie=UTF-8&oe=utf-8OpelAstra - és kész, nem csinál semmit.

Esetleg más ötlet?

Tigris, tigris, csóvafény...

(#15182) WonderCSabo válasza cellpeti (#15181) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Biztos, h. jól írtad be?

Mintha hiányozna az &q= a végéről.

Egyébként ha rányosmz egy jobbgomb -> visszaállítást a kulcsra, akkor nem jó?

dqdb: :(

(#15183) Hasaggymeg válasza dqdb (#15179) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

"Addig pedig a kényelmes megoldást választom: várok, hátha valaki más megírja helyettem"... ;]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#15184) Lackó86


Lackó86
tag

sziasztok!

Mi ez a plugin-container.exe ? mire való? Fogja a gépet mint az ....
Hogyan lehet ezt a problémát megoldani, hogy normálisan lehessen internetezni?

Előre is köszi!

üdv!

jambi

(#15185) WonderCSabo válasza Lackó86 (#15184) üzenetére


WonderCSabo
félisten

A plugin-container.exében futnak a bővítmények, azaz pluginok. Ilyen pl. a Flash, Quicktime, Silverlight.

Ha sokat fogyaszt, az az éppen futó bővítmények hibája.

(#15186) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Sziasztok!

Egyik barátomnak akadt egy olyan problémája, hogy nem tud bejelentkezni a PH!-ra, FF-t használ, és az alábbi hibaüzenetet látja:

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#15187) WonderCSabo válasza Zomb€€ (#15186) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Első hsz -> diagnosztika

Tippem szerint az UA lett elrontva.

(#15188) cettlee válasza Zomb€€ (#15186) üzenetére


cettlee
őstag

köszönöm h barátodnak hiwtál hüpp xd

(#15189) Zomb€€ válasza cettlee (#15188) üzenetére


Zomb€€
őstag

Ja bocs, elírtam, csak már mod időn kívül vettem észre... ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#15190) WonderCSabo válasza Zomb€€ (#15189) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Akkor most már megy, vagy sem? :U

(#15191) cettlee válasza WonderCSabo (#15187) üzenetére


cettlee
őstag

neharagudj de ua-rol nem találok semmit, nemtom miaz. Egyébiránt más oldalakon is ez történik, pl képfeltöltés.hura sem tudok feltölteni.diagnosztika elsö blikkre nemsokat segitett, sztem csak walami 1szerü beállitás a gond. Firefox reinstallt már elköwettem

(#15192) WonderCSabo válasza cettlee (#15191) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Diagnosztika első blikkere?

Végezd el lépésről lépésre, pontosan.

képfeltöltés.hu-ra nem is kell feltölteni, mert nagyon vacak. és mi ez a w mánia? :)

[ Szerkesztve ]

(#15193) cettlee válasza WonderCSabo (#15192) üzenetére


cettlee
őstag

köszönöm segitségedet

(#15194) WonderCSabo válasza cettlee (#15193) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sikerült? :F

(#15195) dni válasza Lenry (#15177) üzenetére


dni
őstag

Xmarks blog:

"I’m pleased to announce that we’re in the final stages of completing a sale of Xmarks to a new owner who is 100% committed to keep our great browser sync service running smoothly."

(#15196) drr


drr
őstag

Üdvözlet minden topiclakónak!
Van egy problémám, ami már régóta bosszant. W7 alatt használom a FF-ot és egy idő után annyira belassul az indulása, hogy az agyamra megy. Valamelyest segít a SpeedyFox, de nem az igazi. Rendszeresen karban tartom a rendszeremet Advanced SystemCare-ral és CCleaner-rel, de egy idő után csak az segít, ha újra ghostolom a rendszert. NOD32+Outpost Firevall páros van telepítve, nem tudom fontos-e. A FF nincs teleszemetelve mindenféle pluginokkal, csak egy pár van telepítve.
Ha tudtok valami megoldást, szóljatok, mert már az agyamra ment :W

(#15197) WonderCSabo válasza drr (#15196) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Speedyfoxot ne, helyette ezt: [link]

És megnézheted a diagnosztikát az első hszben.

(#15198) azse


azse
csendes tag

Sziasztok.Volna 1 kérdésem.A kezdőlapom így van beállítva: http://www.google.com/firefox?client=firefox-a&rls=org.mozilla:hu:official és az utóbbi időben a "Magyar oldalak" lehetőség nincs ott.Ez mitől lehet? Semmit nem állítottam a mozillában.

[ Szerkesztve ]

(#15199) WonderCSabo válasza azse (#15198) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Úgy, h. a Mozilla/Google kivette onnan ezt az opciót.

(#15200) HZoli87 válasza azse (#15198) üzenetére


HZoli87
veterán

Nálam is így néz ki, szerintem nincs vele semmi baj.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.