Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) canniball válasza WonderCSabo (#12039) üzenetére


canniball
nagyúr

Nálam azok is szaggatnak (csak a kép, a hang nem), de már beletörődtem: ami érdekel letöltöm és úgy nézem. Ha esetleg erre tudnál/tudnátok mondani valamit az még könnyebbé tenné az életem.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#12052) HZoli87 válasza WonderCSabo (#12050) üzenetére


HZoli87
veterán

Még én linkeltem itt a cikket, elolvasni meg lusta voltam, csak a címet. :DDD

(#12053) #27441408 válasza WonderCSabo (#12050) üzenetére


#27441408
törölt tag

WonderCSabo A legújabb bétára ha fel akarod tuszakolni a noscriptet neked is azt írja hogy nem kompatibilis ?

Nekem ennek ellenére felment és teszi amit kell. (akkor gondolom mégis működik vele.. :U )

(#12054) WonderCSabo válasza #27441408 (#12053) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem használok NoScrpitet, de ezzel a módszerrel tuti műxik.

(#12055) doddencs


doddencs
senior tag

Sziasztok

Bővítményt el lehet valahogyan távolítani? Mert az adobe és a foxit pluginja összeugrott. Lefagy a böngésző, és felugró ablakban ' átváltás ' gombot kell nyomogatni, és egy idő után bejön a pdf a böngészőben.

Letiltani sem engedi, mert az első pdf megnyitásakor leveszi a tiltást.

Köszi a segítséget.

Üdv.

(#12056) Matthewus válasza doddencs (#12055) üzenetére


Matthewus
őstag

Tiltsd le a Foxit plug-in-ját, az bőven elég, Egyébként elég sok embernek van gondja a Foxit beépülőjével, simán kifagyasztja a Firefoxot, és eddig nem nagyon javították.

(#12057) doddencs válasza Matthewus (#12056) üzenetére


doddencs
senior tag

akkor pedig nem csinál semmit. most ideiglenesen beállítottam az alkalmazásoknál a foxitot, így maga a foxit programba kilép és ott megnyitja.

(#12058) WonderCSabo válasza doddencs (#12057) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nálam csak Adobe reader van fenn, annak tökéletes a FF pluginja.

(#12059) Steelmanus válasza WonderCSabo (#12058) üzenetére


Steelmanus
addikt

Csak maga az Adobe nem tokeletes :P Link.
Persze nem igazan fontos hiszen mar ilyet tizezres nagysagban olvastunk es nemcsak az Adobe-rol, tokeletes szoftver nincs, csak egy kicsit gonoszkodtam. Bocs' :D
Erdemes lehet kiprobalni a PDFXChangeViewer-t portable, alapbol nem kell hozzarendelni a *.pdf kiterjeszteshez es akkor ki lehet probalni. Siman el van az Adobe mellett akinek az kell, de en ezt hasznalom Alapertelmezett-nek, FF letolt pdf -et Temp-be es meghivja kulsokent, mivel jo gyors - az Adobe-hoz kepest villam - igy remekul hasznalom. Epp ma jelent meg a friss verzio.

[ Szerkesztve ]

(#12060) WonderCSabo válasza Steelmanus (#12059) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Tudom, hogy az Adobe termékei mind tele vannak biztonsági hibával, meg szarok, de nekem jó lesz a Reader.

(#12061) csaby1984


csaby1984
tag

szép jó reggelt mindenkine!
lenne egy kérdésem: mért van az hogy a mozilla firefox állandóan kiírja hogy össze omlik és leáll!

www.sziget-elek.info

(#12062) finest


finest
őstag

Szerintetek ezt miért csinálja a Firefox, ha a lap betöltése közben görgetem az oldalt:[link]?
VGA driver csere volt az utóbbi időben, beépülő modulom szinte nincs nincs is (Adobe cuccokat leszámítva.) Úgy tűnik csak a Firefox alatt fordul elő, pl. IE8-nál nem tudom előidézni.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#12063) WonderCSabo válasza finest (#12062) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ez csúnya. Csak az FF csinálja? Próbáltad FF csökkentett módban? Ha úgy sem jó, mentsd le a beállításokat, azt rakd újra clean reinstallal.

(#12064) finest válasza WonderCSabo (#12063) üzenetére


finest
őstag

Az IE8 nem csinálja, azzal tudom előidézni firefox alatt, ha a lap töltése közben görgetem az oldalt. Ha elgördítem a képernyőről ezt a részt, és visszamegyek hozzá, akkor viszont már helyesen jeleníti meg az oldalt.
Csinálok mindjárt egy clean reinstallt.

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#12065) Steelmanus válasza WonderCSabo (#12060) üzenetére


Steelmanus
addikt

Ehh... latszik hogy koran keltem sehol a vodor KV-m a masodik bekezdest doddencs -nek akartam cimezni, esmegraadasulszerkesztettemis :((( Azert legyen jo napod :R

[ Szerkesztve ]

(#12066) WonderCSabo válasza Steelmanus (#12065) üzenetére


WonderCSabo
félisten

No problemo. :N

(#12067) finest válasza WonderCSabo (#12063) üzenetére


finest
őstag

Clean install nem segített. Fura, h a Tweaktown fórumán nem tapasztalom, csak itt és csak Firefox alatt.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#12068) WonderCSabo válasza finest (#12067) üzenetére


WonderCSabo
félisten

FF csökkentett mód?

[ Szerkesztve ]

(#12069) finest válasza WonderCSabo (#12068) üzenetére


finest
őstag

Ott is előjön, Chrome és IE8 nem csinálja, olyan mintha valami képfrissítési probléma lenne, és benne felejtene a böngésző korábbi állapotokat.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#12070) WonderCSabo válasza finest (#12069) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Fura. Sehol sem tapasztaltam ilyet. Nem tudom mi lehet a baja. Más FF verzió is ezt csinálja? Pl. 3.5.x

(#12071) finest válasza WonderCSabo (#12070) üzenetére


finest
őstag

Nyilván nem, mert csak az utóbbi időben tapasztalom.

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#12072) WonderCSabo válasza finest (#12071) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sajna passzolom.

(#12073) Immy válasza PazsitZ (#12031) üzenetére


Immy
őstag

Sajnos ezeknek az a hátránya, hogy nem kezelik normálisan a fórumokat. Sokszor nem frissítenek. Le is töröltem.

Apró: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/immy/index.html

(#12074) WonderCSabo válasza Immy (#12073) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem látom sok értelmét az ilyen kiegeknek. Amit lehet, és amíg van tárhely úgyis cacheből dolgozik a böngésző, amikor meg új tartalom van, letölti újra.

(#12075) ngabor2


ngabor2
nagyúr

frissítettem a firefoxot (meg az egész oprendszert), azóta a már meglévő oldalról nyitott új lapokat vertical tabbar-ban nem a legutolsó helyen nyitja meg, hanem közvetlenül a hivatkozást tartalmazó után. a beállítások között nem láttam erre megoldást. valaki tud esetleg?

(#12076) WonderCSabo válasza ngabor2 (#12075) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#12077) ngabor2 válasza WonderCSabo (#12076) üzenetére


ngabor2
nagyúr

köszi. ez után böngészhettem volna, nem hiszem, hogy hamar ráakadtam volna.

(#12078) PazsitZ válasza ngabor2 (#12075) üzenetére


PazsitZ
addikt

Egyébként először talán furcsa kicsit, de szerintem logikus és hasznos ze a fajta megnyitási pozició.

- http://pazsitz.hu -

(#12079) Jazz


Jazz
veterán

Sziasztok!

Innen hogy tudnék letölteni vidót? Pl.: [link]
Próbáltam mindennel, de mindig csak a 423kbit-es mini file-t szedné le.
(az meg nekem sajnos nem működik, hogy végignézem, akkor elvileg a video pufferként megtalálható a firefox könyvtárban, mivel bármilyen mozgatásra, lejátszásra, másolásra "denied"-el reagál)

thx

free your mind

(#12080) WonderCSabo válasza ngabor2 (#12077) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem gond, szívesen válaszoltam. :) Egyébként PazsitZvel értek egyet.

Jazz: Nemrég tárgyaltuk ezt a Milyen program ami... topikban, keress rá! Egyébként a Silverlightot direkt úgy írták meg, hogy ne nagyon lehessen videókat letölteni, csak megtekinteni. Épp ezért használja a jelenleg nem túl elterjedt technológiát az RTL Klub és az MTV is.

[ Szerkesztve ]

(#12081) dqdb válasza WonderCSabo (#12080) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ez a sávszélességtől függő videóminőség miatt van. Jelentősen tud javítani a videólejátszás minőségén, hogy mindig a lehető legjobb minőségben kapod meg az anyagot, cserébe az állandóan változó bitrate miatt kis blokkokban jön át az adat, és esélytelen a teljes videó normális lementése. Valamit valamiért, az általad említett két oldalon én a letölthetőségre szavaznék a minőséggel szemben.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#12082) WonderCSabo válasza dqdb (#12081) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Hmm, ezt most nem teljesen értem. Egy db. stream is lehet változó bitrates, és lehetne váltogatni 2 teljes stream között is, kb. mint a Youtuben.

Egyébként én azt olvastam, hogy pont a letöltés kiküszöbölésére van ez. Vagy legalábbis ezért válaszozták ezek a siteok.

[ Szerkesztve ]

(#12083) scope2007


scope2007
addikt

hali!

valaki tudna nekem ajánlani Adblock Plushoz egy remek szűrő listát?
állítólag van valami magyar csomag is, csak nem találom azt a honlapot

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#12084) M3oH válasza scope2007 (#12083) üzenetére


M3oH
addikt

Tessek: [link] Feliratkozas es meg is van.

(#12085) scope2007 válasza M3oH (#12084) üzenetére


scope2007
addikt

köszi! igen erre gondoltam!!!

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#12086) akaido válasza Jazz (#12079) üzenetére


akaido
addikt

[Többféle megoldás is van itt]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#12087) Pr3s


Pr3s
aktív tag

Sziasztok!

Korábban kérdeztem már, az a problémám, hogy windows 7 home premium alatt egy fujitsu laptopon mozilla 3.6.3 böngészőben youtube videa és egyéb hangos portálokon nincs hang!Internet explorer alatt viszont igen!
Flash player cserét ajánlottatok, megtörtént de semmi változás, korábbi mozilla firefox-al ugyanaz, persze mindig visszafrissiti magát!
Mihamarabbi válaszaitokat várom!

Üdv. Pr3s

(#12088) WonderCSabo válasza Pr3s (#12087) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem tiltottad le a keverőben a Firefox hangját?

(#12089) Matthewus válasza Pr3s (#12087) üzenetére


Matthewus
őstag

Legjújabb Flash Player Firefoxhoz: [link]

(#12090) Pr3s válasza WonderCSabo (#12088) üzenetére


Pr3s
aktív tag

aztán azt hogy tettem volna???
Most komolyan kérdem, nem tudom,mert ezt eddig nem tudtam,hogy lehet ilyet is tenni, leírnád hol találom meg??? A gép nem az enyém egy kedves ismerősömé és ilyen jellegű problémái vannak.

(#12091) WonderCSabo válasza Pr3s (#12090) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Rákattint a tálcán a hangszóró ikonra, feljön egy popup, rákattint a Keverő linkre benne. Itt feljön egy újabb ablak, amiben minden alkalmazás hangszintjét lehet szabályozni. Az alkalmazás bezárása esetén is megjegyzi a Win7 ezt a beállítást. (Ha az utóbbi ablakban nem jelenik meg az FF, ha meg is van nyitva a böngésző, akkor indítson el egy videót a böngészőben)

[ Szerkesztve ]

(#12092) Pr3s válasza WonderCSabo (#12091) üzenetére


Pr3s
aktív tag

köszi ezt is megpróbálom, ha esetleg ez sem jön be akkor más???

(#12093) WonderCSabo válasza Pr3s (#12092) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ha se ez, se a Flash install sem jön be, akkor próbálja meg FF csökkentett módban, ha az se, akkor clean reinstallt a FF-nak.

[ Szerkesztve ]

(#12094) csimave


csimave
tag

Hy!
Hogy tudom megcsinálni azt, hogy a böngésző eszköztárak alatt látható kedvenc oldalak(ikon+szöveg)-ból ne csak 8 férjen el egymás mellé, hanem mondjuk 10 vagy 12?

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#12095) WonderCSabo válasza csimave (#12094) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Rövidebb nevet adsz a könyvjelzőknek.

(#12096) egykori


egykori
őstag

Nem tudjátok mi ez az ajándék kiegészítő a rókában: "Search Helper Extension", ami a Windows frissítéssel érkezett?

(#12097) WonderCSabo válasza egykori (#12096) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Milyen Windows ez? Nekem nem jött ilyen. A nevéből sztem a Windows Search-el lehet kapcsolatban. Azt tippelem, hogy a Searchel tudsz majd az FF előzményekben is keresni. Ami hasznos is lehet, bár így hirtelen nem tom mire. Azt sem értem miért extension, miért nem plugin, legalább az extensiont könnyebb törölni/letiltani.

(#12098) egykori válasza WonderCSabo (#12097) üzenetére


egykori
őstag

A 3 gépünkből csak az enyémre jött (XP SP3). Csak tiltási opciója volt, törlési nem, de én kiirtottam más helyen - nagyon gyanusnak tűnt.

(#12099) WonderCSabo válasza egykori (#12098) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Van itthon egy XP SP3-as gép, majd lecsekkolom rajta.

(#12100) 19870820


19870820
senior tag

Ez"Early June" Mozilláéknál pontosan mennyi ideig is tart? :DDD Nálam már lassan június közepe van.Hihetetlen mennyit tökölnek ezzel a verzióval.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.