Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-16 16:30:14

LOGOUT.hu

Mozilla Firefox

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10351) WonderCSabo válasza tknof1871 (#10350) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Fogalmam sincs miért nevezi át. Vmi kieg nem zavar be?

(#10352) tknof1871 válasza WonderCSabo (#10351) üzenetére


tknof1871
őstag

Csökkentett módban, letiltott kiegekkel is ezt csinálja. De most is csak a noscript, downloadhelper, screenshot, fireshot van telepítve. Talán a karakterkódolás, de most hiába változtattam találomra pár dolgot rajta.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#10353) WonderCSabo válasza tknof1871 (#10352) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem akkor van ilyen, amikor Flashgot nevű kieggel töltök le Youtube videókat.

(#10354) tknof1871 válasza WonderCSabo (#10353) üzenetére


tknof1871
őstag

A Chrome böngésző is úgy tölti le, mint a FF. :)) Mindegy, így jártam.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#10355) roti86 válasza Bibby (#10348) üzenetére


roti86
őstag

Ugyanez a problémám Firefox 3.6-al, előző verziókban nem volt ilyen gondom, most pedig nem tudom használni a pgup pgdown home end billentyűket a böngészőben (a sexplorerben és máshol a win-ben is gond nélkül működik).

Ha van valakinek ötlete akkor várom (várjuk).

(#10356) #27441408


#27441408
törölt tag

FF gyorsítás

:C :C

(ha már volt akkor sorry) :U

(#10357) roti86 válasza #27441408 (#10356) üzenetére


roti86
őstag

a 3.6 os FF nagyrészt úgy volt beállítva alapból, ahogy a videóban láthatjuk.

Azért köszi :R

(#10358) WonderCSabo válasza #27441408 (#10356) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Volt már párszor. [link] [link]

(#10359) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Sziasztok!

Ma töltöttem le a legfrisebb FF-et, új Win7-re, de valami nagyon zavar benne, az eddigihez képest.
Eddig úgy volt, hogyha a görgővel rákattintottam egy linkre, új lapon megnyílt, a sor legvégén. Most meg közvetlenül a jelenlegi lap után jelenik meg fent a füleknél, nem a sor végén.
Nem találom, ezt hol tudom átállítani, hogy a végére tegye az új megnyitott lapot? :B :R

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#10360) Tosee


Tosee
őstag

Üdv!

Nem tudja mi annak a kiegészítőnek a neve ami a lapok jobb oldalára odarak egy piros x-et, amivel bezárható az adott lap?

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#10361) canniball


canniball
nagyúr

A Tab Mix Plus pl. tud ilyesmit (is).

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10362) Tosee válasza canniball (#10361) üzenetére


Tosee
őstag

Lehet, hogy ez volt az! Köszi :R

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#10363) Egorov válasza _Voyage_ (#10359) üzenetére


Egorov
aktív tag

Szia!

http://itcafe.hu/tema/mozilla_firefox_2/hsz_10161-10161.html

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#10364) sonar válasza Tosee (#10360) üzenetére


sonar
addikt

Theme függő a dolog

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#10365) need


need
addikt

Üdv..

volna 1 olyan gondom hogy erröl az oldalrol [link]

akarok letölteni még pedig
"Művele 1:
Az USB-, vezeték nélküli vagy Bluetooth-kapcsolattal csatlakoztatott Logitech termékek automatikus észlelése"

+jelenik a bővitmény a mozillában pedig..
engedélyezem majd még is valami hibával kilép!

E8 probálkoztam azzal össze jött!

de én FIREFOXXAL AKAROM:)

mit tegyek hogy így legyen....???

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#10366) #27441408 válasza roti86 (#10357) üzenetére


#27441408
törölt tag

azért volt mit állítani :) :U

(#10367) Tosee válasza sonar (#10364) üzenetére


Tosee
őstag

igen rájöttem közbe! Ráadásként a fisheyetabs tüntette el onnan az x -eket! Letiltottam a bővítményt, majd újra megnyitottam az ablakokat, és akkor már ott voltak!
Azért köszi!

A4-es rajzlapom, hasonló típusú Audira cserélném!

(#10368) WonderCSabo válasza need (#10365) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem megy. Legújabb FF? Más kieggel nem ütközik?

(#10369) need válasza WonderCSabo (#10368) üzenetére


need
addikt

ami ucsó volt FF az van fönt de pontosan +nézem majd othoni gépen mit ír ki!
annyira más kiegg nincs is fönt!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#10370) KrAt


KrAt
veterán

Kipróbáltam ezt a tab-os Win7-es okosságot, h minden lapot külön fülön jelenít meg. Na majdnem jó, de nem tölti be a lap képét.. Így:

Mit rontottam el?

(#10371) WonderCSabo válasza KrAt (#10370) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Te semmit. Bugos nagyon. Privát böngészés használata után jön elő legjobban, de egyébként is idővel. :(

(#10372) KrAt válasza WonderCSabo (#10371) üzenetére


KrAt
veterán

Akkor ennyi :) Thx :R :)

(#10373) fokukac


fokukac
nagyúr

A barátnőm frissítette a bugrókámat a notebook-omon, (_pedig nem kértem rá) de ez a 3.6-os verzió valami borzalmas.

Többször szállt el egy hét alatt, mint előtte 2002-től összesen... :(((

ezt meg kellett írnom valahova, köszönöm a lehetőséget, leülök magamtól..

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#10374) gézu válasza fokukac (#10373) üzenetére


gézu
őstag

Most, hogy ilyen durván kidühöngted magad, esetleg csinálhatnál egy tiszta telepítést is ;]

If you can't be a good example, then you'll just have to be a horrible warning.

(#10375) bAtt001


bAtt001
addikt

Nem tud valaki valami add-on-t arra hogy a könyvjelző eszköztár elemeit egy kis ikon helyettesítse amit oda pakolok ahová akarok és ha rákattintok akkor egy listában kiírja az összes elemét? Egy kis helytakarékosság lenne a célom mivel felesleges mindig néznem az összes könyvjelző ikonját és nevét de ha kell akkor gyorsan hozzájuk tudjak férni.

(#10376) WonderCSabo válasza bAtt001 (#10375) üzenetére


WonderCSabo
félisten

(#10377) Steelmanus válasza WonderCSabo (#10376) üzenetére


Steelmanus
addikt

Oh, ez nekem is jol jott a 17"-os moncsin. Koszonet erte.
"Nem" jo olvasni ezt a topicot mert egyre tobb lesz a Kiegeszito-m, volt negy most pedig mar 10 van de egyre jobbak :D

(#10378) roti86 válasza roti86 (#10355) üzenetére


roti86
őstag

Jelentem, megoldódott a problémám. Egy win reinstallra volt szükségem egyéb okból kifolyólag és lám ez a problémám is megjavult :)

(#10379) bAtt001 válasza Steelmanus (#10377) üzenetére


bAtt001
addikt

Végül én találtam rá egy jobb módszert ami csak azt csinálja amit én szeretnék.A "userChrome.css" fájl végére ha beírod ezt:
/* Auto-hide bookmarks toolbar */
#PersonalToolbar {visibility: collapse !important;}
#navigator-toolbox:hover > #PersonalToolbar {visibility: visible !important;}
akkor is eltűnteti a könyvjelzőket és csak akkor hozza elő ha odahúzod az egeret. De nem tűnteti el a neveket az ikonok mellől. Ez a megoldás nekem jobban tetszett.

Mellesleg köszönöm WonderCSabo-nak a választ mert ő vezetett rá a másik megoldásra :R

(#10380) roti86 válasza #27441408 (#10366) üzenetére


roti86
őstag

bocs, akkor nekem biztos valamelyik optimalizáló program (talán a tune up utilities) átírta ezeket az értékeket.

(#10381) Zscca


Zscca
tag

Hello!

Van egy elég zavaró dolog a mozillában windows 7 alatt bár ez mindegy régen is csinálta erős gép mellett hogy időnként megakad minden 1-2 másodpercre aztán már ok,de ez azért elég zavaró főleg gépeléskor.
Ilyenkor a terheltség is felugrik.
Lehet ezt valahogyan orvosolni? talán a flash okozhatja a gép erős quad szóval nem értem. :((( :F

(#10382) Zscca válasza Zscca (#10381) üzenetére


Zscca
tag

felraktam egy cuccost rá aztán meglátom.

(#10383) SLYM


SLYM
veterán

lenne egy nagy problémám, amit egyszerűen nem tudok megoldani. vannak ezek a flash videók. vagy nem is biztos, hogy flash, amiket le lehet tölteni. egy átlag videó. mint pl ezek: [link] [link]. elkezdem nézni ezeket, majd egyszer csak megáll a kép. a hang az megy tovább, de a kép megakad. és ez csak akkor fordul elő, ha kinagyítva nézem a videót. minden videóval ez van, amit neten nézek. azok amik le vannak töltve és el tudom indítani media playerben, azokkal ilyen gondom nincs. egyébként ez egyik pillanatról a másikra lett így, évekig ezzel semmi gondom nem volt. nem értem. újratelepítettem az adobe flash playert, de ez nem segített. tudna valaki segíteni? köszi

[ Szerkesztve ]

(#10384) WonderCSabo válasza SLYM (#10383) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az indexesek flashesek, de az MTV-n WMP plugin dolgozik... Más böngészővel milyen?

Zscca: [link]

(#10385) Steelmanus


Steelmanus
addikt

Ha W7 32 bit Ulti alatt innen szeretnek leszedni videot es nem sikerul mert azt irja ki az FF 3.6 alul hogy: javascrip:void(0) ez mit jelent? Mar ujra telepitettem ugy hogy nem volt semmi Kiegeszito akkor sem sikerult atbootoltam XP-re ott 3.5.7 van es ott is ez fogad. A Java 1.6.18 telepitve van.

(#10386) WonderCSabo válasza Steelmanus (#10385) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem a videó nevére kell kattintani, hanem a a mellette lévő számokra. Az, hogy hány szám van, azt jelenti, hogy hány 100MBos RAR db-ra van szétvágva a videó. ;)

A javascript:void(0) pedig azt jelenti, hogy arra a linkre kattintva/ fölé rakva az egeret egy void (üres) fv-t hívsz meg 0 visszatérési értékkel. Ezen az oldalon konkrétan a void fv. feladata a videó neve fölé mozgatva a mutatót a videóról egy előnézeti kép mutatása.

Szerk.: A Java és a Javascript két nagyon különböző dolog. Az elsőt a Java virtuális gép kezeli, a másodikat a böngésző JS motorja (FF esetén a Tracemonkey).

[ Szerkesztve ]

(#10387) Steelmanus válasza WonderCSabo (#10386) üzenetére


Steelmanus
addikt

Koszonom szepen a kimerito valaszt megint tanultam hala Neked.

(#10388) SLYM válasza WonderCSabo (#10384) üzenetére


SLYM
veterán

az IE8 van még fent, de azzal le se tudom játszani a videókat :F

(#10389) WonderCSabo válasza SLYM (#10388) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Az MTVset se? Ha azt tudod, akkor Flash reinstall. Illetve WMP FF plugin.

(#10390) bok92


bok92
addikt

Sziasztok!Lenne 1 kérdésem.Amikor kilépek a Firefoxból(3.6)nem akar rendesen kilépni,úgy értve ,hogy továbbra is fut a háttérben.Amíg a 3.5... verzió volt,addig nem csinált ilyet.Esetleg vm ötlet??Mert, már nagyon unom +ban még kilépni ;] (xp az op.rendszer)

(#10391) WonderCSabo válasza bok92 (#10390) üzenetére


WonderCSabo
félisten

FF csökkentett módban jó?

(#10392) egykori válasza bok92 (#10390) üzenetére


egykori
őstag

Nekem is volt már ilyen, de néhány mp után teljesen kilépett és eltünt a Feladatkezelőből. (XP, FF3.6)

(#10393) Sas madár válasza bok92 (#10390) üzenetére


Sas madár
őstag

Sajna ez nálam is előjött.
De a meghatározhatatlan időközönként összeomlás még ezt is veri.

Úgy bánj másokkal, ahogy te is szeretnéd, hogy veled bánjanak.

(#10394) bok92 válasza WonderCSabo (#10391) üzenetére


bok92
addikt

Igen,csökkentett módban jó.Miután kilépek a csökkentett módból,rögtön eltűnik a Task Manager-ből a ff.És ha ez után elindítom a "rendes" FF,majd kilépek,akkor is rögtön eltűnik,de csak akkor,miután egyszer előtte el volt indítva a csökkentett változat is.Nem értem ennek a logikáját,de mind1 ;] Ezek szerint,akkor ez az egyedüli megoldás?

(#10395) WonderCSabo válasza bok92 (#10394) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Használsz kiegészítőket?

(#10396) MaciG


MaciG
addikt

üdv.

Lenne egy olyan kérdésem, hogy a firefoxban van-e olyan lehetőség (vagy ven-e hozzá olyan script), hogy jelszóval levédjem az előzményeket? Tehát, hogy más ne tudja megnézni/megnyitni az előzmények fület, csak az aki tudja a jelszót.

BANZAII

(#10397) canniball válasza MaciG (#10396) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha nem fontos hogy te lásd őket használd a privát böngészés opciót (Ctrl+Shift+P). Így nem lesznek meg azok az előzmények amiket ebben a módban néztél.

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#10398) MaciG válasza canniball (#10397) üzenetére


MaciG
addikt

Értem, de az a baj, hogy nekem meg azért néha szükségem van rájuk. :F

BANZAII

(#10399) WonderCSabo válasza MaciG (#10396) üzenetére


WonderCSabo
félisten

?

(#10400) petyus_


petyus_
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy hogy tudom beállítani, hogy nem mentse automatikusan a file-okat? Arra gondolok, hogy néhány kiterjesztésű file letöltésénél nem jelenik meg, hogy le akarom-e menteni, vagy egyből megnyitni, hanem simán letölti. Eddig jó volt, csak egyszer lementettem egy ilyen file-t, és azóta nem is kérdez.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Mozilla Firefox (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.