Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

Jöhet ide bárki, aki személyesen érintett vagy akár a környezetében van mozgáskorlátozott, illetve bármilyen fogyatékossággal élő ember.

Azért hoztam létre ezt a témát, mert nemrég valaki a segítségemet kérte rokkant moped vásárlása miatt. Megígértem, hogy utánanézek, de ez nem is olyan egyszerű, mert járatlan vagyok a témában. :) Kerestem, de nem találtam ilyen topikot a PH-n, pedig itt minden van. Majdnem. :)

~ ~ ~

Tudna valaki segíteni, hogy a támogatással vásárolható rokkant mopedek közül melyiket érdemes választani? A bácsi 4-kerekűt szeretne, ami valóban képes 10 km/h sebességre (gyorsabb is lehet, ha van), és megbízható minőségű, nem romlik el lépten-nyomon. Azt mondja, jobban örülne olyannak, ami jobban terhelhető, mert a bevásárolt cuccot könnyebb volna azzal hazavinnie, egyszerre több mindennel megpakolhatná, ritkábban kellene "elcsoszognia" vele a boltba. (Lépcsőznie kell, ha el akar menni otthonról, ami nehezen megy neki, jobb volna minél ritkábban.)

Elvileg itt van a lista, ezeket lehet támogatással megvenni, de ennél jobban nem tudtam linkelni, mert eléggé fura a honlap.

Ha valaki meg tudná mondani, hogy melyik márkát kell kerülni vagy melyik megbízható, lehetne szűkíteni a kört.

[ Szerkesztve ]

(#2) C. s. válasza C. s. (#1) üzenetére


C. s.
addikt

A Heartway Bolero PF2S-sel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Valóban képes 10 km/h-val haladni, mint ahogy ígéri? Műszakilag mennyire megbízható?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.