Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mount & blade

Hozzászólások

(#1) becksim


becksim
aktív tag

Ismeri valaki ezt a gyöngyszemet?
Amatőr fejlesztés, de hihetelen jóó, egyenesen addiktív!

Bővebben: link

Nindzsák?? Hol?

(#2) #70869248 válasza becksim (#1) üzenetére


#70869248
törölt tag

Nekem is nagyon tetszett, egy baj van csak...:)

(#3) becksim válasza #70869248 (#2) üzenetére


becksim
aktív tag

6. szint felett 12 dollár. Sztem tutira megér annyit!

Nindzsák?? Hol?

(#4) becksim


becksim
aktív tag

Nóbádi? :O

Nindzsák?? Hol?

(#5) #70869248 válasza becksim (#3) üzenetére


#70869248
törölt tag

sztem is, de még nem kerítettem rá sort, vmikor 1hónapja próbáltam ki, gaz akkor nyomtam folyamatosan, jegyzeteltem meg minden :)
de most voltak kiadásaim, majd jövő hónapban talán..

(#6) becksim válasza #70869248 (#5) üzenetére


becksim
aktív tag

Én meg most váltottam bankot, ugyhogy a domboros kártyámat várom, addig vegetálok...

Nindzsák?? Hol?

(#7) becksim


becksim
aktív tag

Kijött a 0.730 béta, ismét ráfeszültem a gaméra! Összeáltam a sógorommal, és megvettük, két gépre lehet regisztrálni egy licensszel!



Nindzsák?? Hol?

(#8) becksim


becksim
aktív tag

0.751 most a verziószám... nem hiszem el, hogy nincsenek más fanok a PH-n!

Nindzsák?? Hol?

(#9) Adrian Mole


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog (1)

Annak az apropóján hozom fel a topicot, hogy kijött a végleges játék (még szeptemberben), illetve azóta az 1.010 is kint van.
Akár egy játéktesztet is megérne (nekem no time to lose).
Az ára feljebb ment, majdnem 30 dolcsi, illetve kb 25 Euro, de megéri.

42

(#10) Pyriel


Pyriel
tag

Egyszeri, vagy havidíj?

"A szépség és az ész szorzata állandó." - Murphy. Ennyire ronda lennék?

(#11) Adrian Mole válasza Pyriel (#10) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog (1)

Egyszeri. Havinak nem is lenne értelme, nincs multi.

42

(#12) Pyriel válasza Adrian Mole (#11) üzenetére


Pyriel
tag

Köszi, így még inkább érdekel a dolog.

"A szépség és az ész szorzata állandó." - Murphy. Ennyire ronda lennék?

(#13) Adrian Mole válasza Pyriel (#12) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog (1)

Kipróbálható a játék, 6. szintig free lehet elvinni a karaktert.

42

(#14) Franklin


Franklin
addikt

Egy kérdésem lenne: ha valamelyik királysággal rosszban vagyok (-18-as), akkor azt hogyan lehet növelni?

A lordok már támadnak, ha a közelükbe megyek és hiába próbálok tőlük küldetést kérni, nem jön fel a küldetés kérése opció.

Beszéltem a királlyal is, de ugyanez.

A városaiknak csináltam ugyan küldetéseket, de azzal csak a városokkal szembeni kapcsolatom javul, a királyságé nem.

Egyéb ötlet?

Egyébként nagyszerű a játék, engem leginkább a Heroes sorozatra emlékeztet. Ajánlom mindenkinek kipróbálásra!

(#15) Adrian Mole válasza Franklin (#14) üzenetére


Adrian Mole
senior tag
LOGOUT blog (1)

Vszleg olyan királynak vagy vazallusa, aki háborúban áll ezzel a társasággal. Figyeld meg (pl. quest menü), hogy melyik másik bandával vannak háborúban, és gyakjad azokat.
Másik módszer, hogy belopódzol várakba, városokba, és ott próbálsz beszélni a lordokkal, hátha adnak küldetést.

42

(#16) Brent válasza becksim (#8) üzenetére


Brent
aktív tag

Vannak még fanok, ne aggódj :D

Csak kevesen ismerik a játékot ! Én is kb 2 napja szedtem le a trial verziót..másnap már megrendeltem.

[ Szerkesztve ]

(#17) Synthwave válasza Brent (#16) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Urak! Lehet saját vazallusom valahogy?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#18) BemAnyó válasza Synthwave (#17) üzenetére


BemAnyó
senior tag

Én most egy hete szerettem bele ebbe a játékba, nem bírom abbahagyni, nagyon rég nem találkoztam ennyire jól kitalált hangulatos kis játékkal, nagy UP -ot neki :C , és mindenkinek ajánlom hogy nézze meg próbálja ki ha még nem tette, megéri rászánni az időt.

(#19) BemAnyó


BemAnyó
senior tag

A multi MOD al van valakinek tapasztalata ?

(#20) HaaS


HaaS
addikt

Még mindig öt euró... szvsz hiba kihagyni. Szuper MODok vannak hozzá. Kicsinek, nagynak, mindenkinek ajánlom. MOD Top10.

Ostrom (kicsiben), csata.

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#21) Kareszovics válasza HaaS (#20) üzenetére


Kareszovics
addikt

Én a múltkoriba savanyítottam be Steam-en. Hirtelen elég addiktív, de most egy kicsit beleuntam, mert 2 frontos háborút vívok és az a gyanúm, hogy szopás effektus lesz. :D

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#22) HaaS válasza Kareszovics (#21) üzenetére


HaaS
addikt

Egyetértek, addiktív... nem szoktam MOD-ok készítőivel vitázni, hogy mit hogyan lenne jó, de anno, mikor felfedeztem, nagyon bevitt a sűrűbe. (Sztímen mennyi volt?)

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#23) Kareszovics válasza HaaS (#22) üzenetére


Kareszovics
addikt

Szintén 5 Euro-ért mérték.

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#24) 2Pete


2Pete
csendes tag

Űdv! Én az Europe 1200 modot használom. Probálta már valaki? II. András és a Magyar Királyság csak rátok vár! :DD

(#25) HaaS válasza 2Pete (#24) üzenetére


HaaS
addikt

Lusta vagyok, dobj egy linket:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#26) 2Pete válasza HaaS (#25) üzenetére


2Pete
csendes tag

http://www.mbrepository.com/file.php?id=1219

(#27) HaaS válasza 2Pete (#26) üzenetére


HaaS
addikt

Szömszépen:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#28) 2Pete válasza HaaS (#27) üzenetére


2Pete
csendes tag

Szívesen!
Hüha ez új verzió! Itt már Imre a király.

[ Szerkesztve ]

(#29) HaaS válasza 2Pete (#28) üzenetére


HaaS
addikt

Ami szerintem kell, az cremo Native Improved modja, ami nagyon kell, jól balanszol, na és persze a battle size changer (akár 1000 ember a csatában).

Nálam ez a kettő az alap, a Star Wars mod pölö annyira nem pörget fel:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#30) HaaS válasza 2Pete (#26) üzenetére


HaaS
addikt

Hehh, csodálkoztam, hogy 27mega az egész... aztán mikor nem indult el, rájöttem, hogy ez csak a patch:)! Nézegetem már...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#31) HaaS válasza 2Pete (#28) üzenetére


HaaS
addikt

Nem olvastam végig mindent... ebben is csak lord lehetsz? Vagy Imre után jöhetek én?

Írhatnál néhány hiró nevet, akiket érdemes keresni, felvenni...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#32) 2Pete válasza HaaS (#31) üzenetére


2Pete
csendes tag

A leírása szerint lehet saját királyságod, de én ezzel nem találkoztam, bár igaz hogy én egy jóval korábbi verzióval játszottam. A hősöknek szerintem teljesen mindegy hogy mik a tulajdonságaik, mert úgyis úgy nevelem őket ahogy nekem kellenek. Értem ezalatt a pontok elosztását és a cuccok kiosztását.
A linknél pedig ott van a teljes mod is.

[ Szerkesztve ]

(#33) HaaS válasza 2Pete (#32) üzenetére


HaaS
addikt

Persze, megtaláltam mindent azóta... csak elképedtem egy kilencedik szintű hiró nénin, akinek összesen kábé nyolc darab skillpoontja volt:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#34) 2Pete válasza HaaS (#33) üzenetére


2Pete
csendes tag

Hehe... Lehet hogy ilyen szempontból nem a legtökéletesebb a mod, de nagyon buli hazai színekben játszani. Egyébként bírja a géped az 1000 embert?

(#35) HaaS válasza 2Pete (#34) üzenetére


HaaS
addikt

AMD64 3000+, azaz nem:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#36) 2Pete válasza HaaS (#35) üzenetére


2Pete
csendes tag

Q9550 2.83Ghz ,de ez sem :O

(#37) HaaS válasza 2Pete (#36) üzenetére


HaaS
addikt

Ááá... ez még AGP-s alaplap, HD3850-nel:) Úgy tornázom fel általában a csatában résztvevők számát, hogy leveszek a grafból és felteszek néhány modot... van példul olyan, amelyik butít a részletes faleveleken.

Azért vannak akiknél ilyesmi egy harc... kemény:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#38) 2Pete válasza HaaS (#37) üzenetére


2Pete
csendes tag

Aranyos... :Y Nem semmi tolongás. Azért nem lehet rossz így játszani. (csak ezt a xoar zenét tudnám feledni :W ) Nekem 248-ra van állitva de sajna így is röcög néha. Pedig egy GTX 285ös fűti a szobát ;)

(#39) HaaS válasza 2Pete (#38) üzenetére


HaaS
addikt

Hehehe :))!

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#40) 2Pete


2Pete
csendes tag

Nagy kár hogy a régi verzió kimentései nem működnek az újjal. A karaktert még át lehet menteni, de a seregnek és a cuccoknak lőttek :O Pedig már elég ütős banda voltunk.

(#41) HaaS válasza 2Pete (#40) üzenetére


HaaS
addikt

Szép:)! Ebben a modban is összezördülnek, meg "kizárják egymást" a fogadott hősök?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#42) 2Pete válasza HaaS (#41) üzenetére


2Pete
csendes tag

Igen. Ezért kellett elküldenem Assziszi Szent Ferencet! Állandóan kritizálta a többieket, hogy milyen erőszakosak :D Pedig jó gyógyító volt.

(#43) 2Pete


2Pete
csendes tag

Szerintetek hogy jobb, FPS vagy TPS módban? TPS-ben könnyebb szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#44) HaaS válasza 2Pete (#43) üzenetére


HaaS
addikt

Hát most csak úgy fejből (nem néztem meg), én úgy emlékszem, hogy FPS-ben nem látszik, hogy melyik oldalra húzza el a fegyvert tartó kezet... (főleg lovon nem árt tudni, hogy melyik oldalt kaszálja az ember).
Egyedül ostromoknál szoktam átkapcsolni TPS-ről FPS-re a célzáshoz, távolsági fegyvereknél jól jön az opció.

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#45) 2Pete válasza HaaS (#44) üzenetére


2Pete
csendes tag

Ez beállítás kérdése, mert ha nem automata módban van a célzás akkor arra emeli a fegyvert amerre az egeret húzod. Vagy az ellenkezőbe mert van inverz beállítás is.Én jobban szeretem az FPS-t, mert jobban átjön az "ottvagyok" érzés.

(#46) HaaS válasza 2Pete (#45) üzenetére


HaaS
addikt

Elméletileg igen, gyakorlatilag néha ellenkező irányba húzza a fegyvert (bizonyára a harc hevében én hibázok), ezért jó látni, hol suhintana. Végül is lényegtelen... a normálra tekert sebzések nálam sokkal közelebb visznek az "ottvagyok" érzéshez, ahogy írod:)!

Végül felvettem Hildegard nővért, ő lesz a gyógyászunk... egyelőre pici a csapat, csak a hősöket szedem össze (3), meg ismerkedem az egységek fejlődési fájával... nagy nehezen megtaláltam Magyarhont (jó messze dobott be tőle), kipécéztem néhány falut, azokat segítem.
Kereskedni még nincs kedvem.

(Imádom mikor bedob tournamentben gyalog egy kétkezes fegyóval egy gyalog íjász ellen... futok, mint a villám... ha nem is olyan gyorsan, de olyan cikkcakkban:D!)

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#47) 2Pete válasza HaaS (#46) üzenetére


2Pete
csendes tag

Szinte hallom a harci üvöltést, had remegjen az íjász keze ijedtében ;]
Kereskedni pedig érdemes, mert pénz nélkül nincs sereg, sereg nélkül pedig nincsenek nagy győzelmek. :D És jobb az ha előlem futnak, mint ha nekem kell...

(#48) HaaS válasza 2Pete (#47) üzenetére


HaaS
addikt

Ráérünk a pénzhajhászásra:)!
Mindenki neutrál még, majd ha felkér Imre bácsi, akkor igent mondok... addig előkészítem a terepet néhány faluban, meg gyűjtögetem a hirókat...
Így is van elég pénz a harcokból... na meg tesztelem az egységeket.

Mióta elkészült a saját bannerem, sokkal jobban harcolnak... Te... olyan morál van, hjaaaj... mindenki kap egy belgát lefekvés előtt:D! Hihhetetlen!

szerk: atlétika +++ nélkül a vad harci üvöltés elmarad, nincs nagy esély egy jó íjász ellen, nehéz odaérni időben... mert hát karddal védekezni nem az igazi:)!

[ Szerkesztve ]

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#49) 2Pete válasza HaaS (#48) üzenetére


2Pete
csendes tag

Jójeza...zászlóó...hukk... :DD

Oldalra és előre egyszerre, úgy nem tud eltalálni.

(#50) HaaS válasza 2Pete (#49) üzenetére


HaaS
addikt

Csatában a pajzsokon még durvább:D!

Oké:)!

"a sárkány is csak ember" - oxox

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Mount & blade
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.